O titul si to v Praze rozdají Plíšková s Hradeckou

Ryze české zastoupení bude mít finále turnaje J&T Banka Prague Open. Největší favoritka podniku Karolína Plíšková porazila v prvním semifinále Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4, 7:5 a poté zkušená Lucie Hradecká udolala mladičkou Kateřinu Siniakovou 6:2, 4:6 a 6:4 .
01.05.2015 15:30 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Plíšková splnila roli favoritky, ve finále porazila Hradeckou

Česká tenistka Karolína Plíšková se raduje ze svého čtvrtého titulu na okruhu WTA. Ve finále turnaje J&T Banka Prague Open porazila krajanku Lucii Hradeckou ve třech setech 4:6, 7:5 a 6:3.
02.05.2015 14:20 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Plíšková na Australian Open končí, o deblový titul si to rozdají Šafářová s Hlaváčkovou

Ani Karolína Plíšková nedosáhne v Melbourne na grandslamový titul, ve čtvrtfinále Australian Open nestačila na Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou a prohrála 4:6, 6:3 a 4:6. Zato finále čtyřhry bude v českém podání, nastoupí proti sobě Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková se svými parťačkami.
25.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (261 článků)

Černý den českých tenistek na Masters: končí Plíšková i duo H+H

Českým tenistkám se na Turnaji mistryň v Singapuru vůbec nedařilo. Karolína Plíšková podlehla obhájkyni titulu  Agnieszce Radwaňské i v sedmém vzájemném duelu a po prohře 5:7, 3:6 nepostoupila do semifinále turnaje. Bez vyhraného setu skončily i české deblistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou, které nestačily na Rusky Jekatěrinu Makarovovou a Jelenu Vesninovou 2:6, 5:7.
28.10.2016 17:35 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (261 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Mizerný začátek US Open: Končí Cetkovská, Plíšková i Hradecká

České tenistky Petra Cetkovská, Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open v prvním kole. Hradecká prohrála s osmou nasazenou Angelique Kerberovou z Německa dvakrát 1:6, zatímco Plíšková proti Kanaďance Eugenii Bouchardové neudržela vedení po první sadě a prohrála 6:4, 4:6 a 5:7.
27.08.2013 11:30 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Berdych, Kvitová a Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open

Čeští tenisté Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Kristýna Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open. Kvitová si po setech 6:3 a 6:1 s přehledem poradila s Thajkou Luksiku Kumkhumovou, pozici favorita potvrdil i Berdych, který zdolal Inda Yukiho Bhambriho 7:5, 6:1 a 6:2. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková, která po velké bitvě porazila domácí Samanthu Stosurovou 6:4 a 7:6.
18.01.2016 14:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (261 článků)

Berdych a Kristýna Plíšková jsou ve třetím kole, čekají je Kerberová a Federer

Tomáši Berdychovi i Kristýně Plíškové vyšlo i druhé kolo Australian Open. Plíšková přešla přes Rumunku Irinu Beguovou 6:4, 7:6 a desátý nasazený Berdych porazil Američana Ryana Harrisona 6:3, 7:6, 6:2. V boji o osmifinále je ale čekají tvrdí soupeři - Plíšková vyzve světovou jedničku a obhájkyni titulu Angelique Kerberovou z Německa a Berdych si bude muset poradit s bývalým prvním hráčem světa Švýcarem Rogerem Federerem.
18.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Roger Federer (473 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)

Hlaváčková s Hradeckou zlaté tažení sester Williamsových nezastavily

Tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou na olympijské zlato ve čtyřhře nedosáhly. V repríze červencového wimbledonského finále se znovu radovaly americké sestry Serena a Venus Williamsovy, které v souboji o titul porazily českou dvojice dvakrát 6:4. Američanky tak získaly třetí olympijské zlato ve čtyřhře za sebou.
05.08.2012 15:05 |

Osobnosti: Venus (51 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Karolína Plíšková titul v Pattaye nezískala, podlehla Makarovové

Karolína Plíšková na turnaji v thajské Pattaye na druhý titul v kariéře nedosáhla. Ve finále podlehla jednadvacetiletá česká tenistka 3:6 a 6:7 Rusce Jekatěrině Makarovové, jež už v semifinále vyřadila Andreu Hlaváčkovou.
02.02.2014 12:20 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (261 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Karolína Plíšková bude hrát v Norimberku o druhý titul v kariéře

Tenistka Karolína Plíšková bude hrát na antukovém turnaji v Norimberku o druhý titul z okruhu WTA v kariéře. Dvaadvacetiletá Češka zdolala v semifinále čtvrtou nasazenou Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 2:6, 6:1, 6:2 a ve finále se utká s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou. Turnajová dvojka porazila Karin Knappovou z Itálie 6:4, 6:3.
23.05.2014 18:05 |

Tenistka Plíšková má titul na okruhu WTA

Dvaadvacetiletá česká tenistka Karolína Plíšková získala na turnaji v Soulu druhý titul v kariéře na okruhu WTA.
21.09.2014 09:56 |

Tenistka Plíšková si v Dubaji zahraje o svůj čtvrtý titul!

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Dubaji poradila v semifinále po tříhodinovém boji se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou 6:4, 5:7, 7:5 a na podniku  s dotací 2,5 milionu dolarů  bude usilovat o svůj čtvrtý titul na okruhu WTA.
20.02.2015 18:01 |

Češkám se v Nottinghamu dařilo: Plíšková slaví první letošní titul, ve čtyřhře zvítězila Hlaváčková

Česká tenistka Karolína Plíšková vybojovala na trávě v Nottinghamu svůj první letošní titul, když ve finále porazila Američanku Alison Riskeovou ve dvou setech 7:6 a 7:5. Z titulu se radovala i Andrea Hlaváčková, která po boku své čínské spoluhráčky Pcheng Šuaj ovládla čtyřhru.
12.06.2016 19:50 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (261 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků) , Alison Alison (12 článků)

US Open: Kvitová v českém souboji přehrála Hradeckou

Petra Kvitová porazila na úvod US Open v New Yorku krajanku Lucii Hradeckou 6:4 a 7:5. Z favoritů vypadl Australan Hewitt.
30.08.2010 22:30 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků) , Lucie Hradecká (217 článků)

Kvitová v českém souboji přehrála Hradeckou a na US Open jde dál

Tenistka Petra Kvitová postoupila jako první česká hráčka do 2. kola US Open, když porazila krajanku Lucii Hradeckou 6:4 a 7:5. Dvacetiletá semifinalistka letošního Wimbledonu Kvitová přitom od svého životního úspěchu nevyhrála jediný duel. V prvním kole dnes vypadly i další čtyři české tenistky.
31.08.2010 12:35 |

Tenistky Hlaváčková s Hradeckou vyhrály čtyřhru v Memphisu

České tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou vyhrály čtyřhru na turnaji v Memphisu. Nejvýše nasazený pár neztratil v celé soutěži ani set a ve finále si poradil s rusko-běloruskou dvojicí Věra Duševinová, Olga Govorcovová 6:3 a 6:4.
26.02.2012 11:20 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)

Hlaváčková s Hradeckou na sestry Williamsovy nestačily

Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou odehrály ve finále čtyřhry vyrovnanou partii se sestrami Serenou a Venus Williamsovými, ale v obou setech jednou ztratily svůj servis a prohrály 5:7 a 4:6.
07.07.2012 18:15 |

Osobnosti: Serena Williams (273 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků)