Článek

Obrazem: Metal žije! Masters of Rock přilákal 25 tisíc lidí

 
Podívejte se na fotografie z vizovického festivalu tvrdé muziky Masters of Rock, který proběhl o víkendu. Hlavními hvězdami byly kapely Nightwish, Hammerfall a Within Temptation.
13.07.2015 13:56 |

podobné články

Podobné články

Podívejte se na tutoriál k Metal Gear Rising: Revengeance

 
Čtvrtý Metal Gear vyšel už v roce 2008 a na regulérní Metal Gear Solid 5 si asi ještě nějaký ten pátek počkáme. Kdo ví, možná vyjde až na další generaci konzolí. Mezitím ale můžeme trénovat šermířské umění v multiplatformním Metal Gear Rising: Revengeance, které nás teď obšťastnilo novým videem přímo ze hry. Žádný načančaný trailer s rychlostí střihů,...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Zvláštní hrané video k Metal Gear Rising: Revengeance

 
Metal Gear Rising je zvláštní projekt. Vyměnil vývojáře z Kojima Productions na Platinum Games (Bayonetta, Vanquish), přidal podivný podtitul Revengeance a z odhalovacího videa z VGA to vlastně ani moc jako Metal Gear nevypadá. Spíš jako typická Platinovská rubačka v Metal Gear kabátku. Což samo o sobě zní taky lákavě. A teď se nám navíc ještě hra prezentuje docela zvláštním...
18.05.2012 10:45 |

podobné články

Masters of Rock: Vizovice čeká dopravní kolaps

 
Desítky tisíc lidí míří do Valašského království. Čtyřdenní rockový maratón Masters of Rock vypukne ve čtvrtek a končí v pondělí nad ránem, ale už nyní jedou na festival první fanoušci a začínají se plnit kempy poblíž vizovické likérky.
08.07.2009 11:20 |

podobné články

OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Cosby Show po letech

 
Lékař Cliff Huxtable a jeho rodina se poprvé na obrazovkách objevili před 29 lety. Seriál Cosby Show v hlavní roli s Billem Cosbym se těšil veliké oblibě. Za osm let se natočilo 197 dílů a v epizodních rolích se objevili třeba zpěvačka Vanessa Williamsová, modelka Naomi Campbellová nebo herečka Chandra Wilsonová, nyní známá jako lékařka Miranda Baileyová ze seriálu Chirurgové. Podívejte se, jak vypadají hlavní hrdinové Cosby Show po letech. Další články k tématu: OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Chůva k pohledání po 20 letech OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Báječná léta po 25 letech OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Ženatý se závazky po 25 letech OBRAZEM: Kutil Tim po patnácti letech: Děti jsou dospělé, Al zešedivěl OBRAZEM: Jak vypadají hvězdy seriálu Přátelé po letech
03.12.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Cosby (79 článků)

Masters of Rock se zmocnili Blind Guardian, Nightwish a Europe

 
Již sedmý ročník metalového festivalu Masters of Rock, který od čtvrtka do neděle hostily Vizovice, přinesl pro asi tři desítky tisíc návštěvníků několik skvělých rockových vystoupení. Z hvězd festivalu byli nejpřitažlivější Blind Guardian, Stratovarius, Nightwish a Europe. Z méně známých kapel oslnili Kataklysm, Axxis nebo třeba dívky z Crucified Barbara.
13.07.2009 14:20 |

podobné články

Střelba na Masters of Rock: Dovnitř by se útočník nedostal, tvrdí zakladatel

 
Vystoupení špičkové švédské metalové formace Sabaton se zlínskou Filharmonií na vizovickém festivalu Masters of Rock byla podle 25 tisíc natěšených tvrďáků opravdová palba. Ale není hudební palba jako střelba, ta se v těsném sousedství areálu ozvala také.
14.07.2017 17:00 |

podobné články

Festival Masters of Rock: Perný víkend pro zdravotníky

 
Na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích ošetřili zdravotníci během tří dní 800 lidí.
18.07.2010 22:25 |

podobné články

Na festivalu Masters of Rock se střílelo: Cizinec vytáhl zbraň a ohrožoval lidi

 
Na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích se střílelo. Již od pátečního rána řeší zlínští policisté tento incident. Neznámý cizinec při hádce s ostatními účastníky festivalu nejdříve vytáhl zbraň, potom s ní ohrožoval návštěvníky a nakonec vystřelil.
14.07.2017 18:55 |

podobné články

Rock, metal i reggae - také srpen bude plný festivalů

 
Záplava festivalů nekončí ani v druhé části prázdnin. Rozhodně je pořád kam vyrazit a vyplatí se prostudovat nabídku festivalů v ČR i na Slovensku, které se zaměřují na pop, rock, metal i reggae.
13.07.2012 08:55 |

podobné články

Festival Masters of Rock zahájí Nightwish a zakončí Europe

 
Dramaturgie letošního rockového open-air festivalu Masters Of Rock je definitivně dokončena. Vrcholem úvodního čtvrtečního dne bude vystoupení Rage a Nightwish, páteční večer opanují Edguy, sobotním tahákem je Stratovaruis, Blind Guardian a Tiamat a v neděli koncert ukončí Europe a Arch Enemy.
21.05.2009 11:40 |

podobné články

Masters Of Rock bude plný hvězd!

 
Dramaturgie největšího mezinárodního rockového open-airu festivalu v ČR Masters Of Rock je už definitivně uzavřena! Na hudební událost roku se letos chystají fanoušci z několika desítek zemí světa. Do srdce Valašského království, vizovické likérky, zamíří umělci z 11 států.
09.06.2009 13:35 |

podobné články

Na festivalu Masters of Rock vystoupí Manowar, Accept i Mike Terrana

 
Hardrockový festival Masters of Rock začíná ve čtvrtek ve Vizovicích a organizátor Jiří Daron se v rozhovoru pochlubil několika výjimečnými jmény, která se představí: Tarja se Zlínskou filharmonií, Mike Terrana, Manowar nebo Accept.
14.07.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Mike Terrana (1 článek)

Pořadatel Masters of Rock Jiří Daron: Twisted Sister se náš festival líbí

 
Dne 14. 7. začne ve Vizovicích čtyřdenní festival Masters of Rock. Návštěvníky čeká bohatý program a velké překvapení v podobě Twisted Sister.
13.07.2011 12:10 |

podobné články

Na festivalu Masters Of Rock zemřel mladý muž (†26)

 
Na Masters OF Rock ve Vizovicích zemřel mladý muž (†26). Příčinou úmrtí zřejmě byla srdeční zástava, informovala zlínská policejní mluvčí Jana Macalíková.
13.07.2012 17:45 |

podobné články

Na festivalu Masters Of Rock zemřel mladý muž na zástavu srdce

 
AKTUALIZOVÁNO. Šestadvacetiletý muž zemřel dnes odpoledne v areálu ve Vizovicích, kde druhým dnem pokračuje festival Masters Of Rock. Mladík z Frýdeckomístecka byl nalezen v bezvědomí.
13.07.2012 18:15 |

podobné články

Na Masters of Rock přijedou Accept, Avantasia, Leningrad Cowboys a další rockové hvězdy

 
V areálu likérky Rudolf Jelínek začne ve čtvrtek ve čtrnáct hodin tradiční hudební festival Masters of Rock. Potrvá až do nedělní noci a nabídne řadu koncertů zahraničních i českých kapel.
11.07.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Jelínek (61 článků)

Ve Vizovicích o víkendu pokračoval rockový hudební festival Masters Of Rock

 
V pátek už účastníky Masters Of Rock nesmáčel občasný déšť, jako tomu bylo první den ve čtvrtek. Vyčasilo se a na hlavní Ronnie James Dio Stage se představily kapely jak z různých koutů Čech a Evropy, tak třeba i z Ameriky. Mezi nimi byly i maskované finské legendy Lordi.
14.07.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ronnie James Dio (2 články)

Krvavý konec festivalu Masters of Rock: Muž si podřezal krk!

 
Ve Vizovicích skončil krátce po půlnoci jeden z největších rockových festivalů u nás Masters of Rock. I když byl o hodně klidnější než v minulých letech, měl nakonec krvavé "finále".
15.07.2013 12:45 |

podobné články

Masters of Rock zakončila tříhodinová show Avantasie

 
Poslední den Masters of Rock přinesl asi nejslunečnější počasí za celý festival. Neděle patřila nejen hlavní hvězdě vizovického festivalu Avantasii, ale i známým jménům z české scény.
15.07.2013 12:55 |

podobné články