Článek

Nová verze Kyblíkové výzvy je tady! Rozhodně ji ale nezvládne každý! Troufnete si?

 
Kyblíková výzva byla hitem loňského roku a díky ní se vybralo přes dvě a půl miliardy korun na léčbu nemoci, kterou trpí Stanislav Gross. Nyní přichází se stejnými ambicemi PUPI výzva. Ta necílí na boj s ALS, ale na ještě větší výzvu!
13.04.2015 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)
Podobné články

Herčíková v Kyblíkové výzvě vypadá jako Miss mokré tričko. Smáčela se stejně jako kdysi Patrasová

 
Je fajn, když už se celebrity oddávají "Kyblíkové výzvě (Ice Bucket Challenge)":http://www.extra.cz/corey-griffin-zakladatel-kyblikove-vyzvy-se-utopil-vic-ironie-tahle-facebookova-hra-dostat-nemohla, že alespoň vymyslí nějaké "vtipné a originální pojetí":http://www.extra.cz/kyblikova-vyzva-je-uz-traparna-sledujte-jak-ji-pojal-borec-z-dva-a-pul-chlapa-charlie-sheen této akce, jako třeba "Kateřina Hrachovcová-Herčíková":http://www.extra.cz/tema/katerina-hercikova (40).
21.08.2014 17:30 |

podobné články

Zemřel zakladatel kyblíkové výzvy!

 
Vymyslel akci, která rozšířila povědomí o amyotrofické laterální skleróze (ALS), chorobě, které podlehl Stanislav Gross (†45) a bojuje s ní slovenský fotbalista Plzně Marián Čišovský (38). Anthony Senerchia ml. (†46), zakladatel tzv. ALS Ice Bucket Challenge neboli kyblíkové výzvy, teď zákeřné chorobě sám podlehl.
09.12.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků) , Marián Čišovský (19 článků)

Musíte vidět: Pro silikonovou maškaru Courtney Stodden přichystali kamarádi "kyblíkové překvapení"!

 
Umělohmotná zlatokopka "Courtney Stodden (19)":http://www.extra.cz/tema/courtney-stodden se rozhodla zapojit do Kyblíkové výzvy. Ve svých miniplavečkách a tělu, "na kterém už snad není přirozená ani bradavka":http://www.extra.cz/silikonova-nadhera-courtney-stodden-ma-noveho-kamarada-tenhle-nabarveny-pudl-si-ale-vybral-k-parazitovani-spatnou-obet, si stoupla před kameru a svým pištivým, pořádně afektovaným hlasem "inteligentní" hvězdičky spustila.
26.08.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Courtney Stodden (124 článků)

Pravda o kyblíkové výzvě: Kam putují všechny vybrané peníze?

 
Také jste se zapojili do kyblíkové výzvy v domnění, že zaslané peníze pomůžou výzkumu nevyléčitelné nemoci? POZOR! Ne všechny peníze se ale na tento výzkum dostanou. Podívejte se, kolik dostává například generální ředitel této organizace!
08.09.2014 12:00 |

podobné články

Hardwarové pořadavky PC verze Max Payne 3

 
Rockstaři se nedávno chlubili tím, že PC verze Max Payne 3 nebude jen narychlo uplácaný port z konzolí, ale je jasné, že se o tom přesvědčíme až 1. června, kdy PC verze vyjde. Nyní vám každopádně servírují hardwarové požadavky PC verze, takže si můžete alespoň udělat zevrubný obrázek o tom, jak moc se vývojáři optimalizaci PC verze věnovali. Ano, viděl jsem večer...
24.04.2012 10:10 |

podobné články

Lucie Bílá splnila kyblíkovou výzvu! Šok z ledové vody se ale nekonal

 
A je to tady! Lucie Bílá (48) rozšířila řadu českých celebrit, které podlehly novému fenoménu tzv. kyblíkové výzvy. Slavice ale plnění úkolu pojala úplně jinak, než bylo dosud zvykem. Co udělala?
24.08.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků)

První smrt během Kyblíkové výzvy: Muž dostal z polévání ledovou vodou infarkt

 
Ice bucket challenge neboli "Kyblíková výzva":http://www.extra.cz/tema/kyblikova-vyzva se doslova žene celým světem. Přidávají se slavné osobnosti, bývalí prezidenti, představitelé politické scény i obyčejní lidé. "Najdou se ale i tací, kteří vůbec nechápou, o co tady jde":http://www.extra.cz/vykutalena-bila-chytre-ukradla-a-nesplnila-kyblikovou-vyzvu-misto-als-propagovala-svou-charitu.
25.08.2014 13:10 |

podobné články

Dívka tak křičela u Kyblíkové výzvy, až jí vypadla pusa z pantů! Teď je hvězdou Facebooku

 
Víme, že bychom se cizímu neštěstí smát neměli, ale tady to nejde jinak.
31.08.2014 21:15 |

podobné články

Stojí nezávazný sex skutečně za to?

 
Nezávazný sex je častým snem nejen mužů, ale i žen. Stojí ale sex na jednu noc skutečně za to? Možná se i vám tu a tam zdá o sexu s mužem, kterého sotva znáte – ráno se probudíte plná rozpačitých dojmů a s myšlenkou v hlavě, zda byste se odvážila podobnou zkušenost zažít. Pravdou je, že nezávazný sex má něco do sebe, ale ne v případě, kdy se k němu přistoupí zodpovědně. Jestliže máte nutkavou chuť tento zážitek okusit na vlastní kůži, pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek! Troufnete si na nezávazný sex? Mnoho žen o sexu na jednu noc sní, často o něm mluví s kamarádkami, ale pokud by mělo dojít na věc, vystrašeně by vycouvaly. A teď ruku na srdce: našla byste v sobě dostatek odvahy odvázat se s neznámým mužem, jehož jméno byste ani nemusela znát, nebo byste vyplašeně zařadila zpátečku? Nezávazný sex totiž není pro každého a byť se to zdá banální, ne každý na to dokáže najít dostatek odvahy… Chce to myslet na zodpovědnost I přesto, že se s dotyčným uvidíte jen jeden večer případně s ním strávíte jen jednu noc a ráno se oba dva rozejdete bez svých domovů, neměla byste zapomínat na zodpovědnost. Váš vyvolený se může jevit jako solidní muž, ale i zdání mnohdy klame. Jestli se k nezávaznému sexu rozhodnete, myslete na ochranu – bez kondomu nespěte s mužem, o kterém nic nevíte. Mohla byste na to šeredně doplatit… I nezávazný sex má svá pravidla Nezávazný sex razí jasné heslo: nezávazně! To znamená, že do této zkušenosti nesmíte vkládat city, na to se v tomto případě rozhodně nehraje. Uvědomte si, že jde jen o pokušení a ukojení tělesných potřeb, láska zde nemá co dělat. Jestliže si nejste jistá sama sebou, že se zvládnete do dotyčného muže nezakoukat, pak do nezávazného... Čtěte více Příspěvek Stojí nezávazný sex skutečně za to? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.12.2015 06:35 |

podobné články

PC verze Assassin's Creed III opět s mírným zpožděním?

 
Termín vydání PC verze Assassin’s Creed III v našem systému zatím upravovat nebudu, ale možnost, že nakonec vyjde o pár dní později, než verze konzolové, tu bohužel existuje. Na FB stránce Ubisoft CZE, kterou spravuje Conquest, se objevil obrázek přebalu ACIII, na němž je uvedeno, že PC verze vyjde 23. listopadu, takže zhruba o tři týdny později oproti konzolové verzi....
21.06.2012 17:35 |

podobné články

Další oběť kyblíkové výzvy! Mladík (18) se utopil při plnění úkolu

 
Světem už několik dní koluje výzva, kdy si lidé z charitativních účelů lijí kyblík ledové vody na hlavu. Celá záležitost má pozitivní dopad, ale možná si už vyžádala dvě lidské oběti!
25.08.2014 20:35 |

podobné články

Krásná misska a přítelkyně sparťanského fotbalisty se nakonec kýblem nezlila: Mrkněte, jak raději skočila do rybníka

 
Modelka a misska Tereza Chlebovská  (23) vyslyšela výzvu svého přítele, sparťanského fotbalisty Pavla Kadeřábka, a pustila se do kyblíkové výzvy, kterou si ale upravila podle vlastních pravidel.
26.08.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (272 článků)

Další oběť kyblíkové výzvy: Žena si při tom zlomila krk! VIDEO

 
Výzva s kýblem ledové vody se stala světovým fenoménem, ne vždy ale její účastníci vyváznou se zdravou kůží. Amanda (40) si kvůli ní zlomila krk.
04.09.2014 14:55 |

podobné články

Gross nepřišel kamarádovi na premiéru: Trpí nemocí z »kyblíkové výzvy«?!

 
 »Kde je Gross?« ptali se na premiéře muzikálu jeho kamaráda Františka Janečka další hosté. Zatím totiž přišel vždy. Informace, kterou získal Blesk, je ale zdrcující. Nemoc expremiéra oslabila natolik, že už se nespolehne na vlastní nohy!
15.09.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (306 článků)

Vymyslel „kyblíkovou výzvu“, ale nepomohla mu. Umírá na stejnou nemoc jako Gross

 
I když dokázal vybrat na výzkum své nemoci více než 250 milionů dolarů (5,9 miliardy Kč), nemůže si péči dovolit. Pete Frates, 32letý autor kyblíkové výzvy – ice bucket challenge – bojuje s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a z vybraných peněz neviděl ani halíř. Stejné nemoci podlehl bývalý český premiér Stanislav Gross.
30.05.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (721 článků)

Topolánek útočí na Zemanovo zdraví: Nezvládne pět let. Ovčáček: Zoufalost

 
Prezidentský kandidát Mirek Topolánek je přesvědčen, že pokud bude současný prezident Miloš Zeman opětovně zvolen, dalších pět let funkci nezvládne plnohodnotně vykonávat. Je to nemocný člověk, řekl ve středu. Česko by naopak potřebovalo silného prezidenta s bohatou zkušeností a energií, který se dokáže zastat lidí v Bruselu i postavit silnému premiérovi. Hrad i Zeman osobně útoky na zdraví opakovaně odráželi už v minulosti, prezident uvádí jen, že má neuropatii v nohou, ale že se politika dělá hlavou.
03.01.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2158 článků) , Miloš Zeman (20908 článků)

Corey Griffin, zakladatel Kyblíkové výzvy, se utopil. Víc ironie tahle facebooková hra dostat nemohla!

 
Kyblíková výzva se šíří Facebookem jako lavina, neexistuje snad jediná celebrita, která by se nepolila vodou pro dobrou věc.
21.08.2014 15:25 |

podobné články

Muž, který vymyslel ledovou kyblíkovou výzvu: Utopil se!

 
Zakladatel ledové kyblíkové výzvy, Corey Griffin, se minulý víkend utopil v ledové vodě u pobřeží New Yorku. Tato smrt je vzhledem k jeho nápadu, podle něhož se celebrity polévají ledovou vodou na podporu lidí s amyotrofickou laterální sklerózou, vcelku ironická.
21.08.2014 19:30 |

podobné články

Kyblíková výzva pokračuje: Zlili se Absolonová, Voříšek i Doležalová!

 
Šílenství kolem ledové kyblíkové výzvy nekončí! Čím dál tím více celebrit se polévá studenou vodou, aby upozornily na zákeřnou amyotrofickou laterální skleróza. Výzvu Ivany Gottové přijal Karel Voříšek, který se zlil přímo v hlavních zprávách Primy. Zlila se i trojnásobně vyzvaná zpěvačka Monika Absolonová. A kdo ještě?
21.08.2014 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (937 článků) , Karel Voříšek (383 článků)