Článek

Ochrana novinářského zdroje nemůže být bezbřehá, rozhodl NS

 
Novináře by mohla v budoucnu legálně monitorovat státní moc s cílem odhalit totožnost jejich informačních zdrojů. Úvahu o prolomení ústavou zaručeného práva sdělovacích prostředků na utajení zdroje informací naznačil Nejvyšší soud v Brně ve svém rozhodnutí z března.
05.05.2015 07:15 |

podobné články

Podobné články

Ochrana pokožky v létě

 
Ochrana pokožky v létě je prostě nutnost. V horkých prázdninových měsících, kdy se vystavujete slunečnímu záření, to snad ani nemůže být jinak. Ovšem pouze v případě, pokud si nechcete díky škodlivému UV záření zadělat na rakovinu kůže nebo jiné nepříjemné zdravotní problémy. A teď ruku na srdce, milé dámy: jak o svou pokožku v těchto horkých dnech pečujete? Věnujete svému tělu tolik pozornosti, kolik by si zasloužilo, nebo musíte samy sobě přiznat, že v tomto ohledu pokulháváte? Tématem dnešního článku je ochrana pokožky v létě, nenechte si proto následující řádky ujít – ať už se chcete ujistit, že vše děláte správně, nebo naopak chcete zjistit, jak správně na to! Ochrana pokožky v létě Svou pokožku v létě chránit musíte. Přes to nejede vlak a není zde místo pro diskuzi. Jenže jak na to? Pokud v tomto ohledu nemáte tak úplně jasno, přečtěte si následující řádky. Hodně vám toho napoví! Pravidelný peeling je nutnost i v létě O peelingu se často mluví v souvislosti se zimními měsíci, kdy pokožku vystavujeme časté změně teplot. Zapomínat byste na něho neměli ani v létě, kdy je odstraňování starých šupinek kůže stejně tak důležité, jako v zimě. A čeho tím dosáhnete? Nejenže bude vaše pleť vypadat zdravější, ale zároveň se vám nebudou tolik ucpávat póry. Používání opalovacích přípravků je samozřejmost Používat v létě přípravky na opalování je samozřejmost, pokud na to kašlete, pak se nemůžete divit, že vaše pokožka trpí. A teď nemáme na mysli pouze riziko, že se na sluníčku spálíte a budete si několik dní léčit citlivou kůži. Hrozí vám totiž i onemocnění rakoviny kůže nebo vznik pigmentových skvrn. A vsadíme se, že ani jedno z toho nechcete. Dodržování pitného režimu je základ Dodržujete pitný režim? Pokud ne, pak to koukejte honem rychle napravit. Určitě víte, že je naše tělo tvořeno z velké... Čtěte více Příspěvek Ochrana pokožky v létě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.07.2017 07:25 |

podobné články

Ústavní soud zamítl stížnost Janka Kroupy, policie prý může odposlouchávat i novináře

 
Ochrana novinářského zdroje může jít v určitých případech stranou a policie pak může žurnalisty odposlouchávat. Konstatoval to ve čtvrtek Ústavní soud (ÚS) s tím, že k takovému postupu může dojít v závažných případech, kdy je ve hře ochrana demokratických principů společnosti nebo boj proti nejzávažnější kriminalitě.
19.05.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (130 článků) , Janek Kroupa (117 článků)

Škrabánek (Úsvit): Jsem PRO ochranu ČR jako značky a PROTI EU diktátu z Bruselu

 
Prioritním posláním českých zástupců v EU musí být ochrana českých zájmů, tedy ochrana zájmů občanů České republiky a ochrana České republiky jako značky. Česká republika má svou úžasnou historii, tradice, gastronomii, kulturu a jazyk, které je nutné v celkovém souhrnu při vývoji Evropské unie zásadně respektovat a chránit.
07.05.2014 13:55 |

podobné články

Duševní ochrana: Nenechte se už vysávat, naučíme vás, jak se bránit energetickým útokům!

 
Máte pocit, že vás někdo nebo něco obírá o energii, či jste snad dokonce vystaveni "magickému napadení":http://www.extra.cz/tema/magie? Existují různé návody, jak se chránit před negativními a nebezpečnými silami, dneska si povíme o tvorbě ochranné bubliny *(setkat se můžete i s pojmy ochranné vajíčko, ochranný štít, ochranná koule, mentální ochrana, světelná ochrana, bílé světlo – andělská energie aj.)*.
11.05.2014 17:15 |

podobné články

Kozák (ČSSD): Obnovitelné zdroje nesmí tahat peníze z kapes spotřebitelů

 
Obnovitelné zdroje energie jsou pro budoucnost lidstva nezbytné. Bohužel, zatím nemáme technologie, které by tyto zdroje učinily ekonomicky rentabilní. Přesto se snažíme obnovitelné zdroje energie podporovat. Za rok tak spotřebitelé zaplatí navíc opět více. To je v době, kdy občanům rostou životní náklady raketovým tempem námět k zamyšlení.
15.06.2012 21:10 |

podobné články

Ohrožení strategického zdroje pitné vody pro 140 tisíc lidí? „Peněz se člověk nenapije.“ V Senátu se propírala petice proti těžbě na jihu Moravy

 
REPORTÁŽ Petice proti těžbě štěrkopísku poblíž strategického zdroje pitné vody na jižní Moravě dospěla do Senátu. Na veřejném slyšení ji ve středu 28. března projednali senátoři z petičního výboru. Kauza možné těžby štěrkopísku poblíž zdroje, který by na Hodonínsku měl pitnou vodou zásobovat až 140 tisíc lidí, se táhne řadu let a provází ji rozdílné znalecké posudky. Signatáři petice tvrdí, že riziko možného ohrožení pátého největšího zdroje pitné vody v Česku existuje. Riziko spatřují zejména v případě, pokud by místo zasáhly povodně. Zástupci těžařské firmy to odmítají s tím, že těžba podobného typu je „běžnou, normální“ věcí.
28.03.2018 20:50 |

podobné články

Už jsem se styděl, že dělám v ČT. Je to akvárium bez kontaktu s realitou. Odcházející redaktor zcela otevřeně o tom, jak to teď chodí na Kavčích horách

 
Adam Komers odvedl za pětadvacet let v ČT kus práce, byl redaktorem, šéfoval regionální sekci a do povědomí veřejnosti vstoupil i jako jeden z televizních odborářů, kteří se na počátku tisíciletí postavili v krizi České televize Janě Bobošíkové. Nedávno se ale rozhodl veřejnoprávní televizi opustit, protože to, co se tam děje teď, není nic pěkného. Lidé se bojí mluvit. Po redaktorech se totiž nevyžaduje odbornost, ale bezbřehá loajalita.
01.06.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Adam Komers (23 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

Vondra: Letouny CASA musí být bez závad, jinak je nechceme

 
Pokud výrobce letadel CASA neodstraní včas jejich závady, tak aby letouny byly plně funkční, navrhne obrana odstoupení od smlouvy. Lhůta vyprší koncem května. Letadla v nynějším stavu nelze nasadit do misí a trpělivost obrany není bezbřehá, řekl ministr obrany Alexandr Vondra.
15.11.2011 11:30 |

podobné články

Pokud bude Brusel trvat na kvótách k přidělování imigrantů, povede tato situace k dalšímu postupnému rozpadání EU

 
ROZHOVOR „Je s podivem, že si Německo ústy paní Merkelové pozve statisíce uprchlíků a pak se dožaduje svých sousedů, aby si je vzali na starost. Ani z bratislavského summitu nevzešel žádný konkrétní návrh, jak a kdy bude zajištěna ochrana schengenského prostoru. Hloupý návrh na nějaké společné vojenské velitelství EU od pana Junckera by jen rozmělnil vojenské spojenectví NATO a navýšil by počet úředníků v Bruselu. Ochrana českých hranic by měla být posilována formou pohraniční stráže, častějších kontrol na silnicích a instalací elektroniky nebo plotů na některých úsecích, podobně jako v Maďarsku, Rakousku nebo v Makedonii a Bulharsku,“ navrhuje kandidát do Senátu Milan Vodička.
20.09.2016 16:45 |

podobné články

Pohřeb Dienstbiera: Bolest v rodině byla bezbřehá

 
VIDEO: Na poslední veřejné rozloučení s Jiřím Dienstbierem (†73) dorazily do Valdštejnského sálu stovky lidí. Mezi nimi i mnohé osobnosti veřejného života. Od 12 hodin se s zemřelým senátorem rozloučily osobnosti politického života a rodina. Bolest Dienstbierových blízkých byla nekonečná.
14.01.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Hokejové šílenství v Brně: Slavili »titul«!

 
Ta euforie je bezbřehá! Hokejisté Komety zničili ve čtvrtfinále play off suveréna základní části Spartu 4:2 na zápasy a celé Brno je na nohou. Letos to bude titul!
21.03.2012 12:15 |

podobné články

Stanislav Vlček: A teď po zadku!

 
Bezbřehá slávistická drzost! Čtyři zápasy nedali gól, ale sebevědomí mají před derby na rozdávání. „Střeleckou smůlu protrhneme proti Spartě,“ říká Lukáš Jarolím (35).
23.03.2012 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Jarolím (11 článků) , Stanislav Vlček (27 článků)

Kmotře, nezlob se!

 
Zatímco v minulém režimu vládl nudný řád, dnešku vládne zábavný neřád, bezbřehá svoboda, ve které peníze jsou až na prvním místě. Prostitutky, drogy, a herny jsou dneska všude a peníze získané nekalým způsobem otevírají cestu do nejvyšších pater společnosti.
21.11.2012 09:40 |

podobné články

Smutný politolog Doležal: Volby dopadnou špatně. Je to jako hodit hlas do močálu

 
Nový školní rok s sebou přinesl také předvolební kampaň. Vévodí jí bezbřehá slibotechna, ve které dominuje opozičně vyhladovělá ČSSD. Politolog Bohumil Doležal ve svém článku v Lidových novinách píše, že si od voleb raději nemáme příliš slibovat. Naději v boji za svobodu a demokracii máme prý raději investovat jinam.
16.09.2013 10:55 |

podobné články

Vostrá (KSČM): Blýská se na lepší časy

 
Člověk je tvor přemýšlivý a lidská vynalézavost bezbřehá. A tak finance z Evropy měly občas diskutabilní použití.
31.01.2014 08:50 |

podobné články

Hrátky s gramofonovými deskami! Tyhle FOTKY vás určitě pobaví

 
Lide si rádi hrají - nejen v dětském věku! Fantazie některých jedinců je opravdu bezbřehá, proto vznikl i skvělý nápad zábavy s LP deskami. Podívejte se na vtipnou fotogalerii.
07.03.2014 09:10 |

podobné články

Šílenství, ostuda, zločin, zrada, bezbřehá arogance a pýcha. Katolický publicista promluvil otevřeně o papeži Františkovi

 
ROZHOVOR Internetový publicista a pro-life aktivista, vydavatel a šéfredaktor katolického internetového časopisu Duše a hvězdy a spoluzakladatel Katopedie Ignác Pospíšil komentuje velmi kriticky kroky a výroky papeže Františka. V některých věcech je prý zodpovědný za destrukci církevních principů a všeobecné zmatení. Druhý vatikánský koncil přinesl církvi katastrofu. František je dle něho klasickým produktem a nepřehlédnutelným symbolem "pokoncilního šílenství". U řady výroků tohoto papeže člověk dle Pospíšila dost dobře neví, jestli jde o herezi, nebo jen o řečnickou nešikovnost.
23.01.2015 20:22 |

podobné články

William si opravdu uměl vybrat: Kontroverzní web zvolil vévodkyni Kate prototypem ideální partnerky

 
Touha moderního člověka po ideálech je zřejmě bezbřehá. Proto není v posledních letech nouze o srovnání a analýzy toho, jak by měl vypadat ideální partner či ideální partnerka. Dokonalý v tomto smyslu znamená sestavený z nejoblíbenějších vlastností. Podobnou „umělotinu“ vytvořila seznamka WhatsYourPrice – kontroverzní webový portál, na němž muži hodnotí finančně atraktivitu žen. Podle tohoto webu je ideálem krásy – fyzické i psychické – vévodkyně z Cambridge (33) alias manželka prince Williama.
01.02.2015 22:00 |

podobné články

Dokonalá žena vypadá jako manželka prince Williama Kate

 
Touha moderního člověka po průměrech a ideálech je zřejmě bezbřehá. Proto není v posledních letech nouze o srovnání a analýzy toho, jak by měl vypadat ideální partner či ideální partnerka. Dokonalý v tomto smyslu znamená sestavený z nejoblíbenějších vlastností. Podobnou umělotinu vytvořila seznamka WhatsYourPrice – kontroverzní webový portál, na němž muži hodnotí finančně atraktivitu žen. Podle tohoto webu je ideálem krásy – fyzické i psychické – vévodkyně z Cambridge alias manželka prince Williama.
03.02.2015 00:00 |

podobné články