Článek

Obce budou podevatenácté soutěžit o nejlepší webovou stránku

 
Odstartoval již 19. ročník soutěže pro české obce a města - Zlatý erb pro nejlepší webové stránky. Své přihlášky mohou do letošního ročníku města i obce zasílat až do 4. února 2017. V průběhu března už budeme znát krajského vítěze.
11.01.2017 16:55 |

podobné články

Podobné články

Pardubice: Tyršovy sady mají vlastní webovou stránku

 
Tyršovy sady, respektive úpravy, které je v nejbližších měsících čekají, mají vlastní webovou stránku.
23.04.2011 15:45 |

podobné články

Divadelní festival německého jazyka podevatenácté

 
Již podevatenácté předvede pražskému publiku od 21. listopadu do 1. prosince Pražský divadelní festival německého jazyka nejlepší divadelní inscenace z Hamburku, Berlína, Lucemburku a Mnichova.
20.11.2014 08:51 |

podobné články

Hackeři objevili první stránku vytvořenou zakladatelem Facebooku: V galerii vás čeká výtvor patnáctiletého kluka!

 
Dneska patří mezi multimilionáře a stojí za stránkou, bez které si nedovedete představit svůj život. Ale i malý Mark musel nějak začínat, a jak je známo, na internetu zanecháváte své nesmazatelné stopy a žádná zdánlivá anonymita není anonymní. Hackeři nedávno objevili primitivní webovou stránku, která by podle všech indicií měla patřit teprve patnáctiletému budoucímu zakladateli Facebooku.
06.04.2013 11:50 |

podobné články

Vaše Věc: Ani úplně stejná, ani úplně odlišná

 
Nová volební kampaň, to slibuje Francois Fillon. Otočit stránku je nezbytné, otočit stránku za záležitostí platů, která mohla zničit jeho kandidaturu a rovněž otočit stránku za primárkami poznamenanou slabostmi v organizaci a zmatku ohledně sociální bezpečnosti. Proto chce oživit vítězné tažení v primárkách a odrazit se k budoucnosti. Jelikož „nová kampaň“ je a musí být, tak jako ve snu francouzského básníka Verlaina „ani úplně stejná, ani úplně odlišná“.
15.02.2017 15:50 |

podobné články

Jennifer Lopez vychovává děti přes webovou kameru

 
Herečka Jennifer Lopez patří k matkám, které vyjma péče o děti mají řadu dalších pracovních povinností. Jenže hollywoodská hvězda chce být s potomky pořád, a protože je nemůže všude po světě vláčet s sebou, spojuje se s nimi alespoň přes webovou kameru.
23.08.2009 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (710 článků)

DPD spouští unikátní webovou aplikaci DPD kurýr

 
Společnost DPD, přední poskytovatel přepravních služeb v ČR i zahraničí, nabízí od června letošního roku novou webovou aplikaci DPD Kurýr. Jedná se o absolutní novinku na českém trhu, která koncovým zákazníkům poskytuje dokonalý přehled o zásilce. Zároveň umožňuje libovolně měnit termín a místo doručení nebo kurýra formou zprávy přímo kontaktovat.
14.07.2014 12:00 |

podobné články

Praha spustí aplikaci Zmente.to. Aby si lidé mohli snadno stěžovat

 
Praha spustí aplikaci a webovou stránku Zmente.to, kde budou moci Pražané upozornit na rozbité lavičky, chodníky či polámané stromy. Stěžovat si budou moci i na dochvilnost MHD. Cílem projektu je vytvořit jednotné místo, kam je možné zasílat podněty. Projekt plánuje magistrát spustit do konce února.
03.02.2017 15:10 |

podobné články

Nominujte svou oblíbenou webovou stránku s příponou .eu do soutěže Web Awards!

 
Správce domény .eu, sdružení EURid, pořádá on-line soutěž Web Awards, která má za cíl identifikovat a ocenit nejlepší .eu stránky. Vítěz získá on-line mediální balíček v hodnotě 5000 EUR.
12.08.2014 18:56 |

podobné články

ČRo: Léto s Sherlockem na Vltavě

 
Český rozhlas Vltava se rozhodl posluchačům zpestřit léto příběhy slavného detektiva Sherlocka Holmese v podání skvělého Viktora Preisse, kterému výborně sekunduje Otakar Brousek jako doktor Watson. Tři detektivní povídky bude stanice vysílat od 11. července vždy ve čtvrtek od 20 hodin. Následně budou na sedm dní umístěny na webovou stránku Vltavy do rubriky Hry a literatura.
09.07.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Preiss (139 článků) , Sherlock Holmes (135 článků)

Výstavy a prezentace: Knihovna V. Havla oslaví jeho nedožité osmdesátiny

 
Nedožité 80. narozeniny dramatika a bývalého českého prezidenta Václava Havla budou hlavním motivem programu Knihovny Václava Havla v příštím roce. Do oslav nedožitého jubilea se zapojí i mnoho dalších tuzemských a zahraničních institucí. Na Tři krále knihovna spustí zvláštní webovou stránku s programem a představí logo oslav, řekl Pavel Hájek z Havlovy knihovny. Havlovy narozeniny jsou 5. října.
29.12.2015 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4482 článků)

Ve Varech budou soutěžit Najbrt i Třeštíková

 
Filmový experiment Marka Najbrta, kruté slovensko-české sociální drama Až do města Aš či poslední časosběrný dokument Heleny Třeštíkové Soukromý vesmír. I tyto snímky budou soutěžit na letošním karlovarském festivalu.
05.06.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (61 článků) , Marek Najbrt (46 článků)

Ve Varech budou soutěžit Najbrt i Třeštíková

 
Filmový experiment Marka Najbrta, kruté slovensko-české sociální drama Až do města Aš či poslední časosběrný dokument Heleny Třeštíkové Soukromý vesmír. I tyto snímky budou soutěžit na letošním karlovarském festivalu.
05.06.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (61 článků) , Marek Najbrt (46 článků)

Další web začíná vybírat peníze za čtení

 
Americký deník The New York Times bude od roku 2011 vybírat poplatky za přístup na svoji webovou stránku.
21.01.2010 09:15 |

podobné články

ČSSD vábí stoupence na den s politikem za brigádu pro stranu

 
ČSSD ve čtvrtek oficiálně pokřtila webovou stránku mojesocdem.cz. Ta je součástí projektu Přátelé sociální demokracie, obdoby Modrého týmu ODS. Aktivita sdružuje příznivce strany a pomocí bonusového programu Pomáhám soc. dem. je motivuje k dobrovolnické práci pro ČSSD.
29.07.2010 20:20 |

podobné články

Podstrčit falešnou webovou stránku je snadné varuje sdružení CZ.NIC

 
Proti podvržení falešných stránek se lze chránit pomocí bezpečnostní technologie DNSSEC, v současnosti je ale touto technologií zabezpečeno pouze 15 procent domén .CZ a jen minimum největších poskytovatelů internetového připojení v Česku.
08.02.2011 19:40 |

podobné články

Volím Slávka. Podporovatelé Sobotky založili webovou stránku

 
Nervozita mezi sociálními demokraty narůstá. Sjezd, na kterém si totiž mají zvolit nového předsedu strany, klepe doslova na dveře. A tak zastánci obou hlavních kandidátů - Bohuslava Sobotky i Michala Haška - vymýšlejí různé formy boje, jak toho svého do křesla prosadit. Zastánci Sobotky založili i speciální web s názvem: volimslavka.cz
10.03.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2263 článků)

Zatkli nejhledanějšího HACKERA světa! Maminka si myslela, že HRAJE HRY!

 
Britská policie zatkla 19letého mladíka pro podezření z účasti na kybernetických útocích na společnost Sony a webovou stránku americké CIA (Ústřední zpravodajské služby).
22.06.2011 16:25 |

podobné články

Věřili byste tomu? Teroristé se chtějí starat o důchodce

 
Časopis, který vydává teroristická síť Al-Káida, kritizoval Japonsko a Čínu za to, jak zachází se starými lidmi. Snažil se tak propagovat islám, informuje v sobotu agentura AFP s odkazem na webovou stránku, která monitoruje webové stránky radikálů.
17.12.2011 06:45 |

podobné články

Americké velitelství protivzdušné obrany sleduje Santův let

 
Americká armáda chce zkrátit dětem čekání na příchod Santa Clause. Severoamerické velitelství protivzdušné a kosmické obrany (NORAD) připravilo webovou stránku, na níž mohou sledovat čas, který do Santova příchodu zbývá. Kromě ubíhajících vteřin, minut i hodin mohou vidět Santovy přípravy na Severním pólu a jeho cestu s dárky k dětem na celém světě.
24.12.2011 11:35 |

podobné články