Článek

Odklízeč těla brutálně zavražděné Petry z Jihlavy bude na Vánoce možná doma!

 
Účastnil se vraždy a pomáhal s odklízením těla. Jakub Doležal, zvaný Odklízeč, dostal od soudu čtyři roky, ale už letos by byl na Vánoce rád doma. Podal si proto už před uplynutím poloviny trestu žádost o podmínečné propuštění.
16.10.2015 17:30 |

podobné články

Podobné články

Matka odklízeče těla brutálně zavražděné Petry z Jihlavy skončila ve vazbě

 
Matka Jakuba Doležala, který si odpykává čtyřletý trest za to, že pomáhal s odklízením těla brutálně zavražděné 15leté Petry z Jihlavy, skončila stejně jako její syn ve vězení. Opakovaně se nedostavila k soudu a schovávala se u příbuzných. Zodpovídat se bude z ohrožení mravní výchovy dalších dvou svých dětí.
16.03.2016 16:30 |

podobné články

Odklízeč těla zavražděné Petry z Jihlavy je na svobodě: Kam směřovaly jeho kroky?

 
Před čtyřmi roky otřásla nejen Jihlavou, ale celým Českem brutální vražda teprve 15leté školačky Petry. Na její smrti se podíleli tři mladíci. Dva si odpykávají mnohaleté tresty, třetí, Jakub Doležal, je na svobodě. Od soudu dostal čtyři roky vězení, ačkoli vraždě přihlížel, nijak činu nezabránil. Když byla dívka mrtvá, jeho hlavním úkolem bylo zbavit se těla.
26.10.2017 14:00 |

podobné články

Odklízeč těla Jakub na VIDEU! Táhl umučenou Petru (15) do popelnice, ale omluvu nečekejte

 
Reportérovi televize NOVA se podařilo natočit Jakuba D. Mladík pomáhal dvou vrahům s úklidem těla patnáctileté Petry. Od té doby má v Jihlavě přezdívku Odklízeč. Podívejte se, jak reagoval na kameru.
17.05.2013 18:20 |

podobné články

Expřítel brutálně zavražděné Petry z Jihlavy se ve vězení oběsil

 
Necelé tři roky stará vražda Petry (†15) z Jihlavy, kterou velmi brutálně zavraždili její kamarádi, má další nepřímou oběť. Petřin bývalý přítel Patrik Černý (†22) spáchal sebevraždu. Oběsil se ve věznici v Rapoticích. S Petrou chodil poslední dva měsíce před její smrtí.
03.02.2016 20:11 |

podobné články

Pomáhal odklízet tělo Petry (15). Teď má Jakub nové kamarády, kteří ho obdivují!

 
Jakubovi D. (19) z Jihlavy, který je obviněný, že pomáhal Michalu Kisiovi a Tomáši Zavřelovi odklízet tělo zavražděné Petry, si u svých vrstevníků vysloužil přezdívku "odklízeč". Za to, co udělal, ho jeho kamarádi totiž nejspíš obdivují!
16.05.2013 07:05 |

podobné články

Sebevražda přítele zavražděné Petry z Jihlavy skončí u soudu: Vězeňský dozorce zanedbal dohled

 
Patrik Černý (†22), bývalý přítel zavražděné Petry V. (†15) z Jihlavy, spáchal sebevraždu ve vězení měsíc před propuštěním. Oběsil se koncem ledna na vězeňském oděvu, údajně proto, že nesnášel pobyt ve vězení dobře. Dozorujícího bachaře teď obvinila GIBS.
04.10.2016 12:10 |

podobné články

Jak zlepšit držení těla

 
Špatné držení těla je problém, který se dotýká stále většího počtu lidí. Může za to především stále se rozmáhající trend sedavého zaměstnání, ale stejně tak i čas, který trávíme u televize nebo počítače. Kdekdo by si možná mohl myslet, že vadné držení těla je problém pouze estetický, ale není to pravda. Máte-li špatné držení těla, pak tím ovlivňujete nejen to, jak vypadáte, ale především si zaděláváte na celou řadu zdravotních obtíží. Zlepšit si držení svého těla přitom není vůbec složité. Nejlepší na tom je, že je to všechno tak jednoduché, ale výsledky jsou fenomenální. V dnešním článku vám poradíme, jak na to. Jak zlepšit držení těla Pokud si nedáte záležet na správném držení těla, zaděláte si na nepříjemné zdravotní problémy. Patří mezi ně především bolesti zad, bolesti hlavy nebo krční páteře. Měli byste se snažit držet tělo ve správné poloze za jakékoli situace, tedy nejen při chůzi, ale i při sezení u stolu, při práci na počítači nebo jízdě v autě. Na následujícím videu se můžete podívat, jak zlepšit držení vašeho těla. Uvidíte, že na tom vůbec nic není. Zpočátku můžete pociťovat mírné nepohodlí, případně tah v oblasti zad. Nebojte se, tyto pocity brzy odezní. Čím rychleji se naučíte držet své tělo ve správné poloze, tím rychleji vám to přijde přirozené a tyhle pocity zmizí. Na videu se dozvíte, jak zlepšit držení svého těla v několika pozicích. Rozhodně nepodceňujte pozici, ve které stojíte nebo sedíte. Příspěvek Jak zlepšit držení těla pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Expřítel zavražděné Petry (†15) Patrik: S kamarády vybírá peníze na pohřeb

 
Je tomu téměř týden, co našli na skládce poblíž Jihlavy části těla zavražděné Petry (†15). Nejsou ale zdaleka všechny a tak záleží jen na rodině, jestli bude chtít pohřbít zatím nalezené Petřiny ostatky. Na pohřeb vybírá peníze Petřin expřítel Patrik spolu s kamarády.
02.04.2013 23:05 |

podobné články

Uklízeč mrtvoly Petry (†15) Jakub: Má nové kamarády, kteří ho obdivují a chrání

 
V Jihlavě mu nikdo z jeho vrstevníků neřekne jinak než „odklízeč“. Řeč je Jakubu D. (19), bývalém zámečnickém učni jednoho z jihlavských učilišť, který měl svým dvěma kamarádům pomáhat s odklízením těla před časem zavražděné školačky Petry.
15.05.2013 19:25 |

podobné články

Uklizeč mrtvoly Petry (†15) Jakub zmizel z Jihlavy!

 
VIDEO: Uklizeč těla zavražděné školačky Petry (†15) Jakub D. (19), který je jako jediný z vraždící trojky na svobodě, zmizel z Jihlavy. Ještě předtím se však ve městě ještě stačil porvat. A to pod dohledem policie.
06.06.2013 19:20 |

podobné články

VRAŽDA PETRY z Jihlavy: Odklízeč Doležal DOSTANE VÝJIMEČNÝ TREST?

 
Pozůstalým po Petře V. z Jihlavy se ulevilo. Jakub Doležal, který pomáhal odklízet její tělo po brutální vraždě, zůstává ve vazbě. Rozhodl o tom Nejvyšší soud. Doležala odsoudil Krajský soud ke dvěma letům vězení, vzhledem k tomu, že ve vazbě je už rok, mohl požádat o prominutí poloviny trestu.
26.04.2014 13:20 |

podobné články

Brutálně zavražděná Petra (†15): Rodina nemá peníze na pohřeb

 
Pátrání po zbylých ostatcích zavražděné Petry V. (†15) na skládce komunálního odpadu u Jihlavy ukončila ve středu policie. Pohřbeno tak bude pouze torzo dívčina těla. Není však jasné kdy. Rodina Petry na poslední rozloučení údajně nemá peníze.
04.04.2013 05:40 |

podobné články

Odklízeč těla Petry (†15) Jakub: Věříme ti a milujeme tě, píší mu obdivovatelky

 
Pomáhal dvěma svým kamarádům odklidit tělo své kamarádky Petry V. (†15) a přihlížel tomu, jak ji brutálně umučili. Nyní Jakub D. čeká na soud a je přesvědčený, že půjde sedět. Na sociálních sítích mu ale nepřestávají vyjadřovat podporu jeho obdivovatelky.
22.08.2013 10:40 |

podobné články

Je poseroutka! Říká otčím Jakuba, který odklízel tělo zavražděné Petry

 
Za odklízení těla brutálně zavražděné Petry (†15) dostal Jakub Doležal dva roky.  Ve středu opět stanul před soudem. Tentokrát měl vypovídat v kauze svého druhého otčíma Pavla Okapala.
21.03.2014 13:00 |

podobné články

Nečekaný zvrat! Odklízeč těla Petry (†15) je ve vazbě: Obvinili ho z vraždy!

 
Až do teď byl Jakub D. stíhán svobodě. Jenže třetí z mladíků, zapletených do brutální vraždy mladičké Petry (†15) v Jihlavě, skončil podle idnes.cz ve vazbě! Policie prý přehodnotila, že by jen pomáhal s odklízením Petřina těla svým kamarádům Michalovi K. a Tomášovi Z. a mladíkovo obvinění změnila. I jemu tak nyní hrozí výjimečný trest.
25.10.2013 23:00 |

podobné články

Vrahům patnáctileté Petry Kisiovi a Zavřelovi se nelíbí tresty. Odvolali se!

 
Nepravomocně odsouzeným vrahům patnáctileté Petry Michalu Kisiovi a Tomáši Zavřelovi z Jihlavy se nelíbí verdikt soudu. Proti pětadvacetiletému a dvaadvacetiletému trestu se odvolali. Odklízeč Jakub Doležal se odvolání vzdal.
30.04.2014 06:15 |

podobné články

Tečka za vraždou Petry V.: Zabijákům zpřísnili tresty!

 
Vrahům Petry V. (†15) z Jihlavy zpřísnil odvolací soud tresty o dva roky. Tomáš Zavřel (22) si odsedí 24 let a odklízeč mrtvoly Jakub Doležal (20) čtyři roky. Hlavnímu aktérovi Michalu Kisiovi (22) potvrdil pětadvacetiletý trest.
09.05.2014 05:00 |

podobné články

Přítel zavražděné Petry (†15): Oběsil se měsíc před propuštěním

 
Zbývalo pár týdnů a byl by volný. Patrik Černý (†22), přítel zavražděné Petry V. (†15) z Jihlavy, ale pobyt za mřížemi snášel tak špatně, že se svůj život rozhodl přesto ukončit.
04.02.2016 15:15 |

podobné články

Soud vydal zatykač na matku Odklízeče zavražděné Petry z Jihlavy!

 
Matka Jakuba Doležala, jednoho z chlapců, kteří stáli za brutální vraždou mladé Petry z Jihlavy, je stíhána za mravní ohrožení dětí. Podnět k prošetření navíc podala její vlastní dcera! Soud už na ni vydal i zatykač, protože se vyhýbá soudu.
18.02.2016 16:25 |

podobné články