Článek

Nový hit na Slovensku: Naši bratia oplodňují místní holky už ve 12 letech!

 
Slovenky se s tím rozhodně nepářou. Proč čekat do třiceti, když můžou být matkou ve 12 letech? Zodpovědnost a ochrana jim očividně nic neříkají. Na Slovensku to prostě žije a děti rodí děti. A to ve velkém.
15.04.2016 15:01 |

podobné články

Podobné články

Sexy líbačka Krainové s Vignerovou: Copak, holky, došli chlapi?

 
Ty dvě ví, jak pořádně podráždit svoje publikum! Modelka Simona Krainová (44) a její kolegyně Aneta Vignerová (29) se sešly na Slovensku na soustředění České Miss a předvedly show, na kterou naši slovenští bratia jen těžko zapomenou...
15.03.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1893 článků) , Aneta Vignerová (509 článků)

Největší český hit: Diskopříběh, Můj čas nebo Holky z naší školky?

 
V pondělí večer na TV Barrandov zazněly hity, které jste svými SMS hlasy z předchozích kol poslali do semifinále. V přímém přenosu je živě zazpívali David Deyl, Olga Lounová, Sámer Issa, Martina Balogová, Bára Basiková, Zbyněk Drda a Marcela Březinová. Diváci svými SMSkami poslali do FINÁLE Discopříběh v podání Olgy Lounové, Můj čas v interpretaci Sámera Issy a Martiny Balogové a nejvíce se líbil Holubí dům Davida Deyla. Příště se rozhodne, který český hit je ten nej! Ve FINÁLE zazní Discopříběh, Můj čas, Holky z naší školky, Tančíš sama, Stín katedrál a Holubí dům. Už v pondělí 12. 12. v osm večer na Barrandově!
09.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Martina Balogová (74 článků) , Zbyněk Drda (25 článků) , David Deyl (35 článků) , Olga Lounová (305 článků) , Marcela Březinová (135 článků) , Bára Basiková (567 článků)

Třicet let starý hit pořád jede: Standa Hložek zpívá Holky z naší školky s cimbálovkou

 
Tak to je k neuvěření. Souboj o nejpopulárnější českou písničku všech dob To byl náš hit vyhrály Holky z naší školky. Na větvi z toho byl i Standa Hložek, který ji v roce 1982 nazpíval spolu s Petrem Kotvaldem, a na první dobrou prodali milión desek. "Byla to neskutečná doba. Nikdy jsem s takovým úspěchem nepočítal," řekl Super.cz Hložek.
13.12.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (88 článků) , Stanislav Hložek (89 článků)

To byl náš hit ovládly Holky z naší školky!

 
Pondělní večer na TV Barrandov patřil hitům 80. let. Ty si v přímém přenosu střihli Lenka Filipová, Vašek Noid Bárta, Pavel Vítek, Jiří Zonyga, Tomáš Savka, Pepa Vágner, Roman Vojtek, Heidi Janků, Martina Balogová a Jan Bendig. Do semifinále postoupily Holky z naší školky a Hurikán. Příště si vychutnejte největší hity 90. let. Černí andělé, Dívám se dívám, Hrobař, Země vzdálená, Sbírka zvadlejch růží, Když muž se ženou snídá a Život je takovej. V netradičním pojetí je živě zazpívají špičky naší popmusic v pondělí 31. 10. v osm večer na Barrandově.
27.10.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Savka (58 článků) , Lenka Filipová (123 článků) , Roman Vojtek (536 článků) , Josef Vágner (54 článků) , Pavel Vítek (100 článků) , Heidi Janků (478 článků) , Josef Vágner (54 článků) , Pavel Vítek (100 článků) , Jan Bendig (244 článků) , Martina Balogová (74 článků) , Josef Vojtek (573 článků) , Václav Bárta (1138 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Martin Vojtek (16 článků) , Jiří Bárta (246 článků) , Jiří Vítek (52 článků) , Jiří Bárta (246 článků)

Něco pro naše čtenářky: Kochejte se svalnatým pozadím těchto mužů

 
To jsou pořád sexy holky v plavkách, "sexy holky v posilovně":http://www.extra.cz/10-pohledu-pro-bohy-cvicici-holky-jsou-hodne-sexy, sexy holky se "zrzavou hlavou":http://www.extra.cz/panove-dali-byste-si-rict-10-prirodnich-sexy-zrzek, sexy holky a jejich zadky, ale co třeba takhle mužské zadky?
12.07.2013 09:10 |

podobné články

Zlatokopky, pozor! Dan Bilzerian je v Evropě a my víme kde: Stačí si zabalit bikiny a za pár hodin jste v jeho harému!

 
Jeden by řekl, že milionářský synek Dan Bilzerian má prázdniny pořád. Holky, videohry, holky, zbraně, holky, šampáňo, holky, poker, soukromé tryskáče... Už jsme zmiňovali holky? Prostě si žije sen každého heterosexuálního muže. Jenomže toho v Americe nemá dost, a tak vzal svůj skromný harém i do Evropy. Jak si tady užívá?
29.06.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (31 článků)

Orgie v nemocnici: Doktoři a sestřičky hráli flašku, trochu se to zvrhlo

 
Kam ten svět spěje. V Polsku hrají školáci hru, při které oplodňují spolužačky. V Mexiku se doktoři a sestřičky odreagovávají od služby flaškou. Alespoň na klinice v městečku Progreso, kde údajně došlo k nečekaným orgiím, které se však provalily na veřejnost.
30.05.2013 21:40 |

podobné články

Nejoblíbenější hit všech dob? Holky z naší školky!

 
Už je to jasné… Nejoblíbenějším českým hitem je píseň Holky z naší školky, kterou v 80. letech natočilo duo Petr Kotvald – Stanislav Hložek! Kdekdo by čekal, že si také oba přijdou do televize pro ocenění, jenže dorazil jen Standa (57). Petr (52) se na kamaráda vykašlal! „Asi měl jinou práci,“ pronesl smutně Hložek.
14.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (88 článků) , Stanislav Hložek (89 článků)

Tohle se může stát jenom na Slovensku: Šilhavý mladík poučuje o smrtících chvatech

 
"Slovensko je velmi svérázná země":http://www.extra.cz/tema/slovensko, můžete tam narazit na "přifouknuté ošklivé holky, které si říkají modelky":http://www.extra.cz/prsate-slovenske-monstrum-na-nas-chysta-zalobu-kuk-se-na-jeho-bradavku-z-dob-kdy-se-jeste-nezivilo-jako-strasidlo, je to země, "kde se nesmí rýpat do národní hrdosti, neboť se jde hned rabovat":http://www.extra.cz/10-veci-ktere-nevite-o-slovensku-divna-zeme-co-ji-sfoukneme-v-hokeji-jako-svicku do ulic a "zakládá se tam povstání":http://www.extra.cz/slovaci-pripravte-se-na-valku-otirat-si-sve-spinave-krusky-o-nasi-vlajku-to-jste-si-dovolili-moc, lidé tam "umírají na bloudící sanitky":http://www.extra.cz/to-se-muze-stat-jen-v-rozvojove-zemi-slovensky-muzikant-zrejme-zemrel-misto-infarktu-na-bloudeni-sanitky a je to země, odkud "všechny hezké holky zdrhají":http://www.extra.cz/nejsnazivejsi-ceska-celebrita-jednoznacne-vacvalova-nacpe-se-vsude-a-nikdo-nevi-kde-vzala k nám, "protože co taky v Bratislavě":http://www.extra.cz/opila-slovenka-masturbovala-v-centru-nitry-salatovou-okurkou-se-ukajela-pred-veznici...
29.08.2014 22:00 |

podobné články

To byl náš hit: Holky z naší školky jdou do finále

 
V pondělí večer na TV Barrandov zazněly hity, které jste svými SMS hlasy z předchozích kol poslali do semifinále. Diváci svými SMSkami poslali do FINÁLE Holky z naší školky v podání nového hudebního tělesa ve složení Vojtek-Vágner-Savka-Škorpík, Tančíš sama od Martina Haricha a nejvíce se líbil Stín katedrál, kterou zazpívali Tereza Mátlová a Martin Chodúr. Příště uslyšíte další sedmero písniček, které se Vám v uplynulých dílech nejvíce líbily. Ve druhém semifinálovém kole zazní Discopříběh, Noční motýl, Já budu chodit po špičkách, Ta naše písnička česká, Ještě, že tě lásko mám, Můj čas a Holubí dům. Už v pondělí 5. 12. v osm večer na Barrandově.
05.12.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (440 článků)

Japonská horečka Vágnerovi vydělá: Holky z naší školky po 30 letech frčí!

 
Český hit století slaví úspěch na opačném konci světa! Zpočátku šlo o srandu, ale hit se v Japonsku líbí a následuje tak Mládkova Jožina z bažin, který se v roce 2000 dočkal svého comebacku mezi posluchači v Rusku, Maďarsku a Polsku.
04.03.2015 12:15 |

podobné články

Japonská horečka Vágnerovi vydělá: Holky z naší školky po 30 letech frčí!

 
Český hit století slaví úspěch na opačném konci světa! Zpočátku šlo o srandu, ale hit se v Japonsku líbí a následuje tak Mládkova Jožina z bažin, který se v roce 2000 dočkal svého comebacku mezi posluchači v Rusku, Maďarsku a Polsku.
04.03.2015 21:50 |

podobné články

Japonská horečka Vágnerovi vydělá: Holky z naší školky po 30 letech frčí!

 
Český hit století slaví úspěch na opačném konci světa! Zpočátku šlo o srandu, ale hit se v Japonsku líbí a následuje tak Mládkova Jožina z bažin, který se v roce 2000 dočkal svého comebacku mezi posluchači v Rusku, Maďarsku a Polsku.
05.03.2015 12:10 |

podobné články

Páni bratia, čo to? Na Slovensku zveřejnili VIDEO, za které by někdo zasloužil pár facek. Nikdo tam nic nepočural, zato však...

 
Po již notoricky proslaveném videu s pomočeným a spáleným Koránem přichází ze Slovenska další skandální záležitost. Matice slovenská totiž přinesla video, z něhož je cítit obhajoba Slovenského štátu.
21.02.2017 12:05 |

podobné články

Mirko Raduševič: Otrocká práce na Slovensku - 2,20 Euro/hod.

 
Sú to belosi, Európania, kresťania a dokonca slovanskí bratia z tých najmilovanejších. Ako naraz majú populisti od Fica po Kotlebu svojim ovečkám vysvetliť, že keď na Slovensko konečne dorazil niekto podobný utečencom, pred ktorými roky strašili, nie je to ani moslim, ani Arab, ale skoro „našinec“?
25.02.2017 12:20 |

podobné články

Prepáčte, bratia! Po MS končíte i v SuperStar!

 
Naši slovenští sousedé už mají v Česko Slovenské SuperStar jen dva zástupce! Lukáše Adamce (24) a Martina Haricha (15). Podle hlasování diváků, které před týdnem uniklo, mají právě tito dva kluci nejmenší počat hlasů. Slovákům tak zvoní umíráček, stejně jako na MS v hokeji, kde se neprobojovali na domácí půdě ani do čtvrtfinále...
09.05.2011 13:50 |

podobné články

Slovenské ministerstvo obrany tasilo největší kalibr: To budete zírat, jak velkou armádu posílají na Ukrajinu!

 
"Napětí na Krymu":http://www.extra.cz/tema/krym nedává spát nejen nejmocnějšímu muži v Bílém domě, který se snažil po telefonu hodinu přesvědčovat prezidenta Putina, aby nezahajoval žádný útok a nejlépe stáhl své vojáky, ale aktivně se do řešení "ukrajinsko-ruského sporu":http://www.extra.cz/tema/ukrajina zapojili i naši bratia z východu.
07.03.2014 21:30 |

podobné články

Slováci to myslí s cestou do 21. století vážně. Podívejte se, jak se propojí s Vídní

 
Slováci byli vždy považováni za takové méně zdatné bratříčky hrdých Čechů. Jenže v poslední době do toho Slovensko pořádně šlape a musíme si přiznat, že v mnoha ohledech Bratislava Prahu válcuje. Na co se nyní "naši bratia" chystají?
13.03.2016 19:31 |

podobné články

Fanoušci se bojí o osud instagramového krále Dana Bilzeriana: Kvůli téhle holce!

 
Zbraně, střílení, bankovky rozházené po stole, ale hlavně holky, holky, holky. Všude samé spoře oděné holky. Takový byl život bouřliváka a instagramového krále Dana Bilzeriana. Jenomže od Valentýna se něco změnilo. A to když na sociální sítě poslal selfíčko s krásnou brunetkou.
21.02.2016 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (31 článků)