Článek

Odpočinek po obědě? Nikoliv - mrtvolu zavražděného naaranžovali na pohřeb!

 
Rodina se rozhodla pohřeb muže pojmout netradičně. Místo obvyklé rakve a květin bylo tělo zemřelého naaranžované na židli, s čepicí na hlavě a cigaretou v ruce. I pro rodinu ale bylo překvapení, že mu organizátoři nechali otevřené oči!
12.03.2016 19:50 |

podobné články

Podobné články

Dcera Slováka (†57) zavražděného v Pákistánu: Na pohřeb táty nesmí, je muslimka

 
Rodina slovenského horolezce Petera Šperky (†57) zavražděného v Pákistánu je stále v šoku. Je to pro ni druhá rána v krátké době. Ta první byla, když dcera (24) mrtvého horského vůdce konvertovala k islámu. Právě radikální islamisté teď zavraždili jejího otce. „Jako muslimka na pohřeb nechoď,“ vzkazují příbuzní.
26.06.2013 13:50 |

podobné články

Senát asi schválí návrh na častější odpočinek lodníků

 
Senát zřejmě schválí novelu zákona o vnitrozemské plavbě, která má lodníkům přinést právo na častější odpočinek. Dnes to senátorům doporučil výbor pro hospodářství. Podle odhadu ministerstva dopravy se změna dotkne řádově stovek lodníků. Požadavek na častější odpočinek vyplývá z evropské směrnice. Senát se má novelou zabývat na své středeční schůzi.
15.08.2017 13:05 |

podobné články

5 celebrit, které teď můžete s klidem sníst! Umělci vytvořili portréty známých osobností z instantních nudlí

 
Partička začínajících umělců ve Velké Británii se rozhodla zpropagovat jednu značku instantních nudlí. Předlohou jim byly obličeje známých osobností, které z nudlí, jež jsou v Anglii velmi populární, šikovně naaranžovali na bílé talíře.
31.08.2013 11:35 |

podobné články

ISIS popravil dva údajné špehy: Ukřižovali je na náměstí v Rakce!

 
Islamisté v Sýrii popravili další dva zajatce. Děsivý výjev v podobě ukřižovaných těl s varováním pro ostatní fanatici naaranžovali v ulicích Rakky, která platí za baštu ISIS.
07.04.2016 23:25 |

podobné články

Ze zákulisí seriálu Spravedlnost: Mrtvolu maskovali 11 hodin!

 
Hrát mrtvolu je pořádná řehole! O tom se na vlastní kůži přesvědčil herec, který si střihl zavražděného soudce Kowalského z třídílné kriminální série Spravedlnost v hlavní roli s Ondřejem Vetchým (54). Maskéři se na něm totiž pořádně vyřádili!
12.03.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (229 článků)

Ze zákulisí seriálu Spravedlnost: Mrtvolu maskovali 11 hodin!

 
Hrát mrtvolu je pořádná řehole! O tom se na vlastní kůži přesvědčil herec, který si střihl zavražděného soudce Kowalského z třídílné kriminální série Spravedlnost v hlavní roli s Ondřejem Vetchým (54). Maskéři se na něm totiž pořádně vyřádili!
17.03.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (229 článků)

Petra pohřbí v pondělí. S hrdinou se rozloučí v pravé poledne

 
Pohřeb šestnáctiletého studenta zavražděného ve žďárské střední škole se uskuteční v pondělí ve Žďáru nad Sázavou. Obřad se bude konat od 12:00 ve smuteční síni na Zelené hoře. Zúčastní se ho i spolužáci zavražděného hocha z obchodní akademie. ČTK to dnes řekl ředitel školy Zdeněk Musil. Přijdou také zástupci vedení města a lidé ze vsi, kde chlapec žil.
16.10.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Petr (105 článků)

Francie pohřbí zavražděného kněze. „Pietní“ zvony rozezní i české farnosti

 
Rozezněním zvonů se v úterý české a moravské farnosti přidají k uctění památky kněze Jacquesa Hamela zavražděného minulý týden islamistickými útočníky. K pietě vyzvala české věřící Česká biskupská konference. Pohřeb kněze začíná ve 14:00 ve francouzském Rouenu, o hodinu později se rozezní zvony.
02.08.2016 07:40 |

podobné články

Horolezci na Bořni našli mrtvolu. Zřejmě jde o týden hledaného Mostečana

 
Na skalnatém kopci Bořeň u Bíliny našli horolezci mrtvolu muže. Kopec a jeho okolí prohledávaly minulý týden desítky policistů, kteří hledali zmizelého jednačtyřicetiletého Mostečana. Zda se jedná o něj, to zatím policie nepotvrdila. Mrtvolu musí ze skalní průrvy vyprostit a identifikovat.
13.02.2012 12:00 |

podobné články

Fanoušci nemají kde se rozloučit s Whitney Houston, pohřeb bude soukromý

 
Fanoušci zesnulé zpěvačky Whitney Houston přicházejí před hotel, kde zemřela, i před kostel v Newarku, kde v sobotu proběhne její pohřeb. Jiná místa k loučení se zpěvačkou nejsou. Nemá ani hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Rodina navíc odmítla veřejné rozloučení. Soukromý pohřeb ale prý bude přenášet některá z televizí. Další články k tématu: Whitney Houston se vrátila domů, pohřeb bude v sobotu v New Jersey Je neuvěřitelně skvělá, říká se o Whitney Houston v novém muzikálu Výsledky pitvy Whitney Houston jsou tajné, její dcera je doma z nemocnice Whitney Houston se před smrtí bavila v klubu, nevypadala dobře Měla vše. Krásu i úžasný hlas, vzpomínají kolegové na Whitney Houston Zemřela Whitney Houston, famózní zpěvačka i symbol pohaslých hvězd
16.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (470 článků)

Pohřeb Stanislava Grosse bude ve středu na pražském Vyšehradě

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Expremiér Stanislav Gross bude mít pohřeb příští středu

 
Pohřeb bývalého premiéra a někdejšího předsedy ČSSD Stanislava Grosse, který zemřel v noci na čtvrtek ve věku 45 let, naplánovali jeho blízcí na středu 22. dubna. Pohřeb by měl být bez státních poct, jen v rodinném kruhu a s přáteli, stojí v prohlášení, které serveru Lidovky.cz zaslala Grossova rodina, která si přeje civilní pohřeb.
18.04.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Kardinál Vlk naposledy uvítal na vánočním obědě lidi bez domova

 
Kardinál Miloslav Vlk se v pátek naposledy ve funkci pražského arcibiskupa setkal na obědě s chudými a osamělými lidmi z okraje společnosti. Vánoční oběd pro 180 lidí uspořádala v sále kardinála Berana v Arcibiskupském paláci na Hradčanech Komunita Sant´Egidio. Za všechny poděkovala kardinálovi bezdomovkyně a předala mu album fotografií ze štědrovečerních večeří z předchozích let.
25.12.2009 16:20 |

podobné články

Berdych si dal po obědě "dvacet", pak vyhrál a teď říká: Je to jako sen

 
Tomáš Berdych se před semifinále ve Wimbledonu proti Novaku Djokovičovi cítil ráno unavený, ale pak si po obědě zdříml a při vstupu na kurt už z něj únava spadla.
02.07.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Novak Djokovič (535 článků)

Lídři koalice řešili na obědě krizi ve zdravotnictví. Výstup žádný

 
Lídři koalice se po středečním jednání vlády sešli na neformálním obědě v centru Prahy. Horkým tématem schůzky byla situace kolem exodu lékařů z nemocnic. K účastníkům schůzky v tradičním formátu K9 se tentokrát přidal i ministr zdravotnictví Leoš Heger.
26.01.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Vedení koalice řešilo na neformálním obědě problémy ve zdravotnictví

 
Vedení koaličních stran se odpoledne sešla na mimořádném jednání v pražském hotelu Mandarin. Na neformálním obědě se mimo jiné řešila situace ve zdravotnictví. Vedle členů K9 byl přítomen i ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09), kterého v pátek čeká rokování s nespokojenými lékaři.
26.01.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Klaus po obědě s Nečasem: Vzdychám, když podepisuji některé zákony

 
Premiér Petr Nečas spolu se svou manželkou poobědval na Pražském hradě spolu s prezidentem Václavem Klausem a první dámou. Po obědě oba uvedli, že se shodují v názoru na půjčku Mezinárodnímu měnovému fondu a Klaus apeloval na politiky, aby byli loajální vůči naší zemi.
02.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Zeman chce říct poslancům své, až budou jednat o zákonu o obecném referendu

 
Prezident Miloš Zeman chce ve Sněmovně vystoupit v debatě o obecném referendu. Řekl to dnes při obědě s předsedy obou komor českého Parlamentu Milanem Štěchem a Janem Hamáčkem (oba ČSSD). Politici spolu také mluvili o migraci, zahraničních cestách, odebrání českých dětí v Norsku nebo o obstrukcích opozice ve Sněmovně. Po obědě to novinářům řekli Hamáček a Štěch.
21.01.2016 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (670 článků) , Jan Hamáček (687 článků) , Miloš Zeman (20489 článků)

Sparta odcestovala do Španělska. Chce zapracovat na herním projevu

 
Sparťanští fotbalisté v pondělí po obědě odcestovali na soustředění do Španělska. Před odletem stihli ještě lehký trénink v PRE Tréninkovém centru na Strahově a po obědě zamířili na ruzyňské letiště.
30.01.2012 15:40 |

podobné články