Článek

Odpočívej v pokoji, Martine! Sparťani se loučí se skalním fanouškem

 
Už si spolu nikdy nezakřičí „góóól“. Fanoušci Sparty oplakávají svého kamaráda Martina R., jehož tělo bylo po týdenním pátrání nalezeno v noci na čtvrtek. Devětatřicetiletý táta malé holčičky spáchal sebevraždu.
21.04.2016 18:25 |

podobné články

Podobné články

Pamatujete na zamindrákovanou zrzku ze seriálu Odpočívej v pokoji? Dnes je z ní tahle krasavice

 
Před čtrnácti lety měla do krasavice poměrně daleko, dnes je atraktivní dámou v tom nejlepším věku. Řeč je o Lauren Ambrose (37), kterou si dodnes všichni pamatují především jako zamindrákovanou zrzku Claire Fisherovou z kultovního seriálu z prostředí pohřebního ústavu s příznačným názvem Odpočívej v pokoji.
02.08.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Ambrose (1 článek)

Odpočívej v pokoji, Whitney! Vyšetřování smrti Houston (†48) skončilo

 
Vyšetřování smrti zpěvačky Whitney Houston (†48), která byla v únoru nalezena mrtvá ve vaně v hotelovém pokoji, je oficiálně u konce. Policisté uvedli, že
12.04.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Společný projekt Lesů ČR a dalších subjektů úspěšně dokončen

 
Těsně před začínajícími prázdninami a hlavní sezónou dovolených připravil státní podnik Lesy ČR ve spolupráci s dalšími subjekty skvělý dárek pro milovníky lehce adrenalinových zážitků. U města Semily v Libereckém kraji je na skalním masívu, na levém břehu řeky Jizery vůbec poprvé v ČR nově otevřená tak zvaná via ferrata pojmenovaná názvem Vodní brána. Jedná se o lezecký výstup v náročném skalním terénu, kde však pohyb usnadňuje ocelové lano zakotvené v několikametrových intervalech pevně ve skále. To lezcům pomáhá překonat obtížná místa, ale hlavně slouží k jištění. Via ferratu v údolí se známou Riegrovou stezkou vybudovalo se souhlasem Lesů ČR občanské sdružení Vodní brána, které se stalo též jejím provozovatelem. Na projektu dále úzce spolupracoval Liberecký kraj, město Semily, obec Chuchelna a AC Adrenalin centrum Liberec.
26.06.2013 17:25 |

podobné články

Hasiči zachránili psa, ten byl uvězněný ve skalním masivu

 
Žádost o vyproštění psa uvězněného ve skalním masivu jihozápadní strany čtvrté nejvyšší hory Lužických hor Klíč byla ohlášená na linku 112 v 10:04 hodin. Lezecká skupina českolipských hasičů spolu se dvěma dobrovolnými hasiči obce Nový Bor musela vynést zhruba 30 kilo lezeckého materiálu do nadmořské výšky 700m n. m. a v této vrstevnici zřídit stanoviště pro plánovanou záchranu.
08.03.2014 22:40 |

podobné články

Lesy ČR: Pozorujte v Teplickém skalním městě hnízdící sokoly

 
V Teplickém skalním městě je během nadcházejících květnových víkendů možné od 10 do 17 hodin pozorovat na vyhlídce u skály Herynek sokoly hnízdící na Chrámových stěnách. Projekt podporují Lesy ČR.
05.05.2016 12:35 |

podobné články

Jolie a Pitt: Divoké hádky. Kvůli Obamovi!

 
Angelina Jolie a Brad Pitt mají důvod k dalším hádkám! Na vině teď nejsou možné milostné avantýry, ale jejich názor na prezidenta Baracka Obamu. Angelina ho nesnáší, zatímco Brad je jeho skalním fanouškem.
26.11.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Angelina Jolie (2045 článků) , Barack Obama (2408 článků)

Shimi: Iveta rozvod oslaví novým hitem!

 
Jarek Shimi Šimek ( 36) byl od puberty skalním fanouškem Ivety Bartošové (44). Teď ho zpěvačka povýšila na hudebního producenta, dvorního skladatele a textaře. Napsal pro ni pološílenou odrhovačku Heja heja a teď chystá další hit. Iveta jím oslaví rozvod s Jiřím Pomeje. Soud má proběhnout 18. října.
19.09.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků) , Iveta Bartošová (6694 článků) , Jarek Šimek (109 článků)

Princ Harry prosí NASA: Vemte mě do vesmíru!

 
Málokdo o britském následníku trůnu Harrym (27) ví, že je skalním fanouškem scifi seriálu Star Trek a vesmírem je doslova posedlý.
07.08.2011 12:05 |

podobné články

Will Poulter: Myslím, že někde uvnitř mě je určitě blbec

 
Do světa filmu vstoupil Will Poulter rolí školního rváče ve filmu Malý Rambo. Poulter pochází z Londýna a jeho lásku k filmu dokáže vyrovnat snad jen láska k fotbalu - je skalním fanouškem londýnského Arsenalu. Role Kennyho v nové komedii Millerovi na tripu je pro něj obrovskou šancí dostat se do filmového světa. Poulter poskytl Novinkám v Londýně při příležitosti uvedení filmu do kin exkluzivní interview.
26.08.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Will Poulter (3 články)

Odpočívej v modré hlubině! Kamarádi se loučí se sportovcem Valentou (†28)

 
Špičkový potápěč a skvělý kamarád. Tak vzpomínají přátelé a kolegové na freedivera Martina Valentu, kterého našli v neděli mrtvého v jilemnickém bazénu, kam přišel trénovat potápění na jeden nádech.
13.04.2017 11:20 |

podobné články

Odpočívej v pokoji, WikiLeaks. Ať žije OpenLeaks

 
Uprchlíci z WikiLeaks, zejména rozčarováni "autoritářským" přistupem Juliana Assange a vývojem situace okolo jeho webu, se chystají spustit konkurenční službu pod názvem OpenLeaks.
11.12.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Julian Assange (112 článků)

Celebrity vzpomínají na Karla Svobodu: Odpočívej v pokoji!

 
Skladatel Karel Svoboda, který před čtyřmi lety 28. ledna ukončil před vilou v Jevanech výstřelem pistole do spánku svůj život, chybí mnoha známým osobnostem, se kterými spolupracoval. Šíp se jich zeptal, jak na geniálního skladatele dnes vzpomínají.
02.02.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (501 článků) , Karel Šíp (306 článků)

Nebožtíka museli exhumovat. Do hrobu dostal cizí zuby a majitel je požadovat zpět.

 
Šestasedmdesátiletého Kennetha Raye Manise pohřbili se slovy „odpočívej v pokoji“. Jenže v klidu ho dlouho nenechali. V nemocnici, kde totiž skonal, mu do úst strčili cizí umělé zuby. A majitel je požaduje zpět. Proto musejí zesnulého muže z Tennessee jen pár dní po pohřbu exhumovat.
27.06.2011 19:35 |

podobné články

Zemřel Ferdinand Alexander Porsche

 
Automobilka Porsche a spolu s ní i její fanoušci po celém světě truchlí. Zemřel tvůrce legendární 911 a čestný předseda dozorčí rady Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG. Ferdinande Alexandře Porsche - Odpočívej v pokoji.
06.04.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Porsche (8 článků)

++ Odpočívej v pokoji Carrolle Shelby ++

 
Není to ani týden, co jsem naprosto fascinován projížděl všechny světové automobilové weby a vyhledával detailní informace o starém pánovi Carrollu Shelby. Nevím jestli mám takovou intuici, nebo to bylo nějaké tušení, ale říkal jsem si, tak tenhle veký člověk už tady chudák také dlouho nebude. Dnes je to dva dny od chvíle kdy nás navždy opustil a já se konečně dostávám k alespoň kratkému článku věnovanému jeho památce.
13.05.2012 15:30 |

podobné články

City se omluvilo Fergusonovi za Tévezův urážlivý transparent

 
Vedení Manchesteru City se omluvilo trenérovi konkurenčních United Alexi Fergusonovi za chování útočníka Carlose Téveze při pondělní slavnostní jízdě městem. Argentinský fotbalista slavil zisk anglického titulu transparentem s nápisem "R.I.P. Fergie" (Odpočívej v pokoji, Fergie).
15.05.2012 12:10 |

podobné články

Policie ví, kdo Darinku podřezal! Ublížila holčičce matka?

 
„Ať tvá hvězdička září na nebi a zůstane s námi… Odpočívej v pokoji, princezno …,“ píší lidé na facebook pod fotky Darinky (†4). Holčičku našli v pondělí záchranáři a policisté s hlubokými řeznými ranami na krku v rodinném domku v České Lípě-Svárově. Brutální útok vraha nepřežila.
14.02.2013 12:15 |

podobné články

Další nechutný útok: Pohřbili Ivetu Bartošovou!

 
Rádoby vtipálkům na sociálních sítích asi vážně není nic svaté. Po nedávném spuštění vzpomínkových stránek pro údajně zesnulého Miroslava Donutila , který je přitom zdravý jako rybička, se objevil další podobný pokus obalamutit fanoušky nejkontroverznější české pěvecké hvězdy stránkou RIP Iveta Bartošová  (46) (Odpočívej v pokoji). I ta, ač je to někdy s podivem, žije a dýchá na „mrtvolu“ poměrně obstojně.
26.02.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (331 článků) , Iveta Bartošová (6694 článků)

Odpočívej v pokoji: Pohřeb Peaches Geldof (†25) bude na Velikonoční pondělí

 
Tragicky zesnulá modelka Peaches Geldof (†25) konečně nalezne klid. Po téměř měsíci hledání příčiny smrti bude její tělo konečně pohřbeno. Poslední rozloučení proběhne netradičně na Velikonoční pondělí. A kde obřad proběhne?
19.04.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)