Článek

Obyvatelé paneláku zažili noc hrůzy: Prchali z 12. poschodí!

 
V paneláku s 360 byty na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně zažili lidé v noci na úterý doslova peklo. Mnozí spali, když je probudilo bouchání a křik. Okamžitě opusťte byty, hoří!
07.09.2016 05:15 |

podobné články

Podobné články

Forum Karlín v Praze aplaudovalo návratu Michala Hrůzy

 
Téměř zaplněné Forum Karlín v Praze aplaudovalo vystoupení zpěváka a skladatele Michala Hrůzy, který se dnes po osmi měsících od úrazu vrátil na koncertní pódia. Se skupinou s názvem Kapela Hrůzy zahájil turné se symbolickým názvem Noc a Den Michala Hrůzy 2015. V Praze s Hrůzou vystoupila řada spřátelených muzikantů, na koncertech v dalších sedmi městech se jako předskokani představí kapely Mother’s Angels a Lety Mimo.
19.03.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (251 článků)

Dům hrůzy v Tanvaldu! Stala se tam vražda i čtyři sebevraždy, místní se bojí

 
Z domu s číslem popisným 578 v Tanvaldu na Jablonecku mají obyvatelé města strach. A to nepřeháním. Tragédie, které se v něm odehrály, už přestávají počítat. Jen liberecký štáb TV Nova byl v paneláku hrůzy natáčet už celkem pětkrát. Naposledy včera, kdy z okna ve dvanáctém patře vypadla žena...
17.04.2014 22:10 |

podobné články

Zoufalá teta: Chtěla vyhodit dítě z okna

 
Skutečné drama zažili obyvatelé na předměstí New Yorku. Sedmiměsíční děvčátko viselo z okna hořícího domu v 5. poschodí. Když požár propukl, vystrašená Vanessa (18) vystrčila svou sedmiměsíční neteř Zaniwah z okna, aby se neudusila dýmem.
17.02.2010 14:00 |

podobné články

12 důvodů, proč je peklo bydlet v paneláku. Psáno v paneláku...

 
Jsou věci, které o vás nevědí rodiče ani nejlepší kamarádi. A jsou pak i takové, které chcete nechat skutečně jen za zdmi svého soukromí. Jenže to byste tuhle zeď nesměli sdílet se sousedem. Se sousedem, se kterým bydlíte v paneláku.
28.10.2015 12:16 |

podobné články

Dva zranění při požáru v paneláku: Zásah komplikovala zaparkovaná auta!

 
Rušnou noc zažili obyvatelé panelového domu na ulici Mikulovská v brněnských Židenicích. Požár ve sklepě činžáku totiž mnohé z nich vyhnal z tepla domova. Hasiči naštěstí přijeli včas, do nemocnice tak putovali jen dva lidé.
24.04.2017 09:45 |

podobné články

Problém každých 10 vteřin, plachty na trolejích, zdemolovaná auta i nouzové přistání letadla – tak vypadala bouře nad jihem Moravy

 
Extrémní noc a ráno zažili kvůli silným bouřkám jihomoravští hasiči. Vyjížděli už k více než 300 zásahům a ve výjezdech ještě pokračují. Pernou noc zažili ze stejného důvodu i brněnští strážníci. Oběti na životech naštěstí nejsou hlášeny.
11.08.2017 09:40 |

podobné články

Poslední dubnová noc patří tradičně pálení čarodějnic

 
VIDEO. Milovníci tradiční jarní zábavy stráví dnešní noc pod širým nebem s vatrami a čarodějnickým rejem. Na noc známou jako jako filipojakubská, Valpuržina noc nebo noc Beltine pořadatelé chystají na mnoha místech Česka hudební program, soutěže a hry pro děti i dospělé. Vrcholem akcí budou ohně, v nichž se budou symbolicky upalovat čarodějnice.
30.04.2012 10:30 |

podobné články

Slovenka vyhodila vlastního synka z pátého patra. Dítě nepřežilo

 
Z pátého poschodí paneláku vyhodila dnes ráno novorozence jeho matka v jihoslovenském městě Levice. Dítě, které se narodilo před několika dny, po převozu do nemocnice na následky zranění zemřelo. Informovala o tom slovenská média. Případ vyšetřuje policie.
17.06.2011 15:45 |

podobné články

Požár výtahu UVĚZNIL RODINY S DĚTMI v osmém patře paneláku! Zachraňovali je HASIČI

 
Požár v sedmém poschodí panelového domu likvidovali ve čtvrtek odpoledne hasiči ve Mšeně nad Nisou na Jablonecku. Mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Zdena Štrauchová agentuře Mediafax sdělila, že na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů.
13.10.2011 19:00 |

podobné články

Nová DVD - Margin Call, Noc hrůzy, Rosemary má děťátko a Čekej do tmy

 
Thriller Margin Call se odehrává ve světě velkých peněz na začátku finanční krize v roce 2008. To upírská Noc hrůzy se může odehrát kdykoliv a nebo nikdy, podle toho, jaký máte vztah k upírům. A jsou tu i dva klasické thrillery s vynikajícími ženskými hereckými výkony – Mia Farrowová září ve filmu Rosemary má děťátko Romana Polanského a Audrey Hepburnová v jednom z nejnapínavějších filmů všech dob Čekej do tmy.
07.02.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Mia Farrow (22 článků) , Audrey Hepburn (59 článků)

Obyvatelé domu hrůzy: Je to tady balada

 
V jednom bytě žije osamělý Ruda (45), ve druhém invalida Jiří Hartlik (61) s partnerkou Vlastou Rudišovou (63). Jsou to poslední obyvatelé rozlehlého zdevastovaného domu ve Velkých Hamrech na Jablonecku. Zatímco většina nezasvěcených o stavbě mluví jako o domě hrůzy, trojlístek je v něm spokojený.
13.10.2010 01:50 |

podobné články

Dům hrůzy v Berouně děsí i bezdomovce

 
Dům hrůzy. Tak mluví obyvatelé Berouna o bývalé ubytovně na kraji města. Vznikl z ní squat, jehož obyvatelé i samotná budova ohrožují okolí.
09.08.2012 16:10 |

podobné články

Obyvatelé domu hrůzy v Karlových Varech jsou v šoku! Profesorka bordelářka: Byt zničila, teď dostala ateliér

 
V šoku jsou obyvatelé domu hrůzy v centru Karlových Varů. Problémová nájemnice Jarmila (72), která jim dělá ze života peklo a ničí jejich majetek, dostala od města do pronájmu ateliér. Všichni jsou proto zvědaví, jestli čisté prostory také tolik zaneřádí.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Záhadná smrt krásné Iriny (†18): Co se dělo před skokem z balkonu internátu?

 
Hrůzu zažili v pondělí večer studenti internátu Technické univerzity v Prešově. Krásná studentka druhého ročníku Irina Lozynska (†18) z Ukrajiny vypadla, nebo vyskočila z osmého poschodí studentské ubytovny. Při pádu se napíchla na železný kůl. Její známí promluvili o tom, co tragédii předcházelo.
30.05.2018 15:00 |

podobné články

Bydlíte v paneláku? Zapomeňte na dotace!

 
Bydlíte v paneláku a počítali jste se státní dotací na jeho zateplení a modernizaci? Nyní máte smůlu. Stát v rámci úsporných opatření státního rozpočtu hodil obyvatele více než 850 tisíc panelových bytů, které stále čekají na opravu, přes palubu a zastavil oba dostupné dotační programy Nový PANEL a Zelená úsporám bez toho, aniž by na to upozornil v dostatečném předstihu.
10.11.2010 15:40 |

podobné články

Hrůza v paneláku: 32 lidí nemá kde bydlet!

 
Hrůza, zoufalství! Děsivý zážitek za sebou mají obyvatelé paneláku v Bendlově ulici v pražských Čakovicích. Hluboko po půlnoci se tam rozhořel silný požár a hasiči museli evakuovat 32 lidí!
23.02.2012 12:20 |

podobné články

Hrozba výbuchu v ostravském paneláku vyděsila stovky lidí

 
Policisté dnes zasahovali v paneláku v Ostravě-Zábřehu, kde údajně v jednom z bytů byla bomba. Kvůli vyšetřování museli své byty opustit obyvatelé tří vchodů.
10.08.2012 18:00 |

podobné články

Požár chomutovského paneláku: Plameny uvěznily obyvatele na balkoně!

 
Výbuch! V úterý po sedmé večer se na chomutovském sídlišti ozvala rána jako z děla a hned nato vypukl v 18patrovém paneláku, kterému se říká Experiment, požár. Na chodbách se rychlostí blesku začal šířit hustý kouř, sousedé se navzájem burcovali a narychlo utíkali ze svých bytů, mnoho z nich se nestihlo ani pořádně obléct. Někteří se kvůli neproniknutelnému dýmu ven sami nedostali, museli jim pomoci hasiči. Ti evakuovali přes sto lidí.
08.11.2012 12:06 |

podobné články

Požár paneláku v Praze: Policisté evakuovali dvacet lidí

 
Velké štěstí měli obyvatelé paneláku na Praze 8, když tam vypukl požár. Na místo okamžitě přijeli hasiči a policisté museli evakupovat hned dvacet lidí, všichni ale vyvázli v pořádku.
09.07.2013 20:50 |

podobné články