Článek

Od anorektičkek po baculky: Modeling v zajetí žen s nízkým sebevědomím

 
Po letech kritiky, která se vznášela nad kostnatými modelkami, se do reklam konečně probojovaly ženy oblých tvarů. Zase špatně. Ženy sice přivítaly, že se na obálkách časopisů konečně objevily manekýnky realističtějších rozměrů, jenže ve skrytu duše touží přiblížit se spíše štíhlému ideálu. 
02.01.2016 20:51 |

podobné články

Podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Kandidát na ministra se rozhovořil o svých plánech. A sršel sebevědomím

 
Možný budoucí ministr vnitra David Ondráčka, kterého navrhují babišovci, srší sebevědomím. Funkci by prý zvládl a jeho ambice nejsou malé. Chtěl by prosadit reformu státní správy i změnu financování politických stran. Prohlásil to v ČT.
28.11.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (78 článků)

Kim Kardashian kompletně nahá! Jak se miliardářka vyrovnává s údajně malým sebevědomím?

 
Kim Kardashian se rozhodla, že ona bude tou ideální ženou na to, aby ostatním radila, jak se vypořádat s malým sebevědomím, kterým údajně také trpí. Myslí to opravdu vážně?
11.05.2015 15:58 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků)

Pánové, používáte seznamovací aplikace? Tohle to o vás říká!

 
Zajímavý vztah mezi užíváním mobilních seznamovacích aplikací typu Tinder a sníženým sebevědomím u mužů odhalili vědci z Texasu. Podle nich pánové, kteří hledají známosti nejrůznějšího typu touto cestou, nejsou spokojeni s tím, jak vypadají. Zřejmě se to má ale tak, že právě jedinci se sníženým sebevědomím vyhledávají tyto aplikace, kde jsou hodnoceni podle vzhledu. Což jim sebevědomí v podstatě pomáhá zvyšovat.
10.08.2016 10:05 |

podobné články

První foto po plastické operaci: Robinsonka Nicol hrdě vystavuje své umělé čtyřky

 
Z křehké a ustrašené Robinsonky Nicol Gremplewské (25) se stala sebevědomá a ostrá žena. Za jejím současným sebevědomím stojí plastická operace prsou, která z ní udělala nového člověka. Nicol trpěla malým sebevědomím, ale po tom, co si nechala zvětšit svá prsa, je konečně spokojená. Podívejte se, jak vypadají její dvě nové přednosti.
30.03.2018 09:15 |

podobné články

XXL je sexy! Móda pro ženské křivky

 
Kdo říká, že baculky nemohou vypadat skvěle? Je načase nosit kila "navíc" s hrdostí a sebevědomím. Trendy totiž přejí nejen chlapecké figuře, ale i oblým křivkám!
20.11.2012 07:15 |

podobné články

eXtra vizážistický kurz pro baculky: 7 kroků k tomu, aby váš obličej vypadal útlejší

 
Vlastně se ani nemusí jednat o baculky. I některé štíhlé ženy prostě mají oplácanější obličej. Dobrá zpráva je, že budou vždy vypadat mladší než ty s propadlými tvářemi. A ta špatná? No, vypadáte tlustě, no:).
02.09.2013 15:30 |

podobné články

Macatky jsou lepší než placatky! Masivní baculky mohou být sexy, ale zalehnuti byste jimi být nechtěli

 
Jejich křivky jsou oblé, jejich těla jsou měkoučká a jejich váha je monstrózní. Toto nejsou běžné baculky ze sídliště. Tyto ženy se plánovitě rozhodly vyjíst do XXXL rozměrů, nad kterými zůstává rozum stát. Zdravé to však rozhodně není. Některým mužům však nejvíc učarují právě jejich záhyby.
04.04.2017 15:35 |

podobné články

Sexuální poradna: Vzrušují mě baculky, stříkám jim mezi faldíky

 
Lidé mají často problém si přiznat, že je vzrušuje něco nebo někdo, i když jde o naprosto normální a přirozenou věc. Takový Petr se stydí za to, že ho vzrušují baculky. A to jenom proto, že by se mu prý posmívali kamarádi. Přitažlivost k ženám oblých tvarů je ale přitom úplně běžná. Praktiky, které s nimi dělá, však tradiční rozhodně nejsou.
31.03.2018 20:05 |

podobné články

Nejde o to mlčet, ale přežít. Piloti gripenů cvičí na zajetí

 
Nejčernější noční můrou všech vojáků je skončit v zajetí. Jak ukázal případ ruských letců sestřelených na tureckých hranicích, největší riziko dnes nesou právě piloti. Všechny armády světa proto svůj personál tvrdě připravují na to, jak přežít na cizím území, vyhnout se zajetí a jak čelit např. mučení.
22.02.2016 21:10 |

podobné články

Al-Káida po šesti letech propustila ze zajetí švédského motorkáře! Požadovala za něj výkupné 117 milionů

 
V pondělí ministerstvo zahraničí ve Stockholmu oznámilo, že teroristická síť al-Káida propustila ze zajetí vězně Johana Gustafssona. Ten byl spolu s dalšími dvěma muži unesen v roce 2011 v Mali a držen v zajetí šest let.
27.06.2017 18:55 |

podobné články

Nahá jsi krásná: Zpověď ženy, která se 11 let podřizovala vkusu manžela

 
Na rozhovor dorazila usměvavá mladá žena a sebejistě mi podala ruku. Na první pohled jsem vůbec nedokázala odhadnout, proč se právě ona rozhodla bojovat s nízkým sebevědomím. Při jejím vyprávění jsem ale pochopila…
14.04.2009 16:33 |

podobné články

Zapomene matka na komplexy a ukáže se nahá?

 
Milana Kosmálová trpí nízkým sebevědomím a častými depresemi. Najde v sobě odvahu a odhalí své křivky v pořadu Primy Nahá jsi krásná?
29.04.2009 13:20 |

podobné články

Shakira se léčí s nízkým sebevědomím kvůli postavě

 
Kolumbijská dračice Shakira ráda ukazuje v klipech své sexy tělo. Že je přitažlivé si ovšem ona sama léta letoucí nemyslela. Naopak má celou řadu mindráků souvisejících s její tělesnou schránkou a dokonce kvůli tomu navštěvuje celé roky psychologa. Na terapie chodí téměř denně.
30.03.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků)

Zoufalka Teri Hatcher: Zděsila se sama sebe!

 
Strhaná, opuchlá, s obrovskými pytly pod očima. Herečka Teri Hatcher (45) se rozhodla, že podpoří ženy s příliš nízkým sebevědomím. Jak jinak si vysvětlit fotky, které nedávno zveřejnila na internetu. Je na nich nenalíčená, oblečená jen do ručníku. A teď se dokonce nechala natočit při procesu jejího zkrášlování před filmováním. Nahrávku navíc neváhala zveřejnit v celostátně sledovaném pořadu Oprah Winfrey (56)!
06.10.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Oprah Winfrey (149 článků)

Poznáte obrýlenou dívčinu? Byla nechtěným dítětem, bojuje s depresemi a měla smůlu na chlapy

 
Obrýlená cácorka na fotce patří k našim nejpopulárnějším zpěvačkám. Už od puberty se potýkala s depresemi a nízkým sebevědomím. Přesto se však dokázala prosadit v kapelách, na sólové dráze i v muzikálech. Neměla moc štěstí v lásce a za sebou má dva nepříjemné rozvody. Štěstí našla až v náruči mnohem mladšího muže, jemuž v šestačtyřiceti letech porodila syna. Už víte?
02.11.2012 07:05 |

podobné články

VyVolení: Nerdík Ládík s imaginárním kamarádem vyzval fešáka Honzu

 
Povídá si s imaginárním kamarádem a vypadá to, že mu ve Vile už tak trochu hráblo. Na druhou stranu však zůstává poněkud neznámou. Nesmělý panic s nízkým sebevědomím Láďa vyzval ve VyVolených do zítřejšího duelu krasavce Honzu alias Elmexe. A pokud uspěje, bude to pro něj velký návrat do hry.
18.10.2013 05:45 |

podobné články

Svědectví, ze kterého mrazí: Takhle spáchala sebevraždu talentovaná česká herečka

 
Narodit se jako mladší sestra zbožňované i zatracované hvězdy Lídy Baarové  (✝86) nebylo pro mladou herečku Zorku Janů, které daly sudičky do vínku mnohem více talentu a především pak inteligence, rozhodně lehkým životním údělem. Křehká a přecitlivělá bytost, která trpěla nízkým sebevědomím, trápila se drastickými dietami i nešťastnými láskami a milovala divadlo více než svůj vlastní život, nakonec ze života odešla dobrovolně v pětadvaceti letech.
07.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lída Baarová (422 článků) , Zorka Janů (15 článků)