Článek

Novým krajským zastupitelem Vysočiny je Ladislav Bárta

 
aroslav Maxmilián Kašparů, který byl v krajských volbách v roce 2012 zvolen členem Zastupitelstva Kraje Vysočina za TOP 09, na vlastní žádost rezignoval. Stalo se tak 23. června 2015.
16.08.2015 13:46 |

podobné články

Podobné články

Kontroverzní dozorce Vondruška bude novým krajským zastupitelem

 
Bývalý komunistický dozorce a poslanec Josef Vondruška, který je souzený kvůli bití politického vězně v 80. letech, se stane novým krajským zastupitelem na Liberecku. Nahradí svého kolegu Stanislava Mackovíka, který se svého mandátu vzdal. Informuje o tom server iDnes.cz.
22.03.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vondruška (26 článků)

Bachař Vondruška souzený za bití vězně bude krajským zastupitelem za KSČM

 
Komunistický exposlanec a bývalý vězeňský dozorce Josef Vondruška, který čelí u soudu obvinění, že za normalizace bil a týral vězně ve věznici v Minkovicích od počátku 70. let do roku 1990, se v úterý stane za svou stranu zastupitelem Libereckého kraje.
22.03.2013 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vondruška (26 článků)

Deník: Náměstek hejtmana a šéf silničářů Vysočiny byli obviněni

 
Policie v první polovině minulého týdne obvinila náměstka hejtmana Vysočiny Libora Joukla a ředitele Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jana Míku kvůli údajně předraženému nákupu sypačů. Napsal to dnes Jihlavský deník. Mluvčí Útvaru pro odhalovaní korupce a finanční kriminality Jaroslav Ibehej deníku řekl, že obviněny byly dvě osoby. Joukl už dříve uvedl, že zakázka na sypače byla vypsána a zveřejněna řádně.
28.05.2014 06:25 |

podobné články

Politická krize? Kdepak, je to jinak, jen prezident vystupuje jako destruktor, míní muž z ODS

 
Karlovarský advokát Petr Šindelář patří k tzv. novým tvářím v ODS, které se pokusily zachránit pošramocenou pověst nejsilnější pravicové strany. Na rozdíl od řady svých kolegů není namočen do žádné nepříjemné kauzy a díky tomu se stal krajským zastupitelem.
20.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šindelář (4 články)

Noid Bárta potvrdil rozchod s Bučkovou. Nikdo třetí v tom není, říká

 
Týden po oznámení plánů na svatbu se Václav Noid Bárta a Eliška Bučková rozešli. Zpěvák iDNES.cz potvrdil, že za rozpad jejich dvouletého vztahu nemůže nikdo třetí. Další články k tématu: Bučková a Noid Bárta jsou stále spolu a ponorka jim prý nehrozí Noid Bárta v roli bodyguarda: hlídal Elišku, aby ji neosahávali Václav Noid Bárta: Zatím mi stačí děti půjčené od bráchy Láska, vášeň a dokonalá těla. Bučková a Noid se poprvé odhalili
30.03.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2197 článků) , Eliška Bučková (996 článků) , Václav Bárta (1138 článků)

Nejstarším zastupitelem je sedmaosmdesátiletý penzista z Písecka

 
Nejstarším obecním zastupitelem se v letošních komunálních volbách stal sedmaosmdesátiletý Josef Pelikán z Minic na Písecku. Byl zvolen jedním z devíti zastupitelů v obci, kde je 34 voličů. Z nich tak bude v zastupitelstvu v podstatě každý čtvrtý.
17.10.2010 08:55 |

podobné články

Tůma už má dobře placené místo. Zůstává i zastupitelem

 
Kandidát na pražského primátora Tůma se vrhne na finanční poradenství, zastupitelem ale zůstane.
20.12.2010 19:45 |

podobné články

Politika mi rozbila rodinu. Ale ničeho nelituji, říká nejmladší zastupitel

 
Ve svých 25 letech je nejmladším zastupitelem za Jihočeský kraj. Řeč je o Michalu Lendackém, členovi ČSSD, původem z Horního Dvořiště na Českokrumlovsku. I tam se stal nejmladším zastupitelem obce, který dostal jako druhý nejvyšší počet hlasů. Co mu jeho práce v komunální politice dala a co mu naopak vzala?
19.09.2011 15:05 |

podobné články

Bývalý bachař Vondruška se stal zastupitelem, někteří politici odešli pryč

 
Komunistický exposlanec Josef Vondruška se stal zastupitelem Libereckého kraje. Zastupitelé z ODS, Změny pro Liberecký kraj a Starostů pro Liberecký kraj se během skládání jeho slibu zvedli ze židlí a odešli do části zasedací místnosti určené pro veřejnost.
26.03.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vondruška (26 článků)

Nejstarším zastupitelem bude 85letý důchodce

 
Nejstarším zastupitelem zvoleným v komunálních volbách je 85letý muž, který jako nezávislý kandidoval v Lesné na Třebíčsku. Voliči vybrali i deset osmnáctiletých zastupitelů. Většinou jde o studenty.
12.10.2014 10:31 |

podobné články

ANO v Příbrami přišlo o druhého zastupitele, koalice nemá většinu

 
Příbramské hnutí ANO, které ve městě vládne spolu s TOP 09, přišlo o druhého zastupitele. Po Jitce Stefanidesové se stal nezařazeným zastupitelem také Vladimír Danda. Koalice tak ztratila většinu hlasů v zastupitelstvu. Danda odchod z klubu ANO vysvětlil postojem svých kolegů ke Stefanidesové. Než se poměry v klubu změní, bude nezávislým zastupitelem, řekl dnes ČTK. Zástupci ANO i TOP 09 předpokládají, že Danda bude dál hlasovat s koalicí. Situací se budou zabývat.
14.11.2014 15:01 |

podobné články

Faltýnek junior vystřídal Babišova ministra. Místo Plagy je zastupitelem Brna

 
Jiří Faltýnek (ANO), syn místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka, složil v úterý slib zastupitele Brna. Nahradil ministra školství Roberta Plagu (za ANO), který skončil jako zastupitel kvůli funkci ve vládě. Mandátu se vzdal i poslanec Stanislav Juránek z KDU-ČSL a automaticky přestal být předsedou finančního výboru. Mandát získal jeho kolega Jakub Hruška, předsedu výboru budou volit zastupitelé. Juránek je ještě zastupitelem na kraji.
30.01.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Stanislav (58 článků) , Jakub Juránek (1 článek) , Jiří Hruška (20 článků)

Jezevec z Vysočiny glosuje: Véčkaři jsou amatéři, přesto Bárta není blbec

 
JINÝMA OČIMA Straníci Věcí veřejných zůstali amatéry a odchodem z vlády se chovají jako, když Hérostratos zapálil Artemidin chrám v Efesu. Sice se tím zviditelnil a dodnes se na něj vzpomíná, ale vůbec ne v pozitivním slova smyslu. Tak glosuje současnou situaci ve vládní koalici jezevec z Vysočiny a expremiér Miloš Zeman. Na druhou stranu říká, že je třeba véčkům objektivně poděkovat za to, že do koaliční smlouvy prosadily přímou volbu prezidenta.
04.04.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20472 článků)

Ladislav Chudík má problémy s páteří, stáhl se z divadla

 
Osmaosmdesátiletý slovenský herec Ladislav Chudík si musel dát v divadle přestávku. Loni překonal problémy se žlučníkem a nyní ho trápí páteř. Další články k tématu: Líbíte se mi v Nemocnici, psal Seifert Chudíkovi. Vyšly jejich dopisy Slováci zakládají chodník slávy pouze pro Slováky. První jméno: Chudík Ladislav Chudík ve své knize: Psal jsem si deník smrti Chudík: Kawasakiho růže je nádherná tečka za mým hereckým životem Husák byl na mě přísný, říká Ladislav Chudík
08.10.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Chudík (90 článků)

Čuba ze Slušovic se rázně vypořádal s pliváním na minulý režim

 
František Čuba, zakladatel JZD Slušovice, se má stát nově nejstarším krajským zastupitelem ve Zlínském kraji. V rozhovoru pro Deník.cz říká, že na kandidátku původně vůbec nechtěl, ale přemluvil ho Miloš Zeman. Nakonec získal nejvíce preferencí ze všech zemanovců v kraji. Věnovat by se chtěl podle předpokladů oblasti zemědělství.
16.10.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20472 článků)

Takto se Čuba ze Slušovic vypořádal s pliváním na minulý režim

 
František Čuba, zakladatel JZD Slušovice, se má stát nově nejstarším krajským zastupitelem ve Zlínském kraji. V rozhovoru pro Deník.cz říká, že na kandidátku původně vůbec nechtěl, ale přemluvil ho Miloš Zeman. Nakonec získal nejvíce preferencí ze všech zemanovců v kraji. Věnovat by se chtěl podle předpokladů oblasti zemědělství.
17.10.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20472 článků)

Policista-politik ze severu: Cikánka řve a strážník uteče, to je špatně. A ten Okamura...

 
ROZHOVOR Místo dávek vývařovny. Přísnost pro bílé i černé. A do Chanova ať si jen tak někdo nejezdí. To je hrstka z názorů a rad někdejšího státního policisty, dnes šéfa strážníků v Mostě Bronislava Schwarze, který je zároveň krajským zastupitelem za Severočechy.cz.
30.05.2013 12:20 |

podobné články

Policista-politik ze severu: Cikánka řve a strážník uteče, to je špatně. A ten Okamura...

 
Místo dávek vývařovny. Přísnost pro bílé i černé. A do Chanova ať si jen tak někdo nejezdí. To je hrstka z názorů a rad někdejšího státního policisty, dnes šéfa strážníků v Mostě Bronislava Schwarze, který je zároveň krajským zastupitelem za Severočechy.cz.
30.05.2013 17:55 |

podobné články

Komunista: Temné síly se brzy sjednotí, aby zametly kauzy pod koberec

 
ROZHOVOR Podle levicových politiků, komunistů samozřejmě nevyjímaje, končí období nedemokratické společnosti, která utlačuje většinu, ze které však s chutí tyje. Otázka je, co přichází. Bude tu zase období silné ruky, „tatíčka prezidenta“, nebo stejně převládne moc a peníze? O tom jsme hovořili s komunistickým krajským a městským zastupitelem, plzeňským pedagogem Jiřím Valentou.
04.07.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (110 článků)