Článek

ODS: Česko má přijít o peníze za to, že nechce migranty. Podpořili to poslanci ANO a TOP 09

 
Europoslanci zvolení za ANO a TOP 09 ve Štrasburku podpořili nejen povinné rozmísťování migrantů, ale také systém finančních odměn a trestů podle toho, jak státy naplňují kvóty. Státy jako je Česká republika, které se ke kvótám staví odmítavě, by tak měly přijít o prostředky z regionálních fondů, které jim pro období 2014-2020 byly přislíbeny.
07.07.2016 10:45 |

podobné články

Podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Pražská ODS nechce ustoupit TOP 09

 
Pražská TOP 09 žádá sedm křesel v radě města včetně místa primátora. ODS by tak měla čtyři radní, vyplývá z koaliční smlouvy, kterou dnes TOP 09 předložila občanským demokratům. ČTK to řekl náměstek primátora Tomáš Hudeček (TOP 09). ODS ale na návrh přistoupit nehodlá. Podle předsedy klubu zastupitelů Ondřeje Pechy (ODS) jí vadí především to, že by měla přijít o post primátora. Premiér a předseda ODS Petr Nečas má primátora Bohuslava Svobodu (ODS) za kvalitního. Jeho odstranění označil za lidskou i politickou hloupost, která pro Prahu nemůže dopadnout dobře.
21.05.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Tomáš Hudeček (656 článků) , Tomáš Svoboda (173 článků) , Ondřej Svoboda (55 článků)

Konzervativní myslitel: Vítač Drahoš je nástrojem, jak sem migranty dostat. Zajímá ho solidarita s migranty, nikoliv s našimi lidmi. A propagandistické lži proti Zemanovi…

 
ROZHOVOR „Profesor Drahoš žije v globalistické bublině, nemá strach z migrantů a zřejmě nemá strach ani z páté kolony cizinců žijících v Evropě. On nevidí no-go zóny v západních městech, nevidí zločinnost, která u nás zatím není, a nechápe, že lidé nechtějí dopadnout jako Francie. Nezajímá ho, co bude tady s migranty, kam půjdou, jak se budou chovat, jak budou obtěžovat okolí, zajímá ho radikalizace společnosti, která je proti globalistickému trendu… Jeho solidarita je falešná, protože je nástrojem jak sem migranty dostat a multikulturní společnost vytvořit,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
20.01.2018 05:05 |

podobné články

SKarty skončí! Poslanci podpořili jejich zrušení, proti byla jen TOP 09

 
Kontroverzní projekt sKaret s největší pravděpodobností brzo skončí. Poslanci totiž v úterý po mnohahodinové diskuzi podpořili senátní návrh na jejich zrušení. Mezi řečníky přitom až na výjimky vystupovali pouze zástupci opozice a například premiér Petr Nečas (ODS) či ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) na schůzi vůbec nedorazili.
14.05.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Miroslav Kalousek (6424 článků)

Poslanci ODS podpořili Hegera, akci lékařů mají za nátlak

 
Poslanci ODS podpořili ministra zdravotnictví Leoše Hegera (TOP 09). Akci lékařských odborů s hromadnými výpověďmi nemocničních lékařů pokládají za nátlak.
03.02.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Čapí hnízdo: Poslanci odhlasovali vydání Babiše a Faltýnka

 
Sněmovna schválila vydání premiéra Andreje Babiše (ANO) a místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Proti hlasovali pouze poslanci ANO, členové ostatních stran vydání podpořili. U opozičních stran vyvolal pozdvižení Babišův výrok o tom, že je v Česku možné objednat si trestní stíhání, zaznívala kvůli tomu i kritika ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). Poslanci ANO výsledek hlasování nekomentovali.
19.01.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13088 článků)

Poslanci a senátoři ODS jednoznačně podpořili dosavadní kroky premiéra

 
Poslanci a senátoři ODS dnes ráno na mimořádném společném zasedání poslaneckého a senátorského klubu podpořili dosavadní postup vedení ODS při řešení současné situace ve vládní koalici.
10.04.2012 13:40 |

podobné články

Předsedu ODS Fialu rozhořčili straníci z Prahy 10, protože podpořili Kleslovou

 
Vedení ODS kritizuje své spolustraníky z Prahy 10, kteří společně s komunisty podpořili minulý týden zvolení Radmily Kleslové (ANO) starostkou tamní radnice. Podle předsedy ODS Petra Fialy tato záležitost nemůže zůstat bez reakce. Zastupitel Prahy 10 Oldřich Choděra kritiku odmítá. Problémem se bude v neděli večer zabývat regionální rada pražské ODS.
04.12.2014 13:52 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1341 článků) , Radmila Kleslová (186 článků)

Za volební kampaň maximálně 90 milionů: Poslanci podpořili škrcení výdajů

 
Strany asi budou moci za kampaň pro volby do Sněmovny utratit maximálně 90 milionů korun. Také pro další typy voleb zřejmě bude stanoven strop. Vládní návrh v prvním kole projednávání podpořili poslanci. Rozhodli tak poté, co odmítli snahu TOP 09 o vrácení novely volebních zákonů k dopracování. Před dalším schvalováním normu projednají sněmovní výbory ústavně právní a kontrolní.
20.10.2015 21:30 |

podobné články

Poslanci podpořili omezení proher na videoloterijních terminálech

 
Poslanci dnes podpořil novelu loterijního zákona z pera svých kolegů, která má omezit výhry i vklady na videoloterijních terminálech. Také má posílit pravomoci obcí nad těmito hracími přístroji. Pod novelou loterijního zákona jsou podepsáni poslanci z klubů ANO, TOP 09 a Starostů, KDU-ČSL, sociálních demokratů i Úsvitu. Podepsal ji i předseda ANO a ministr financí Andrej Babiš.
17.07.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13088 článků)

ODS v Praze 10 si zavařila podporou Kleslové z ANO. Hrozí jí zrušení

 
Regionální rada pražské ODS by mohla v neděli navrhnout odebrání licence organizaci v Praze 10. ČTK to řeklo nezávisle na sobě několik členů strany. Oficiálně se k tomu ale nikdo z nich nechtěl vyjádřit. Důvodem je, že místní zastupitelé ODS podpořili koalici v čele s předsedkyní pražského ANO Radmilou Kleslovou, která podle MF Dnes byla před listopadem 1989 členkou komunistické Státní bezpečnosti. Podle informací ČTK by o licenci prý mohla přijít i Praha 11. V pondělí o případném zrušení organizace bude jednat republikový sněm ODS.
05.12.2014 15:32 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (186 článků)

Poslanci podpořili návrh, aby byla Praha jedním volebním obvodem

 
Poslanci podpořili návrh KDU-ČSL, aby Praha byla v obecních volbách kvůli rovnosti hlasů jedním obvodem. Podle ODS jde o účelovou věc a nesmysl.
12.03.2010 12:15 |

podobné články

Nezařazení poslanci zatím nemají jasno, jaký vývoj by podpořili

 
Nezařazení poslanci jsou zatím opatrní s odpověďmi na otázku, jakou variantu dalšího vývoje by podpořili poté, co demisí Petra Nečase (ODS) padne celá jeho vláda. Například Michal Doktor (Jihočeši 2012) uvedl, že pokud se nenajde "rozumná varianta vládnutí", podpořil by spíše předčasné volby. Exministr školství za Věci veřejné Josef Dobeš by si prý zase dovedl "velmi obtížně" představit podporu nové vlády na současném koaličním půdorysu.
17.06.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Michal Doktor (162 článků)

V Praze 3 se rozpadla koalice, TOP 09 ukončila koaliční smlouvu

 
V Praze 3 se rozpadla koalice TOP 09 a ODS. Klub TOP 09 se v pondělí na večerním jednání rozhodl jednostranně rozvázat koaliční smlouvu. ODS ji prý opakovaně a dlouhodobě porušovala, uvedl místopředseda klubu TOP 09 Simeon Popov. TOP 09 podle něj hodlá o případné koaliční spolupráci otevřeně jednat se všemi stranami, včetně ODS. Dlouholetý radní za ODS Ondřej Pecha pochybení strany odmítl. Problém je prý na straně TOP 09 a starostky Vladislavy Hujové (TOP 09).
11.06.2012 20:50 |

podobné články

Kaslová (TOP 09): Podpořili jsme vydání poslanců VV

 
Poslanci TOP 09 podpořili své zástupce v mandátovém a imunitním výboru při hlasování o stanovisku k vydání poslanců Věcí veřejných Víta Bárty a Jaroslava Škárky trestnímu stíhání.
25.08.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Odsouzený zákonodárce by mohl přijít i o mandát

 
Nejenom o plat, ale také o mandát by mohl přijít poslanec, který bude pravomocně odsouzen k nepodmíněnému trestu. Poslanci totiž podpořili ústavní novelu, kterou předložila předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS). Nyní míří k posouzení do ústavně-právního výboru.
15.02.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1391 článků)

Hejtmankou Karlovarského kraje se stala Vildumetzová z ANO. Podpořili ji i komunisté

 
Karlovarský kraj má hejtmanku. Stala se jí v úterý Jana Vildumetzová (ANO). Zvolilo ji 31 krajských zastupitelů ze 45. ANO bude v kraji vládnout v koalici s ODS, Hnutím nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst (HNHRM), Piráty a SPO. Koalice má 24 hlasů, takže novou hejtmanku podpořili i někteří zastupitelé z opozičních stran.
22.11.2016 14:40 |

podobné články

Kdo nadbíhá Babišovi? Expartneři se jednání o vládě nebrání, Okamura žadoní a ODS vyčkává

 
ČSSD a KDU-ČSL se otevřeně nebrání tomu, jednat o nové vládě s Andrejem Babišem (ANO). Tomu nevyšel projekt na jednobarevnou menšinovou vládu, která ve Sněmovně nedostala důvěru. Podpořili ji pouze poslanci ANO. Strany nyní volají po většinové vládě. Své služby opět nabízí i Okamurova SPD, naopak KSČM nevylučuje svou podporu, ale přímo do vlády usednout nechce, tvrdí šéf komunistů Vojtěch Filip. ODS, se kterou by Babiš vytvořil koalici rád, tvrdí, že na ní není řada.
16.01.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13088 článků) , Vojtěch Filip (1060 článků)

Bureš (ODS): Omezení billboardů u silnic podpořili i dopravní psychologové

 
Poslanci ODS ve sněmovně podpořili vládní novelu zákona o pozemních komunikacích. Ta mimo jiné počítá s tím, že budou do pěti let odstraněny billboardy u silnic v České republice.
10.02.2012 11:35 |

podobné články