Článek

Novomanželé si Vary užívají plnými doušky: Sluší jim to, co?

 
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary nemá o zahraniční ani domácí hvězdy nouzi. Ale je stvořený i pro romantiku. Přesvědčili se o tom i novomanželé Karel Heřmánek mladší a blogerka Nikol Kouklová.
07.07.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Heřmánek (174 článků) , Nikol Kouklová (65 článků)
Podobné články

Česká Barbie Dominika Myslivcová se chtěla naučit surfovat. Podívejte se na VIDEO, KDE SE TOPILA

 
Milovnice růžové barvy Dominika Myslivcová (21) si vážně nedá pokoj. Je to opravdu neřízená střela, která si života užívá plnými doušky, ale teď se jí to málem stalo osudným. Teď spíš než života lokala doušky vody. Sami se přesvědčte, co dovede blondýna, když jí dáte kameru do ruky a jde jezdit na surfu.
28.05.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (229 článků)

Lukáš Rosol a jeho žena Petra už jsou tři: Kdo jim dělá společnost?

 
Lukáš Rosol (32) a jeho krásná manželka Petra (24) si užívají své lásky plnými doušky. Sem tam se dokonce na sociální síti Instagram pochlubí něčím, co je skutečně dojemné. Tentokrát sáhli po velké emoci.
17.03.2018 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Rosol (598 článků)

Vary přejí lásce: Šmuclerová a Hašek, ale i Kuchařová s Brzobohatým

 
Červený koberec 48. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech odhalil city, které dosud byly spíše tajemstvím. Bok po boku kráčeli na zahajovací večer Libuše Šmuclerová s Dominikem Haškem, ale i Taťána Kuchařová s Ondřejem Brzobohatým. Další články k tématu: Vary jsou před festivalem nádherné, raduje se prezident Bartoška Filmové Vary přivítají Travoltu promítáním Pomády v letním kině Karlovy Vary se probudily do festivalové nálady, chystají se na hosty OBRAZEM: Od hára k plešce a tupé. Jak šel čas s Johnem Travoltou Síťku v dekoltu Verešové museli čtyřikrát přešít, na vině bylo poprsí MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Kuchařová a Rajská na jedničku, Němcová propadla Jana Švandová o Varech: faux pas s Holubovou a večírek do rána
29.06.2013 00:45 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků) , Dominik Hašek (348 článků) , Jana Švandová (202 článků) , Ondřej Brzobohatý (619 článků) , Taťána Kuchařová (918 článků) , Libuše Šmuclerová (44 článků) , Jana Němcová (85 článků)

VIDEO: Travolta se 15 minut loučil s Vary. To je moc, šílela ochranka

 
Hollywoodský herec a čestný host 48. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary ukončil v neděli odpoledne svůj oficiální program, když se s fanoušky i médii téměř čtvrt hodiny loučil. Opět ochotně pózoval, nezaznělo jediné "no". Orosili se snad jen budyguardi. Další články k tématu: Přivezl jsem vám film na černé listině, řekl Travolta novinářům Začal festival ve Varech. Travolta dostal cenu, sám se rozdal fanouškům Hvězda festivalu je ve Varech. John Travolta v noci přistál na letišti Vary počtvrté: Kdo měl hrát Popelku a kam mizel Travolta VARY POD LUPOU: Nejděsivější účet? Včerejší, smějí se Morávková a Malásek
30.06.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (307 článků)

Novomanželé Klausovi na líbánkách v Peci: Dali si sex v bytě ex?!

 
Ozvěnu svatebních zvonů už odnesly krkonošské větry a novomanželé Klausovi užívají líbánek. Po sobotní svatbě v Příchovicích se přesunuli do Pece pod Sněžkou, kde má prezidentův syn apartmán. Spolumajitelkou je ovšem jeho exmanželka Kamila (40)…
27.02.2013 06:10 |

podobné články

Luxusní líbánky! Novomanželé Erbová a Řepka si užívají v Řecku

 
Novomanželé Vlaďka Erbová (32) a Tomáš Řepka (39) tráví svou svatební cestu v nádherném hotelovém komplexu na oblíbeném řeckém ostrově Rhodos a šťastná mladá paní se pochlubila fotkami na svém facebookovém profilu.
08.08.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1007 článků) , Vlaďka Erbová (929 článků)

Hon na Clooneyho. Novomanželé pobláznili Benátky i svět

 
Svatba hollywoodského herce George Clooneyho a britské právničky Amal Alamuddinové proběhla v sobotu 27. září, novomanželé si teď užívají romantické dny v Benátkách.
29.09.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (738 článků)

Matthew McConaughey si užíval rodinné idylky!

 
Matthew McConaughey strávil volné odpoledne se svojí těhotnou přítelkyní a synem na pláži v Malibu. A nutno říci, že si všichni společné chvíle náležitě užívali… Matthew a jeho přítelkyně, brazilská modelka Camila Alves, očekávají na přelomu roku narození již druhého potomka.  Mezitím si však užívají volného času plnými doušky. Všichni společně se synem Levi dováděli v písku [...]
09.09.2009 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Camila Alves (18 článků)

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek: Drama střídá romantika!

 
Ačkoliv hvězdy »novácké« Ordinace v růžové zahradě 2 Zlata Adamovská (52) a Petr Štěpánek (62) si to plnými doušky užívají na romantické dovolené v exotické Dubaji, v rámci děje zažívají doslova vztahové peklo!
08.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (453 článků) , Petr Štěpánek (603 článků) , Petr Štěpánek (603 článků)

Česká Miss 2012: Luxusní zoo v Thajsku!

 
Čtrnáct krásných finalistek letošní České Miss si dvoutýdenní soustředění na finále (31. března) užívají plnými doušky. Po příletu do luxusního rezortu Royal Cliff Grand Hotel se vydaly poznat thajskou faunu a flóru na vlastní kůži do botanické i zoologické zahrady a navštívily i delfinárium.
09.01.2012 12:15 |

podobné články

Romantika v Austrálii: George Michael se uzdravuje se svým Discobolem

 
Ještě v prosinci byl George Michael (48) v ohrožení života kvůli vážnému zápalu plic a počítalo se už i s nejhorším. Z nemocniční postele však zpěvák takřka zázračně vstal a nyní si plnými doušky užívá rekonvalescenci. Do slunné Austrálie vyrazil se svalnatým přítelem Fadim Fawazem (38) po svém boku. Užívají si chvilky jak vystřižené z romantického filmu. Takové druhé líbánky.
16.02.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (247 článků)

České Miss přilákaly na svá dokonalá těla na Filipínách místní domorodce. Co se dělo?

 
České krásky si pobyt na Filipínách užívají plnými doušky. Ani ve chvílích, kdy mají volno od natáčení, focení a oficiálních reprezentačních akcí, nezahálí.
04.02.2013 06:00 |

podobné články

Srdcervoucí příběh osmnáctiletého chlapce, který věděl, že umírá: Video z posledních dnů jeho života by si měl pustit každý

 
Zach Sobiech byl jeden z těch lidí, kteří milují život, kteří ho užívají plnými doušky, všechno je baví a na nic si neztěžují. Zach Sobiech byl jeden z těch lidí, kterému rakovina nekompromisně sebrala vítr z plachet.
26.05.2013 19:06 |

podobné články

Takovou koncentraci krásek tihle fešáci ještě neviděli: Podívejte se, jak finalistky České Miss provokovaly domorodce

 
Finalistky České Miss si soustředění na Mauriciu užívají plnými doušky. Exotický pobyt nabízí spoustu možností seznámení s různými kulturami. Dívky například absolvovaly také hodinu kreolštiny, což je jazyk, kterým se kromě angličtiny a francouzštiny na ostrově domluví.
06.02.2014 08:20 |

podobné články

Rozvoral (Úsvit): Dokážeme se ještě v dnešní době podívat sami sobě do očí?

 
Někteří z nás určitě ano a užívají si to plnými doušky, jen nevím, zda vědí co je to černé svědomí. Někoho tíží více, někoho méně a jsou mezi námi i takoví, které netíží vůbec, i kdyby provedli tu největší zvrácenost, která se dá provést.
23.06.2014 09:55 |

podobné články

Příkladná manželská péče? Jan Rosák na kožichy a brilianty kašle, ženu si raději nechal omladit

 
Známý moderátor Jan Rosák je manžel k pohledání. Jak jinak si vysvětlit fakt, že své sympatické manželce Jiřině, se kterou má dvě půvabné dcery a společně si plnými doušky užívají i role dědečka a babičky, splní snad každé přání. Naposledy ji doprovodil na známou pražskou kliniku estetické medicíny, kde se jeho manželka pod jeho přísným dozorem nechala zkrášlit a omladit.
01.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rosák (147 článků)

Sexy idylka: Táňa hrdě vystavuje své zadané tělíčko!

 
Oblíbený hudebník Ondřej Brzobohatý vyvezl svou přítelkyni, jedinou zástupkyni české krásy s titulem Miss World, Taťánu Kuchařovou na exotickou dovolenou na Maledivách. A jak je vidět, užívají si ji plnými doušky!
21.05.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (619 článků) , Taťána Kuchařová (918 článků)

Záruba, Bernášková i Kocáb: Hvězdy ve Varech vyvedly rodiny na kolonádu!

 
Luxusní róby, červený koberec a bujaré večírky. Na festival v Karlových Varech nejčastěji hvězdy vyráží s partnery nebo blízkými přáteli a užívají si festivalových party plnými doušky. Avšak někteří dají před divokými večery  přednost klidnému dni strávenému se svou rodinou na kolonádě.
11.07.2015 06:00 |

podobné články

Takhle paří pražská smetánka: Luxus, masky, Mareš a podvazky jeho Moniky

 
Užívají si života plnými doušky. Mejdan střídá mejdan. Někdy to ale vypadá, že jde spíš o kabaret než o večírek v baru. Ale to Leoši Marešovi ani jeho lásce Monice Koblížkové rozhodně nevadí. Hlavně módní kritička šla se svou kůží na trh.
01.10.2015 08:46 |

podobné články