Článek

Očima Františky: Kancléři Mynářovi přidává šestinedělka na bodech

 
On je šéfem Kanceláře prezidenta republiky a působí dojmem parádivého, naftalínový klan Zemanových lidí zpestřujícího, citem pro styl, vytříbenost nedisponujícího frajera. A ta, která image pana Mynáře dodává jistou šťávu, je jeho mladá paní, bývalá TV moderátorka Alex, jež za svým Vráťou s malým synem vyrazila na první hradní nádvoří.
22.07.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (417 článků)
Podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Zeman povolil kancléři Mynářovi kandidovat za SPOZ

 
Prezident Miloš Zeman dovolí svému kancléři Vratislavu Mynářovi kandidovat v předčasných volbách do Sněmovny za Stranu práv občanů - zemanovci (SPOZ). Mynář přitom může setrvat ve své funkci na Pražském hradě, opustit by ji musel až tehdy, pokud by ve volbách uspěl. Zeman to řekl serveru Parlamentnílisty.cz. 
23.08.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20489 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Miloš Zeman útočí: Rath je hajzl! Kancléři Mynářovi hrozí vyhazov

 
Miloš Zeman opět perlil. Jeho rozhovor o výsledcích voleb byl obzvlášť výživný. Prezident sice působil, že za sebou má dlouhou, prohýřenou noc a div mu chvílemi nepadla hlava, byl však pěkně nabroušený. Volby označil za selhání pravicových stran i ČSSD, svému hradnímu kancléři z SPOZ Mynářovi vzkázal, ať si urychleně zařídí bezpečnostní prověrku, jinak letí a navezl se také do Davida Ratha, kterého označil rovnou za hajzla!
27.10.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků) , Miloš Zeman (20489 článků)

K poctě zbraň! Hradní stráž vzdává hold Zemanovu kancléři. Neoprávněně

 
Hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, o něhož se média doposud zajímala především kvůli jeho chybějící bezpečnostní prověrce, vzdávají hold vojáci Hradní stráže. Na tom by nebylo nic divného, kdyby toto privilegium nebylo dáno pouze prezidentovi, ústavním činitelům, zahraničním návštěvám, vysokým důstojníkům a českým státním symbolům.
05.12.2014 14:42 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (924 článků)

Hasenkopf zvažuje právní kroky proti kancléři Mynářovi

 
Právník prezidentské kanceláře Pavel Hasenkopf se údajně ohradil proti tvrzení Zemanova kancléře Vratislava Mynáře, že patří mezi autory novoroční amnestie. Lidovky.cz píší, že to podle něj není pravda a taková slova ho prý poškozují. Hasenkopf prý proto zváží právní kroky, a to nejen proti Mynářovi, ale i Kanceláři prezidenta republiky.
27.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (924 článků)

Zemanův kancléř nepřiznal, kolik bere! Za 12 milionů koupil dům na Hradčanech

 
O hradním kancléři Mynářovi se v poslední době hodně mluví hlavně kvůli tomu, že stále nemá bezpečnostní prověrku. Vadí to i prezidentu Zemanovi. A čile se spekuluje o Mynářových nástupcích. Co by mohlo Mynářovi prověrku zkomplikovat? Třeba jeho ne zcela jasné majetkové poměry. Podnikatel Mynář má za sebou řadu zajímavých kšeftů. Jeden se přitom týká historického domu na Hradčanech.
21.11.2013 21:07 |

podobné články

Kárník (TOP 09): Je čas, udělat Mynářovi pápá

 
Zdržovací taktika opravdu milého, čistého a upřímného politika, kancléři Mynářovi, tak úplně nevyšla. Prověrku na "přísně tajné" od NBÚ nezískal. A teď si počkáme, zda prezident Zeman je chlap a splní co slíbil.
03.10.2015 13:11 |

podobné články

Zemanův poradce je vyšetřován, řekli Mynářovi v Číně. Prezident ho zatím neodvolá

 
Představitelé Šanghaje potvrdili hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi, že šéf CEFC a poradce prezidenta Miloše Zemana Jie Ťien-ming je v Číně vyšetřován pro podezření z porušení zákona. Podle vedení CEFC odejde z čela firmy. Mynář a jeho hradní tým se to dozvěděl během své návštěvy v Číně minulý týden. Oznámil to prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Později dodal, že Zeman poradce Jie Ťien-minga zatím neodvolá. Pražský hrad podle Ovčáčka vyčkává na prošetření záležitosti.
19.03.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20489 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Vilhelmová očima Františky: Rozzářená šestinedělka šlápla vedle

 
Oblíbená i uznávaná herečka Tatiana Vilhelmová (34) se poprvé od porodu třetího syna Aloise objevila zase na scéně. Vypadala šťastně, sebevědomě, ale špatná volba šatů fluidum, které z ní po porodu čiší, poněkud ředila.
10.06.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (445 článků)

Sobotka představil rakouskému kancléři českou kandidátku do EK Jourovou

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) dnes rakouskému kancléři Werneru Faymannovi představil českou kandidátku do Evropské komise Věru Jourovou (ANO). Rakousko v komisi usiluje, stejně jako Česko, o obsazení postu komisaře pro regionální politiku. Podle Faymanna je rozdělení portfolií věcí příštího šéfa EK Jeana-Claudea Junckera.
31.07.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Werner Faymann (48 článků)

Hájkův web zveřejnil dosud nevydaný rozhovor s rebelem Úlehlou

 
Za minulého režimu roznášel samizdatové letáky, v devadesátých letech se dostal do politiky a dnes je poslancem. Politika ho ale neživí, podle všeho je v jednom kole, vede restauraci a zabývá se problematikou životního prostředí a brojí proti zvyšování daní. O kom je řeč? O poslanci Tomáši Úlehlovi, který byl vyloučen z ODS. Promluvil mimo jiné o kancléři prezidenta Vratislavu Mynářovi.
11.08.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (924 článků)

Jurečka: Prezident souhlasí s hrubým porušováním kodexu státních zaměstnanců

 
První místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka vyjádřil nesouhlas s tím, že prezident Zeman dovolí svému kancléři Vratislavu Mynářovi kandidovat dokonce jako lídr za SPOZ v předčasných volbách a kancléř může přitom setrvat ve své nynější funkci na Pražském hradě.
24.08.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (924 článků) , Marian Jurečka (618 článků)

Ani Klaus nepředváděl to, co teď Zeman, rozčiluje se Paroubek

 
Prezident Miloš Zeman dal politikům opět najevo, že se bude řídit vlastními názory. Dovolil totiž svému hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi kandidovat v předčasných volbách za svou domovskou Stranu práv občanů - Zemanovců. To se ale nelíbí šéfům velkých stran, jako poslední se k tomuto kroku zatím vyjádřil Jiří Paroubek, šéf národních socialistů (NS-LEV 21).
24.08.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Miloš Zeman (20489 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Dryml: Mynáři a Nejedlému se nelíbily moje konzultace se Zemanem

 
Hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi a místopředsedovi Strany práv občanů - zemanovců Martinu Nejedlému se prý nelíbilo, když senátor Vladimír Dryml chodil konzultovat s prezidentem Milošem Zeman. Dryml, který byl z SPOZ vyloučen, to řekl novinářům. Svou bývalou stranu kritizoval za nedemokratičnost.
27.09.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků) , Miloš Zeman (20489 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Vyloučený Dryml se opřel do SPOZ, Štengla označil za pošťáka

 
Vyloučený člen Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) senátor Vladimír Dryml si postěžoval na nedemokratičnost své bývalé strany a na praktiky, které podle něj ve straně panují. Místopředsedovi SPOZ Martinu Nejedlému a hradnímu kancléři Vratislavu Mynářovi se podle Drymla například nelíbily jeho konzultace s hlavou státu.
27.09.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (285 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)

Hůlkovi se smějí! Nevěděl, co se je SPOZ: Zesměšnil se v přímém přenosu, míní Dryml

 
Kolem Zemanovců je opět rušno. Kritika padá na hlavu hradnímu kancléři Mynářovi, která nemá bezpečnostní prověrku, posměškům pak čelí zpěvák Daniel Hůlka, lídr SPOZ v Hradeckém kraji. Ten bohužel neví, co zkratka jeho strany vlastně znamená... S chutí se tak do něj opřeli rebelka Zemanovců Dita Portová i vyhozený senátor Dryml.
01.10.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (646 článků)

Gazdík napsal o podkuřování voličům

 
Předvolební kampaň přiměla předsedu Kalouskova přidruženého hnutí Starostové a nezávislí Petra Gazdíka k ironické glose, vycházející ze známého britského politického sitcomu. Od jeho hrdinů se dokázal dostat až k hradnímu kancléři Mynářovi, který prý již leccos ukázal.
10.10.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

Bulvár: Zemanovu kancléři Mynářovi utekla žena. S kuchařem

 
Z hradního kancléře Vratislava Mynáře se v brzké době stane opět svobodný muž. Jeho manželka Kamila jej totiž opustila kvůli nové známosti. Sám Mynář deníku Blesk sdělil, že rozvod je na spadnutí a považuje ho za logické řešení po tom všem, co se v poslední době stalo.
30.10.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (924 článků)

Pane Zemane a Mynáři, dejte mi milion! letí k soudu žaloba kvůli Klausově amnestii

 
Bývalý hradní zaměstnanec, právník Pavel Hasenkopf žádá milion korun po prezidentu Miloši Zemanovi, jeho kancléři Vratislavu Mynářovi a Kanceláři prezidenta republiky. Důvodem jsou Mynářova slova, že Hasenkopf je spoluautorem kontroverzní amnestie Václava Klause.
29.11.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků) , Vratislav Mynář (924 článků)