Článek

O sexistických reklamách, nekreativních kreativcích a nesmyslných anticenách

 
Letošní anticenu 'Sexistické prasátečko' vyhrál nejznámější pražský bordel...teda noční klub. Podnik, který nabízí ženské služby a nestydí se za to! Když už anticenu za nekorektní zobrazování žen jako věcí získává erotický klub, je na místě uvažovat nad tím, zda má anketa vlastně ještě nějaký smysl. 
06.11.2015 22:20 |

podobné články

Podobné články

Ženy jsou ponižovány v reklamách, hlásí Paroubkův web

 
Web Jiřího Paroubka Vaševěc.cz se opřel do reklam, které poutají pozornost sexistickými narážkami. Brněnské sdružení Nesehnutí vyhlásilo v květnu už třetí ročník soutěže Sexistické prasátečko, jejímž cílem je upozornit na přemíru sexistických reklam v českém veřejném prostoru. Propagují různé produkty jako lešení, dříví z pily, baterky, pizzy nebo kapry. Paroubek se také nedávno se svou ženou zastal průvodu homosexuálů a sám se ho zúčastnil.
14.08.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Striptýzem zvyšuji gramotnost Čechů o nahotě, říká umělkyně

 
Rozhovor s umělkyní Lenkou Klodovou o nahotě na veřejnosti, striptýzu a sexistických reklamách.
17.07.2015 09:01 |

podobné články

Hulič Šeps ze SuperStar vydělává miliony: Je ve třech reklamách najednou

 
Finalista poslední SuperStar Michal Šeps slaví úspěchy na všech frontách. A už si díky tomu namastil pořádně kapsu. V současné době totiž vystupuje v reklamách třech velkých společností. Honorář za každou z nich se podle odborníků počítá minimálně ve stovkách tisíců korun.
26.09.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Šeps (114 článků)

VIDEO: Oblíbená reklama na pánský deodorant se točila na jeden záběr

 
V populární reklamě pohledný svalnatý mladík mluví k ženám o tom, že vypadá lépe než jejich partner a přitom střídá prostředí i převleky. Herec Isaian Mustafa v třetí sérii reklamy opět během pár vteřin procestuje kus světa. Další články k tématu: VIDEO: Reklama s obrem striptérem a šlapajícími ženami se stala hitem Reklama vyzývá k bezohledné jízdě, možná srazíte Hitlera Cpi se, užívej si a dostaneš za to 30 tisíc, láká reklama na práci snů VIDEO: Ve vtipných reklamách na mobily je nevěra, svádění i slepice VIDEO: Smích v indických mobilních reklamách vás odzbrojí
03.12.2011 02:25 |

podobné články

David Beckham odmítá nařčení, že by v reklamách na spodní prádlo měl dvojníka

 
Sedmatřicetiletý fotbalista David Bekcham v nedávném rozhovoru pro French TV odmítl, že by v reklamách na spodní prádlo použil dvojníka.
03.03.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1013 článků)

Plánuje se tady podvod? Pokořitelé Kabátů chtějí zmanipulovat hudební anketu

 
Jestli pořadatelé nové hudební ankety Zlatý David, v jejímž druhém ročníku se nelichotivě pustili do Jitky Válkové či Ivety Bartošové , doufali, že někoho jen tak urazí, asi se jim to nepovedlo. Kapela aspirující na vítězství v hudebních anticenách se totiž netají tím, že si klidně výhru zaplatí. „Vítězství nám nesmí uniknout, už se na tom pracuje,“ tvrdí bez mrknutí oka Marcus Tran, kytarista Walda Gangu, jenž na Benátské noci pokořil i slavné Kabáty .
19.02.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Marcus Tran (148 článků) , Jitka Válková (529 článků) , David Wald (1 článek) , David Gang (2 články)

Místo mozku ze svalů kostku? Leo Beránek předvedl s bandou bouchačů na anticenách šílenou agresi

 
Soutěžící z loňské velmi šílené reality show Hotel Paradise Leo Beránek, který ve středu po převzetí anticeny Zlatý David zkopal před klubem návštěvníka do bezvědomí, a vyšetřuje ho proto policie , musel přijít na událost snad buď pod vlivem drog, nebo po dvouhodinovém tréninku egoismu. Podívejte se na video, které předcházelo útoku a v němž Leo s kamarády uvolňovali nahromaděný testosteron.
14.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Leo Beránek (77 článků)

Posměšné ocenění Ivanky za paskvil roku Karla Gotta nadzvedlo ze židle. Bere ho jako urážku

 
Vítězství Ivany Gottové  (39) v anticenách Zlatý David, v nichž „ uspěla“ se svým videoklipem Být stále mlád k 75. narozeninám Karla Gotta  (75) , loňského jubilanta podle našich informací pořádně rozesmutnila. „Opět si našli důvod, proč se do mé ženy strefovat a urážet ji,“ trápí slavného zpěváka.
09.04.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

10 pekelně sexistických vychytávek

 
Rádio, které ladíte pevnými dívčími bradavkami, počítačový case jako zadeček francouzské služtičky. Pokud jde o erotiku, lidská fantazie nezná...
05.06.2009 11:30 |

podobné články

Muži chycení v pasti

 
Podle sexistických vtipů, které kolují mezi muži, ideální žena málo mluví a chce pořád sex. Jaký je ale život s nymfomankou?
10.02.2011 09:25 |

podobné články

Jaké je to žít s nymfomankou? Budete překvapeni!

 
Podle sexistických vtipů, které kolují mezi muži, ideální žena málo mluví a chce pořád sex. Jaký je ale život s nymfomankou?
08.07.2011 13:55 |

podobné články

Recenze: Teorie tygra s Jiřím Bartoškou nekouše, je jako nelogická příručka sexistických klišé

 
Teorie tygra je režijním debutem Radka Bajgara o veterináři, který pociťuje, jak se z něho, někdejšího tygra, stane králík v kleci.
31.03.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (593 článků) , Radek Bajgar (13 článků)

Ondřej Koptík vzkazuje budoucímu milenci Hany Gregorové: Nezapomeň, jazýček musí kmitat všude, nahoře i dole

 
Ondřej Koptík opět pokračuje v sexistických poznámkách na bývalou partnerku Hanu Gregorovou. Tentokrát se rozhodl dát "rady" budoucímu milenci své expartnerky a nechal se unést. Úchylné vzkazy jsou vrcholem všeho!
11.10.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (440 článků)

Chraňte své dítě od obezity

 
Dětská obezita je ve světě čím dál tím větší problém, svůj podíl na tom má především druh životního stylu a nespočet nesmyslných druhů diet, které my jako rodiče zkoušíme. Děti totiž vidí rodiče jako ikony ...
02.09.2010 07:01 |

podobné články

Diktátor Facebook: Kvůli Mickey Mousovi zrušil Srbovi účet!

 
Pánové z Facebooku, říká vám něco svoboda a demokracie? Srbský student medicíny (22) se dostal s největší sociální sítí do sporu, protože mu z nesmyslných důvodů zrušila jeho účet. Rozjel totiž akci, kdy ostatní nabádal, aby si za profilová fota zvolili obrázky oblíbených dětských hrdinů. Prý tak šířil násilí a rasovou nesnášenlivost... Cože?
26.11.2010 17:40 |

podobné články

Sedm největších mýtů o spánku

 
Bez pořádného nočního odpočinku nejsme schopné normálně žít. Jenže o spánku koluje spousta nesmyslných informací.
04.12.2010 07:30 |

podobné články

Abrakadabra. Reklama na Prahu. Nikdo neví, kdo ji platí a proč

 
Od nesmyslných reklamních poutačů 'Praha město kultury' dává město ruce pryč. Nikdo neví, kdo kampaň platí, ani k čemu je dobrá.
23.01.2011 13:45 |

podobné články

Kočí míří na výslech. Bude o tajemných 120 milionech a puči na vládu?

 
V celé kauze kolem údajného uplácení uvnitř Věcí veřejných stále není vysvětlena nahrávka, v které se říká, že měla Kristýna Kočí dostat sto dvacet milionů od ODS na vybudování další strany či odnože VV. Jak se zdá, ani policie se o ni blíže už nezajímala. Samotná Kristýna Kočí to vysvětluje tím, že mnohokrát před tím už zdůrazňovala, že v nahrávce šlo z její strany o úmyslné rozvíjení nesmyslných teorií. Nebude se o to zajímat policie ani při plánovaném úterním výslechu?
19.11.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Rath: Ministr Heger chce ještě více ožebračovat nemocné občany

 
Ministr zdravotnictví Leoš Heger a tým jeho náměstků představili další balík nesmyslných změn.
12.04.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků)