Článek

Obhájce strážníka, který zabíjel na diskotéce: Bránil se, střílel právem!

 
Mohli si za to sami! To vyplývá z tvrzení obhájce strážníka Pavla Koblížka, který loni před diskotékou ve Vysokém Mýtě zastřelil 21letého Radka Svobodu a jeho o pět let staršího bratra Lukáše těžce zranil. Podle něj šlo o nutnou sebeobranu, a střelba proto byla zcela namístě.
16.11.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (362 článků) , Pavel Svoboda (361 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Pavel Lukáš (52 článků)
Podobné články

Manželé napadli strážníka, zpacifikoval je elektrickým šokem

 
Arizonský manželský pár se minulý týden rozčílil nad chováním strážníka z Foley v Alabamě, který se procházel po místním diskontním obchodním centru. Své rozhořčení neudrželi na uzdě a strážníka nejprve slovně, poté i fyzicky napadli.
14.07.2011 11:45 |

podobné články

Týc popisuje incident jinak: Bránil jsem ženu a policisté mě napadli

 
AKTUALIZOVÁNO. Výtvarník Roman Týc, který má v pátek nastoupit do vězení, ve středu večer podle policie napadl strážníka. Ještě v noci byl obviněn z trestného činu násilí proti úřední osobě, za který mu hrozí až čtyři roky vězení. Dnes to řekla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Týc popírá, že by strážníka či policistu napadl.
23.02.2012 12:45 |

podobné články

Opilý muž střílel z balkónu!

 
Ve Valašském Meziříčí v noci na dnešek střílel silně opilý muž (64) z balkónu svého rodinného domu. Nejprve střílel zevnitř přes zavřené balkónové dveře, pak ale vyšel i ven a střílel do volného prostoru. V místě se zrovna nikdo nebyl, takže naštěstí nedošlo ke žádnému zranění.
03.08.2010 12:30 |

podobné články

Zloději v autě najížděli na strážníka. Ten se bránil pistolí

 
Dva zloději na útěku najížděli na strážníka. Ten tasil zbraň a vypálil.
12.05.2009 16:00 |

podobné články

Iráčan střílel na diskotéce v Německu, o teror nešlo. Na místě jsou 2 mrtví

 
Při střelbě na diskotéce v jihoněmecké Kostnici dnes brzy ráno zemřeli dva lidé a tři další utrpěli těžká zranění. Jedním z mrtvých je 34letý střelec, který zemřel po střetu s policií. Pachatelem byl irácký občan, který od roku 1991 žil v Německu. Policie vyloučila jako motiv činu terorismus; příčinou střelby byl zřejmě spor v minulosti opakovaně trestaného muže s pracovníky diskotéky.
30.07.2017 09:00 |

podobné články

Útočník střílel v Německu na diskotéce. Zřejmě použil samopal. Na místě jsou 2 mrtví

 
V noci ze soboty na neděli se střílelo na diskotéce v německém městě Kostnici. Na místě jsou zranění a dva mrtví. Pachatel byl při zásahu zastřelen.
30.07.2017 09:20 |

podobné články

V pražských Kbelích někdo střílel z okna: Mířil na lidi!?

 
Na Novákově náměstí v pražských Kbelích se střílelo! Informaci o pachateli, který střílel z okna, potvrdili i policisté. Podle neoficiálních zdrojů vše vypadalo, jako kdyby muž střílel po lidech. Jenže vše je úplně jinak...
24.11.2014 15:45 |

podobné články

Starosta Jižáku se ztrapnil. Obvinil strážníka, který ve volném čase zadržel zločince

 
Veřejného zostuzení se dočkal starosta Jižního Města Jiří Štyler, když v diskuzi na Facebooku evidentně neovládl nervy, neunesl obyčejný dotaz a občanovi Prahy 11, který je zároveň strážníkem, prakticky zakázal mít názor. Obvinil ho, že kvůli jeho aktivitám na sociálních sítích není v Praze 11 nulová kriminalita, a sdělil mu, že místo diskuzí má raději pracovat, aby se lidé mohli cítit bezpečněji. Starosta v tomto případě ale hodně přestřelil – vybral si totiž Miroslava Žabku, strážníka-hrdinu, který byl mj. oceněn primátorem za záchranu života, získal titul strážník roku a ve svém volném čase zadržel dva zločince.
11.05.2016 14:55 |

podobné články

Šílená jízda: Střílel na auta!

 
Šílenec – spolujezdec ze zelené dodávky – střílel v pátek na 13. km silnice R4 z Prahy na Strakonice po protijedoucích vozech. Byl vykloněn z okna, v ruce držel zbraň na plastové kuličky, která je k nerozeznání od pravé. Opakovaně natahoval a střílel.
07.05.2012 12:10 |

podobné články

Na Jeseníku někdo střílel do krav z kuše

 
Neznámý pachatel střílel do krav kovové šípy. Jako zbraň si vybral kuši, nebo luk. Tento týden střílel útočník nejméně dvakrát, uvedla jesenická policie. Do jedné z krav vystřelil celkem třikrát. Dohromady zranil minimálně tři zvířata.
12.09.2014 17:06 |

podobné články

Na autobus v Plzni střílel 15letý kluk! Byl u toho jeho otec

 
Občanku má jen chvíli, ale už z něj mohl být vrah. Podle policie střílel na autobus plný lidí v úterý večer 15letý Plzeňan. Podezřelý, jehož kriminalisté dopadli za necelých 24 hodin po činu, je v policejní cele. Mladík střílel za přítomnosti otce, nikoho nezranil.
09.07.2015 16:05 |

podobné články

Rathovi přidělili obhájce, jméno tají. Stíhaný exhejtman ho může odmítnout

 
Davidu Rathovi, bývalému hejtmanovi Středočeského kraje, přidělili ex offo obhájce. Otázkou je, jak nyní Rath bude postupovat. Tvrdil, že ho zastupuje strýc soudce Pacovského, který však dal od jeho kauzy ruce pryč. Přijme Rath přiděleného obhájce, anebo se po průtazích vrátí zpátky ke svým právníkům Jelínkovi a Černému?
19.05.2015 17:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Rath dorazil k soudu bez obhájce, soudce přerušil líčení do června

 
David Rath zřejmě hraje o čas. V úterý začalo další soudní přelíčení, na které se bývalý středočeský hejtman opět dostavil bez svého advokáta. Rath trvá na tom, že ho zastupuje právník Michal Pacovský, strýc soudce Roberta Pacovského. Exhejtmanův obhájce je ovšem v cizině a měl by se vrátit až příští týden. Soudce jednání odročil na červen a Rathovi nařídil, aby si urychleně našel nového obhájce, jinak mu bude přidělen. 
19.05.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4401 článků)

Řidič srazil v Ostravě strážníka, který ho chtěl zastavit

 
Osmadvacetiletého strážníka srazil v noci na sobotu dosud neznámý řidič na Janáčkově ulici v centru Ostravy. Strážník zůstal po nehodě ležet na zemi, poté byl převezen s lehkým zraněním do nemocnice. Policie po viníkovi nehody pátrá. Událost se stala poblíž vyhlášeného zábavního centra nedaleko Stodolní ulice.
12.06.2010 21:10 |

podobné články

Zemřel na policejní služebně v Praze po útoku na strážníka

 
Zadržený muž napadl strážníka, který ho přivedl. Při tom podle policie zkolaboval a padl mrtvý k zemi.
13.06.2010 05:55 |

podobné články

Opilí cizinci ŘÁDILI v hospodě! Nechtěli přestat pít, jeden PRAŠTIL PĚSTÍ strážníka!

 
Pěstí zasáhl v sobotu v noci obličej strážníka v centru Prahy opilý 23letý cizinec, který odmítal hlídce předložit své doklady. Agenturu Mediafax o tom v pondělí informovala mluvčí městské policie Jana Přikrylová.
22.08.2011 11:15 |

podobné články

K vězení odsouzený výtvarník Týc napadl v Praze strážníka

 
Výtvarník s uměleckým jménem Roman Týc, který je odsouzený k trestu vězení za výměnu barevných sklíček v pražských semaforech, měl ve středu večer v centru Prahy napadnout strážníka městské policie. Informace o incidentu ve čtvrtek potvrdila mluvčí policie Eva Kropáčová.
23.02.2012 13:20 |

podobné články

Za rvačku se strážníky Frištenský do vězení nepůjde. Žalobce stopl stíhání

 
Státní zástupce zastavil trestní stíhání Rudolfa Frištenského, který byl obviněn z napadení městského strážníka. Rozhodl na základě videa, ze kterého je vidět, že Frištenský strážníka nenapadl.
24.10.2012 17:05 |

podobné články

Šílenec nechtěl řešit přestupek: Přejel strážníka a ujel!

 
Zřejmě z akčních filmů se přiučil muž, který v centru Prahy podnikl kaskadérský kousek. Na metál však rozhodně není! Místo, aby se k problému postavil čelem a vyřešil přestupek, nasedl do auta, pražského strážníka srazil a ujel. Ale daleko nedojel.
03.12.2013 12:30 |

podobné články