Článek

Obyvatelé Ukrajiny jsou již znavení z války a denně protestují proti USA

 
Server Prvnízprávy.cz přišel s informací, že obyvatelé Ukrajiny jsou již znavení z války a protestují proti Spojeným státům americkým. Není prý dne, kdy by nedemonstrovali před vládními úřady a před americkou ambasádou. Ukrajinská vláda však neslyší.
03.07.2015 17:32 |

podobné články

Podobné články

Divoké soustředění finalistů Muže roku: Musela zasahovat policie!

 
Ani přítomnost policisty nezabránila neznámým lapkům, aby neřádili přímo pod okny penzionu v Myslovicích, kde se konalo soustředění finalistů Muže roku 2011. Zatímco se finalisté znavení tréninkem na finále ještě vyvalovali v postelích, kdosi vykradl místní kapličku. V té bylo i zařízení, které celé vesničce zajišťovalo rozhlas a internet. I to zmizelo. Obyvatelé Myslovic jsou tak hodně rozčílení.
15.08.2011 10:10 |

podobné články

„Ne Trumpovi, ne válce!“ V Londýně protestují tisíce lidí

 
Agentura Reuters hlásí, že před americkou ambasádou v Londýně protestují tisíce Britů proti Donaldu Trumpovi. Občanům království se ani za mák nelíbí politika 45. prezidenta USA, který zakázal vstup na půdu USA muslimům ze sedmi zemí.
04.02.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3527 článků)

Přivandrovalá menšina, žvásty ze zfašizované Ukrajiny, říše zla USA, nové otroctví. Analytik Martin Koller k budoucnosti

 
PŘELOM ROKU – CIVILIZACE A MY Rusko nikoho neohrožuje a ani nemůže, protože je vojensky slabší. Pokud má někdo imperiální choutky, pak jsou to USA. V bilančním rozhovoru to pro ParlamentníListy.cz říká vojenský a bezpečnostní analytik Martin Koller. Upozorňuje navíc, že dopady ekonomické války USA s Ruskem povedou k zásadním změnám, srovnatelným s výsledky druhé světové války.
22.12.2014 15:51 |

podobné články

V Česku jsou další krajané z Ukrajiny: Zeman si s nimi zazpíval

 
Do Prahy dnes přiletělo dalších 35 krajanů z Ukrajiny, kteří se kvůli obavám z bezpečnostní situace v zemi rozhodli přestěhovat do Česka a získali tu povolení k trvalému pobytu. Krajané z jihu a východu Ukrajiny přiletěli armádním speciálem a na ruzyňském letišti je přivítali prezident Miloš Zeman, ministr vnitra Milan Chovanec a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (oba ČSSD). Podle Zemana by nakonec z Ukrajiny mohlo přijet celkem až 500 krajanů.
15.03.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2391 článků) , Miloš Zeman (20127 článků) , Milan Chovanec (1382 článků)

Afghánci druhý den protestují proti pálení koránu

 
Tisíce lidí již druhý den protestují v ulicích severovýchodního Afghánistánu proti záměru americké sekty Dove World Outreach Center veřejně pálit výtisky koránu v reakci na projekt výstavby mešity nedaleko Ground Zero v New Yorku.
11.09.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Shimizu Michiya (41 článků)

Další smlouva EU a zase povinnost být pro, píší LN

 
Ve věci podpisu smlouvy o fiskální unii se v Česku rozjela další politická krize. Komentátor Martin Weiss se při její analýze pokouší doložit, že v tuto chvíli jde v zásadě o spor na efekt, který příliš nezajímá ani EU, a ani české občany. Unie náš hlas už nepotřebuje tak moc, jako dříve, a čeští voliči jsou komplikovaností tohoto divadla znaveni. Co bude Česko dělat, až se bude schvalovat další „životně důležitá“ evropská smlouva?
20.01.2012 11:55 |

podobné články

Hlavně nenápadně: Video, kde se mladý pár v metru oddává orálnímu sexu, prostě musíte vidět!

 
Odpolední špička v metru. Znavení lidé míří z práce domů, jejich smysly jsou po celém dlouhém dni lehce otupělé, ale přece se najde jeden cestující, který si všímá. Něco mu na těch dvou dětech naproti nesedí, něco je mu tam podezřelé. A tak vytáhne mobil a situaci zdokumentuje.
23.04.2013 13:15 |

podobné články

Tohle video se začíná šířit celým Slovenskem: Výzva k revoluci a zabíjení politiků!

 
Myslíte si, že jenom Češi jsou znavení politikou? Slováci už dospěli ještě dál, což má co dělat s tím, že politici tam pomalu začínají ovládat média, státní zastupitelství i soudy, které pracují v jejich prospěch. Pomalu, ale jistě se dostávají k režimu připomínajícímu spíše ten v Rusku, ale občané Slovenska si řekli dost. A tak vznikla tahle výzva, která se stává neuvěřitelnou rychlostí virální.
15.10.2013 12:30 |

podobné články

Jágrův hokejový triatlon: Učitel, vůdce a maratonský běžec v jednom

 
Florida platí v hokejových kuloárech za místo, kam na stará kolena rádi odcházejí kariérou znavení veteráni. Jaromíra Jágra však ze začátku nijak netěšilo, že se bude stěhovat do týmu, jehož šance na zisk Stanley Cupu jsou stále pouze hudbou budoucnosti. Prvotní skepsi ale brzy vystřídalo nadšení z nového působiště, kde kladenský rodák herně pookřál po boku vycházejících hvězd světového hokeje.
18.12.2015 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2449 článků)

Kočičí kavárny jsou přežitek, v Japonsku letí soví podniky

 
Turisté znavení poznáváním Tokia a jeho rušné bohémské čtvrti Akihabara nacházejí klid a odpočinek v soví kavárně Akiba Fukuró. Přestože funguje jen necelé dva roky, zprávy o novince se rychle roznesly. A tak i přesto, že se zde místo kávy servíruje jen voda, se někteří zákazníci vracejí klidně i padesátkrát. 
05.01.2016 10:50 |

podobné články

Jessica Biel tráví hodiny v posilovně!

 
Herečka Jessica Biel vážně nechce přibrat. Kila navíc jsou její noční můrou. Kolik hodin denně stráví cvičením v posilovně? Herečka, která na sebe nedávno prozradila, že dokáže sníst pouze poloviční porce, tráví v posilovně denně pět hodin! „Musím cvičit pět hodin denně, někdy je to víc, když zrovna trénuji na nějakou filmovou roli nebo něco takového,“ říká Jessica. „A je to těžké – je to velmi náročné!“ Nicméně si herečka tu a tam dovolí i nějaké malé zhřešení. Například začátkem tohoto roku během svého pobytu v Londýně do posilovny nemohla. A skončila s horou lívanců na pokoji. „Prostě jsem přestala dělat to, co dělám obvykle. Neměla jsem vůbec čas. Posilovat v Londýně je velmi obtížné, jak jsem zjistila. Není to tak snadné jako v L.A. nebo New Yorku, kde prostě vejdete do posilovny a cvičíte si, co potřebujete,“ říká Jessica. Hvězda v současné době chodí se zpěvákem Justinem Timberlakem. Doslova jsem pocítila, že můj denní stereotyp tady nezvládnu, tak jsem to nechala být. Potom co jsem zjistila, jak jsou vynikající lívance, musela jsem je mít denně. A to pěkně zaútočilo na mou linii.“
30.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (257 článků) , Jessica Biel (121 článků)

Moskvané vyšli do ulic! Protestují proti výsledkům voleb

 
V centru Moskvy se v sobotu shromáždilo přes 10 tisíc lidí, informuje agentura AFP. Protestují proti výsledkům parlamentních voleb a proti vládě.
10.12.2011 13:35 |

podobné články

Čeští muslimové odhalili tváře a protestují proti terorismu: Ne mým jménem!

 
Vlna odporu proti islámu, která se zvedla po útocích v Austrálii a Paříži, si vyžádala odpověď i od samotných muslimů. Po celém světě, a nyní už i u nás, protestují proti generalizování muslimů jako teroristů desítky lidí. Kampaň má název „Ne mým jménem!“
09.02.2015 14:25 |

podobné články

Paroubek: Federalizovaná Ukrajina nebo jaká?

 
Situace na východě Ukrajiny je čím dál tím složitější. Policejní síly Ukrajiny nejsou zřejmě schopné či ochotné zvládnout separatistické hnutí na východě i jihu Ukrajiny. To, čeho jsme nyní svědky, je přebírání státní moci zejména na východě Ukrajiny proruskými silami.
14.04.2014 19:30 |

podobné články

Ukrajinská katastrofa, další díl: Generál Šándor utíná naděje Ukrajiny na NATO, zavrhuje Zemanův plán a vyčítá Kyjevu, kam až zašel

 
Bezpečnostní expert generál Andor Šándor je přesvědčen, že členství Ukrajiny v NATO je iluze stejně jako finlandizace Ukrajiny, kterou považuje za recept na rusko-ukrajinský konflikt prezident Miloš Zeman. „Myslím, že finlandizace Ukrajiny je ze hry, protože Kyjev ještě po dlouhou dobu nebude Moskvě důvěřovat. Nemyslím, že by Kyjev přijal jakékoli mentorství ze strany Moskvy, takže je to podle mne nápad nerealizovatelný,“ říká bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
02.12.2014 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20127 článků)

Věci veřejné (VV) protestují proti škrtům ve svých rezortech. ČSSD: Příliš jste ustupovali

 
Ministři za stranu Věci veřejné (VV) protestují proti požadovaným škrtům, které jsou podle nich příliš vysoké a dopadají nejvíce na jejich resorty.
27.07.2010 18:30 |

podobné články

Michaela Julišová: Apologetové věčného blaha

 
"Dějiny lidstva jsou dějinami válek. Válka je pokračováním politiky jinými prostředky." A podobnými citáty v tomto duchu můžeme pokračovat dál. Všechny mají něco společného, vycházejí ze smutné, avšak faktické reality. Války již dávno nemají pouze konvenční podobu. Nové situace si vyžadují nový modus operandi, a tak tu máme hybridní války, invazivní války, mediální války etc.
20.10.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (18 článků)

Návrat mistrů světa: Jágr usnul na tiskovce?!

 
Návrat našich zlatých hochů z mistrovství světa v Německu byl jako vždy bouřlivý. Jen co letoun dosedl na ruzyňské letiště, dav fanoušků začal skandovat Hoši, děkujem! a viditelně znavení hokejisté se hodně rychle přidali.
24.05.2010 17:05 |

podobné články

Znavení poslanci se dohodli: další noční směna bude kratší

 
Hra na lepší kondici mezi koaličními a opozičními poslanci dostala ve středu drobnou trhlinku. Ačkoli se politici navenek tváří, že téměř nepřetržité sněmovní jednání v zájmu země klidně přečkají, po první noční směně z úterka na středu našli společnou řeč: dnešní jednání skončí hodinu po půlnoci. Právu to potvrdily zdroje ze sociální demokracie i z koalice.
02.11.2011 16:45 |

podobné články