Nováková byla v druhé etapě Tour de Ski patnáctá, vyhrála Johaugová

Lyžařka Petra Nováková obsadila patnácté místo ve druhé etapě Tour de Ski ve švýcarském Lenzerheide. Vítězkou závodu na 15 km s hromadným startem se stala Norka Therese Johaugová, vedoucí žena průběžného pořadí Světového poháru.
02.01.2016 15:15 |

Osobnosti: Petra Nováková (19 článků) , Therese Johaugová (9 článků)

Kowalczyková vyhrála Tour de Ski a oslavila hattrick

Polka Justyna Kowalczyková vyhrála potřetí za sebou seriál Tour de Ski v běhu na lyžích, když doběhla jako první do cíle na vrcholu Alpe Cermis v italském Val di Fiemme. Druhá Marit Björgenová z Norska, třetí místo obsadila další Norka Therese Johaugová.
08.01.2012 13:50 |

Osobnosti: Therese Johaugová (9 článků)

Nováková září štěstím, na mistrovství barmanů přišla s novým partnerem

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková jen kvete. Je to díky nové lásce. Se svým novým partnerem, režisérem Vojtěchem Moravcem se objevila ruku v ruce na mezinárodní barmanské soutěži Mattoni Grand Drink v pražském Duplexu. Další články k tématu: Sandra Nováková neodolala, opuštěnou psí slečnu si hned odnesla domů Sandra Nováková se chce vdát v létě, s přípravami ale ještě nezačala Moje svatba bude pořádný mejdan, říká zasnoubená Sandra Nováková Herečka Sandra Nováková vítala rok 2011 na Srí Lance Podobnost s prostitutkou nehledejte, říká herečka Sandra Nováková
20.08.2013 12:50 |

Osobnosti: Sandra Nováková (214 článků)

Jakš je před finále Tour de Ski třetí, Bauer desátý

Český běžec na lyžích Martin Jakš se po předposlední etapě Tour de Ski posunul na průběžné třetí místo. V sobotním závodě na 20 kilometrů klasicky s hromadným startem doběhl stejně jako v předchozí etapě čtvrtý, když ve spurtu vedoucí skupiny prohrál až ve fotofiniši s Kanaďanem Devonem Kershawem.
08.01.2011 18:40 |

Osobnosti: Martin Jakš (33 článků)

Bauer v druhé etapě Tour de Ski doběhl sedmý, vyhrál Teichmann

Němec Axel Teichmann vyhrál v pátek v německém Oberhofu druhou etapu seriálu Tour de Ski v běhu na lyžích, závod na 15 kilometrů klasicky s handicapovým startem.
30.12.2011 16:50 |

ZLATÉ TAŽENÍ Björgenové skončilo. Zdolala ji krajanka Johaugová

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová vyhrála na mistrovství světa v Oslu nejdelší ženský závod na 30 kilometrů volnou technikou.
05.03.2011 14:15 |

Norky ovládly skiatlon lyžařek běžkyň v Lahti, zvítězila Johaugová

Norka Therese Johaugová vyhrála v sobotu ve finském Lahti závod Světového poháru v běhu na lyžích ve skiatlonu na 7,5 kilometru klasicky a 7,5 kilometru volně, na dalších místech skončily její krajanky Marit Björgenová, Heidi Wengová a Kristin Steiraová.
03.03.2012 12:40 |

Slovinka Majdičová vyhrála klasický sprint v rámci Tour de Ski

Slovinka Petra Majdičová vyhrála v neděli v německém Oberstdorfu klasický sprint, třetí etapu Tour de Ski.
02.01.2011 17:05 |

Haagová vyhrála skiatlon, Tour de Ski vede Kowalczyková

Švédka Anna Haagová vyhrála v pondělí v německém Oberstdorfu skiatlon, čtvrtou etapu Tour de Ski, seriálu v běhu na lyžích.
03.01.2011 18:05 |

Slovinka Majdičová vyhrála sprint na Tour de Ski, Nývltová skončila osmá

Slovinka Petra Majdičová vyhrála ve středu v italském Toblachu sprint volnou technikou, pátou etapu seriálu závodů v běhu na lyžích Tour de Ski, druhá skončila Italka Arianna Follisová, třetí místo obsadila její krajanka Magda Genuinová, Eva Nývltová skončila osmá.
05.01.2011 17:00 |

Osobnosti: Eva Nývltová (23 článků)

Kowalczyková vyhrála 6. etapu Tour de Ski, Nývltová třináctá

Polka Justyna Kowalczyková vyhrála ve čtvrtek šestou etapu Tour de Ski, závod 15 na kilometrů volnou technikou s handicapovým startem mezi italskými středisky Cortina a Toblach.
06.01.2011 15:40 |

Kowalczyková vyhrála i druhou etapu Tour de Ski

Obhájkyně celkového vítězství Justyna Kowalczyková z Polska vyhrála v pátek v německém Oberhofu i druhou etapu seriálu Tour de Ski.
30.12.2011 15:55 |

Björgenová vyhrála na Tour de Ski skiatlon v Oberstdorfu

Norka Marit Björgenová vyhrála v neděli v německém Oberstdofru skiatlon na pět kilometrů klasicky a pět kilometrů volně, který byl čtvrtou etapou seriálu Tour de Ski.
01.01.2012 17:15 |

Bauer v posledním závodě deklasoval Northuga a vyhrál Tour de Ski

Běžec na lyžích Lukáš Bauer vyhrál po úchvatném vystoupení v nedělní závěrečné etapě v italském Val di Fiemme Tour de Ski a trochu nečekaně, ale zaslouženě zopakoval svůj triumf z roku 2008.
11.01.2010 13:30 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků)

Běžce na lyžích čeká ve třetí etapě Tour de Ski klasický sprint

Třetí etapu Tour de Ski běžců na lyžích obstará nedělní sprint klasickou technikou v Oberstdorfu.
02.01.2011 07:55 |

Tour de Ski: Bauer vybojoval SENZAČNÍ BRONZ, vítězem Cologna

Lukáš Bauer v závěrečné etapě Tour de Ski zabojoval a nakonec skončil na třetím místě.
09.01.2011 15:35 |

4. díl Tour de Ski vyhrál Nor Northug. Jakš skončil osmý

Martin Jakš skončil osmý a další český běžec na lyžích Lukáš Bauer patnáctý ve čtvrté etapě Tour de Ski v Oberstdorfu.
01.01.2012 15:35 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Martin Jakš (33 článků)

Bauera na Tour de Ski potkala smůla. Po pádu doběhl osmý

Švýcar Dario Cologna v sedmé etapě Tour de Ski uhájil a navýšil svůj náskok v čele seriálu. Lukáš Bauer doběhl po pádu se ztrátou dvou minut a jedenapadesáti vteřin osmý.
05.01.2012 15:30 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Dario Cologna (19 článků)

Bauer chtěl na Tour de Ski skončit. Musel se hodně přemlouvat

Velmi slušné představení má za sebou český běžec na lyžích Lukáš Bauer, který se v 8. etapě Tour de Ski díky své aktivitě posunul na 5. místo průběžného hodnocení. Mohl být tak rád, že se přinutil etapu absolvovat, protože původně přemýšlel, že k ní nenastoupí.
07.01.2012 17:30 |

Jakš je po předsposlední etapě Tour celkově na 14. místě, nejlépe si vedl Razým

Běžec na lyžích Aleš Razým obsadil v předposlední etapě Tour de Ski, kterou byla klasická desítka ve Val di Fiemme, jako nejlepší z Čechů 21. místo.
04.01.2014 14:55 |

Osobnosti: Aleš Razým (9 článků)