Článek

Odklízeč těla mladé Petry: Pokusil se dostat z vězení

 
Byla půlka března roku 2013, když trojice mladíků z Jihlavy brutálním způsobem zavraždila mladou Petru, její tělo pak nacpali do kontejneru před domem. Michal Kisiov, Tomáš Zavřel a Jakub Doležal byli za tento odporný čin odsouzeni. A Doležalovi se už nachýlila polovina trestu...
29.01.2016 16:45 |

podobné články

Podobné články

Odklízeč těla Jakub na VIDEU! Táhl umučenou Petru (15) do popelnice, ale omluvu nečekejte

 
Reportérovi televize NOVA se podařilo natočit Jakuba D. Mladík pomáhal dvou vrahům s úklidem těla patnáctileté Petry. Od té doby má v Jihlavě přezdívku Odklízeč. Podívejte se, jak reagoval na kameru.
17.05.2013 18:20 |

podobné články

Odklízeč těla brutálně zavražděné Petry z Jihlavy bude na Vánoce možná doma!

 
Účastnil se vraždy a pomáhal s odklízením těla. Jakub Doležal, zvaný Odklízeč, dostal od soudu čtyři roky, ale už letos by byl na Vánoce rád doma. Podal si proto už před uplynutím poloviny trestu žádost o podmínečné propuštění.
16.10.2015 17:30 |

podobné články

Nečekaný zvrat! Odklízeč těla Petry (†15) je ve vazbě: Obvinili ho z vraždy!

 
Až do teď byl Jakub D. stíhán svobodě. Jenže třetí z mladíků, zapletených do brutální vraždy mladičké Petry (†15) v Jihlavě, skončil podle idnes.cz ve vazbě! Policie prý přehodnotila, že by jen pomáhal s odklízením Petřina těla svým kamarádům Michalovi K. a Tomášovi Z. a mladíkovo obvinění změnila. I jemu tak nyní hrozí výjimečný trest.
25.10.2013 23:00 |

podobné články

Uklízeč mrtvoly Petry (†15) Jakub: Má nové kamarády, kteří ho obdivují a chrání

 
V Jihlavě mu nikdo z jeho vrstevníků neřekne jinak než „odklízeč“. Řeč je Jakubu D. (19), bývalém zámečnickém učni jednoho z jihlavských učilišť, který měl svým dvěma kamarádům pomáhat s odklízením těla před časem zavražděné školačky Petry.
15.05.2013 19:25 |

podobné články

Odklízeč těla Petry (†15) Jakub: Věříme ti a milujeme tě, píší mu obdivovatelky

 
Pomáhal dvěma svým kamarádům odklidit tělo své kamarádky Petry V. (†15) a přihlížel tomu, jak ji brutálně umučili. Nyní Jakub D. čeká na soud a je přesvědčený, že půjde sedět. Na sociálních sítích mu ale nepřestávají vyjadřovat podporu jeho obdivovatelky.
22.08.2013 10:40 |

podobné články

Jakub pomáhal uklidit tělo Petry (†15): Má novou holku a hraje si s dětmi

 
Brutální vražda mladé studentky Petry (†15) před časem otřásla nejen Jihlavou, ale celým zbytkem České republiky. Její tělo prý pomáhal svým kamarádům vrahům odklízet Jakub D. (19). Ve městě mu nikdo neřekne jinak než "odklízeč". A teď? Tváří se jako slušňák, má novou holku a hraje si s dětmi na pískovišti.
16.05.2013 05:10 |

podobné články

Kdy se dostanou vrazi Petry na SVOBODU? Doležal může už na podzim! Co Kisiov a Zavřel?

 
Michal Kisiov dostal 25 let, Tomáš Zavřel 22 let a "odklízeč" Jakub Doležal 2 roky. To jsou tresty za brutální vraždu patnáctileté Petry z Dudína na Jihlavsku. Všichni se ale na svobodu mohou dostat postupně dříve. Kdy?
06.03.2014 15:50 |

podobné články

Odklízeč těla Petry (†15) chtěl na svobodu: Zůstane ve vazbě!

 
Sledoval, jak jeho kamarádi brutálně vraždí patnáctiletou Petru, a pak pomáhal odklízet její tělo. Soud za to Jakuba Doležala poslal do vězení na pouhé dva roky a zároveň ho propustil z vazby na svobodu. Státní zástupce proti tomu však podal stížnost, které vrchní soud nakonec vyhověl.
25.04.2014 17:00 |

podobné články

Pomáhal odklízet tělo Petry (15). Teď má Jakub nové kamarády, kteří ho obdivují!

 
Jakubovi D. (19) z Jihlavy, který je obviněný, že pomáhal Michalu Kisiovi a Tomáši Zavřelovi odklízet tělo zavražděné Petry, si u svých vrstevníků vysloužil přezdívku "odklízeč". Za to, co udělal, ho jeho kamarádi totiž nejspíš obdivují!
16.05.2013 07:05 |

podobné články

Vrahům patnáctileté Petry Kisiovi a Zavřelovi se nelíbí tresty. Odvolali se!

 
Nepravomocně odsouzeným vrahům patnáctileté Petry Michalu Kisiovi a Tomáši Zavřelovi z Jihlavy se nelíbí verdikt soudu. Proti pětadvacetiletému a dvaadvacetiletému trestu se odvolali. Odklízeč Jakub Doležal se odvolání vzdal.
30.04.2014 06:15 |

podobné články

Vražda Petry znovu u soudu: Změní Kisiovovi, Zavřelovi a Doležalovi tresty?

 
Brutální vražda patnáctileté Petry bude znovu u soudu. Příští týden ve středu případ projedná vrchní soud v Olomouci. Michalu Kisiov a Tomáš Zavřel dostali za vraždu 25 a 22 let, odklízeč Jakub Doležal 2 roky. Změní vrchní soud tyto rozsudky?
30.04.2014 14:35 |

podobné články

Tečka za vraždou Petry V.: Zabijákům zpřísnili tresty!

 
Vrahům Petry V. (†15) z Jihlavy zpřísnil odvolací soud tresty o dva roky. Tomáš Zavřel (22) si odsedí 24 let a odklízeč mrtvoly Jakub Doležal (20) čtyři roky. Hlavnímu aktérovi Michalu Kisiovi (22) potvrdil pětadvacetiletý trest.
09.05.2014 05:00 |

podobné články

Odklízeč Petřina těla Jakub: Vloupal se do základky! Teď bude pracovat pro církev

 
Viděl vraždu patnáctileté Petry, pak odklidil její tělo. Řeč je o Jakubu D., který nyní nastupuje obecně prospěšné práce. Víme, kde si je odpracuje.
17.05.2013 12:40 |

podobné články

ODKLÍZEČ A PRÁSKAČ Jakub Doležal dostal jen dva roky! JAK JE TO MOŽNÉ?

 
Jakub Doležal dostal trest dva roky za napomáhání odklizení těla patnáctileté Petry V. V očích mnoha lidí je to nízký trest. Za co ho Jakub Doležal dostal?
05.03.2014 15:50 |

podobné články

Slepá spravedlnost? Doležal nacpal Petru do popelnice, za pár měsíců bude volný!

 
Podílel se na vraždě patnáctileté Petry jako odklízeč. Soud Jakubovi Doležalovi vyměřil z trojice obviněných mladíků nejmenší trest - dva roky. Za nedlouho by se proto mohl dostat na svobodu.
06.03.2014 08:20 |

podobné články

VRAŽDA PETRY z Jihlavy: Odklízeč Doležal DOSTANE VÝJIMEČNÝ TREST?

 
Pozůstalým po Petře V. z Jihlavy se ulevilo. Jakub Doležal, který pomáhal odklízet její tělo po brutální vraždě, zůstává ve vazbě. Rozhodl o tom Nejvyšší soud. Doležala odsoudil Krajský soud ke dvěma letům vězení, vzhledem k tomu, že ve vazbě je už rok, mohl požádat o prominutí poloviny trestu.
26.04.2014 13:20 |

podobné články

Jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla?

 
Léto ještě ani zdaleka nekončí a i když se prázdniny překulily do druhé poloviny, stále se nám nabízí nespočet příležitostí, proč vyrazit k vodě. Jakmile teploty vyšplhají k třicítkám, jen málokdo vydrží sedět doma na gauči v obýváku, kde z něho pot teče proudem a v televizi stejně běží dokola ty samé okoukané seriály. Stručně řečeno by byla strašná škoda prosedět letní čas doma, když můžete na sluníčku chytit trochu zdravé barvy a dostat do kůže potřebný vitamín D! Máte-li výčitky kvůli své postavě a pro její nedostatky se stydíte svléknout do plavek, pak vám náš dnešní článek pomůže. Sepsali jsme v něm několik tipů, jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla! Nechcete se pro strie na bocích nebo povolenější bříško na veřejnosti svlékat do plavek? Stydíte se za drobné vady na kráse? Pak se nechte inspirovat našimi tipy, jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla, díky kterým nebudete muset trávit horké léto zalezlí doma nebo ve stínu! Jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla – 3 tipy pro vás! Věřte nebo ne, ale i s tak malým kouskem látky můžete vykouzlit hotové zázraky! I když se vám to možná na první pohled zdá nemožné, i s pomocí plavek můžete oklamat své okolí. Nevíte jak na to? Po přečtení dnešního článku už si budete vědět rady! Tip první: Černá barva umí zázraky! Jestliže se nechcete u vody svlékat jen proto, že vaše tělo zdobí nějaké to kilo navíc a vaše silueta v žádném případě nepatří k nejdokonalejším, pak pro vás máme jednoduchou radu, jak opticky oklamat zvídavé zraky kolemjdoucích lidí. Stačí vsadit na černé plavky, které dokážou zázraky. Černá barva je odjakživa spojována se schopností ubrat několik centimetrů a není se tak čemu divit, že na ni ženy sází ve všech módních oblastech. Černé jednodílné plavky jsou tedy vaší jistotou, na kterou se... Čtěte více Příspěvek Jak plavkami zakrýt drobné nedokonalosti těla? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.08.2016 05:15 |

podobné články

Matka odklízeče těla Petry (†15): Skončí ve vězení?

 
Matce Jakuba Doležala, odsouzeného za pomoc při odklízení těla brutálně zavražděné Petry (†15), hrozí trestní stíhání. Křivě obvinila svého partnera z domácího násilí. Ten kvůli tomu skončil ve vazbě.
18.04.2014 12:10 |

podobné články

Matka odklízeče těla brutálně zavražděné Petry z Jihlavy skončila ve vazbě

 
Matka Jakuba Doležala, který si odpykává čtyřletý trest za to, že pomáhal s odklízením těla brutálně zavražděné 15leté Petry z Jihlavy, skončila stejně jako její syn ve vězení. Opakovaně se nedostavila k soudu a schovávala se u příbuzných. Zodpovídat se bude z ohrožení mravní výchovy dalších dvou svých dětí.
16.03.2016 16:30 |

podobné články