Článek
Podobné články

Tohle je nejdražší holící strojek na světě, vyjde na 1,7 miliónu!

 
Uráží vás obyčejná žiletka z oceli? A chcete se holit iridiovým strojkem s luxusní čepelí? Společnost Bright Light Ventures z Oregonu splní přání i nejnáročnějším zákazníkům. Jejich holící strojek Zafirro Iridium s čepelí ze safíru však přijde při přepočtu na koruny na 1,7 miliónu. Čepel je však podle výrobce neztupitelná a na celý život.
30.06.2011 14:30 |

podobné články

Hit Vánoc: Holicí strojek na holé líce i strniště!

 
Stále ještě přemýšlíte, co zase letos koupit příteli nebo manželovi? V hlavě si opakuje, že všechno má, nebo si to sám koupí, oblečení od vás se mu nelíbí, technologické novinky zase nejsou vaše parketa... Nebo že byste jej přece jen letos překvapila? Co takhle pořídit mu holicí strojek!
20.12.2011 10:50 |

podobné články

Nejsem Nečasův hlasovací strojek, odmítla Peake

 
Vicepremiérka a zakladatelka vznikající strany LIDEM Karolína Peake se za dva roky působení ve Věcech veřejných nestydí. Hodlá teď ale změnit politický styl v České republice. V pořadu Interview ČT24 zdůraznila, že není hlasovací strojek premiéra Petra Nečase (ODS).
08.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Karolína Peake (1599 článků)

Český chirurg poprvé použil šicí strojek uvnitř pacienta

 
Systém Apollo, poprvé použitý v Česku, je jen malým krokem, lépe řečeno stehem lékaře, ale má obrovský význam pro nemocné se zažívacím traktem. Místo náročných chirurgických operací s dlouhou rekonvalescencí dokáže malý šicí strojek nasazený na endoskop zacelit jakoukoli díru v orgánech během pár minut.
26.03.2015 09:11 |

podobné články

Vousatá dáma odhodila holicí strojek: Cítím se víc sexy než kdy předtím!

 
S plnovousem se cítí víc sexy než kdy předtím! Rose Gail (39) z amerického Oregonu už od 13 let bojovala s rašícími chloupky na obličeji. Když po 26 letech zahodila holicí strojek, konečně poznala svobodu.
27.07.2016 23:35 |

podobné články

Chytrý erekční kroužek? Změří vám velikost, počet přírazů i jejich rychlost

 
Britská firma British Condoms přispěla svými technologiemi také průmyslu s erotickými pomůckami. Pro pány vyvinula chytrý erekční kroužek i.Con, který má stejně jako chytrý telefon funkce nad svůj primární účel. Umí totiž měřit počet přírazů při souloži, jejich frekvenci za minutu i to, jak tlustý mužův penis je. Největší předností kondomu ale je, že včas odhalí pohlavní chorobu. Na pyji či naopak ve vagíně.
08.03.2017 10:30 |

podobné články

VIDEO: Support Lesbiens pokřtili klip mezi vibrátory a sexy prádlem

 
Kapela Support Lesbiens v novém složení ví, jak na sebe upozornit. Křest klipu Love is Nonsence neudělala na koncertě, jak to tak bývá, ale v prodejně s erotickými pomůckami.
23.04.2013 15:10 |

podobné články

Zrudla až za ušima: Slavná česká návrhářka se v butiku s erotikou styděla jako malá holka

 
Když ji kamarádka, herečka Jitka Asterová  (54) , pozvala, aby se přišla podívat na akci, kterou moderuje, módní návrhářka Tatiana Kovaříková o tom moc nepřemýšlela a dorazila. Že půjde o výročí butiku s erotickými pomůckami, ji nenapadlo. Když se ale ocitla mezi vitrínami, v nichž bylo zboží vystaveno, zrudla až za ušima.
29.10.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (266 článků)

Erotické pomůcky žertovné i účelné

 
S erotickými pomůckami může být i legrace. Dokazuje to další Retro Peříčko.
20.05.2009 08:10 |

podobné články

Číňany zachvátila sexuální revoluce, objevují sexshopy

 
Čína patří k nejrychleji se vyvíjejícím zemím na světě, s čímž také souvisí rozvoj sektorů služeb a zábavy. Obchody s erotickými pomůckami byly ještě donedávna tabu. Nyní je však Číňané pomalu objevují a ambiciózní podnikatelka Čchen Sian-Kuová se jim snaží ukázat cestu.
19.08.2009 08:55 |

podobné články

Italský školní autobus pokrývá nemravná reklama

 
K zuřivosti dovedla řadu rodičů informace, že po severoitalském městě Belluno sváží jejich děti do škol autobus, jehož zadní stranu karoserie „zdobí“ reklama na místní obchod s erotickými pomůckami nazvaná Erotic Dreams (Erotické sny). Majitel autobusu nabídku propagovat obchod přijal, aniž by rodiče či úřady požádal o svolení.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Jennifer Lopez to má ráda divoce: Milenec nakupoval v sexshopu

 
Americká zpěvačka Jennifer Lopez (43) a tanečník Casper Smart (27) to spolu myslí nejspíš doopravdy vážně. Dvojice společně nafotila opravdu romantické fotky při kterých srdce zaplesá. Navíc Casper s blížícími se narozeninami jeho milované Jennifer navštívil obchod s erotickými pomůckami a neodešel s prázdnou.
26.07.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (704 článků) , Casper Smart (91 článků)

Sexy Jitka Asterová: Partner mi musí vonět!

 
Herečku Jitku Asterovou (53) jsem zastihla v luxusním butiku s erotickými pomůckami pro muže a ženy, kde se cítila doslova jako "ryba ve vodě". Zajímalo mě proto, jaké zkušenosti s těmihle hračkami má, i to, zda v sexu ráda experimentuje.
07.11.2013 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (266 článků)

V Česku se objevily stovky padělků umělých vagín! Pozor na ně!

 
Neuvěřitelný až úsměvný případ vyšetřují celníci na Chrudimsku. V pondělí tam vtrhli do výdejny e-shopu s erotickými pomůckami a nevěřili vlastním očím. Naskytl se jim pohled na stovky padělků umělých vagín za 820 tisíc korun.
11.03.2014 11:05 |

podobné články

Support Lesbiens pokřtili klip v prodejně s erotickými pomůckami

 
Love is Nonsence  - to je název nového videoklipu  Support Lesbiens . Sestava kolem Hynka Tomana jej pokřtila v pražském butiku Intimity, kde následně zaznělo i pár písní.
05.09.2014 15:16 |

podobné články

Fastfood prodává s hamburgery VIBRÁTORY a erotické pomůcky!

 
Dánský řetězec rychlého občerstvení Hot Buns prodávající masové karbenátky v žemli se v pátek a sobotu v noci začne proměňovat také v butik s erotickými pomůckami. Právě v tento čas totiž lidé řeší především dvě věci – jídlo a sex. A majitel řetězce Mathias Kær to dobře ví, proto lidem krom chutného jídla začne nabízet také vibrátory, dilda, bičíky a jiné pomůcky pro zpestření sexu.
30.09.2014 16:00 |

podobné články

Hodně netradiční místo na křest: Frontman kapely Support Lesbiens okouzlený hračkami pro dospělé

 
V našem malém rybníčku zvaném šoubyznys je zvykem, že se křtí prakticky cokoli, kdekoli a jakkoli. Když tedy dotočila kapela Support Lesbiens svůj nový klip k singlu Love Is Nonsens, tak si jako místo pro křest spojený s unplugged vystoupením vybrala netradiční prostředí luxusního butiku s erotickými pomůckami. Místo konání mělo ale svůj význam.
02.10.2014 18:55 |

podobné články

Za 7 měsíců s novým milencem neskutečně omládla: Erotických pomůcek se ale Jitka Asterová nevzdala

 
Nového milence sice Jitka Asterová  (54) za sedm měsíců, co jsou spolu, ještě na veřejnosti neukázala, ale je vidět, že vztah jí vyloženě svědčí. Neskutečně omládla a září z ní pozitivní energie. My ji potkali na narozeninové oslavě prodejny s erotickými pomůckami a pod jejíma rukama málem robertky vrněly i bez baterek.
24.10.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (266 článků)

Úchylná nafukovací »panna«: Chcete sex s poníkem?! (FOTO)

 
Čínská firma Chung-i z Kuang-čou (Kantonu) slaví na trhu s erotickými pomůckami velký úspěch s bizarní novinkou My Little Pony (Můj malý pony). Nafukovací pannou z modrého plastu vypadající jako personifikovaný poník s duhovými žíněmi, jak ho známe z oblíbeného kanadského seriálu. Nevinná dětská postavička Rainbow Dash má ve verzi pro dospělé plně vyvinutá prsa, ženské boky, duhový ohon a také genitálie, do nichž můžou zákazníci souložit.
18.06.2015 14:05 |

podobné články