Článek

Noviny: Sociální demokracie výběr lídrů kandidátek členům nenechá

 
Volební lídry bude v ČSSD dál vybírat grémium společně s krajskými špičkami, ačkoli členové ČSSD v referendu schválili, že chtějí rozhodovat o podobě kandidátek, píše dnešní vydání deníku Právo.
14.08.2015 08:36 |

podobné články

Podobné články

Trainspotting

 
„Vyber si život. Vyber si práci, vyber si kariéru, vyber si rodinu. Vyber si kurevsky velkou televizi, vyber si pračky, auta, přehrávač na kompakty a elektrický otvírače konzerv. Vyber si dobrý zdraví...
01.05.2012 20:55 |

podobné články

Pražský výběr vyměnil drogy za léky a Kocáb zhubl 15 kilo

 
Fanoušci Pražského výběru se s jejich návratem dočkali rockového nářezu, jaký pamatují z nejlepšího období kapely. Jejich vzorem je nesmrtelný Mick Jagger a věří, že ještě dvacet let budou hrát. Jak ale přiznali v Show Jana Krause, v zákulisí to už není, co to bývalo. Další články k tématu: Legendární Pražský výběr míří do Plzně v nejlepší sestavě své historie Pražský výběr pokračuje v koncertech, nevylučuje ani nové album RECENZE: Pražský výběr se vrátil efektně. A přišel i Soukup Pražský výběr se chystá na turné, kostýmy si připravují hudebníci sami Pražský výběr vydá reedici prvního neboli druhého neboli třetího alba Přání fanoušků i Václava Havla se splní: Pražský výběr vyjede na turné
15.03.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Mick Jagger (230 článků) , Jan Kraus (989 článků)

Masochista, co se mu přehřála voda v bazénku. I takový vzkaz dostal Škromach kvůli údajným rozbrojům v ČSSD

 
Lidové noviny informovaly o rozbrojích v ČSSD ohledně sestavování kandidátek v Mohelnici, Šumperku či Slezské Ostravě. Problémy se sestavováním kandidátek má podle LN sociální demokracie v celé zemi. Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach uvedl, že v ČSSD pozoruje syndrom ODS před osmi lety, kdy ta byla na vrcholu moci a měla vše, ale soustředila se jedině na vnitrostranický boj, a tak to i dopadlo. Co o tom soudí sociální demokraté?
24.07.2014 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (561 článků)

Obyčejní členové mají smůlu. ČSSD jim výběr lídrů kandidátek nenechá

 
I když si členové ČSSD ve vnitrostranickém referendu odsouhlasili, že chtějí rozhodovat o podobě kandidátních listin, vedení soc. dem. jim tuto moc přenechat nehodlá. Lídra voleb bude nadále vybírat grémium strany společně s krajskými špičkami. Členové budou moci v primárních volbách kroužkováním zahýbat s pořadím kandidátů pouze od druhého místa níž a lídry budou moci pouze potvrdit.
14.08.2015 08:55 |

podobné články

Výkonná rada ODS by měla jednat o způsobu sestavování kandidátek

 
V Praze se dnes sejde Výkonná rada ODS, aby jednala o aktuální politické situaci a přípravě na volby. Podle předsedy poslaneckého klubu strany Marka Bendy by se členové rady měli zabývat mechanismem sestavování kandidátek do předčasných sněmovních voleb, ale nikoli sestavováním kandidátek samotných.
19.08.2013 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (447 článků)

Být víc žen v politice, věci by byly jednodušší, zaznělo na debatě kandidátek do EP

 
Genderové kvóty v politice byly jedním z nejčastěji skloňovaných témat panelové diskuse pětice kandidátek do Evropského parlamentu, kterou ve čtvrtek pořádal think-tank Evropské hodnoty. Část kandidátek kvóty pro obsazení žen v politice zavrhla, část po nich volá jako po prostředku ke zlepšení postavení slabšího pohlaví.
06.03.2014 19:50 |

podobné články

Česká televize představí v debatách zástupce 107 krajských kandidátek

 
Česká televize představí před nadcházejícími volbami do zastupitelstev krajů 107 zástupců jednotlivých krajských kandidátek. Ve třinácti samostatných debatách se s nimi zaměří na specifické problémy daných regionů. Sérii krajských diskusí završí v předvečer voleb superdebata devíti lídrů stávajících parlamentních stran a hnutí.
07.09.2016 13:10 |

podobné články

Paroubek (LEV 21): Chystá B. Sobotka změnu i na pozici lídra ČSSD?

 
Předseda ČSSD B. Sobotka uvedl, že výsledky ČSSD ve velkých městech jsou podle něho neuspokojivé a že tam, kde ČSSD neuspěla a skončila v opozici, by se možná měli vyměnit lídři. Nejsem si jist, jak to s tou výměnou lídrů chce B. Sobotka dělat. Musel by vyměnit devět desetin lídrů kandidátek.
17.10.2014 20:35 |

podobné články

STAN představili šest lídrů na hejtmany

 
Šestici lídrů kandidátek do krajských voleb 2016 v úterý představili Starostové a nezávislí (STAN). Jedním z nich je i bývalý šéf hnutí a liberecký hejtman Martin Půta, který byl vloni na podzim obviněn z přijetí statisícového úplatku.
08.12.2015 15:30 |

podobné články

Špičky ČSSD změny na předních místech kandidátek popírají

 
Lídři sociální demokracie rozhodně popírají, že by chystaly změny na předních místech kandidátek ČSSD pro květnové volby do Poslanecké sněmovny.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Zdeněk Koudelka: Schizofrenie vedení sociální demokracie

 
Krajské a senátní volby v říjnu 2016 jsou prohrou sociální demokracie. Výsledek 15% je projev celostátního vnímání sociální demokracie. Vedení sociální demokracie umožnilo Andreji Babišovi vládnout a přitom jej kritizuje. Jde o schizofrenní politiku.
10.10.2016 10:15 |

podobné články

Strany už oznámily většinu svých lídrů pro krajské volby

 
Strany už oznámily většinu svých lídrů pro letošní krajské volby, které by mohly být pravděpodobně v polovině října spolu se senátními. Jejich hlavním tématem bude boj o udržení nadvlády opoziční ČSSD nad regiony. Tematicky se podle dosavadních vyjádření stranických lídrů budou asi stejně jako před čtyřmi lety podobat parlamentním.
20.04.2012 10:00 |

podobné články

Skandál v ČSSD: Jeden z lídrů ji skrytě sponzoroval. Obešel zákon

 
Lídr jedné z pražských kandidátek sociální demokracie Miroslav Poche se přiznal, že stranu dotoval skrytě. Partaj tak ušetřila na daních. A de facto okrádala stát.
07.10.2010 10:15 |

podobné články

"Nejlínější ženská", Paroubek, Okamura a docent Čuba. Volby přinesou drsné souboje

 
Předčasné volby do sněmovny by mohly přinést v některých krajích drsné souboje. Stranám na přípravu kampaně a výběr lídrů kandidátek nezbývá moc času, většina z nich tak sází na ostřílené matadory. Deník Blesk představil svým čtenářům stránku s výběrem nejzajímavějších soubojů vedoucích kandidátů politických stran.
14.08.2013 07:10 |

podobné články

Sociální demokracie škádlí Babiše koketováním s návrhem TOP 09

 
Přestřelky mezi Sobotkovou sociální demokracií a Babišovým ANO se před podzimními krajskými volbami množí. Mnozí členové sociální demokracie jsou například ochotni jednat o podpoře návrhu opozičního poslance TOP 09 Martina Plíška přistřihnout v rámci zákona o veřejných zakázkách byznys členům vlády, který zavání střetem zájmů.
25.01.2016 03:15 |

podobné články

V ČSSD prý není demokracie, členové hromadně dezertují. K Paroubkovi

 
Málokomu se hodí dlouhotrvající skandál Věcí veřejných tak jako členům ČSSD. Přesto ale i sociální demokraté mají problémy a strana se členům doslova rozpadá před očima. Opustilo ji už více přeběhlíků než Véčkaře. Přinejmenším to platí pro Karlovarský kraj. Zde se ze dne na den dostali členové Paroubkovy strany NS- LEV 21 do vedení kraje, jen pár dnů poté, co vystoupili z ČSSD.
18.04.2012 17:45 |

podobné články

Levice a Okamura slibují likvidaci druhého důchodového pilíře

 
ČSSD, KSČM a Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury slibují, že po volbách zruší druhý pilíř důchodové reformy, tedy spoření u soukromých fondů. Závazek zazněl v předvolební debatě ČT, které se zúčastnilo osm lídrů kandidátek v Královehradeckém kraji. Naopak ODS a TOP 09 nechtějí druhý pilíř zrušit.
02.10.2013 22:00 |

podobné články

Havel by sňatek s Bártou bral. Rozzuřil tím Škromacha a Tejce

 
Europoslanec za ČSSD Jiří Havel naznačil v rozhovoru na ČT, že sociální demokracie a Věci veřejné mají dost společného. Řekl doslova, že když se podívá na volební program Věcí veřejných, tak tam je řada věcí, které se kříží s programem sociální demokracie. To se však mnohých členům ČSSD vůbec nelíbí, žádnou spolupráci s véčkaři si nedovedou představit, Zdeněk Škromach a Jeroným Tejc VV ani nepovažují za politickou stranu.
19.07.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havel (304 článků) , Jeroným Tejc (621 článků) , Zdeněk Škromach (561 článků) , Jiří Havel (304 článků) , Jiří Bárta (239 článků) , Jiří Bárta (239 článků)

Předvolební debata na Vysočině se točila hlavně kolem dopravy

 
Regionální nemocnice, zemědělství a stav krajiny, potenciální úložiště jaderného paliva či situace v dopravě byly hlavní témata úterní debaty lídrů krajských kandidátek na Vysočině v České televizi. V kraji by podle průzkumů i přes ztráty oproti roku 2008 zvítězili sociální demokraté, druzí by byli komunisté.
04.09.2012 23:10 |

podobné články