Článek

Noviny: Kšeftař Miloš Zeman? Kam přijede, tam „hrábnou do prkenice“

 
Výjezdy prezidenta Zemana do krajů prý vynášejí prezidentu Zemanovi i firmám, které při nich navštěvuje. Prezident dělá společnostem reklamu, ony mu podle Lidových novin obvykle promptně po uskutečnění návštěvy pošlou tučný příspěvek na jeho „prezidentský fond“.
17.08.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)
Podobné články

Team Fortress 2 spouští in-game obchod

 
Dva roky stará multiplayerová střílečka Team Fortress 2 vstupuje do další fáze života se spuštění in-game obchodu, který hráčům umožňuje nakupovat, prodávat a upravovat předměty ze hry s použitím nedávno spuštěné služby Steam Wallet. Steam Wallet, neboli steamovská prkenice,...
05.10.2010 12:30 |

podobné články

Starblo od Blizzardu mělo být Diablo ve vesmíru, ale není

 
Navenek to vypadá, že vývojáři ve studiích Blizzardu mají většinu pracovního týdne nohy na stole, ale aby se neřeklo, že nic nedělají, tak občas hrábnou do klávesnice, aby se vývoj jejich libovolné hry pohnul. Jenže realita je samozřejmě jiná  - hlavním důvodem, proč Blizzardu všechno tak trvá, je perfekcionismus. Ten ale nejenom prodlužuje vývoj každé hry, on také...
23.10.2012 13:30 |

podobné články

Nový polský prezident Duda přijede v březnu do Prahy

 
Do Prahy na jaře přijede na první oficiální návštěvu polský prezident Andrzej Duda. ČTK to dnes řekl hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Podle deníku Hospodářské noviny do Česka přijede v březnu i s manželkou, pravděpodobně navštíví pouze Prahu. V České republice by měl být dva dny.
06.01.2016 12:55 |

podobné články

Miloš Zeman přijede na druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje

 
Prezident Miloš Zeman přijede dnes na svou druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje, kde před rokem cesty po českých a moravských krajích zahajoval. S manželkou Ivanou Zemanovou budou v 10:00 přivítáni hejtmanem Stanislavem Mišákem (ČSSD). Ve vedení Zlínského kraje je jako v jednom ze dvou regionů země Strana práv občanů, které je prezident čestným předsedou.
22.09.2014 06:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků) , Ivana Zemanová (290 článků)

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků) , Ivan Ivan (594 článků)

To je kšeftař se smrtícím alkoholem Sedlařík! Policii uniká

 
V souvislosti se zadržením majitele Likérky Drak policisté hledají i dalšího podezřelého, jednatele a společníka firmy Verdana Roberta Sedlaříka.
17.10.2012 10:25 |

podobné články

Kšeftař Rittig: Tohle je on

 
Celkem dva roky podle MF Dnes protimafiánská policie odposlouchávala podnikatele Ivo Rittiga. Výsledkem byla čtvrteční razie v jeho kanceláři i vile a podezření z několika trestných činů. Ty se mají týkat podplácení exposlanců ODS a rovněž jeho "obchodů" s pražskou radnicí.
14.06.2013 09:50 |

podobné články

Ondřej Slanina z »Kluci v akci«: Za úsměvem se skrývá drsný kšeftař! Kolik si účtuje za tři chody, vám vyrazí dech!

 
Sympatický televizní kuchař Ondřej Slanina (31) je opravdový obchodník. Svůj um umí velmi dobře prodat, o tom se přesvědčí každý, kdo by chtěl, aby mu slavný kuchař osobně uvařil.
01.10.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Slanina (14 článků)

Z příšerné angličtiny Miloše Zemana vznikl úžasný rádiový hit, který nedostanete z hlavy!

 
Pamatujete si na ten moment, kdy "Miloš Zeman":http://www.extra.cz/tema/milos-zeman vystupoval před "Evropským parlamentem":http://www.extra.cz/tema/evropska-unie a rozhodl se tam mluvit v angličtině, protože si myslel, že ušetřit tak na překladatelce (která tam stejně byla a stejně byla placená) bude dobrý nápad? Dopadlo to "dost tragicky":http://www.extra.cz/to-je-tedy-trapas-milos-zeman-se-snazil-pred-evropskym-parlamentem-mluvit-anglicky-a-rikal-nesmysly nejen proto, že tam náš prezident mluvil o bublinkových bezdomovcích místo o žvýkačkách.
06.03.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

To je tedy trapas! Miloš Zeman se snažil před Evropským parlamentem mluvit anglicky a říkal nesmysly!

 
"Miloš Zeman":http://www.extra.cz/tema/milos-zeman se vypravil do Štrasburku, kde vystoupil před Evropským parlamentem, aby kritizoval byrokracii "Evropské unie":http://www.extra.cz/tema/evropska-unie. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby se nestala jedna zábavná věc. Miloš Zeman se snažil mluvit anglicky. Nebudeme se smát jeho legračnímu česko-anglickému přízvuku, protože ho máme všichni. Pojďme se ale podívat, o čem mluvil.
27.02.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Zeman přijede na dvoudenní návštěvu Rakouska

 
Prezident Miloš Zeman dnes přijede na dvoudenní návštěvu Rakouska. Ve Vídni se sejde s rakouskými politiky i představiteli hospodářské sféry. Vztahy mezi oběma zeměmi zejména v minulosti zatěžoval rozdílný náhled na jadernou energii a na poválečný odsun německy mluvícího obyvatelstva z tehdejšího Československa.
23.04.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Hlášení místního rozhlasu: Kvůli výpadku proudu se nebudou rozvážet obědy. Do našeho města dnes přijede prezident Zeman

 
Městečko Židlochovice pokryla ledovka, vypadl proud, ale prezident Miloš Zeman přijede. Alespoň takové jsou poslední informace od pracovníků místního městského úřadu. Kalamita způsobila, že se místní obyvatelé soustředili spíš na zprovoznění svých aut než na politiku.
02.12.2014 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Do Česka poprvé přijede čínský prezident. Zeman ho pozval osobně

 
Český prezident Miloš Zeman jednal v pátek v Pekingu se svým čínským kolegou Si Ťin-pchingem, kterého pozval na návštěvu do Česka. Pokud Si Ťin-pching přijede, bude vůbec prvním čínským prezidentem, který tak učinil. 
04.09.2015 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Prezident Zeman přijede na třetí oficiální návštěvu Zlínského kraje

 
Prezident Miloš Zeman přijede dnes na svou třetí oficiální návštěvu Zlínského kraje, kde předloni cesty po českých a moravských krajích zahajoval. Prezidenta a jeho manželku Ivanu Zemanovou přivítá v 10:30 hejtman Stanislav Mišák (ČSSD). Ve vedení Zlínského kraje je jako v jednom ze dvou regionů země Strana práv občanů, jejímž je prezident čestným předsedou.
14.10.2015 06:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků) , Ivana Zemanová (290 článků)

Začíná summit NATO ve Varšavě. Přijede Zeman. A podle fotky Albrightové také...

 
Ve Varšavě dnes začíná summit NATO, kterého se zúčastní premiéři a prezidenti členských států. Přijede i český prezident Miloš Zeman. Členské státy jsou odhodlány bránit se navzájem při útoku na kteréhokoli člena Aliance. Toto odhodlání dají jasně najevo. Na jednání ale podle všeho dorazil také velmi specifický host – ukrajinská pilotka Nadija Savčenková.
08.07.2016 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Do Olomouckého kraje přijede na třídenní návštěvu prezident Zeman

 
Do Olomouckého kraje dnes přijede na třídenní návštěvu prezident Miloš Zeman. Jde o čtvrtou návštěvu v tomto kraji za jeho působení v prezidentské funkci. Tentokrát pojede především na Prostějovsko a Olomoucko. V plánu má návštěvu české zbrojařské společnosti Excalibur Army ve Šternberku či firmy Nutrend v Chválkovicích. Zamíří i za vojáky prostějovských speciálních sil. Veřejné debaty s občany prezident absolvuje v Hněvotíně, Šternberku, Uničově a Konicích.
20.03.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Fešácké brýle prezidentského kandidáta: Jmenuji se Zeman. Miloš Zeman...

 
Expremiér, šéf strany SPOZ a jeden z nejvýraznějších kandidátů na prezidenta republiky v přímé volbě Miloš Zeman (67) včera přišel na tiskovou konferenci ve slunečních brýlích. Vypadal drsně skoro jako agent 007 ve výslužbě a nikdo by se nedivil, kdyby se představil: „Jsem Zeman. Miloš Zeman...“
03.08.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Miloš Zeman: Slivovici piji až před spaním, protože trochu uspává

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman odmítá obvinění, že by byl alkoholikem. Podle něj je to jedna z nejhorších a nespravedlivých pomluv o něm. Přiznal ale, že občas si dá skleničku a nejradši má slivovici. Pije ji však až po práci a před spaním. Hlavním důvodem je to, že se po ní dobře usíná. Další články k tématu: Knížata zdegenerovala, opřel se v duelu do svého rivala Zeman Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga OBRAZEM: Zlozvyky kandidátů. Kníže usíná, Zeman kontroluje čas KOMENTÁŘ: Zeman se nemá proč zlobit. S Mečiarem má mnoho společného Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17474 článků)

Zeman poslal Hradní stráž do Lahoviček, vojáky osobně zkontroluje

 
Prezident Miloš Zeman se v pátek po jednání se zástupci Svazu měst a obcí vrátil ke sporu s premiérem Petrem Nečasem (ODS) ohledně pravomoci vyslat příslušníky Hradní stráže na pomoc při povodních. Zeman s odkazem na právní rozbor uvedl, že premiérovu kontrasignaci nepotřebuje, a proto vyslal 180 vojáků do pražských Lahoviček, kam je odpoledne přijede zkontrolovat.
07.06.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9215 článků) , Miloš Zeman (17474 článků)