Článek

NOVÝ OBJEV NA YOUTUBE: EmperKing Vision si podmanilo YouTube scénu a spolupracují s hvězdami!

 
Partička k pohledání. Tihle 3 exotičtí kluci mají něco do sebe! Vládnou české YouTube scéně a sklízí tisíce kladných recenzí. Nezadaní a úspěšní, zlatokopky se jen pohrnou.
14.07.2016 20:25 |

podobné články

Podobné články

Novinka Škody: Co z Vision D přežije?

 
Koncept Vision D, který v pondělí večer představila mladoboleslavská Škoda na ženevském autosalonu, vzbudil ihned po svém uvedení kolotoč spekulací a dohadů, které z dílů na novém »embéčku« se objeví v budoucnu v sériové výrobě.
02.03.2011 12:10 |

podobné články

V Brně má českou premiéru koncept Škoda Vision D! Obletovaný bílý motýl!

 
Zatímco celý svět viděl koncept škodovky budoucnosti s názvem Vision D už v březnu při jeho výstavní premiéře v Ženevě, oko tuzemského návštěvníka jej může spatřit teprve o víkendu v Brně.
04.06.2011 12:15 |

podobné články

Exkluzivní test: Jeli jsme Škodou Vision D

 
Luxusní sporťáky blednou závistí, nikdo se za nimi neohlédne. Zato my budíme v centru Prahy hotové pozdvižení, když se po ulicích proháníme v nádherném konceptu Škoda Vision D, který má hodnotu několika desítek milionů korun. Jako jediní na světě!
05.09.2011 04:30 |

podobné články

Maybach Landaulet a Viano Vision Pearl v ČR

 
V sídle společnosti Mercedes-Benz Česká Republika, Daimlerova 2, Praha 4 - Chodov budou v následujících dnech vystaveny dva zajímavé exponáty. V termínu 1. - 13. 5. bude vystaven luxusní vůz Maybach Landaulet. V termínu 26. 4. - 10. 5. bude vystaveno Viano Vision Pearl, které se stalo předlohou pro sériovou limitovanou edici Viano Pearl, která byla představena na letošním ženevském autosalonu.
26.04.2012 08:21 |

podobné články

Obchodní ředitelkou agentury New Vision Media Veronika Vránová

 
Na pozici obchodní ředitelky společnosti New Vision Media, poskytující komunikační plochy v oblasti outdoor a indoor reklamy, nastoupila od 15. září Veronika Vránová. Vystřídala Marka Jandejska, který obchod řídil od roku 2007. Sdělil to jednatel společnosti Patrik Vlášek.
26.10.2012 03:10 |

podobné články

Seznamte se: To je Škoda Vision S!

 
Automobilka Škoda Auto ukázala koncept Vision S ještě před ženevskou premiérou. Podobně budou vypadat i další SUV značky včetně očekávané Škody Kodiaq.
17.02.2016 09:00 |

podobné články

Škoda Auto ukáže první elektromobil. SUV Vision E s dojezdem 500 kilometrů

 
Automobilka Škoda Auto představí příští měsíc na autosalonu v Šanghaji studii svého prvního elektromobilu. Bude se jednat o pětidveřové sportovně užitkové čistě elektrické kupé Vision E s dojezdem 500 km a schopností autonomního řízení. Společnost to ve středu uvedla v tiskové zprávě.
29.03.2017 11:15 |

podobné články

»Elektrická« škodovka Vision E: Světlá, vzdušná a strašně chytrá!

 
Nejspíš nejchytřejší škodovka, to je studie vozu s čistě elektrickým pohonem Vision E, který mladoboleslavská automobilka ukáže na autosalonu v Šanghaji.
07.04.2017 05:15 |

podobné články

Autosalon Ženeva: Revoluční Škoda Vision X naživo. Svítivě zelená budoucnost!

 
Takhle vypadá budoucnost. Škodovka na Ženevském autosalonu představila koncept Vision X s revolučním pohonem.
10.03.2018 14:00 |

podobné články

Co se stalo s hvězdami Třech oříšků pro Popelku? Jedna tragédie za druhou!

 
Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!  hhhCo se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení uplynulo už 37 let? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/53233/princ-pavel-travnicek-denik-aha-ho-doprovazel-do-nemecka-tady-jsem-tocil-popelku.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
24.12.2015 10:35 |

podobné články

Prsa kam se podíváš: YouTube zakázal nový videoklip Justina Timberlaka kvůli nahotě

 
Dvaatřicetiletý zpěvák natočil žhavý klip k písni Tunnel Vision. Ten byl ale na serveru YouTube po několika hodinách stažen.
05.07.2013 10:50 |

podobné články

FOTO Padesát asexuálně šedých odstínů si podmanilo Berlinale

 
Pětašedesátý ročník prestižní filmové přehlídky uvádí i hollywoodské blockbustery. Podívejte se, kdo se prošel po červeném koberci.
06.02.2015 16:41 |

podobné články

Brněnští vědci spolupracují na ultratvrdém laku, který nahradí zubní sklovinu

 
Brněnští vědci ze Středoevropského technologického institutu (CEITEC) spolupracují na vývoji ultratvrdého laku, který dokáže nahradit přírodní zubní sklovinu. Lak vytvoří na povrchu zubu ochrannou vrstvu. Ve stomatologii by mohl najít široké uplatnění.
16.02.2012 13:10 |

podobné články

Lesy ČR spolupracují na mapování vzácného holuba doupňáka na Vysočině

 
Holub doupňák je převážně tažný pták. Ke svému hnízdění využívá stromové dutiny, vytvořené většinou datlem černým. Lesy České republiky i proto již několikátým rokem spolupracují s dobrovolníky z Českého svazu ochránců přírody (ČSOP) Jihlava na vyhledávání a ochraně doupných stromů na Vysočině. Mapování vzácného holuba doupňáka na Jihlavsku je jedním z více než dvou set projektů ČSOP podpořených letos státním podnikem Lesy ČR - generálním partnerem Národního programu Ochrana biodiverzity.
25.07.2012 20:00 |

podobné články

Klub českých turistů a Lesy ČR spolupracují již 15 let

 
Dvě významná výročí si letos připomínají Lesy ČR a Klub českých turistů (KČT): je to již rovných 15 let co obě organizace spolupracují a zároveň KČT letos oslaví 125. výročí svého založení.
20.03.2013 13:45 |

podobné články

Snowden: Západní státy s tajnou služnou USA spolupracují už dlouho!

 
Německo se pobouřilo, když zjistilo, že tajná služba USA (NSA) monitorovala místní telefonní hovory a internet. Podle Edwarda Snowdena to bylo ale jen naoko. Ve skutečnosti západní státy s NSA dlouhodobě spolupracují.
07.07.2013 15:20 |

podobné články

Podle Merkelové spolu Německo a ČR spolupracují v případu firmy Viktoriagruppe

 
Německo a Česká republika spolupracují na tom, aby zlepšily postavení Prahy ve sporu o vlastnictví strategických zásob nafty, kterou mělo Česko uloženu ve skladu zkrachovalé společnosti Viktoriagruppe v bavorském Kraillingu. Na tiskové konferenci po jednání s premiérem Bohuslavem Sobotkou to dnes řekla německá kancléřka Angela Merkelová. Podle Sobotky je Praha připravena vlastnické právo na naftu doložit.
04.05.2015 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2093 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Miroslav Zeman: Sobotka a Rusnok spolupracují. Dlouhodobá vize ale chybí

 
V pondělí 13. 2. 2017 se uskutečnila schůzka mezi předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou a guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem. Deklarovaným výsledkem je, že strany spolupracují a že vše funguje bez velkých problémů.
14.02.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jiří Rusnok (1840 článků) , Jiří Zeman (1088 článků)

YouTube se mění. Nyní mu vládne hudba

 
Léto na YouTube je plné novinek. Po projektech YouTube Play (pro nadané grafiky) nebo Život v jednom dni (Life in a day), do kterých se mohli zapojit i čeští uživatelé, jsou na YouTube zpřístupněny nové funkce určené zejména hudebním fanouškům.
06.08.2010 12:05 |

podobné články