Článek

Novým tiskovým mluvčím ÚZSVM je Radek Ležatka

 
Tiskovým mluvčím Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) byl od dnešního dne jmenován Radek Ležatka (33).
03.08.2015 20:01 |

podobné články

Podobné články

Ladislav Šticha se stal novým tiskovým mluvčím PVS

 
Novým tiskovým mluvčím Pražské vodohospodářské společnosti se stává od 28. května 2012 bývalý televizní redaktor a mluvčí České televize Ladislav Šticha.
29.05.2012 13:25 |

podobné články

Novým tiskovým mluvčím VZP ČR se stává Oldřich Tichý

 
Novým tiskovým mluvčím Všeobecné zdravotní pojišťovny se od 1. března 2013 stává Oldřich Tichý, který doposud pracoval jako zástupce vedoucího zpravodajství a reportér deníku Blesk.
19.03.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Tichý (27 článků) , Oldřich Nový (72 článků)

Novým tiskovým mluvčím SVS je Petr Vorlíček

 
Novým tiskovým mluvčím a vedoucím oddělení vnější komunikace Státní veterinární správy (SVS) je od 1. dubna 2017 Petr Vorlíček. Ve funkci nahradí Petra Pejchala, který se bude nyní věnovat pouze pozici ředitele kanceláře, kterou téměř rok vykonával společně s postem mluvčího.
06.04.2017 08:40 |

podobné články

Budovu na Žižkově, kterou obývá centrum Klinika, získala SŽDC

 
Budovu v Jeseniově ulici na Žižkově, kterou nelegálně obývá Autonomní sociální centrum Klinika, získala od státu Správa železniční dopravní cesty (SŽDC). Informaci Českého rozhlasu – Radiožurnálu ČTK potvrdil mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Radek Ležatka. Smlouvu strany podepsaly minulý týden, nyní bude převod zanesen do katastru nemovitostí, řekl Ležatka.
10.10.2016 12:10 |

podobné články

Novým mluvčím prezidenta Zemana bude novinář Ovčáček

 
Novým tiskovým mluvčím prezidenta Miloše Zemana se podle oficiálních informací stane od 1. prosince novinář a redaktor deníku Právo Jiří Ovčáček, bývalý spolupracovník Jiřího Paroubka, šéf sekce PR a marketingu ČSSD. Dosavadní mluvčí Hana Burianová bude působit v pozici ředitelky Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky.
29.11.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3406 článků) , Miloš Zeman (20186 článků)

ÚZSVM představuje Studii možných řešení Informačního systému majetku státu po roce 2019

 
Informační systém majetku státu (ISMS) Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) byl spuštěn v roce 2006 za tehdejšího vedení ÚZSVM. ÚZSVM je od té doby smluvně i technicky závislý na jednom dodavateli. Výdaje na pořízení a provoz ISMS považuje současné vedení ÚZSVM za neadekvátní.
18.03.2018 13:10 |

podobné články

Na pražském policejním ředitelství hoří barikády kvůli krádežím benzinu! Kriminalisté chytili kolegu, neuvěříte, jak byl potrestán!

 
Na pražském policejním ředitelství v "Kongresovce" zuří válka mezi kriminalisty a jejich vedením a tiskovým odborem. Jak jinak nazvat situaci, kdy kolegové chytí policistu při opakované krádeži benzinu, a následně zjistí, že jejich podnět oddělení vnitřní kontroly spíše neřeší, než řeší, a když poprosí o pomoc média, dostanou se ta sama do střetu s tiskovým mluvčím a musejí se obracet na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
10.05.2015 15:45 |

podobné články

Novým mluvčím ODS bude Tomáš Bartovský, který dříve mluvil za MPO

 
Novým mluvčím ODS a vedoucím její mediální sekce bude od poloviny srpna bývalý mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) Tomáš Bartovský. Nahradí Martina Kupku, který se stal v polovině července mluvčím vlády. ODS to dnes uvedla v tiskové zprávě.
27.07.2010 11:50 |

podobné články

Vyhozený reportér z Novy bude mluvčím ODS

 
VÍME PRVNÍ: Vladimír Keblúšek, exreportér Novy, který byl předčasem propuštěn z televize, bude novým mluvčím Občanských demokratů. Ve funkci nahradí dosavadního Martina Krupku. Spekuluje se, že Kupka se stane mluvčím nové vlády.
22.06.2010 17:25 |

podobné články

ÚZSVM přijímá nové úkoly a zefektivnil svou práci

 
Výrazné úspory nákladů na provoz, personální zeštíhlení a stabilizace, iniciování nových programů na využití práce vězňů a osob odsouzených k obecně prospěšným pracím se řadí mezi výsledky půlročního působení náměstka ministra financí Ondřeje Závodského na Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), který byl dočasně pověřen vést. Na dnešní tiskové konferenci konané za přítomnosti ministra financí Andreje Babiše v prostorách pražské centrály ÚZSVM představil nový generální ředitel ÚZSVM František Dittrich své plány na další zefektivnění práce této státní instituce.
29.09.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12050 článků)

ÚZSVM získal poprvé v historii prestižní cenu Otevřeno za transparentnost

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dnes získal cenu za transparentnost od obecně prospěšné společnosti Otevřená společnost. Stalo se tak poprvé v historii. Ocenění obdržel za celou řadu zásadních opatření k razantnímu zvýšení transparentnosti a výraznému omezení korupce, které byly na ÚZSVM zavedeny za poslední rok. ÚZSVM získal nejvyšší počet hlasů ze všech 50 nominovaných institucí v kategorii Otevřeno.
01.10.2016 21:10 |

podobné články

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ušetřil přes osmdesát procent výdajů na systém spisové služby

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dosáhl další výrazné úspory na provozu svých informačních systémů. ÚZSVM za provoz své spisové služby dříve platil přes jeden milion korun za měsíc. Mimo jiné díky omezení poskytovaných služeb, jejichž vykonávání převzali sami zaměstnanci ÚZSVM, se měsíční výdaj podařilo snížit na 189 tisíc korun. Zaměstnanci ÚZSVM nyní zabezpečují například uživatelskou podporu systému či provozování a údržbu kurzů distančního vzdělávání.
06.01.2017 10:40 |

podobné články

Požár a následná vlna solidarity aktivisty z Kliniky nezachránily. Musí se brzy vystěhovat

 
Stát neprodlouží nájem pražskému komunitnímu centru Klinika, které se stará o uprchlíky. V poslední době se o něm hodně mluvilo v souvislosti se žhářským útokem. Důvodem je stavební zákon, uvedl Radek Ležatka za Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM).
19.02.2016 11:20 |

podobné články

Šestnáct aktivistů Kliniky policie zadržela

 
Po úterním zákroku v budově v pražské Jeseniově ulici skončilo na policejní služebně celkem 16 aktivistů komunitního centra Klinika, kteří i přes výzvy policie odmítli objekt opustit. Jsou podezřelí z přestupku proti veřejnému pořádku, konkrétně neuposlechnutí výzvy úřední osoby, informoval na webu mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) považuje za protiprávní, že aktivisté stále neopustili budovu, i když jim začátkem března vypršela smlouva. Podali proto další trestní oznámení, sdělil dnes ČTK mluvčí úřadu Radek Ležatka.
25.05.2016 10:10 |

podobné články

Radní: Budova Kliniky není bezpečná, lidi bychom tam nenechali

 
Budova Kliniky na Žižkově není podle informací pražského radního pro majetek Karla Grabeina Procházky (ANO) bezpečná. Pokud by ji získala Praha, lidé by tam do rekonstrukce zůstat nemohli. Příští týden se objektem bude znovu zabývat vládní dislokační komise, poté jej na 15 dní nabídne státním institucím. Až poté o budovu může požádat Praha, řekl na dotaz ČTK mluvčí Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Radek Ležatka. Získání Kliniky do majetku hlavního města bylo součástí vyjednávání o obnovení koalice na magistrátu.
27.05.2016 16:30 |

podobné články

Aktivisté z Kliniky dostali přes prsty. Soud jim „napařil“ pokutu 50 tisíc

 
Soud uložil komunitnímu centru Klinika na pražském Žižkově pokutu 50 tisíc korun za nerespektování předběžného opatření. Pokuty od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) už přesáhly 100 tisíc, uvedl mluvčí úřadu Radek Ležatka. Každý den, kdy v budově v Jeseniově ulici zůstávají po skončení smlouvy, úřad navyšuje pokutu o 1000 korun. Přes 80 tisíc korun už zaplatili.
17.06.2016 17:40 |

podobné články

Bývalý Nečasův mluvčí nastoupil do Fischerovy cestovky

 
Novým tiskovým mluvčím cestovní kanceláře Fischer a NEV-DAMA se v pondělí stal Jan Osúch, který vykonával od prosince 2010 do ledna 2012 funkci mluvčího koaliční vlády Petra Nečase.
02.04.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Bývalý Nečasův mluvčí nastoupil do cestovky Fischer

 
Novým tiskovým mluvčím cestovní kanceláře Fischer a NEV-DAMA se v pondělí stal Jan Osúch, který vykonával od prosince 2010 do ledna 2012 funkci mluvčího koaliční vlády Petra Nečase.
02.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Bývalý mluvčí ČT zakotvil ve vodohospodářství

 
Novým tiskovým mluvčím Pražské vodohospodářské společnosti se od 28. května stal bývalý televizní redaktor a mluvčí České televize Ladislav Šticha.
29.05.2012 13:35 |

podobné články