Článek

Odkud k nám proudí teplíčko?

 
Teplou vodu a příjemné teploučko ve svých domovech už bereme jako samozřejmost. Kdo se ale o naše pohodlí stará? Komfortní a spolehlivé dodávky pro Prahu má už dvacet let pod palcem Pražská teplárenská soustava, která vše zajišťuje za dodržení náročných technických i ekologických požadavků.
11.11.2015 18:10 |

podobné články

Podobné články

Dupačky pro dospělé – šílenost nebo nový trend?

 
Dupačky pro dospělé se stále častěji objevují ve výlohách módních obchodů, kde upoutávají pozornost čím dál většího počtu lidí. Zatímco pro někoho je tento kus oblečení připomínající módu pro miminka naprostá šílenost, jiný si jej pro jeho maximální pohodlí a příjemné teplíčko zkrátka nemůže vynachválit. Jeden kus overalu, který je nejčastěji vyrobený z heboučké bavlny nebo hřejivého flanelu, je jasným důkazem toho, že dupačky rozhodně nemusí nosit jen nemluvňata! Možná jste i vy o dupačkách pro dospělé okrajově zaslechli nebo je letmým okem zahlédli ve výloze jednoho z obchodu s oblečením, ale do jejich pořízení jste se pro jejich extravagantnost ještě neodhodlali. Není to náhodou škoda? Zapomeňte na předsudky a nebojte se vyzkoušet jejich pohodlí! Dupačky pro dospělé, aneb pohodlná domácí móda Jsou originální, výjimečné, vesele barevné a maximálně pohodlné! Dupačky pro dospělé si zkrátka musíte zamilovat a to doslova na první pohled. Vyrábí se v mnoha provedeních jak pro ženy, tak i pro muže. Jestliže si stále lámete hlavu nad tím, co nosit na doma, abyste se cítili dobře a pohodlně, pak již není nad čím váhat – sáhněte do dupačkách! Jakmile si je jednou oblečete, už nikdy je nebudete chtít sundat! Dupačky nikde netlačí, nezařezávají se a je v nich příjemné teplíčko. V dupačkách i do společnosti? Našli byste v sobě dostatek odvahy obléci si dupačky pro dospělé a vyrazit s nimi do ulic vašeho města? Je pravda, že na tuhle šílenost by si troufl opravdu jen málokdo. Ovšem pokud toužíte po pozornosti a chcete být středem zájmu, pak vklouzněte do pohodlných dupaček a hrdě si vykročte ven. S největší pravděpodobností vzbudíte rozruch, ale stejně jako se budou bavit lidé sledující váš šílený nápad, se vy můžete bavit sledováním jejich udivených obličejů. Trend vhodný na hory Milujete zimní sporty? Vyrážíte každoročně na hory – ať už s rodinou,... Čtěte více Příspěvek Dupačky pro dospělé – šílenost nebo nový trend? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2016 16:20 |

podobné články

Hordy uprchlíků proudí Evropou. Jdou jich k nám tisíce. Tajně! Hlásá nejčtenější český deník

 
Horkému tématu posledních dní, kterým je uprchlická krize, se dnes věnuje i nejčtenější český deník Blesk. Problému věnuje celé dvě strany, které uvozuje titulky jako "Hordy uprchlíků pochodují Evropou" "Největší migrační krize od druhé světové války" nebo ,,Svírají i Česko" či "Do Česka tajně proudí tisíce utečenců!". V samotném textu pak list upozorňuje na zajímavý fakt.
22.06.2015 07:36 |

podobné články

K Zemi proudí signál ze vzdálené galaxie. Vysílají ho mimozemšťané?

 
Vědci konečně vystopovali zdroj záhadného vesmírného signálu, se kterým si už roky lámou hlavu. Takzvané rychlé rádiové záblesky (fast radio bursts, FRB) k nám proudí z těžko představitelné vzdálenosti tří miliard světelných let. Jestli však za signálem stojí černá díra, nebo mimozemšťané, nikdo spolehlivě neví.
05.01.2017 11:35 |

podobné články

Nesmrtelné baleríny: Přinášíme vám 25 modelů, které prostě musíte mít!

 
Začalo nám teplíčko! I když se nám obloha sem tam zamračí, na ulicích už jsou vidět dámy v balerínkách. Nádherný trend, ve kterém každá žena vypadá něžně a elegantně je v módě už několik let. Proslavila je dokonce slavná Audrey Hepburn! Přináším vám výběr těch nejhezčích!
03.04.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Hepburn (57 článků)

Rusko ovládlo trajektový přechod na Krymu, proudí přes něj posily

 
Ruští vojáci zcela obsadili trajektový terminál na ukrajinské straně Kerčského průlivu, který Krym dělí od Ruska. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Na poloostrov obsazený ruskými silami tak proudí další vojenské posily.
03.03.2014 23:55 |

podobné články

Jak působí vedra na lidské tělo? Mozek se může uvařit

 
Srdce buší jako splašené, na kůži perlí pot a krev rychle proudí roztaženými cévami… Tak reaguje lidské tělo na horko. Pokud ale ochlazování selže, může nastoupit i otok mozku a smrt. Ochranou je jen pobyt ve stínu a dostatek tekutin. Pokud se teplota organismu zvýší kvůli horku nad 40,5 °C, začne se člověk silně potit v obličeji, aby se ochladila krev, která proudí přímo do mozku. Trvá-li zvýšení delší dobu, selhávají termoregulační možnosti organismu, objeví se zmatenost, ztráta vědomí a otok mozku. Před smrtí může člověka zachránit pouze okamžité ochlazení.
07.08.2015 16:50 |

podobné články

Nová fakta o uprchlické krizi: Odkud skutečně přicházejí!

 
Čísla hovoří jasně: Z 213 200 migrantů, kteří dorazili do Evropy mezi dubnem a červnem, bylo ze Sýrie jen 44 772, tedy každý pátý. Znamená to, že nám politici lžou a do Evropy proudí hlavně lidé, kteří jen hledají lepší živobytí?
22.09.2015 05:10 |

podobné články

Václav Klaus: Bitva o Evropu se odehraje...

 
Čelíme tlaku na omezování svobody, upozornil v rozhovoru pro týdeník Euro exprezident Václav Klaus. Příčiny nachází jak na tuzemské scéně, tak i v zahraničí, odkud k nám prý stále více a více proudí kulturní marxismus.
19.12.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Nezkoumala jsem, odkud ty peníze jsou, říká matka Martina Dvořáka

 
Bývalý šéf dopravního podniku Martin Dvořák čelí obvinění, že jeho rodina zbohatla na úkor podniku. O případ se zajímá protikorupční policie. Matka Dvořáka Marie Nováková ujišťuje, že její obchody jsou čisté. Netuší však, odkud pocházejí peníze, které si půjčila od advokátní kanceláře Šachta & Partners na koupi nemovitosti na Madeiře. „Jak jsem měla zkoumat, odkud berou peníze? To je otázka na ně,“ brání se Nováková.
28.01.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Maria Martina (25 článků)

Rašelinový zábal: Zdravé teplíčko!

 
Neodklepli vám lázně? Nezoufejte! Téměř všechny procedury, které byly dostupné jen  v lázeňských komplexech, teď můžete vyzkoušet i v salonech krásy. Horkou novinkou jsou rašelinové zábaly.
07.09.2011 17:00 |

podobné články

Vnitro varuje před šířením nepokojů ze Šluknovska

 
Vyhrocenou situaci ve Šluknovském výběžku, kde vzrostlo napětí mezi Romy a většinovou populací, mohou využít extremisté k šíření nepokojů a protiromských nálad i do dalších částí republiky. Mezi rizikové lokality patří podle ministerstva vnitra Ostravsko, Mostecko, Teplicko a Chomutovsko. Uvedl to v pondělí deník Právo na základě aktuální analýzy ministerstva vnitra, kterou má k dispozici. List ale píše, že na Šluknovsku se podle uvedeného materiálu situace již stabilizuje.
07.11.2011 06:50 |

podobné články

Analýza vnitra varuje: šluknovské násilí může přeskočit do dalších regionů

 
Vyhrocenou situaci ve Šluknovském výběžku, kde od léta rostlo napětí mezi romskou komunitou a většinovou populací, mohou využít extremisté k šíření nepokojů a protiromských nálad i do dalších částí republiky. Mezi rizikové lokality patří Ostravsko, Mostecko, Teplicko a Chomutovsko.
07.11.2011 07:35 |

podobné články

Analýza varuje před rozšířením nepokojů ze Šluknovska

 
Vyhrocenou situaci ve Šluknovském výběžku, kde vzrostlo napětí mezi Romy a většinovou populací, mohou využít extremisté k šíření nepokojů a protiromských nálad i do dalších částí republiky. Mezi rizikové lokality patří podle ministerstva vnitra Ostravsko, Mostecko, Teplicko a Chomutovsko.
07.11.2011 07:50 |

podobné články

Na teplickou buňku ČSSD přijde kontrola. Vedl ji Benda

 
Sociální demokraté si odhlasovali, že pošlou stranickou kontrolu na Teplicko, které donedávna vedl přítel expremiéra Jiřího Paroubka Petr Benda. Předsednictvo navíc v pátek schválilo přeregistraci obvodní buňky na Praze 11.
09.12.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků) , Petr Benda (182 článků)

Paroubek ohlásil dva kandidáty do senátu. Šlégra a odboráře Cingra

 
Paroubkova strana NS-LEV 21 zatím potvrdila jen dva ze tří senátních kandidátů na severozápadě Čech. Na Litoměřicku a Slánsku půjde do boje hokejista a poslanec Jiří Šlégr, na Chomutovsku pak předák hornických odborů Jiří Cingr. Teplicko je zatím v jednání.
23.06.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Jiří Šlégr (406 článků) , Jiří Paroubek (3426 článků)

Drogový dealer (55) dostal 8 let. Svědčili proti němu i jeho zákazníci

 
Pětapadesátiletý drogový dealer dostal od soudu osm let. Muž zásoboval více než šest let celé Teplicko a Mostecko heroinem. U soudu svou vinu zapíral, ale svědčili proti němu jeho zákazníci.
16.10.2012 15:20 |

podobné články

5 tipů na levnou dovolenou v teple!

 
Už se vám stýská po slunci a zároveň si potřebujete odpočinout? U nás si na teplíčko ještě budete muset počkat, naštěstí ale existují místa, kde si můžete užít božskou dovolenou, a přitom  nezruinuje váš rodinný rozpočet. Blesk se ptal zástupců českých cestovních kanceláří, kam se teď vyplatí letět za mořem. Tady jsou jejich tipy.
07.02.2013 11:10 |

podobné články

Jaké bude podle meteorologů příští 4 týdny: Teplíčko až 26 °C! Ale také naprší!

 
Nadprůměrně teplé, ale také deštivé budou podle meteorologů příští čtyři týdny. Teplota ke konci dubna může dosáhnout i 26 stupňů Celsia.
06.04.2014 12:05 |

podobné články

Ministr Chovanec: O vyhroceném Janově, dojné krávě a uprchlících

 
Ministr vnitra Milan Chovanec navštívil Ústecký kraj. Zavítal na Teplicko, do Bíliny a do Litvínova. Ministr dorazil na sever Čech na pozvání krajské a litvínovské organizace ČSSD kvůli řešení současných ožehavých témat, kterými jsou vyloučené lokality, jejich rozšiřování a potíže s nepřizpůsobivými.
25.07.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1383 článků)