Článek

Nové knihy: Cervantes, Heivoll, Harris, Ostałowska i Kišimoto

 
Týden přináší dosud česky nevydaný román Miguela de Cervantese, prózu Gauteho Heivolla o lásce otce k dítěti, životopis rozhlasového režiséra Karla Weinlicha, životopis Alžběty II. a samozřejmě i audioknihu a komiks.
22.04.2016 07:10 |

podobné články

Podobné články

DRIVE: Harris je šťastný z Toyoty GT-86

 
Opět tu máme lahůdku pro automobilové nadšence. Kanál DRIVE je čím dál tím úspěšnější a obrovskou zásluhu na tom má právě Chris Harris, jehož vystupování ve videích za volantem je již legendární. Po shlédnutí tohoto videa možná dojdete - stejně jako já - k závěru, že Harrisův odchod z Evo magazínu je vlastně úplně v pořádku. Má totiž čas na takováto videa a pokud bude každý týden jeho nové video podobně skvělé jako tohle, pak bude náš život automobilových nadšenců zase o něco bohatší.. Harris se pro vystupování na videu zkrátka narodil.
09.02.2012 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Harris driftuje s Pagani Huayra

 
Populární mladý britský novinář Chris Harris si udělal 24 hodinový výlet do Modeny. Do Itálie odletěl za jedním jediným cílem. Otestovat po dlouhém čekání nové dílo Horacia Paganiho - bolestně krásnou, karbonovou Huayru s dvakrát přeplňovaným V12 od AMG. Ano, uslyšíte i stanovisko k přeplňovanému motoru a jeho zvuku, uvidíte Harrisova rychlá kontra na výjezdech ze zatáček a uvidíte zkrátka skvělé video s proklatě rychlým hyperautem. Monkey Harris často kromě létání po světě za těmi nejzajímavějšími auty také závodí a tak se nelze divit, že driftuje i s "autama" jako je Bugatti Veyron nebo třeba právě Pagani. Zřejmě mu chybí část pudu sebezáchovy...
12.07.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Neil Patrick Harris s partnerem budou mít dvojčata

 
Americký herec Neil Patrick Harris bude otcem. O víkendu potvrdil, že spolu se svým partnerem Davidem Burtkou očekávají ne jednoho, ale hned dva potomky, kteří by se měli narodit letos na podzim. O tom, kdo dvojčata porodí, se Harris nezmínil.
26.08.2010 06:33 |

podobné články

Osobnosti: Neil Harris (31 článků) , David Burtka (9 článků)

Crystal Harris o milování s Hughem Hefnerem: Trvalo to dvě sekundy a bylo to odporné

 
Crystal Harris (24) odvolala svatbu s vydavatelem magazínu Playboy Hughem Hefnerem (85) jen čtyři dny před obřadem. Milovníka žen to prý málem stálo život. Pokud ale přežil nečekaný rozchod na poslední chvíli, možná ho zabijí rozhovory s Harris.
29.07.2011 05:55 |

podobné články

Uprchlá snoubenka Hugha Hefnera (85) Crystal Harris (25) prodala zásnubní prsten za zlomek jeho ceny

 
Blonďatá playmate Crystal Harris (25) před čtyřmi měsíci zlomila srdce zakladateli pánského časopisu Playboy Hughu Hefnerovi (85), když mu utekla téměř od oltáře . Pouhých pět dní před pompézní svatbou za několik miliónů, kam bylo pozváno na 300 hostů, se od něj po bouřlivé hádce odstěhovala a ze svatby sešlo. Harris se nakonec snažila zpeněžit alespoň diamantový zásnubní prsten, za nějž dal Hefner téměř před rokem v přepočtu přes 1,6 miliónu korun. Prsten se jí však dlouho nedařilo prodat a nakonec za něj dostane jen necelou polovinu jeho ceny.
23.10.2011 11:05 |

podobné články

Harris prodal Porsche a koupil Ferrari

 
Ano čtete správně. Harris nejprve vzal své celoživotní úspory a zafinancoval si koupi unikátního a božského Porsche GT3 RS 4.0. Nyní však přišlo smutné probuzení do reality a Monkey musel uznat, že na tohle auto prostě jeho novinářský plat nestačí. Ale nebyl by to Harris, aby si neuměl spravit náladu. Porsche se mu podařilo prodat za obstojné peníze a pořídil si tak starší Ferrari 599. Oficiální testování vozů z Maranella má už nějakou dobu zakázané kvůli jednomu ze svých odvážných článků a přiznal se, že mu řízení aut se vzpínajícím se koněm dost chybí. Pořídil si prostě tedy své osobní Ferrari a rád by v něm jezdil každý den. Jenže je otázka jak dlouho mu to vydrží a zda se opět brzy nevyčerpá kredit. Nyní si ale 599 každopádně užívá a potvrzuje to tímto videem.
25.08.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Al Harris (7 článků)

Nové knihy – Douglas Preston, Tilly Bagshaweová, Ruth Rendellová, Masaši Kišimoto

 
Novinky léta, které svým deštivým charakterem přímo vyzývá ke čtení, přinášejí „paleontologický“ thriller populárního amerického prozaika Douglase Prestona, knihu britské hvězdy Tilly Bagshaweové zajímající se o lesk „vyšší“ společnosti i detektivku neméně populární anglické autorky Ruth Rendellové.
12.08.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Preston (8 článků)

Nové knihy - Ondřej Hejma, John Kerr, Janet Evanovichová, L. J. Smith a Masaši Kišimoto

 
Z nových titulů připomeňme memoárový román zpěváka a muzikanta Ondřeje Hejmy. Vycházejí dvě předlohy filmových zpracování, a sice romány z pera Američanky Janet Evanovichové a Johna Kerryho. Pokračují upíří příběhy amerického autora L. J. Smithe i romantické zážitky hrdinů jeho rodačky Meg Cabotové. Nádavkem pokračování komiksu Japonce Masaši Kišimota.
03.02.2012 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Meg Cabot (3 články) , John Kerr (3 články) , Ondřej Hejma (109 článků) , John Kerr (3 články) , Kerr Smith (1 článek)

Nové knihy: Stýblová, Krhuta, Flynn, Cornwell, Rankin i Kišimoto

 
Z novinek připomínám další z románů Valji Stýblové, současný příběh Daniela Krhuta i román Američana Vince Flynna. Britský prozaik Bernard Cornwell zavede do časů stoleté války, Američané Grant Blackwood a Clive Cussler vyprávějí zase příběh takřka detektivní. Ten přímo popisuje americká soudní antropoložka Kathy Reichsová i nejčtenější současný britský autor tohoto žánru Ian Rankin. Následuje jeho kolegyně i rodačka Anna Stothardová. Do světa high society zavede Leonie Foxová.
22.06.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Clive Cussler (6 článků) , Bernard Cornwell (13 článků) , Kathy Reichs (11 článků) , Bernard Cornwell (9 článků) , Vince Grant (2 články) , Ian Blackwood (2 články) , Kathy Flynn (2 články)

Nové knihy: Stýblová, Flynn, Cornwell, Rankin i Kišimoto

 
Z novinek připomínám další z románů Valji Stýblové i román Američana Vince Flynna. Britský prozaik Bernard Cornwell zavede do časů stoleté války, Američané Grant Blackwood a Clive Cussler vyprávějí zase příběh takřka detektivní. Ten přímo popisuje americká soudní antropoložka Kathy Reichsová i nejčtenější současný britský autor tohoto žánru Ian Rankin. Následuje jeho kolegyně i rodačka Anna Stothardová. Do světa high society zavede Leonie Foxová.
22.06.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Clive Cussler (6 článků) , Bernard Cornwell (13 článků) , Kathy Reichs (11 článků) , Bernard Cornwell (9 článků) , Vince Grant (2 články) , Ian Blackwood (2 články) , Kathy Flynn (2 články)

Začíná Knihománie, svátek knihy

 
Výzva UNESCO vyhlásit svátkem literatury 23. duben, kdy v roce 1616 zemřeli Shakespeare a Cervantes, přimělo patnáct nakladatelů vyhlásit od 21. dubna až 13. května Knihománii.
19.04.2012 09:40 |

podobné články

DRIVE: ‘Monkey’ Harris experimentuje

 
Kanál DRIVE přináší nové video v němž figuruje Mercedes-Benz C63 AMG a Chris´Harris. Podívejte se jak málo stačí udělat pro velmi razantní změnu jízdního charakteru tohoto povedeného sportovního vozu a jak zábavný je výsledek... Napadá mě - proč tohle někdo nezkusil dříve?
12.01.2012 17:00 |

podobné články

DRIVE: McLaren F1 GTR a Chris Harris

 
Pánové co stojí za projektem youtube kanálu Drive, vyprodukovali nové video. Chris Harris se svezl v ikonickém Mclarenu F1. Tentokrát však nebyl za volantem, nýbrž na sedačce spolujezdce. Mrkněte na to...
19.01.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

DRIVE: Harris a McLaren MP4-12C

 
Kanál Drive se na youtube.com již úspěšně adaptoval a pomalu začíná sbírat nové fanoušky. Videa jsou rozdělana do několika tématických kategorií. Ale nejpřitažlivější jsou patrně videa - Chris Harris ON CARS. Nyní se dozvíte opět něco více o řízení MP4-12C.
23.02.2012 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Al Harris (7 článků)

DRIVE: Harris a A1 Quattro

 
Audi A1 Quattro je městský hatchback převtvořený do podoby velmi zběsilého hot hatche s výkonem přes 250 koní. Vyrobí se pouze limitovaná edice čítající 333 kusů. Chris Harris se vydal na novinářskou prezentaci do Švédska a natočil na vlastní pěst nové video z ježdění po zamrzlém jezeře. Dále se také svezl ve Sport Quattru s legendárním Stigem Blomqvistem.
01.03.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Stig Blomqvist (1 článek) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

VIDEO: Chris Harris a Mercedes SL

 
Chris Harris je opravdový "lucky bastard"... Tentokrát pro vás přichystal 12 minutové video ze dne, kdy se projel jak v původním originálním SL, tak i v aktuální zbrusu nové generaci s nejmodernějšími technologiemi.
18.04.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Harris srovnává nové RS4

 
Tohle video opět stojí za to. Chris Harris sehnal k novému Audi RS4 i starší generaci a k tomu ještě Mercedes C 63 AMG. Které auto se mu líbilo nejvíce?
21.06.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Modelka Crystal Harris, co odřekla svatbu s Hughem Hefnerem, nafotila luxusní bikinovou kampaň

 
Modelka, co údajně zlomila srdce zakladateli Playboye Hughu Hefnerovi (86), natrefila na slušnou pracovní nabídku. Crystal Harris se stala tváří (a tělem) nové značky plavek Véve a výsledek focení dopadl skvěle. Prototyp americké blond krásky, na které toho v jejích šestadvaceti letech zůstalo přírodního jen pramálo, však v reklamě připomíná panenku Barbie. Je zřejmé, že grafici se ve Photoshopu vyřádili.
24.08.2012 19:20 |

podobné články

Drsná pomsta: Expřítel Taylor Swift srovnává účty!

 
Dýdžej Calvin Harris se nakazil od Taylor Swift. Takovým zvláštním pseudouměleckým nešvarem účtovat s bývalými ve svých písních. Americká country hvězda v minulosti několikrát přiznala, že si vylila své srdce po rozchodu s bývalými v písničkách a někdy i celých albech. Skotský hezoun Harris se teď prý dopustil stejného prohřešku proti vyzrálé osobnosti. A nevěru Swift, která ho údajně podváděla s Tomem Hiddlestonem, vylíčil v nové písni Ole.
12.07.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (274 článků) , Tom Hiddleston (38 článků) , Calvin Harris (66 článků)