Článek

Obávaná zatáčka málem stála Magnussena život. Z auta ale vyšel sám, jen kulhal

 
Velkou cenu Belgie formule 1 přerušila na čtvrt hodina těžká nehoda Kevina Magnussena, který smetl svodidla v obávané zatáčce Eau Rouge. Dánský jezdec havaroval v šestém kole ve velké rychlosti, z vozu ale vystoupil sám, jen lehce kulhal.
28.08.2016 15:55 |

podobné články

Podobné články

Bývalý James Bond Roger Moore je po operaci: Na plese kulhal

 
Někdejší bondovský herec Roger Moore (84) poznamenal, že už byl ve Vídni na několika novoročních koncertech, ale na plese v opeře je poprvé. Moore po operaci kolene kulhal a tak mu organizátoři přidělili pracovníka, jenž jej výtahem odvezl do lóže pořadatele Lugnera. Moore dorazil na ples s manželkou Kristinou.
17.02.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Roger Moore (24 článků) , Roger Moore (22 článků) , James Bond (491 článků)

Nebezpečná zatáčka vynesla za týden šest aut, místní si dělají čárky

 
Zatáčka na silnici mezi Hlukem a Kunovicemi u Uherského hradiště budí hrůzu. Jen za poslední týden tu havarovalo šest aut.
07.06.2012 18:10 |

podobné články

Nebezpečná zatáčka straší řidiče, strážnící v ní chtějí snížení rychlosti

 
Nebezpečná zatáčka číhá na řidiče u Lázní Bohdaneč na Pardubicku. Pravidelně se tam stávají vážné dopravní nehody. Strážníci proto usilují o to, aby se v místě značně snížila rychlost nebo se tam postavila svodidla.
23.01.2011 20:20 |

podobné články

Smutný osud velké hvězdy: Ivánkovi z Mrazíka zničilo život vězení, zemřel v eldéence

 
Na ruské filmové pohádce Mrazík vyrostlo několik generací a urostlý chasník Ivánek dodnes o Vánocích udivuje svou silou. Pohádka, jak už to bývá, měla šťastný konec. Ivánek si vzal Nastěnku a jedli, pili, hodovali... Život herce Eduarda Izotova (†66), který narcistického blonďáka ztvárnil, bohužel pohádkový nebyl. „Neznám tragičtější příběh, než ten jeho,“ svěřila se kdysi jeho první žena Inga Budkevič deníku Moskovskij Komsomolec. I Eduardův příběh ale začal jako pohádka. Začínající dvacetiletý herec si Ingu vzal v roce 1956. Byl to krásný, urostlý, mladý muž, který navíc hezky zpíval, role se tedy jen hrnuly. Až Ivánek ale z Eduarda v roce 1964 udělal skutečnou hvězdu: lidé ho poznávali na ulici, psali o něm i v Americe. Manželství s Ingou se počátkem 80. let rozpadlo a každý si našel nového partnera. Jednoho dne Eduarda i s jeho novou družkou Irinou zatkli milicionáři. Ukázalo se, že se pár pokoušel načerno vyměnit valuty a zlato za rubly. Chtěli si totiž postavit chatu a chyběly jim peníze. Za kolegu se tehdy postavilo mnoho herců, podepisovali petice, někteří v jeho prospěch vypovídali u soudu. Ten se ale nenechal obměkčit a Izotovovi dal v roce 1983 tři roky vězení. Navíc mu konfiskoval skoro veškerý majetek, auto i peníze. Populární herec nesl rozsudek těžko. „Hrdý, statný a kultivovaný krasavec se z ničeho nic změnil. Kriminál ho zlomil,“ vypráví Inga. „Vzpomínám si, jak jsem za ním přišla na návštěvu. Byl bledý, zvadlý, měl oteklé oči a na nic nereagoval. Jen krátce poté, co opustil brány vězení, Eduarda postihla mozková příhoda. To mu bylo padesát. Po nějaké době sice sehnal práci, nedokázal si ale zapamatovat texty, zapomínal slova. Brzy jej opět ranila mrtvice, celkem jich přežil šest a bohužel nezůstaly bez následků: špatně ovládal ruku, měl problémy s rovnováhou. Jednoho dne upadl a zlomil si nohu a od té doby už nikdy normálně nechodil. Nejprve jen kulhal, pak ale skončil na vozíku a nakonec už nevstával vůbec. Léta ve vězení nenarušila herci jen fyzické zdraví, ale i psychiku. Byl jak uzlíček nervů, často vybuchoval, nakonec ztrácel paměť a nepoznával ani svou dceru Veroniku. Stále více času trávil v nemocnici, rodina už se o něj nedokázala starat, a tak Eduard Izotov zůstal v léčebně dlouhodobě nemocných, kam ho blízcí chodili navštěvovat. „Vzplanul a shořel jako svíčka. Vždyť po propuštění z vězení se jeho život změnil v pomalé a tíživé uhasínání. Život zakončil v hrůze a šílenství. Kvůli čemu? Při pohřbu jsem se na něj podívala a v rakvi ležel cizí člověk. Duše ho opustila ještě dávno před smrtí,“ říká bývalá žena. Eduard zemřel 8. března 2003.
03.12.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Izotov (2 články)

Kulhající Rath má smůlu: Nic mu není, rozhodl znalec. Soud pokračuje dál

 
U soudu kulhal, nasadil si černé brýle a mluvil o tom, že mu není stále dobře. Pro Davida Ratha však znalecký posudek vyšel špatně. Může se i přes zranění, která utrpěl při pádu z kola, účastnit hlavního líčení, rozhodl soud. Přerušení líčení se (zatím) nekoná.
12.05.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4231 článků)

ŘIDIČ auta se ROZSEKAL O STROM! Neměl ŠANCI PŘEŽÍT

 
Pravotočivá zatáčka na silnici u obce Kučeř na Písecku stála v sobotu v noci život řidiče osobního automobilu. Šofér zatáčku nezvládl, vyjel mimo cestu a narazil do stromu.
31.07.2011 14:55 |

podobné články

Rozčilený Massa po kotrmelci: Závod nejde vyhrát v první zatáčce

 
Brazilský pilot Formule 1 Felipe Massa se po Velké ceně Německa opřel do horkokrevného nováčka seriálu Kevina Magnussena. Označil ho za viníka strašlivě vyhlížející nehody a radí mu, aby se zklidnil.
22.07.2014 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Felipe Massa (77 článků)

Mladíci nabourali v zatáčce s autem do stromu: Dva zemřeli, třetí bojuje o život!

 
Ostrá pravotočivá zatáčka mezi Dubickem a Hrabovou na Zábřežsku se stala osudnou posádce Volkswagenu Golf. Vůz vyletěl z vozovky a narazil do stromu. Dva mladíci na místě zemřeli, třetí bojuje o život v nemocnici.
08.03.2015 13:15 |

podobné články

TýTý 2013: Co jste v televizi neviděli? Šíp kulhal, Havlová na antibiotikách!

 
Zlatá zrcátka jsou předána, někdo je spokojený více, někdo méně. Jisté je, že Česká televize převálcovala svou konkurenci, a také to, že všem to na obrazovkách moc slušelo. V televizi jste ale nemuseli vidět vše, my jsme to pro vás ale vypátrali!
05.04.2014 23:55 |

podobné články

Vrah policisty promluvil: Svázal mě a mlátil!

 
Před soudem dnes stanul muž, který zastřelil na Slovensku policistu ve službě. Na rukách měl pouta, na nohách řetězy a kulhal na pravou nohu. Soudce jej poslal do vazby. Ještě předtím ale prozradil svou verzi tragédie.
18.06.2014 20:25 |

podobné články

Módní policie z TýTý: Bánášová super, zbytek kulhal

 
Každou prominentní, veřejností sledovanou akci uvozuje příchod celebrit. Čekají na ně objektivy fotografů, aby je zvěčnily. Entrée z rudého běhounu je samostatnou kapitolou, součástí ceremoniálu.
27.03.2010 23:10 |

podobné články

Nejstarší gepard v Evropě Nescio (16) u veterináře! Zavři oči, brouku...

 
Nejstarší gepard chovaný v zajetí v Evropě a možná i na světě! To je gepardí samec Nescio (16) z královédvorské zoo, který se musel podrobit operaci. Kulhal kvůli bolavému polštářku na chodidlu zadní tlapy.
21.07.2016 12:10 |

podobné články

Brno je lepší než Praha, píše britský tisk

 
Brno, pro Pražany jen poslední osídlená zatáčka před Vídní, pro britský deník The Guardian centrum zábavy v Česku. Tradiční nevraživost mezi oběma městy trvá od nepaměti. Je Brno skutečně taková díra, nebo to je jen nesmysl, který šíří závistiví Pražáci?
21.06.2010 12:05 |

podobné články

Nejzáhadnější gól historie, Carlosova zatáčka, objasněn

 
Vědci spočítali, jak letí míč při přímém kopu
02.09.2010 14:25 |

podobné články

ZATÁČKA, SMYK! Řidička narazila do stromu! V nemocnici zemřela!

 
Smrtelná zranění utrpěla v úterý večer mladá řidička po havárii osobního vozidla do stromu nedaleko obce Malá Hraštice na Příbramsku. Devatenáctiletá dívka zemřela dvě hodiny po převozu do nemocnice, potvrdila ve středu informace Mediafaxu policejní mluvčí Monika Schindlová.
28.09.2011 15:45 |

podobné články

Na pohřeb tragicky zesnulého Simoncelliho přišlo 10 000 fanoušků! Ciao, Marco!

 
Byla to jeho poslední zatáčka. Ta, kterou nikdy nechtěl vybírat. Motocyklového závodníka Marka Simoncelliho (†24), který se minulou neděli zabil při Velké ceně Malajsie, do ní přišlo vyprovodit přes 10 000 fanoušků.
29.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marco Simoncelli (16 článků)

VIDEO: Ostrá zatáčka ve 270 km/hod. I to je VC Koreje

 
O víkendu se jede Velká cena Koreje vozů formule 1. Projeďte si prostřednictvím videa tamní trať. Piloti si užijí zejména vysoká přetížení, agresivní brzdění a série rychlých zatáček.
11.10.2012 08:50 |

podobné články

Vteřiny smrti! Vlak vyletěl z kolejí! 78 mrtvých!

 
Ostrá zatáčka, šílená rychlost a v hlavní roli 238 pasažérů v rychlovlaku. Bohužel tahle akční jízda nedopadla ve španělském Santiagu de Compostela dobře. Kvůli nebezpečné rychlosti vlak vykolejil a zabil 78 lidí. Smrtící konečnou v podobě brutálního vykolejení poodhalilo nové video.
25.07.2013 15:00 |

podobné články

Brno má svých pět minut slávy: Ze zatáčky před Vídní udělal americký tisk vesnici a Antiprahu v srdci Moravy

 
Nekonečná otázka, jestli je naše druhé největší město v České republice ještě město, nebo už je to zatáčka u Vídně, byla konečně zodpovězena. "Brno":http://www.extra.cz/tema/brno a jeho mindrák srazil na kolena americký server Puget Sound Business Journal, který se věnoval kauze výstavby distribuční haly Amazonu.
21.03.2014 13:45 |

podobné články