Článek

Oběť nechutného spiknutí nebo těžký podivín? Známý český zpěvák se brání zvláštním obviněním

 
Chudák kluk! Na internetu ho „žerou“ statisíce dívek, které motivuje k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou, Raego zase klukům radí, aby se ke svým slečnám chovali jako k princeznám. Teď se ale objevila řada zlounů, co mu nepřejí počínající slávu a úspěch a chtějí mu asi ublížit, protože tvrdí věci, kterým se nechce ani náhodou věřit! Hlasujte v anketě na konci článku.
16.04.2016 17:45 |

podobné články

Podobné články

Tajemné spiknutí, o kterém se nahlas nemluví. V hlavní roli generál gestapa, který zběhl k CIA

 
JINÝMA OČIMA Konspirativní teorie dějin rozhodně mají jisté kouzlo přitažlivosti oproti oficiálním výčtům hospodářských sil, společenských a politických trendů. Jenomže vzhledem k jejich utajované povaze se nelze vyhnout jisté míře spekulací. Možná, že některé jsou zcela vymyšlené, jiné mají v mnohém pravděpodobně reálný základ. I proto se ParlamenntíListy.cz zaměřily tentokrát na jedno spiknutí - spiknutí Odessa. Co o něm víme?
08.06.2014 12:25 |

podobné články

Tejc (ČSSD): Policejní prezident necouval a neměnil svou výpověď

 
Já jsem tady byl obviněn, určitě pan Kalousek řekne, že jsem se k tomu sám přihlásil, ale kdo jiný by se k tomu měl přihlásit než ten, který kladl otázku, že se jedná o jakési spiknutí. Já myslím, že není třeba být paranoidní, není třeba za vším vidět spiknutí - tu za obviněním Vlasty Parkanové stojí kmotři, tu za otázkou stojí kdosi jiný, než kdo ji pokládá, a já myslím, že je potřeba se dívat na obsah.
18.07.2012 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (695 článků)

Šokující výstup s Havlovou na veřejnosti: Našel si ji podivín a chtěl něco opravdu nechutného!

 
Dagmar Havlová (61) se v minulosti nestyděla a v několika snímcích se ukázala, když ne v rouše Evině, tak alespoň nahoře bez. Byla mladá, mužům se líbila a nahota ve filmu byla žádaná, tak proč ne. Jenže to nemohla tušit, že se jí to o několik desítek let později vymstí v podobě jednoho velmi nepříjemného výstupu s narušeným obdivovatelem!
05.08.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1142 článků)

Krásná herečka (50) má nechutného fanouška: Pravidelně ji zásobuje svým použitým spodním prádlem

 
Herečka Elizabeth Hurley se ráda probírala poštou od fanoušků. Tu a tam si dopřála pár hodin, kdy si pročítala dopisy a prohlížela dárky, které jí chodí. Jenže tuhle kratochvíli zdecimoval jistý podivín, který jí začal každý týden posílat své použité spodní prádlo.
12.11.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Elizabeth Hurley (69 článků)

Policejní šikana! Český zpěvák si stěžuje na obtěžování ze strany německých strážců zákona

 
Hvězda Hlasu Česko Slovenska David Bisek vypadá sice jako podivín, ani to ale asi neopravňuje nikoho k tomu, aby ho kvůli tomu šikanoval. Jako oběť německé policejní zlovůle si právě David připadal, když jel s kamarády na výlet k našim západním sousedům. „Zadrželi mě, protože jsem se jim nezdál. Tak mě aspoň testovali na drogy a doufali, že si na mně smlsnou,“ řekl Super.cz zpěvák.
27.07.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: David Bisek (32 článků)

Podivín, nebo léčitel? Kurýruje lidi v magických pyramidách!

 
Pro někoho podivín, pro někoho léčitel. Václav Blažejovský (63) z Března u Chomutova uvěřil v blahodárnou energii pyramid a tvrdí, že pobyt uvnitř léčí, prospívá člověku, zvířatům, i přírodě. Sám si je staví. Na zahradě má dvě velké, doma několik malých.
07.08.2016 12:05 |

podobné články

Policista z Teplic čelí obvinění z přijetí úplatku. Ten tvrdí, že jde o spiknutí

 
Policista z teplického oddělení hospodářské kriminality je obžalován z braní úplatku. Pavel Nováček však vinu popírá, tvrdí, že jde o spiknutí. Ve své severočeské příloze to dnes uvedl deník Mf Dnes. Případ je ze srpna 2011, kdy měl policista na starosti spor realitní makléřky a jejího klienta. 
11.02.2014 09:15 |

podobné články

Neznámý podivín zaplatil za zcela nevýraznou mističku půl miliardy

 
Někteří lidé jsou ochotni dát až neskutečné sumy za předměty, ve kterých jiní nespatřují téměř žádnou důležitost. Tuto středu to předvedl neznámý podivín, který na dražbě v Hongkongu nabídl neuvěřitelných 207 860 000 hongkongských dolarů (půl miliardy korun) za naprosto nevýraznou misku z čínské keramiky.
05.04.2012 19:15 |

podobné články

Protestující podivín brutálně napadl kameramana TV Nova!

 
Nepochopitelné chování předvádí jistý podivín (49) v Plzni. Před radnici na Slovanech se nastěhoval v pondělí i s nábytkem. V úterý dopoledne pak napadl kameramana TV Nova, který ho natáčel.
14.08.2012 17:10 |

podobné články

Zfetovaný podivín se modlil u telefonní budky: Místo Boha přišli strážníci

 
S poměrně netradičním případem se setkali jak návštěvníci Tesca v Chomutově, tak městští strážníci. U telefonní budky se tam totiž modlil zfetovaný podivín, nahlas vykřikoval modlitby.
01.05.2013 12:35 |

podobné články

NOVÁ FAKT O ÚNOSU BARTOŠOVÉ: Podivín Macura ji odtáhl za hranice!

 
Podle informací TN.cz je situace kolem únosu zpěvačky Ivety Bartošové skutečně vážná. Podivín Zdeněk Macura ji prý proti její vůli odvezl do Rakouska.
06.07.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Podivín, který umlátil milenku (†36), žvýkal durman a štěkal na lidi!

 
Podivín se samopalem, opilec, zloděj, narkoman, a teď zřejmě i vrah. Tak vidí lidé v Pacově na Pelhřimovsku Milana C. (35), který má na svědomí smrt své přítelkyně Mileny (†36). Ženu ubil ve společné posteli.
21.03.2016 05:15 |

podobné články

Podivín Karel? To určitě! Je to herec a režisér! NEJVĚTŠÍ ROLI NAŠEL AŽ V PROSTŘENU

 
Karel z Prostřena je podivín. Ale je to jen dobře zahraná role. Rozhodně to není žádný ňouma s Tourettovým syndromem. Je to filmový režisér a herec, který má za sebou několik filmových rolí.
24.03.2017 08:10 |

podobné články

Podivín Karel? To určitě! Je to herec a režisér! NEJVĚTŠÍ ROLI NAŠEL AŽ V PROSTŘENU, dříve natáčel s Janem Dolanským

 
Karel z Prostřena je podivín. Ale je to jen dobře zahraná role. Ňouma s Tourettovým syndromem? Je to filmový režisér a herec, který má za sebou několik filmových rolí.
24.03.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (135 článků)

Známý badatel představí v Praze vizi celosvětového spiknutí za účelem ovládnutí lidstva a rozkryje satanisticko-pedofilní kruh světových politiků

 
8. října 2016 se bude konat v pražské Lucerně celodenní přednáška světoznámého britského badatele a publicisty Davida Icka. Představí svou vizi celosvětového spiknutí za účelem ovládnutí lidstva, metody jeho kontroly a protagonisty této kolosální konspirace. Jiří Saharin Vondra je zprostředkovatelem a spoluorganizátorem tohoto vystoupení.
24.05.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří David (97 článků) , Jiří Vondra (76 článků)

Gorila Kamba těžký porod přežila, mládě zřejmě zemřelo

 
Nejstarší gorila pražské zoologické zahrady Kamba dnešní těžký porod přežila, její mládě ale zřejmě ne. Ředitel zahrady Miroslav Bobek na svém  facebookovém profilu  uvedl, že se gorila probírá z narkózy. Zároveň naznačil, že mládě nepřežilo. Podrobnosti chce zoo zveřejnit na pondělní tiskové konferenci. Kamba už jednou podobně těžký porod prodělala, mládě při něm také zemřelo. 
24.02.2013 21:05 |

podobné články

Krejčíř: Jsem nevinnou obětí politického spiknutí vlády, které jsem pomohl k moci

 
Uprchlý český podnikatel Radovan Krejčíř trvá na tom, že je obětí politického spiknutí české vlády, které v roce 2002 pomohl k moci.
06.09.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

Uvázal psovi na krk kámen a hodil ho do rybníka: Policisté majitele nenašli

 
Smutně skončilo policejní vyšetřování nechutného týrání zvířete. Bez viníka zůstane smrt křížence stafordšírského teriéra, kterého našel rybář v rybníku na Děčínsku. Zvíře mělo na krku uvázaný těžký kámen…
22.10.2016 16:20 |

podobné články

Největší záhady Česka: Vatikánské spiknutí?

 
V prosinci roku 1949 se v Číhošti na Havlíčkobrodsku v místním kostele při kázání pohnul kříž. Masivní krucifi x se třikrát naklonil na levou a třikrát na pravou stranu. Případ vyšetřovala StB a faráře Josefa Toufara stál »číhošťský zázrak« život. Šlo o provokaci státní moci, církevní spiknutí, nebo skutečný zázrak?
07.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Toufar (50 článků)