Článek

Novinka: Poslanec, který se bude flákat, skončí ve funkci

 
Vladimir Putin podepsal zákon o možnosti zbavení mandátu těch poslanců ve Státní dumě, kteří budou více než 30 dní nepřítomni. Poslanec bude o mandát moci přijít po iniciativě vlastní politické frakce anebo komise, jíž je sám členem.
05.05.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)
Podobné články

Romové se přestanou flákat a budou pracovat, zní ze Šluknovska

 
Od začátku příštího roku začne pro lidi, kteří pobírají déle než dva měsíce příspěvek v nezaměstnanosti, platit povinnost přijmout nabídku úřadu práce k výkonu veřejné služby. I když to může přinést i problémy, a to nejen organizační, v obcích z problémových oblastí v severních Čechách opatření vítají. Nezaměstnaní budou mít pracovní režim a přestanou se flákat po ubytovnách, zaznívají hlasy z Varnsdorfu a Šluknova.
19.09.2011 14:00 |

podobné články

Romové se přestanou flákat a budou pracovat, zní ze Šluknovska

 
Od začátku příštího roku začne pro lidi, kteří pobírají déle než dva měsíce příspěvek v nezaměstnanosti, platit povinnost přijmout nabídku úřadu práce k výkonu veřejné služby. I když to může přinést i problémy, a to nejen organizační, v obcích z problémových oblastí v severních Čechách opatření vítají. Nezaměstnaní budou mít pracovní režim a přestanou se flákat po ubytovnách, zaznívají hlasy z Varnsdorfu a Šluknova.
19.09.2011 16:25 |

podobné články

Blonďatá Moravcová odjela na pohádkovou dovolenou: Víme, kde se ráchá v moři

 
Modelka a moderátorka Nikol Moravcová  (25) před pár dny odletěla za oceán do Los Angeles. Nejedná se ale o dlouho plánovaný pracovní útěk za modelingem, kráska se bude regulérně flákat u moře. Nikol si bude s přítelem Petrem užívat dva týdny ve městě andělů a na další dvě neděle odjedou hrdličky za sluníčkem na Havaj.
21.10.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (240 článků)

Pracovala pro Svobodnou Evropu a dnes říká: Flákáme svobodu

 
Podle Lídy Rakušanové, která v roce 1989 pracovala jako novinářka Svobodné Evropy, mělo Česko po revoluci dobré šance na rychlý rozvoj. Pak se ale začala „flákat“ příprava na vstup do Evropské unie. Zpěvák Ondřej Hejma, který také v době revoluce pracoval jako novinář, si myslí, že se nenaplnila spousta očekávání a iluzí, které lidé po pádu komunismu logicky měli a které jim byly slibovány. Řekli to ČTK v souvislosti s výročím 25 let od listopadových událostí roku 1989.
14.11.2014 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (124 článků)

Do čela hitparády se dostala novinka Štefana Margity

 
Do čela tuzemské hitparády se v minulém týdnu dostala novinka Štefana Margity s názvem Melancholie. Následuje ji výběr hitů skupiny Lucie prodávaný spolu s DVD, který poskočil z 26. místa a v žebříčku figuruje už přes rok. Třetí příčku obsadila Stingova novinka Last Ship. 
25.09.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Margita (189 článků)

Desatero pro lenochy: Jak se flákat v práci

 
Pracujete pro velkou firmu, kde trávíte většinu dne zavření v kanceláři, a připadáte si tak jako novodobí otroci? Nenávidíte ťukání do klávesnice, protože vás ochuzuje o drahocenný čas strávený s rodinou? Blesk se nechal inspirovat knížkou Lenosti… buď pozdravena! a přináší rady, jak vydělat peníze, nepřijít o místo, a přece toho dělat v zaměstnání co nejméně.
29.06.2011 05:15 |

podobné články

Rosický: Nesmíme to flákat, jinak nás Skoti zmydlí!

 
Tomáš Rosický věří, že neúspěch z Norska se nebude opakovat a ž Češi dokáží ze Skotska přivézt minimálně jeden bod. On pro to na hřišti hodlá udělat všechno.
31.08.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků)

Dominika Hašková: Kvůli Nedvědovi má doma peklo

 
Dominátor zuří a není se co divit. Jeho nezletilé poupátko začalo zlobit, flákat se po pražských barech a to by se žádnému otci nelíbilo.
15.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Hašková (45 článků)

10 důvodů, proč Velikonoce nikdo nezpochybňuje coby podvod a podivný mafiánský svátek...

 
1. Většina lidí u nás ani nezná smysl Velikonoc, což nepředstavuje problém, hlavně že věřící mají pré a zbytek se může flákat v jinak pracovní den.
21.04.2014 12:20 |

podobné články

Nová alba: Radůza, Snoop Dogg či Martin Gore

 
Novinka písničkářky Radůzy přináší zajímavý koncept, novinka rappera Snoop Dogga zajímavé hosty v čele se Steviem Wonderem a Gwen Stefani, novinka Martina Gorea zase instrumentální skladby člena Depeche Mode. I další počiny stojí za poslech.
13.05.2015 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Snoop Dogg (63 článků) , Gwen Stefani (121 článků) , Stevie Wonder (66 článků)

Hejtman a poslanec Novotný se vzdá jednoho platu, bude přispívat svému fondu

 
Karlovarský hejtman a poslanec Josef Novotný (ČSSD) se rozhodl dávat svůj poslanecký plat nadačnímu fondu, který založil. Politik byl kritizován za kumulaci funkcí a spolu s vysočinským hejtmanem a poslancem Jiřím Běhounkem (ČSSD) odmítl výzvu stranického vedení, aby se jedné z funkcí vzdal. Novotný v pondělí uvedl, že k přispívání do fondu vyzve i další politiky se souběhem funkcí.
16.06.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (187 článků) , Josef Novotný (41 článků) , Josef Novotný (187 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Zeman jí to rozmlouval, Valachová dnes stejně skončí: Ministrem bude Štech

 
Ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) dnes skončí ve funkci. Vystřídá ji její dosavadní náměstek Stanislav Štech, kterého prezident Miloš Zeman odpoledne jmenuje jejím nástupcem. Skončí tak šest týdnů trvající nejistota, kdo ministerstvo školství povede.
21.06.2017 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20473 článků)

Dvořák dnes skončí ve funkci ředitele DPP

 
Martin Dvořák v pondělí skončí ve funkci generálního ředitele Dopravního podniku hlavního města Prahy (DPP). Odchod zdůvodněný únavou z téměř pětiletého působení ve vrcholné pozici ohlásil minulý čtvrtek. Řízením podniku by měl být prozatím pověřen dosavadní vedoucí dispečinku Jaroslav Stůj. Pražský primátor Bohuslav Svoboda v neděli řekl, že výběrové řízení na Dvořáková nástupce bude vypsáno do konce roku. Zároveň uvedl, že výběr nového šéfa dopravního podniku může trvat dva až tři měsíce. Informuje ČTK.
05.12.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků) , Jaroslav Svoboda (79 článků)

Varvařovský skončí ve funkci ombudsmana

 
Ombudsman Pavel Varvařovský skončí k 20. prosinci ve funkci. Oznámila to ČT24. Důvod zatím neobjasnil. Varvařovský hrozil rezignací už dříve, pokud bude Parlament ignorovat jeho doporučení úpravy zákonů. O rezignaci mluvil na jaře i v souvislosti se Stanislavem Křečkem, kterého poslanci zvolili za jeho zástupce.
11.12.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (244 článků)

Donald Trump do půl roku skončí. Úplně. Buď to zabalí sám, nebo ho sesadí, prorokuje historik

 
Americký historik Ronald L. Feinman se domnívá, že Donald Trump ve funkci prezidenta brzy skončí. Úřadování 45. prezidenta USA prý bude druhé nejkratší v historii. Potrvá jen něco mezi měsícem až 199 dny. Dnes Trump uzavírá svůj první měsíc ve funkci, takže by teoreticky mohl skončit zítra.
19.02.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3654 článků)

Šéf ČTÚ Dvořák skončí: Kvůli stopce aukce na vysokorychlostní internet

 
Šéf Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Pavel Dvořák skončí ve funkci kvůli zastavení aukce kmitočtů pro sítě LTE určené pro vysokorychlostní internet. Dvořák skončí v dubnu spolu s koncem jeho funkčního období, ministr Kuba ho vládě dál nenabídne.
10.03.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dvořák (83 článků) , Pavel Dvořák (83 článků)

Barroso má funkci pro funkci, míní Zahradil. Předsedu EK jeho křídlo nenavrhne

 
Lídr kandidátky ODS pro volby do Evropského parlamentu Jan Zahradil, jenž je rovněž předsedou Aliance evropských konzervativců a reformistů, uvedl, že bude prosazovat, aby konzervativci nenavrhovali žádného kandidáta na post předsedy Evropské komise, který by nahradil stávajícího předsedu Josého Manuela Barrosa. Jedná se podle něj o funkci pro funkci, která jen rozšiřuje byrokratický aparát Unie.
07.03.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (472 článků) , José Barroso (124 článků) , José José (293 článků)

Ředitel Galerie Rudolfinum zřejmě ve funkci skončí

 
Petr Nedoma, dlouholetý ředitel pražské Galerie Rudolfinum, ve své funkci nejspíš k 1. červenci skončí. Ředitel České filharmonie Vladimír Darjanin, jemuž je šéf galerie podřízen, však tuto informaci nepotvrdil ani nevyvrátil.
18.06.2009 19:40 |

podobné články

Kocáb rezignoval: Skončí 15. září!

 
Michael Kocáb (56) rezignoval na funkci zmocněnce pro lidská práva. Premiér Nečas jeho rezignaci přijal. Kocáb tak skončí k 15. září. Bývalý ministr pro menšiny zastává funkci od ledna 2009, nominovala ho Strana zelených.
01.09.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (662 článků)