Článek

Nové knihy: Hašek, Loevenbruck, Brandstaetter, Jonáš i Kužel

 
Pestrá nabídka nových titulů připomíná geniální satiru Jaroslava Haška, život hermetika Fulcanelliho i Ježíše, Jošui z Nazaretu. Procházku po Paříži, v kosmu i po dějinách české státnosti. Nechybí audiokniha i komiks.
11.12.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (100 článků) , Jaroslav Hašek (100 článků)
Podobné články

Kevin Jonas se žení, holky brečte!

 
Kevin Jonas ze skupiny Jonas Brothers se letos chce oženit! Bude svatba! Kevin Jonas (21)a jeho přítelkyně Danielle  Deleasa (22),se  letos v zimě pravděpodobně budou brát.Jeho bratr Nick,pro ABC News řekl: „Ještě nemají stanovený datum,ale mělo by to být koncem roku,či začátkem příštího.“ Svatba by se měla uskutečnit na Bahamách,kde se Kevin a Danielle v [...]
27.08.2009 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Jonas (3 články) , Nick Jonas (19 článků)

Joe Jonas z Jonas Brothers předčasně oslavil své narozeniny v Las Vegas

 
Joe Jonas z populární pop-rockové skupiny Jonas Brothers byl tak nedočkavý, že své 22. narozeniny oslavil dříve. Rozjel to ve velkém.
15.08.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Joe Jonas (15 článků)

Odcházející šéf Hospodářské komory Kužel: Nad některými věcmi v tomto státě zůstává rozum stát

 
ROZHOVOR Prezident Hospodářské komory Petr Kužel tři dny před sněmem, na kterém se bude volit nové vedení, překvapivě prohlásil, že už nebude kandidovat. V komoře měl řadu kritiků, kteří se ho před rokem pokusili odvolat kvůli výsledkům auditu, podle kterého před časem z komory unikly desítky milionů korun. Ale Kužel snahu o svržení nejenže ustál, ale nedávno byl velkou většinou zvolen do čela pražské Hospodářské komory, v této funkci hodlá zůstat.
20.05.2014 20:45 |

podobné články

Morálně nejsem pro poskytnutí půjčky Evropě, říká šéf Hospodářské komory

 
Prezident Hospodářské komory Petr Kužel tvrdí, že záchrana eurozóny je pro Česko nezbytná. Na druhé straně ostře Kužel ostře zkritizoval fungování EU, kde se všichni odvolávají na přání „paní Evropy,“ ale konkrétní politici odmítají převzít jakoukoliv zodpovědnost. V křesle hosta Hyde Parku České televize se Kužel vyjádřil také k podobě rozpočtu a k postavení českých podnikatelů. Jednoznačně odmítl tvrzení, že podnikatelé v Česku se mají lépe než zaměstnanci.
14.12.2011 21:45 |

podobné články

Nová alba: Madonna, Kelly Clarkson i Nick Jonas

 
Madonna vydala své nové album minulý pátek a podle ohlasů na ně se jí opravdu povedlo. Kelly Clarkson je populární především v Americe, ale její novinka samozřejmě putuje do celého světa. Nick Jonas se zase pokouší stylově odstřihnout od Jonas Brothers, populárního amerického boybandu.
11.03.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Clarkson (37 článků) , Nick Jonas (19 článků)

Z Ester Ledecké se stala superhrdinka. Komiksový kostým jí navrhl bratr Jonáš

 
Snowboardistka a nově také lyžařka Ester Ledecká představila svoji závodní kombinézu na novou sezonu. Je inspirovaná komiksem a navrhoval ji její bratr, výtvarník Jonáš Ledecký. "S komiksem jsme oba dva vyrůstali, takže se těším, až se ze mě teď stane superhrdinka," vysvětluje dcera Janka Ledeckého. Jonáš sestru přirovnává k Robocopovi, takže podobný je i motiv oblečení.
27.10.2015 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (274 článků)

Joe Jonas je zdrcen po rozchodu s přítelkyní

 
Fanynky bratrské kapely Jonas Brothers zase o ně­co pookřály. Prostřední bratr Joe Jonas (19) je k mání. Obecně nejpřitažlivější člen známé americké kapely se ofi­ciálně rozešel s herečkou Camillou Belleo (22).
14.08.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Joe Jonas (15 článků)

Útočník Valencie Jonas dal druhý nejrychlejší gól Ligy mistrů

 
VIDEO. V úterním zápase mezi Valencií a Leverkusenem padl druhý nejrychlejší gól v historii fotbalové Ligy mistrů, který vstřelil po 10,6 vteřinách hry domácí útočník Jonas. Zaostal jen o půl sekundy za rekordní brankou Nizozemce Roye Makaaye, který dal bleskový gól v dres Bayernu Mnichov v březnu 2007 do sítě Realu Madrid. Jonas svou rychlou trefou přispěl k vítězství Valencie 3:1.
02.11.2011 19:20 |

podobné články

České holky na hudbu ani obrázky nesbalíte, míní Jonáš Ledecký

 
Malíř a hudebník Jonáš Ledecký (21) zdědil hudební vlohy po otci Jankovi Ledeckém. Po kom však krásně maluje, to prý je záhada. Nyní mu nejvíce času zabírá komiks o Karlu IV. k 700. výročí narození panovníka. „Musím říct, že mě to baví,“ přiznal Jonáš Ledecký v rozhovoru pro iDNES.cz
16.08.2015 01:50 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (274 článků)

Uspěšný švédský spisovatel Jonas Jonasson: Za tři knihy si vydělal 450 milionů korun

 
Oblíbený švédský spisovatel Jonas Jonasson si psaním přišel na rekordní peníze. Knihy „Stoletý stařík“, „Analfabetka“ a čerstvě „Zabiják Anders“ mu přinesly jmění ve výši 450 milionů korun – a hvězda švédského spisovatele stoupá dál.
30.10.2015 08:00 |

podobné články

Moravskoslezská SPJ dostala nové vozy, stejně tak dopravní policie

 
V pondělí odpoledne předal ředitel krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje plk. Mgr. Tomáš Kužel speciální pořádkové jednotce klíče od 5 nových vozidel a 6 klíčů od nových vozidel policistům dopravních inspektorátů Frýdek-Místek, Třinec, Nový Jičín (2 kusy), Ostrava a dálničního oddělení Ostrava. Plk. Kužel přítomným policistům při této příležitosti mimo jiného sdělil, že dovybavení či obměna vozového parku patřila a patří mezi priority a jedná se bezesporu o zlepšení podmínek a kvality policejní práce v našem regionu. Moravskoslezští policisté tak budou využívat 11 nových vozidel. Z hlediska nákupu automobilů se jedná o tzv. centrální nákup, tedy zaštítěný Policejním prezidiem ČR, respektive Ministerstvem vnitra ČR.
30.01.2014 10:20 |

podobné články

Kužel: Zákoník práce by měl umožnit rychlé přijetí, ale i propuštění zaměstnance

 
Senátor a předseda ČMKOS Milan Štěch (ČSSD) očekává, že nezaměstnanost letos ještě mírně poroste. Petr Kužel (ODS) z Hospodářské komory ČR v diskusním pořadu Partie televize Prima v neděli dodal, že nezaměstnanost klesne pravděpodobně až na konci roku.
04.04.2010 19:30 |

podobné články

Kandidátem na policejního prezidenta je prý Tomáš Kužel, bývalý člen StB

 
Nový ministr vnitra Radek John už má, podle kuloárních informací, kandidáta na post policejního prezidenta. Má jím být dnešní ředitel jihomoravské policie, ale zároveň někdejší příslušník StB Tomáš Kužel.
16.07.2010 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Výjimky jsme si vybojovali, nelze je jen tak zrušit, říká Kužel

 
Šéf Hospodářské komory Petr Kužel se neobává, že by zaměstnavatelé byli kvůli zvýšení DPH tlačeni do navyšování mezd.
17.03.2011 19:10 |

podobné články

Jsme exportní velmoc, 20% DPH by nás zlikvidovala, říká Kužel

 
Šéf Hospodářské komory Petr Kužel je rád, že vláda odstoupila z návrhu dvacetiprocentního skokového navýšení DPH. Postupně to prý firmy zvládnou, najednou by je to zlikvidovalo.
26.03.2011 17:55 |

podobné články

Zodpovědnost za krizi má Evropa, ne podnikatelé, říká Kužel

 
Hostem pořadu Impulsy Václava Moravce Petr Kužel, prezident Hospodářské komory. Dopady krize tak černě nevidí, rozhodně se mu ale nelíbí plán pro případ recese z pera NERVu.
13.12.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (735 článků)

HK: Petr Kužel podepsal smlouvu o vzájemné spolupráci s Arménií

 
Petr Kužel, prezident Hospodářské komory České republiky se v Arménii setkal s náměstkem ministra ekonomiky Arménie Tigranem Harutyunyanem a prezidentem Obchodní a průmyslové komory Arménie Martinem G. Sargsyanem. Předmětem návštěvy prezidenta HK ČR je především vybudování vzájemných ekonomicko-hospodářských vztahů mezi Českou republikou a Arménií, která českým podnikům nabízí transparentní hospodářské prostředí.
04.06.2012 18:00 |

podobné články

Prezident HK ČR Petr Kužel zahájil sérii pracovních setkání s hejtmany ČR

 
Prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel se v úterý 5. března 2013 setkal s hejtmanem Středočeského kraje Josefem Řihákem.
06.03.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Řihák (132 článků)

Zpronevěra v Hospodářské komoře: Miliony v tahu! Může za to Kužel, nebo Drábek?

 
Nadační fond proti korupci podal trestní oznámení na současného prezidenta Hospodářské komory Petra Kužela. Podezírá jej ze zpronevěry peněz a dalších trestných činů. Kužel se však brání, že jde o prohřešky dřívějšího vedení. V jeho čele přitom stál Jaromír Drábek. A podle auditu za jeho vedení prý přišla komora o desítky milionů.
22.05.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)