Článek

Odešel od manželky, ale o děti se vzorně stará: Podívejte se, jak je Romanu Vojtkovi jeho dcerka podobná

 
Muzikálový zpěvák a herec Roman Vojtek  (43) sice opustil svou manželku Terezu (těsně před porodem druhého dítěte), zodpovědnosti o děti se však nezříká, naopak. I po rozchodu manželce pomáhá se synem Benediktem a často si k sobě brává také dceru Editku.
16.04.2015 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (536 článků)
Podobné články

Děti slavných: Madonnina dcerka je jako její mladší já, ta Arnoldova se naštěstí nepotatila!

 
Být dcerou celebrity není žádný med. Celý svět na vás hledí a pozoruje, zda jste podobná mamince nebo tatínkovi. Madonnina (55) dcerka Lourdes Leon (17) skutečně vypadá jako její mladší já. Catherine Schwarzenegger (22) má naopak štěstí, že svému slavnému tatínkovi Arnoldovi (66) příliš podobná není.
06.07.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (553 článků)

eXtra TV: Co si myslí o Romanu Vojtkovi Česko? Tohle rozhodně herec slyšet nechce!

 
Roman Vojtek odešel od své těhotné manželky a tím se asi nejspíše z herce kladných rolí sám pasoval na nejlepšího adepta zločince roku. Ale jak to vidíte vy?
06.03.2015 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (536 článků)

Markéta Hrubešová hájí svou dcerku: Christel není jako Suri Cruise

 
Herečka Markéta Hrubešová  (39) , jejíž pětiletá dcerka patří mezi nejodvážněji oblékané děti českého šoubyznysu, vysvětlila, jak je to s módními výstřelky malé Christel. Hrubešová, která sama patří mezi jednu z módních ikon české kotliny, prozradila, že o svých extravagantních modelech rozhoduje sama její dcerka. Ohradila se ale proti faktu, že je její dcerka přirovnávána k potomku hollywoodského herce Toma Cruise.
17.09.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků) , Markéta Hrubešová (185 článků) , Suri Cruise (273 článků)

Konečně jí je podobná: Podívejte se, jak roste rozkošná čtyřletá dcera Míši Noskové

 
Dlouho to vypadalo, že dceru zpěvačce Míše Noskové  (31) museli v porodnici vyměnit. Eliška jí nebyla vůbec podobná. Teprve nyní v ní Míšu začínáme vidět. "Konečně lidi říkají, že mi je podobná. Jsem ráda. Taky jsem se už bála, že není moje," směje se Míša Nosková.
22.12.2014 08:10 |

podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Vojtkovi pózovali bez kabátu, ale s vášní v srdci

 
Jovanka a Josef Vojtkovi oslaví v lednu druhé výročí svatby. Vzájemné citové sblížení museli vykoupit nelehkým rozhodnutím: dát přednost citům, nebo přátelství? Rozhodli se pro společnou cestu životem. Pro iDNES.cz odpovídali v testu spontánnosti. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně LÁSKA POD LUPOU: Válková se odhalila i s partnerem, fotky chce na zeď LÁSKA POD LUPOU: Podhůrský s mladší partnerkou odhalili nejen těla
29.11.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (573 článků)

Jsme šťastná rodina, říká o svém vztahu Libuše Vojtková

 
Tanečnice a choreografka Libuše Vojtková konečně potkala muže svého života. Po dvou nezdařených manželstvích našla velkou životní oporu v Ivanu Bleyerovi, který je profesí konzultant. Výborně si rozumí i s jejím synem Matyášem, kterého má Vojtková s rockerem Josefem Vojtkem. Další články k tématu: Na Vánoce spolu nejsme, ale krizi nemáme, tvrdí Vojtko a Vojtková Pepa a Libuška Vojtkovi se rozvádějí Pepa a Libuška Vojtkovi ukázali Matyáše!
27.10.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (573 článků) , Libuše Vojtková (29 článků)

Zrada v Hlasu: Pepovi Vojtkovi se zaseklo křeslo, musel zamakat rukama!

 
To je ale smolař. Když se koučovi Hlasu ČeskoSlovenska Josefu Vojtkovi některý soutěžící skutečně líbí, je rozhodnutý bojovat za něj za každou cenu. Vojtka totiž během vystoupení dívky s chraplavým hlasem zradilo křeslo. Když praštil do tlačítka a měl se otočit, křeslo se zaseklo a tak ho Vojtek musel tlačit vlastníma rukama.
26.03.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (573 článků)

Kouzlo nechtěného? Roman Vojtek na billboardu absurdně předznamenal svou manželskou krizi

 
Odchod oblíbeného herce od jeho těhotné manželky je stále pln otazníků. Přestože se obě zúčastněné strany k této kauze vyjádřily, nikdo nemůže s jistotou říci, co se Romanu Vojtkovi  (42) honí hlavou. Že by byl herec tak prozíravý a vyjádřil své myšlenky na billboardu, který už na počátku letošního roku lákal na seriál Všechny moje lásky? Nebo měl snad někdo na Primě drsný smysl pro humor?
06.03.2015 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (536 článků)

Nový život, nová vizáž: Roman Vojtek se nejdříve zbavil manželky a pak plnovousu

 
Je asi zbytečné zmiňovat, že se Romanu Vojtkovi  (42) život otočil vzhůru nohama. I ti, kterým je bulvár cizí, minimálně zaslechli, že herec opustil svou ještě těhotnou manželku, a jeho rodina se tím pádem rozpadla.
10.04.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (536 článků)

Sexy Šárka s vtípkem

 
Velitel roty říká vojínům: „Zítra jdeme do divadla na Figarovu svatbu, přijďte vzorně upraveni.“ Druhého dne se sejdou před divadlem a všichni jsou vzorně oblečeni a v rukou drží malý dárek. Velitel se jich zeptá: „Proč jste přinesli ty dárky??“
14.06.2013 06:05 |

podobné články

Vdovec Rychtář dojímá nocováním s urnou: Jenže unikl plán na vraždu exmanželky!

 
Hereckého talentu má vdovec Rychtář na rozdávání, ale příliš zábavné to není. Sice vzal do svého nuzného příbytku novináře, aby ukázal, jak se vzorně stará o odkaz své zesnulé manželky. Poněkud morbidní exkurze vyzněla rozpačitě, ale za zdmi říčanské vily se pod rouškou piety odehrává i válka exmanželů a Josef Rychtář (56) se neštítí ničeho...
13.01.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1326 článků)

Gorila Kijivu se v pražské zoo o své mládě stará jako vzorná matka

 
Gorilí mládě má za sebou úspěšný první den života. Jeho matka Kijivu se o ně vzorně stará a kojí ho a podle prvního dne v tlupě se zdá, že si všichni na přírůstek zvykají.
25.04.2010 14:30 |

podobné články

Ministryně Marksová: Každé dítě má právo na život v rodinném prostředí. Prioritou je vytvoření systému sociálního bydlení

 
en rodiny oslaví organizace Dobrá rodina se svými pěstouny v pražské ZOO. Akci zahájí ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová- Tominová spolu s předsedou správní rady Dobré rodiny Michalem Kociánem. Více než 200 pěstounů a svěřených dětí dorazí z Prahy a okolí, ale i z Teplicka a Ústecka předat speciální ovocné ocenění příkladné zvířecí rodině v ZOO, která se vzorně stará o svá mláďata. Akcí chce Dobrá rodina apelovat na důležitost rodinného zázemí, poukázat na potřebu dalších vhodných pěstounů pro děti v ohrožení i na nutnost změn v aktuální českém systému péče o děti vyrůstající mimo svou biologickou rodinu.
13.05.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (452 článků)

Kdysi krásná hvězda z Prciček přestává být podobná sama sobě: Na červeném koberci šokovala!

 
Zdá se, že plastiky a liposukce už dohnaly i herečku Taru Reid, která si je podobná čím dál méně. Po delší době se ukázala na veřejnosti a opravdu si téměř není podobná. Z kdysi krásné herečky se stala plastiková modelína se zdeformovanými prsty. Kde jsou ty doby, kdy se pánům při pohledu na půvabnou blondýnku orosilo čelo?
24.07.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (64 článků)

Herec Jan Meduna: Stará se o postiženou sestru!

 
Kavalír nejen na obrazovce! Jan Meduna (34) alias mladý poručík Ondřej Kavalír z Případů 1. oddělení se ve skutečném životě vzorně stará o milovanou sestru Terezu. Ta žije v ústavu pro mentálně postižené.
01.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Meduna (7 článků)

Hvězda Případů 1. oddělení Jan Meduna: Stará se o postiženou sestru

 
Herec Jan Meduna (34) hraje v oblíbeném seriálu Případy 1. oddělení benjamínka seriálové mordparty Ondřeje Kavalíra, ovšem, kavalírem není jen na televizní obrazovce. V reálném životě se vzorně stará o svou mentálně postiženou sestru Terezu, která žije v ústavu.
06.03.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Meduna (7 článků)

Otcovská láska: V Plzni se vylíhli pštrosi nandu, stará se o ně táta

 
Mláďata nandu pampového se vylíhla v plzeňské zoo. Vzorně se o ně stará jejich táta, který je vyseděl a teď je vodí a chrání před nebezpečím. Odchov pštrosů se v zahradě podařil po tříleté pauze.
20.07.2017 14:15 |

podobné články

Fotr není lotr! Herec Affleck se vzorně stará o dcery. Měl by se ale oholit

 
Americký herec Ben Affleck (39) se na víkend stal vzorným tatínkem. Dostal totiž od své manželky Jennifer Garner na starost jejich dvě rozkošné dcery Violet (5) a Seraphine (2), zatímco manželka, která je nyní opět těhotá, odpočívala doma.
03.10.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (223 článků) , Jennifer Garner (90 článků)

Podržte se: Hokejová manželka Hadašová se za svého muže stydí. A důvod?

 
Dalo by se říct, že Lucie Hadašová  (27) je prototypem pravé hokejové manželky. Modelka porodila svému vyvolenému Jaroslavu Bednářovi  (36) dceru Denisu (4), vzorně se o něj stará, následovala ho do vzdálených zemí a vzdala se vlastní kariéry. Česká Miss 2007 je svému manželovi oddanou partnerkou, přesto se nedokáže smířit s jednou věcí, která úzce souvisí s hokejem.
21.10.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hadašová (243 článků) , Jaroslav Bednář (140 článků)