Článek

Obávaná zatáčka málem stála Magnussena život. Z auta ale vyšel sám, jen kulhal

 
Velkou cenu Belgie formule 1 přerušila na čtvrt hodina těžká nehoda Kevina Magnussena, který smetl svodidla v obávané zatáčce Eau Rouge. Dánský jezdec havaroval v šestém kole ve velké rychlosti, z vozu ale vystoupil sám, jen lehce kulhal.
28.08.2016 15:55 |

podobné články

Podobné články

Zatáčka je nebezpečná a vynáší, tvrdí lidé na internetu. Co na to dopravní expert?

 
Celým Českem otřásá tragická nehoda z Mostecka. Nikola B. (†21) a Nikola V. (22) nasedly do auta VW Beetle a vydaly se na zběsilou jízdu, kterou vysílaly živě na Facebooku. Skončila však tragicky. Jedna z dívek zemřela. V diskusích na sociálních sítích se vyrojily spekulace, že zatáčka, která se děvčatům stala osudnou, je nebezpečná a vynáší. Expert má však jiný názor.
10.07.2017 12:10 |

podobné články

Bývalý James Bond Roger Moore je po operaci: Na plese kulhal

 
Někdejší bondovský herec Roger Moore (84) poznamenal, že už byl ve Vídni na několika novoročních koncertech, ale na plese v opeře je poprvé. Moore po operaci kolene kulhal a tak mu organizátoři přidělili pracovníka, jenž jej výtahem odvezl do lóže pořadatele Lugnera. Moore dorazil na ples s manželkou Kristinou.
17.02.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Roger Moore (30 článků) , Roger Moore (28 článků) , James Bond (535 článků)

U pumpy nafukovali rozedranou pneumatiku dva muži: Jeden kulhal, druhý měl krvavou tvář

 
Přízraky připomínali v neděli nad ránem dva muži (25, 39) na čerpací stanici u Vojkovic na Brněnsku. Jeden bolestivě kulhal, druhý měl zakrvácený obličej. S obtížemi sice ještě natankovali, odjet už nedokázali. Zastavila je zničená pneumatika.
07.08.2017 14:25 |

podobné články

Nebezpečná zatáčka vynesla za týden šest aut, místní si dělají čárky

 
Zatáčka na silnici mezi Hlukem a Kunovicemi u Uherského hradiště budí hrůzu. Jen za poslední týden tu havarovalo šest aut.
07.06.2012 18:10 |

podobné články

Nebezpečná zatáčka straší řidiče, strážnící v ní chtějí snížení rychlosti

 
Nebezpečná zatáčka číhá na řidiče u Lázní Bohdaneč na Pardubicku. Pravidelně se tam stávají vážné dopravní nehody. Strážníci proto usilují o to, aby se v místě značně snížila rychlost nebo se tam postavila svodidla.
23.01.2011 20:20 |

podobné články

Foto Autobus v Peru se zřítil ze 100metrového srázu do moře: Ďáblova zatáčka zabila 48 lidí!

 
Ne nadarmo jí Peruánci říkají Ďáblova zatáčka! V zúženém úseku panamerické silnice vedoucím po kraji stometrových útesů sjel autobus s 57 lidmi ze silnice a skončil rozdrcený na kamenitém pobřeží Tichého oceánu. Hrůznou nehodu přežilo pouze šest osob.
04.01.2018 05:15 |

podobné články

Smutný osud velké hvězdy: Ivánkovi z Mrazíka zničilo život vězení, zemřel v eldéence

 
Na ruské filmové pohádce Mrazík vyrostlo několik generací a urostlý chasník Ivánek dodnes o Vánocích udivuje svou silou. Pohádka, jak už to bývá, měla šťastný konec. Ivánek si vzal Nastěnku a jedli, pili, hodovali... Život herce Eduarda Izotova (†66), který narcistického blonďáka ztvárnil, bohužel pohádkový nebyl. „Neznám tragičtější příběh, než ten jeho,“ svěřila se kdysi jeho první žena Inga Budkevič deníku Moskovskij Komsomolec. I Eduardův příběh ale začal jako pohádka. Začínající dvacetiletý herec si Ingu vzal v roce 1956. Byl to krásný, urostlý, mladý muž, který navíc hezky zpíval, role se tedy jen hrnuly. Až Ivánek ale z Eduarda v roce 1964 udělal skutečnou hvězdu: lidé ho poznávali na ulici, psali o něm i v Americe. Manželství s Ingou se počátkem 80. let rozpadlo a každý si našel nového partnera. Jednoho dne Eduarda i s jeho novou družkou Irinou zatkli milicionáři. Ukázalo se, že se pár pokoušel načerno vyměnit valuty a zlato za rubly. Chtěli si totiž postavit chatu a chyběly jim peníze. Za kolegu se tehdy postavilo mnoho herců, podepisovali petice, někteří v jeho prospěch vypovídali u soudu. Ten se ale nenechal obměkčit a Izotovovi dal v roce 1983 tři roky vězení. Navíc mu konfiskoval skoro veškerý majetek, auto i peníze. Populární herec nesl rozsudek těžko. „Hrdý, statný a kultivovaný krasavec se z ničeho nic změnil. Kriminál ho zlomil,“ vypráví Inga. „Vzpomínám si, jak jsem za ním přišla na návštěvu. Byl bledý, zvadlý, měl oteklé oči a na nic nereagoval. Jen krátce poté, co opustil brány vězení, Eduarda postihla mozková příhoda. To mu bylo padesát. Po nějaké době sice sehnal práci, nedokázal si ale zapamatovat texty, zapomínal slova. Brzy jej opět ranila mrtvice, celkem jich přežil šest a bohužel nezůstaly bez následků: špatně ovládal ruku, měl problémy s rovnováhou. Jednoho dne upadl a zlomil si nohu a od té doby už nikdy normálně nechodil. Nejprve jen kulhal, pak ale skončil na vozíku a nakonec už nevstával vůbec. Léta ve vězení nenarušila herci jen fyzické zdraví, ale i psychiku. Byl jak uzlíček nervů, často vybuchoval, nakonec ztrácel paměť a nepoznával ani svou dceru Veroniku. Stále více času trávil v nemocnici, rodina už se o něj nedokázala starat, a tak Eduard Izotov zůstal v léčebně dlouhodobě nemocných, kam ho blízcí chodili navštěvovat. „Vzplanul a shořel jako svíčka. Vždyť po propuštění z vězení se jeho život změnil v pomalé a tíživé uhasínání. Život zakončil v hrůze a šílenství. Kvůli čemu? Při pohřbu jsem se na něj podívala a v rakvi ležel cizí člověk. Duše ho opustila ještě dávno před smrtí,“ říká bývalá žena. Eduard zemřel 8. března 2003.
03.12.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Izotov (2 články)

Rozčilený Massa po kotrmelci: Závod nejde vyhrát v první zatáčce

 
Brazilský pilot Formule 1 Felipe Massa se po Velké ceně Německa opřel do horkokrevného nováčka seriálu Kevina Magnussena. Označil ho za viníka strašlivě vyhlížející nehody a radí mu, aby se zklidnil.
22.07.2014 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Felipe Massa (77 článků)

ŘIDIČ auta se ROZSEKAL O STROM! Neměl ŠANCI PŘEŽÍT

 
Pravotočivá zatáčka na silnici u obce Kučeř na Písecku stála v sobotu v noci život řidiče osobního automobilu. Šofér zatáčku nezvládl, vyjel mimo cestu a narazil do stromu.
31.07.2011 14:55 |

podobné články

Kulhající Rath má smůlu: Nic mu není, rozhodl znalec. Soud pokračuje dál

 
U soudu kulhal, nasadil si černé brýle a mluvil o tom, že mu není stále dobře. Pro Davida Ratha však znalecký posudek vyšel špatně. Může se i přes zranění, která utrpěl při pádu z kola, účastnit hlavního líčení, rozhodl soud. Přerušení líčení se (zatím) nekoná.
12.05.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4372 článků)

Mladíci nabourali v zatáčce s autem do stromu: Dva zemřeli, třetí bojuje o život!

 
Ostrá pravotočivá zatáčka mezi Dubickem a Hrabovou na Zábřežsku se stala osudnou posádce Volkswagenu Golf. Vůz vyletěl z vozovky a narazil do stromu. Dva mladíci na místě zemřeli, třetí bojuje o život v nemocnici.
08.03.2015 13:15 |

podobné články

Zatáčka, příkop, strom a smrt: Rychlá jízda stála řidiče (†33) život

 
Na kmenu ořešáku mezi Čejkovicemi a Břežany na Znojemsku vyhasl život muže (†33). Podle policie zřejmě nepřizpůsobil rychlost svým schopnostem.
11.08.2017 14:10 |

podobné články

Babišův anděl smrti: Nepříjemné věci v ANO řeším osobně. Někdo to dělat musí

 
Nejdřív mu praskl vřed, pak si zranil doma v koupelně koleno, natrhl si vaz. Jaroslav Faltýnek jako druhý muž hnutí Andreje Babiše na sněmu ANO proto výrazně kulhal. A stal se z něj poněkud polámaný „anděl smrti“. Na tuto svou přezdívku během jednoho z projevů sám upozornil a v rozhovoru pro Blesk.cz rozvedl, jak ji vnímá. Babišovi říká „šéfe“, dlouho pro něj pracoval. Představenstvo Agrofertu však už Faltýnek opustil. Proč?
03.03.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12023 článků) , Jaroslav Faltýnek (194 článků)

Silničář čekal na záchranu celou noc: Málem vykrvácel, řidiči mu nepomohli

 
Ignorace ze strany kolemjedoucích řidičů stála silničáře z Kolínska málem život. Se sypačem havaroval už po jedné hodině v noci, záchrana přišla až kolem sedmé ráno. Kolemjedoucí řidiči vůz, který zcela očividně boural, jen objížděli. Řidič, který nebyl schopen si sám zavolat pomoc, málem po zranění vykrvácel.
01.02.2017 13:40 |

podobné články

ČESKÝ SLAVÍK: Borhyová se šperky za miliony! Proč kulhal Gott?

 
Když galavečer, tak ve velkém stylu! To si řekly Lucie Bílá (51), Lucie Borhyová (39) nebo také Lucie Vonráčková (37). První dvě vsadily na diamanty v hodnotě desítek milionů. Ale ochranku s sebou měla jen jedna.
27.11.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2235 článků) , Lucie Borhyová (1409 článků)

ČESKÝ SLAVÍK: Borhyová se šperky za miliony! Proč kulhal Gott?

 
Když galavečer, tak ve velkém stylu! To si řekly Lucie Bílá (51), Lucie Borhyová (39) nebo také Lucie Vonráčková (37). První dvě vsadily na diamanty v hodnotě desítek milionů. Ale ochranku s sebou měla jen jedna.
01.12.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2235 článků) , Lucie Borhyová (1409 článků)

TýTý 2013: Co jste v televizi neviděli? Šíp kulhal, Havlová na antibiotikách!

 
Zlatá zrcátka jsou předána, někdo je spokojený více, někdo méně. Jisté je, že Česká televize převálcovala svou konkurenci, a také to, že všem to na obrazovkách moc slušelo. V televizi jste ale nemuseli vidět vše, my jsme to pro vás ale vypátrali!
05.04.2014 23:55 |

podobné články

Brno je lepší než Praha, píše britský tisk

 
Brno, pro Pražany jen poslední osídlená zatáčka před Vídní, pro britský deník The Guardian centrum zábavy v Česku. Tradiční nevraživost mezi oběma městy trvá od nepaměti. Je Brno skutečně taková díra, nebo to je jen nesmysl, který šíří závistiví Pražáci?
21.06.2010 12:05 |

podobné články

Vrah policisty promluvil: Svázal mě a mlátil!

 
Před soudem dnes stanul muž, který zastřelil na Slovensku policistu ve službě. Na rukách měl pouta, na nohách řetězy a kulhal na pravou nohu. Soudce jej poslal do vazby. Ještě předtím ale prozradil svou verzi tragédie.
18.06.2014 20:25 |

podobné články