Článek

Odborářští předáci utopili milióny v bezcenných dluhopisech

 
Vidina vysokého a snadného zisku zlákala některé odborářské předáky k masivnímu nákupu dluhopisů soukromé společnosti CDC – Credit and Development Company, která slibovala až 12procentní výnos. Jenže později se ukázalo, že šlo o podvod.
28.03.2015 04:40 |

podobné články

Podobné články

Poslanec ODS Doktor: Odborářští bossové parazitují na pracujících

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Místopředseda Rozpočtového výboru Michal Doktor z ODS se obává, že potom, co budou provedeny reformy, může se vláda rozpadnout. Odborářští předáci podle něho mají nezasloužené výhody, o kterých řadoví členové mnohdy ani neví. Rozhovor, původně pořízený ještě před rozhodnutím soudu, které znemožnilo konání stávky odborů, může nabýt v jeho světle nových významů.
12.06.2011 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (162 článků)

Dušek pálí do vlastních řad. Předáci jsou líní, jiní už staří

 
Proč odborářští předáci lidi zrovna neburcují, že by měli jít do ulic a vyjádřit nesouhlas s vládními reformami, se ParlamentniListy.cz zeptaly odborářského rebela a předsedy odborového svazu ve službách a dopravě Jaromíra Duška.
22.09.2011 12:00 |

podobné články

Lékaři vydírají i po setkání s ministrem

 
Po setkání s ministrem zdravotnictví Leošem Hegerem pokračují odborářští předácí lékařů v útočné rétorice. Do konce ledna má prý ministr předložit lékařům nabídku, která uspokojí jejich požadavky, jinak hrozí, že k prvnímu březnu nebude možné zajistit ani akutní péči. Leoš Heger oznámil, že o dohodu usiluje, ale splnit požadavky lékařů je v tuto chvíli ekonomicky nereálné. Také je žádá, aby se konečně rozhodli, zda chtějí léčit nebo odejít.
20.01.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)

Nejsem zbabělec. S nespokojenci promluvím, tvrdí Kalousek u vína

 
Tvrdá pomsta ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi. To mu slibují za iniciaci soudního zákazu pondělní stávky odborářští předáci. Čtvrteční stávka prý bude dvakrát drsnější a možná začne pochodem od Kalouskova ministerstva. Kalousek si nepřipouští žádné obavy a rozmýšlí, jestli se stávkou ještě nezatočí. Jinak je odhodlán se odborářům podívat zpříma do očí. Šetřit se podle něj musí, jinak na tom bude Česko za pár let stejně jako Řecko či Portugalsko.
14.06.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Nejsem zbabělec. S nespokojenci promluvím, tvrdí Kalousek u vína

 
Tvrdá pomsta ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi. To mu slibují za iniciaci soudního zákazu pondělní stávky odborářští předáci. Čtvrteční stávka prý bude dvakrát drsnější a možná začne pochodem od Kalouskova ministerstva.
14.06.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Dušek: Nikdo za 22 let nesehnal komunistům tolik hlasů jako Nečas a spol.

 
Sobotní vítězství komunistů ve volbách přisuzují odborářští předáci hlavně špatným počinům vlády a jejímu humpoláctví. Jaromír Dušek, drsný šéf Svazu odborářů služeb a dopravy, to říká zcela bez obalu. Jiný předák, Josef Středula, hovoří o nenávisti lidí k této vládě, protože se v Česku ztratila úcta k lidem.
14.10.2012 13:20 |

podobné články

Odborář Dušek: Komunisto Filipe, jdi se modlit, ať Nečas zůstane u vlády

 
Sobotní vítězství komunistů ve volbách přisuzují odborářští předáci hlavně špatným počinům vlády a jejímu humpoláctví. Jaromír Dušek, drsný šéf Svazu odborářů služeb a dopravy, to říká zcela bez obalu. Jiný předák, Josef Středula, hovoří o nenávisti lidí k této vládě, protože se v Česku ztratila úcta k lidem.
14.10.2012 13:25 |

podobné články

Neuvěříte! Rapující šéf odborářů Dušek Vám ve volebním videu zemanovců vytře sluch

 
Legendární boss železničních odborářů, který v 90. letech dokázal zorganizovat totální stávky celých Českých Drah se vrhl - stejně jako všichni odborářští předáci - do politiky. Kandiduje do sněmovny za SPOZ-zemanovce a myslí to smrtelně vážně. Tak vážně, až budete litovat chvíle, kdy jste si video pustili. Je krátké, ale jeho obsah je z říše nočních můr. Jak hudebních, tak vkusových. Jen vhoušť a raději pozor, pokud jste právě jedli. 
21.10.2013 17:30 |

podobné články

Ještě, že nás koupil pan Babiš. Odboroví předáci z drůbežáren Agrofertu se rázně ohradili proti útokům Středuly

 
REPORTÁŽ „Za Babiše se máme líp, rostou odměny, dostáváme různé benefity a s vedením firem se dá mluvit i o delší dovolené,“ říkají odboráři z potravinářských závodů firmy Vodňanská drůbež a.s. Nicméně odborářští šéfové se shodují s mnoha ekonomickými experty na tom, že vyvíjet tlak k tomu, aby se mzdy v Česku postupně zvyšovaly, je stále nezbytně nutné. Vicepremiér Andrej Babiš před časem své firmy převedl do svěřeneckých fondů.
25.04.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12439 článků)

U Šumperka se utopili dva lidé. Jedno tělo nesla voda 2 kilometry

 
Dva lidé se utopili u jezu na řece Desné u Šumperka. Jedno tělo proud odnesl dva kiloemtry.
06.07.2009 13:15 |

podobné články

Poláci chtěli pomoct tonoucí v řece Olši, sami se utopili

 
Dva Poláci se v pátek večer utopili v řece Olši na česko-polské hranici. Neštěstí se stalo nedaleko Českého Těšína na Karvinsku.
27.03.2010 16:10 |

podobné články

TRAGÉDIE! Na Kanárských ostrovech se utopili čtyři turisté!

 
Čtyři lidé se utopili na Kanárských ostrovech na Gran Canaria a na Lanzarote. Tři z nich byli němečtí turisté, čtvrtá oběť moře byla ze Španělska, informoval v úterý deník La Opinión.
20.04.2011 06:20 |

podobné články

Tragédie: Tři sourozenci ve věku pět, sedm a devět let se utopili v nádrži

 
Tři malí sourozenci se utopili v pondělí večer u východoslovenské obce Slovenské Nové Mesto. Bratry našel ve vodní nádrži jejich otec, který je s pomocí svého otce vytáhl na břeh. Ani jednoho z chlapců se nepodařilo oživit, informovala košická krajská policejní mluvčí Jana Demjanovičová.
12.07.2011 11:35 |

podobné články

TRAGÉDIE! SOUROZENCI (5,7,9) SE UTOPILI! Otci hrozí vězení za zabití

 
Tři sourozenci ve věku 5, 7 a 9 let se utopili v pondělí večer u obce Slovenské Nové Mesto. Ve vodní nádrži je našel jejich otec, informuje v úterý televizní stanice Markíza.
12.07.2011 14:40 |

podobné články

TRAGÉDIE! Na rybníku a ve štěrkovně se UTOPILI DVA MUŽI!

 
Dva lidé se v úterý utopili na různých místech Moravy. Ve štěrkovně na Uherskohradišťsku vyhasl život mladého cizince, v rybníku na Břeclavsku zemřel osmdesátiletý důchodce.
24.08.2011 09:45 |

podobné články

ŠÍLENÉ! Manželé se UTOPILI NA TRŽIŠTI! Smetl je PRUDKÝ LIJÁK!

 
Přímo na tržišti španělského města Finestrat se utopili starší manželé, kteří zde právě nakupovali. Smetla je totiž naprosto nečekaná povodňová vlna způsobená silným lijákem!
23.10.2011 10:35 |

podobné články

V rakouském Atterském jezeře se utopili dva mladí Češi

 
V Atterském jezeře na severu Rakouska se v neděli odpoledne utopili dva čeští potápěči. Češi ve věku 22 a 34 let se dostali v asi 35metrové hloubce z dosud neznámých příčin do nesnází a zahynuli, uvedla dnes na svém webu hornorakouská zemská policie v Linci.
24.10.2011 09:55 |

podobné články

TRAGÉDIE NA RYBNÍKU: Tomáš a Petr se utopili

 
Mladická nerozvážnost a alkohol způsobily obrovskou tragédii. Pod ledem v rybníce se utopili dva mladí muži, informovaly tvnoviny.sk.
28.01.2012 11:20 |

podobné články

Rybáři si mysleli, že jde o legraci: Ale otec (†40) a jeho dcera (†17) se utopili

 
Vzal svou sedmnáctiletou dceru Elišku na nenápadný rybník s tím, že ji naučí plavat. Jenže oba se utopili. Tragickou smrt vyšetřují policisté ze slovenské Nitry.
02.07.2012 14:00 |

podobné články