Článek

Očima Františky: Když dámy flirtují s kreativitou…

 
Unikátní prostory bývalé Živnostenské banky, jež se do příštího roku promění v ZIBA Muzeum moderního skla. A v nich v prvním jarním víkendu šest komponovaných přehlídek nabízejících ochutnávku z kolekcí českých a slovenských návrhářů pro podzim/zimu 2015. Tak lze charakterizovat Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend, jenž mimo jiné přilákal řadu o odívání se zajímajících celebrit, z nichž mnohé tuto se světem srovnatelnou akci pojaly jako exhibici své osobitosti, šarmu, stylistických schopností. Což je chvályhodné, tak to má být, ale jak parádnice Czech made dopadly?!
01.04.2015 05:50 |

podobné články

Podobné články

Upíří pár z Twilightu už city netají: Osahávají se a flirtují spolu

 
Herci Kristen Stewart (21) a Robert Pattinson (25) svůj vztah už tak bedlivě nestřeží. Na veřejnosti se k sobě tulí, hladí se a flirtují spolu. To, že tvoří pár, zřejmě oficiálně nepotvrdili kvůli natáčení filmu Twilight. Fanynky by nejspíše poměr Pattinsona se Stewart nevydýchaly.
04.11.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (362 článků) , Kristen Stewart (317 článků)

Svatba Čvančarové očima Františky: Byli jako aristokrati

 
KOMENTÁŘ FRANTIŠKY: Krásná herečka Jitka Čvančarová a sexy tanečník Petr Čadek se brali na zámku. Manželský slib složili v kostele a svým oblečením nastavili laťku ve stylu britské aristokracie. Bohužel většina hostů, jež na svatbu pozvali, jí nedosáhla. Někteří se snažili a jiní ambici Jitky a Petra ignorovali. Pokud ji vůbec zaznamenali.
25.09.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (653 článků) , Petr Čadek (179 článků)

Oběd v Lánech očima Františky: Zeman ve zdravotní obuvi a krajkové drama Sobotkovy ženy

 
Prezident Zeman s první dámou Ivanou dnes přivítali na novoročním obědě Bohuslava Sobotku s jeho manželkou Olgou a na zámku v Lánech si dali bažantí vývar a daňčí pečeni. Až na premiéra přišli všichni v šedém. Jak obstáli v očích naší módní guru Františky?
02.01.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9035 článků)

České celebrity a móda? Občas se to povede

 
Přitažlivost gala společenských událostí mimo jiné spočívá i v podívané na kreace slavných osobností, jež atraktivitu akce zvyšují. Bohužel v tuzemsku se většinou o žádnou omamnou, kreativitou kořeněnou a dobrým módním standardem řadových hostů jištěnou exhibici nejedná. I když se situace lepší, i když existují výjimky, jakou bylo nedávné předávání cen Czech Grand Design.
17.03.2014 06:10 |

podobné články

Když ho svádí vaše matka

 
Doufáte, že se vám to jenom zdá, jenže on už si jejího chování také všiml! Proč některé ženy flirtují s milenci svých dcer?
25.12.2010 08:30 |

podobné články

Henry Cavill si zoufá: Ženy se mnou flirtují i před mou přítelkyní

 
Herec Henry Cavill si postěžoval, že být tak sexy a přitažlivý, jako je on, může být pro vztah dost nepříjemné. Mnoho žen totiž na něj doráží a otevřeně ho balí, i když po jeho boku kráčí partnerka Tara Kingová, s níž randí od minulého roku.
15.03.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Henry Cavill (37 článků)

Proč si barbie Ochotská tak ubližuje?!

 
K pousmání je mladá ambiciózní tvář Věci veřejných, Kristýna Kočí – ta silou osobnosti nepřesvědčuje ani v předepsané lady módě, kde si počíná jak slonice v porcelánu. Také kontroverzní fotbalový borec Tomáš Řepka a jeho silikonová Vlaďka Erbová mají k noblese daleko a kreativitou končí u kolotočové prezentace značek, které status módní ikony nejistí. Tak trochu umělá moderátorka večerních tv zpráv Ochotská, nafotila kalendář a sto tisíc z honoráře věnovala na charitu. Putovaly potřebným dětem na konto Nadace televize Nova, jež se o hvězdnost Míšy v podstatě postarala. Na křest kalendáře Ochotská bohužel zvolila model, který dráždivé křivky utajil a linii ublížil. Dost nešikovná je i snaha zpěváka Petra Nagye, jenž se pere s věkem padesátníka a usiluje o pel věčného sexy šviháka.
22.12.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (876 článků) , Vlaďka Erbová (890 článků) , Kristýna Kočí (696 článků)

Odstartoval 2. ročník pop-up butiku Unique Unique věnovaný celé rodině

 
Od pondělí 14. května do středy 23. května se v rezidenci Mostecká 21 v Praze 1 koná již druhý ročník projektu Pop-Up Boutique Unique Unique s tématem All For Family. Jak už název napovídá, na své si zde přijde celá rodina. Cílem organizátorů bylo vytvořit jedinečný, časově omezený prostor, v němž se harmonicky propojí kvalita a elegance s aktivitou, energií, kreativitou a hravostí.
16.05.2012 15:10 |

podobné články

"Sexy" domácí fotografie, které se opravdu nepovedly

 
Sexy nebo k smíchu? Ne všechny domácí fotografie, na kterých se snaží „modelové“ vypadat smyslně se vydaří, což dokazují i tyhle snímky. Aktéři totiž často nemyslí na pozadí nebo to s kreativitou opravdu přehánějí.
06.03.2013 21:00 |

podobné články

I slavní mají svoje vizitky: Podívejte se, kdo má tu nejnudnější!

 
Zatímco "Lady Gaga":http://www.extra.cz/tema/lady-gaga je schopná přijít na ceremoniál oblečená ve velbloudu s vosími hnízdy na nohou a poporodní placentou na hlavě, její soukromí žádnou kreativitou nehýří. Dokazuje to i její prachobyčejná vizitka natištěná na tom nejlevnějším možném papíru a bez jediné invence.
09.06.2013 17:05 |

podobné články

Děsivá reklama na pneumatiky je téměř na infarkt

 
Reklamy se snaží často zaujmout humorem nebo kreativitou, tvůrci japonské reklamy na pneumatiky ale měli jen jeden cíl – šokovat. Jejich spot je tak děsivý, že před jeho začátkem varují, ať se na něj raději nedívají lidé se zdravotními obtížemi.
04.12.2013 16:55 |

podobné články

Téma týdne s Františkou: Módní Mamma Mia? Žádná paráda!

 
Známý, na písních legendární skupiny Abba postavený, filmovou verzí zejména proslulý muzikál Mamma Mia, se dostal i na česká jeviště. Zkoušky odstartovala společenská sešlost a ten, kdo od tuzemských, v české verzi účinkujících osobností očekával atraktivní, s kreativitou kostýmů Mamma Mia koketující outfity, musel být zklamaný.
29.09.2014 06:25 |

podobné články

Inspirujte se podzimními outfity českých VIP! Jirešová vyhrála na plné čáře

 
Máme tu podzim a pomalu a jistě se blíží zima, což znamená, že celebrity vytáhly teplejší svršky. A my se jdeme podívat, "jak na tom jsou s kreativitou.":http://www.extra.cz/galavecer-designu-sli-snad-vsichni-z-pohrbu-schneiderova-se-oblekla-do-cerneho-pytle
25.10.2014 10:05 |

podobné články

Je tohle ještě normální? Lidé se letos na Halloween hromadně převlékají za vrahy z ISIL!

 
Vymýšlet každý rok originální masku na oslavu Halloweenu jistě není žádná legrace. Věříme obyvatelům anglosaských zemí, že někdy je to pořádná fuška, a proto také "některým výsledným kreacím tleskáme a žasneme nad kreativitou jejich tvůrců":http://www.extra.cz/12-nejepictejsich-detskych-halloweenskych-prevleku-tohle-hranici-s-tyranim-deti.
29.10.2014 18:31 |

podobné články

Pamatujete Bastiena z Nekonečného příběhu? Takhle po 32 letech vypadá

 
Pamatujete si film Nekonečný příběh? Tento fantasy snímek se dostal do povědomí diváků svojí kreativitou a silným příběhem o malém chlapci Bastienovi. Jak dneska sympatický klučina vypadá?
28.01.2016 20:35 |

podobné články

Proměny celebrit očima Františky: Dámy, takhle ne!

 
Říká se, že změna je život, ale ne vždycky vede k lepšímu. Důkazem jsou populární ženy naší scény, které radikálně změnily barvu vlasů, rozhodly se pro jiné účesy. Poslední šok svým fanouškům uštědřila radikálně ostříhaná bruneta Bára Basiková, ale nešťastně dopadla i Evička Aichmajerová, Kateřina Brožová. Nezabodovala ani Ivana Gottová či Zuzka Norisová.
11.09.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (559 článků) , Kateřina Brožová (406 článků) , Eva Decastelo (683 článků) , Ivana Brožová (3 články)

Očima Františky: Oblékne první dámu Ivanu Zemanovou za statisíce návrhářka šejků Matragi?

 
Garderóba budoucí první dámy Ivany Zemanové přináší řadu provokativních otazníků. Stane Zemanová obětí dramatické zdobnosti oděvní výtvarnice Blanky Matragi? Bude platit za modely omamné sumy jako ženy arabských šejků, jež patří k hlavní klientele této libanonské návrhářky? Nebo spíš Matragi setkání se Zemanovou využívá pro svou reklamu?
17.02.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (138 článků) , Ivana Zemanová (290 článků)

Očima Františky: Audience u královny? Snaživé dámy a extravagantní prezident

 
Pan prezident Miloš Zeman byl v Buckinghamském paláci spolu s chotí Ivanou a dcerou Kateřinou přijat britskou královnou Alžbětou II, což část národa vyprovokovalo k dohadům, jakých excesů se hlava státu před aristokratkou dopustí. Předmětem licitací bylo i protokolu podléhající odění Zemanových žen. Obstály, nebo ne? A co on?
17.06.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17438 článků)