Článek

O víkendu se v Radlicích sejdou umělci a sportovci

 
Fanoušci a příznivci taneční a urban kultury budou moci v sobotu 28. března strávit aktivní odpoledne, zasportovat si a příjemně se pobavit. Tanečníci a hudebníci se totiž sejdou, aby ukázali, co v nich je, a také v rámci speciálních workshopů předají své zkušenosti ostatním.
27.03.2015 09:16 |

podobné články

Podobné články

Paroubkova strana už má svoje sídlo v Radlicích

 
České strany národně socialistické (ČSNS 2005) Jaroslav Andres pronájem části nemovitosti v pražských Radlicích pro sídlo.
09.10.2011 19:05 |

podobné články

Sebevražda v pražských Radlicích: Muž se zastřelil v parku

 
Na ulici v pražských Radlicích se v sobotu ráno zastřelil muž. Sebevraždu spáchal na lavičce v Pajerově ulici.
10.11.2012 09:15 |

podobné články

ČSOB vybrala návrh druhé budovy centrály v Radlicích

 
Československá obchodní banka v rámci úspor rozšíří svou centrálu v pražských Radlicích o další administrativní budovu a uvolní některé dosud využívané objekty v Praze.
06.12.2013 13:35 |

podobné články

Vlak dnes v Radlicích srazil mladou ženu, zraněním podlehla

 
Osobní vlak dnes odpoledne srazil na železničním přejezdu v Praze Radlicích dvaatřicetiletou ženu. Ta svým zraněním podlehla. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Policisté nyní zjišťují, zda šlo o sebevraždu či nešťastnou událost. Neštěstí se stalo na přejezdu ulice Výmolová v Praze 5.
29.11.2014 18:50 |

podobné články

Tragédie v pražských Radlicích: Foukl vítr a muže (42) zasypal dům!

 
Obrovskou smůlu měl v sobotu v pražských Radlicích muž (†42), který šel jen vynést odpadky. Zřítila se na něj stěna staré budovy, u níž popelnice stály. Na místě zemřel.
09.04.2018 05:15 |

podobné články

Internet se směje českým modelům na olympiádě: Sportovci vypadají jako z filmu Beetlejuice

 
Jako na každých olympijských hrách i teď se zase řeší české oblečení na zahájení. Čeští sportovci si svůj olympijský úbor chválí, na internetu se ale českému outfitu spíše smějí. Sportovci údajně vypadají jako z hororu Beetlejuice režiséra Tima Burtona.
06.08.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (141 článků)

Na koncertě pro Japonsko se sejdou Sunshine, japonská rockerka i Věra Čáslavská

 
V úterý 29. března se sejdou v pražské Lucerně muzikanti, sportovci i další osobnosti, které chtějí pomoci Japonsku při odstraňování následků nedávné katastrofy.
28.03.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (214 článků)

Anketa Poklad národa: Nejoblíbenější je Gott, lékaři a sportovci

 
30 000 čtenářů rozhodlo: pokladem národa se stal Karel Gott! Nechal dalších 59 osobností za zády. Mezi šedesáti nominovanými byli umělci, politici, sportovci i lékaři. Čtenáři měli možnost si v průběhu týdne přihlásit vlastní kandidáty. Celkem hlasovalo 30 000 lidí. Některé obsazené pozice v anketě byly více než překvapivé. V první třináctce se například umístili tři doktoři. Na Gotta ale neměl nikdo.
11.12.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků)

Brno trápí odliv mozků. Utíkají hlavně umělci, ale i podnikatelé

 
Univerzitní metropole na jihu Moravy se už řadu let potýká s odlivem úspěšných, talentovaných a schopných lidí. Situace se zhoršuje a Brno přestává stačit konkurovat blízké Praze. Brno opouští absolventi vysokých škol, ale také významní podnikatelé, umělci i sportovci.
04.05.2013 11:50 |

podobné články

Nejvlivnější umělci světa

 
Time Magazine sestavil seznam 100 nejvlivnějších osob světa. Celkem se vyhlašovaly čtyři kategorie, jednou z nich byli také umělci. Uhádnete, kdo se umístil na prvním místě? Time Magazine vyhlásil žebříček 100 nejvlivnějších osob světa. Vedle dalších třech kategorií byli vyhlášeni také nejvlivnější umělci světa. První místo obsadila jednoznačně Lady GaGa, v první desítce se umístila také například [...]
29.04.2010 21:05 |

podobné články

Vy se bojíte, vy svině, my ne. Umělci mohou spustit revoluci. Umělci Dyk, Šteindler a Mádl odhalili karty

 
Měli by se umělci vyjadřovat k aktuálnímu dění a politické situaci? V rámci projektu Názorování o tom ve středu diskutovali cestovatel Dan Přibáň, herec a hudebník Vojtěch Dyk, herec a režisér Jiří Mádl a humorista Milan Šteindler.
03.11.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (397 článků) , Milan Šteindler (111 článků) , Vojtěch Dyk (702 článků) , Dan Přibáň (13 článků)

Zdeněk Lanz: Mají umělci patent na rozum?

 
Ve čtvrtek 3. 11. 2016 krátce po poledni se na PL objevil článek Lucie Štěchové s pozoruhodným názvem „Vy se bojíte, vy svině, my ne. Umělci mohou spustit revoluci. Umělci Dyk, Šteindler a Mádl odhalili karty“.
03.11.2016 16:45 |

podobné články

Prd z toho, umělci. Do všeho kecat. Nezávislý poslanec uzavírá „týdny neklidu“ a kauzu Brady

 
ROZHOVOR „Petr Gazdík si polechtal ego, když byl za superstar na náměstí, umělci plácli do vody a prd z toho.“ Poslanec Petr Adam komentuje události posledních dní, kdy se, „jak je u nás běžné, vlk opět nažral a společnost o něco více rozdělila“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje i to, proč se umělci domnívají, že mohou do všeho kecat. Zároveň podotýká: „Víte, dřív, před staletími, byl komediant tou nejnižší společenskou vrstvou, čekal před branami města, jestli jej vůbec vpustí.“
08.11.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (82 článků) , Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

Zřícená zeď zabila člověka: Pozemek patří známému architektovi! Radnice nebezpečná místa zkontroluje

 
Další tragická nehoda se udála o víkendu v Radlicích. Na neznámou osobu tu spadla zeď zcela zanedbaného objektu. Vyšetřování policie ihned začalo, už nyní je ale jisté, že radnice ani magistrát nejsou na vině. Zchátralý dům patřil celkem osmi lidem, jeden z nich je dokonce známý architekt Tomáš Prouza ze studia D3A. Praha 5 ale přesto zkontroluje nebezpečná místa v městské části.
09.04.2018 17:10 |

podobné články

Víkend u Stromovky ovládnou sportovci: Chystá se akce Prague Sport Games

 
Sportovní klub Olymp za Stromovkou o nadcházejícím víkendu bude lákat Pražany na všechny možné sportovní disciplíny. Amatérští sportovci tu změří síly a dovednosti nejen v atletice, ale také v míčových hrách. Kromě sportu se v areálu připraví také doprovodný program s živou hudbou.
22.09.2017 12:05 |

podobné články

Už to leze ven: „Sportovci z Holandska“ nebyli možná ani z Holandska, ani sportovci. Nýbrž...

 
Deník Právo získal bližší informace o rabiátech, kteří o víkendu v centru Prahy brutálně ztloukli číšníka. V minulosti pracovali jako policisté, osobní trenéři a tak podobně. V Íránu. Jeden z mužů pocházel z Maroka.
25.04.2018 13:05 |

podobné články

Kromě výkonné rady ODS se o víkendu sejdou i poslanci Věci veřejných

 
Vedle výkonné rady ODS se ještě před zřejmě klíčovým pondělním koaličním jednáním o dalším působení vlády sejdou také poslanci Věcí veřejných. Jednání klubu svolali podle dnešních informací na pondělí dopoledne, i když se původně měli sejít až v úterý odpoledne.
16.04.2011 19:55 |

podobné články

Za Havla jste zapálili 20 pytlů svíček. Umělci je přetaví v srdce

 
O víkendu začne odlévání voskové sochy ve tvaru srdce ze svíček, které lidé na různých místech zapalovali na památku prezidenta Václava Havla. Jako zázemí umělci využijí kulturní centrum Trafačka v pražských Vysočanech. Organizátoři shánějí dobrovolníky, kteří jim s prací pomohou. Socha by měla být umístěna od 9. února do 10. dubna na piazzetě Národního divadla. Její další osud zatím stanoven nebyl, řekli ČTK autoři nápadu Roman Švejda a Lukáš Gavlovský.
16.01.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4813 článků) , Lukáš Havel (29 článků)

Režisér: Kopete do Richarda Krajča za Babiše? Aha, tak povím něco o OKD a Kalouskovi. A o umělcích, Báro Štěpánová

 
Režiséra Jiřího Svobodu ze židle nadzvedlo, jak se mnozí umělci pohoršovali nad tím, že Richard Krajčo a jeho skupina Kryštof o minulém víkendu vystoupila na farmě Čapí hnízdo Andreje Babiše. „To je momentálně módní vlna kopat do Babiše a vyjadřovat se proti němu a také proti těm, kdo se s ním vezou. Jenže se už zapomíná, že ti lidé sympatizují s někým, kdo mimo jiné poukazoval na fakt, že je třeba vyšetřit kauzu OKD. Kalousek se Sobotkou prostě vytvořili z Babiše strašáka pro malé děti, no a protože jsou herci a další umělci nadmíru sugestibilní, tak prostě perlí, podobně jako Bára Štěpánová,“ namítá na to režisér.
28.05.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (290 článků) , Bára Štěpánová (171 článků) , Andrej Babiš (12459 článků) , Jiří Svoboda (307 článků) , Jiří Svoboda (307 článků)