Článek

Nová série oblíbeného seriálu: Mulatka v Ordinaci!

 
Rok 2016 bude plný změn i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Do Kamenice nastoupí nové tváře, které zamíchají dějem i milostnými vztahy oblíbených postav. Nejvýraznější je Eliška Mesfin Boušková (36) alias doktorka Aisha, která se dočkala role po deseti letech!
12.01.2016 05:20 |

podobné články

Podobné články

Nová série Hry o trůny se o pár měsíců zpozdí a bude mít pouze sedm dílů

 
Sedmá série fantasy seriálu Hra o trůny bude mít premiéru nejdříve v létě 2017, píše web The Guardian. Nové řady vysílala stanice HBO na jaře, většinou od dubna, nyní však dojde ke zpoždění. Další novinkou je také počet epizod – sedmá řada bude mít jen sedm dílů oproti běžným deseti. Stránka Entertainment Weekly poznamenává, že producenti seriálu David Benioff a Dan B. Weiss již dříve avizovali, že sedmá řada bude kratší. Osmá série bude poslední a bude mít pouze šest dílů, ale počet epizod se může změnit, jak producenti uvedli v rozhovoru pro časopis Variety. Natáčení sedmé série začne koncem léta v Severním Irsku, Španělsku a Islandu.
19.07.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: David Benioff (3 články)

Nová holka v Ordinaci! Má paniku z erotiky!

 
V nejpopulárnějším seriálu současnosti, Ordinaci v růžové zahradě 2, se objevila nová postava! Zdravotnický tým kamenické nemocnice rozšířila sestřička Bára Barešová, kterou hraje Nikol Kouklová (20), posluchačka oboru činoherního herectví na DAMU. Co ji čeká v seriálu? Třeba sex s dalším seriálovým »nováčkem«, svůdníkem Šamberou v podání Petra Konáše (26)!
06.04.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Konáš (16 článků) , Nikol Kouklová (65 článků)

Kvitová a Ordinace! Zahraje si v oblíbeném seriálu TV Nova?

 
Během Wimbledonu Petra Kvitová prozradila, že nejraději relaxuje na hotelu při sledování Ordinace v růžové zahradě. A právě propagační předměty týkající se oblíbeného seriálu televize Nova předal wimbledonské vítězce kolega ze sportovní redakce Petr Plintovič. A pozor, došlo i na otázku, jestli by si Petra troufla v Ordinaci na nějakou roli.
07.07.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1482 článků)

Víme první: Nova chystá novou Ordinaci. V hlavních rolích Postránecký a český Dr. House

 
Televize Nova chce na diváky zaútočit novým milým seriálem plným vtipu a emocí dohnaných do krajnosti. Původně dokonce počítala s komediální dvojicí, která dnes v Česku nemá skoro obdoby. Pro svůj nový projekt proto angažovala Ivu Janžurovou  (71) a Václava Postráneckého. Oba slavní herci měli být tahouny nového seriálu, který bude děsit především diváky Ordinace v růžové zahradě 2. Má totiž podobný název a leckomu se může zdát, že původní Ordinaci nahradí. Víme víc!
04.04.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (414 článků) , Václav Postránecký (148 článků)

Jan Šťastný se vrací na TV Nova. Z Frynty z Ordinace se stane Volejník

 
V Ordinaci v růžové zahradě 2 Dalibor Frynta podlehl boji se zákeřnou rakovinou. Dějová linka oblíbeného doktora tak zhruba po pěti letech skončila. Nyní se však herec Jan Šťastný na obrazovky TV Nova vrací – už dnes večer se ukáže coby roztržitý chemikář Ctirad Volejník v dalším pokračování seriálu Gympl.
21.02.2013 14:35 |

podobné články

Dana Morávková je těhotná! Ale jen v Ordinaci

 
Seriálové dění v Ordinaci bude od čtvrtka pro herečku Danu Morávkovou (40) hodně osobní. Scenáristé nechají postavu Zdeny Suché otěhotnět. A to je přitom taky největší soukromé přání herečky. „Chtěli bychom ještě určitě dítě. Nejraději holčičku,“ svěřila se Morávková před časem. V Ordinaci si těhotenství prožije, ale nebude to vůbec jednoduché.
14.03.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (557 článků)

Smrt Lucie (†32), která vypila v ordinaci jed: Těhotné se bojí vyšetření

 
Pitva těhotné Lucie S (†32) potvrdila, že žena zemřela po požití jedu v ordinaci. Tragédie v Orlové vyděsila zejména další nastávající maminky. Těhotné ženy nyní odmítají vyšetření v ordinaci, kde k chybě došlo.
21.06.2014 05:20 |

podobné články

Valšík se oženil. Ne v Ordinaci: doopravdy!

 
Starý mládenec Vlastimil Zavřel (v Ordinaci hraje oblíbeného Jindřicha Valšíka) se tajně oženil.
24.05.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Zavřel (41 článků)

Milan Bahúl alias doktor Pusenský: Dává Ordinaci sbohem!

 
Slovenský herec Milanu Bahúl (49) to má v Ordinaci v růžové zahradě 2 spočítané! Svatba s Bárou Munzarovou (38), která ho před koncem stávající série čeká, se zřejmě stane jeho labutí písní. „Bahúl je jedním z herců, kteří mají končit. Nepočítá se zhruba s polovinou stávajícího obsazení,“ prozradil deníku Aha! zdroj z televize Nova...
10.05.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Bahúl (19 článků) , Barbora Munzarová (191 článků)

Nová ukázka z Hry o trůny: Davos brání mrtvého Jona Sněha vlastním tělem

 
Conan O'Brien si do své talkshow pozval Liama Cunninghama, který v seriálu Hra o trůny hraje Davose, jenž sloužil Stannisi Baratheonovi. Moderátor se snažil z hosta dostat potvrzení, že Jon Sníh, který byl ubodán na konci páté série, je skutečně mrtev. Cunningham však nechtěl nic prozradit. Diváci se však dočkali nového videa z šesté série, v němž Davos chrání vlastním tělem mrtvého Jona v Černém hradu před členy Noční hlídky. Rojí se tak spekulace, že postava by skutečně mohla být oživena. Oficiální anotace k prvnímu dílu šesté série zní: "Jon Sníh je mrtev. Daenerys potká silného muže. Cersei uvidí znovu svou dceru." Nová řada Hry o trůny má premiéru 24. dubna.
11.04.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Conan O'Brien (1 článek) , Liam Cunningham (1 článek) , Jon Jon (56 článků)

Tahle nádherná mulatka je nový objev českého filmu. Co na ni říkáte?

 
Exotické krásky bývají obvyklé ve velkých hitech z Hollywoodu, v českém filmu je sex-appeal Latinské Ameriky výjimečný. A tou výjimkou, která potvrzuje pravidlo, je Mary Coronado. Ta se už mihla ve filmu Jseš mrtvej, tak nebreč a teď bude sekundovat Lucii Vondráčkové  (31) v thrilleru Labyrint.
30.12.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1120 článků) , Mary Coronado (6 článků) , Mary Mara (317 článků)

Mulatka Mary Coronado se svlékla ve filmu a teď vystavuje tělíčko na večírcích

 
Hned poté, co se objevila vedle Lucie Vondráčkové  (31) v thrilleru Labyrint, kde předvedla své smyslné křivky při nahé scéně ve sprše, stala se Mary Coronado novou celebritou. S pozvánkami na různé společenské akce se doslova roztrhl pytel.
05.02.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1120 článků) , Mary Coronado (6 článků) , Mary Mara (317 článků)

Mulatka Abbasová o svém blonďatém synovi: Připadám si jako jeho chůva!

 
Potomek Michaela Kocába (57) je celý tatínek. Tříměsíční syn David bývalého ministra pro lidská práva a Lejly Abbasové (32) překvapivě nezdědil exotické kořeny své maminky. „Připadám si spíš jen jako chůva malého, vůbec se mi nepodobá,“ svěřila se Blesku Lejla.
12.03.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (662 článků) , Lejla Abbasová (427 článků) , Michael David (80 článků)

Kam zmizela krásná diva? Podívejte, co udělaly plastiky s kdysi nádhernou zpěvačkou Toni Braxton

 
Americkou R’n’B divu Toni Braxton si určitě budete pamatovat díky nesmrtelnému hitu z roku 1996 Un-Break My Heart. Tato mulatka tehdy okouzlovala nejen sytým hlasem, ale také svou krásou a přirozeností. Z té dnes už bohužel moc nezbylo.
21.09.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Toni Braxton (26 článků)

Není to už moc? Přesilikonovaná česká kráska to přehnala na slunci a vypadá jak mulatka

 
Někdo má rád zimu, jiný zase sluníčko. A někteří z nás to druhé zbožňují možná až moc. Třeba Dominika Mesarošová  (28) , silikonová sexbomba, které nestačil nedávný výlet do Egypta s dvanáctkou adeptek na budoucí slavné modelky , takže si tam vyjela znovu. Tentokrát soukromě. Mrkněte se na fotku možná až příliš opálené Dominiky!
04.11.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (557 článků)

Takhle jste se dlouho nenasmáli: Lejla Abbasová je černá jak bota, protože chodí dvakrát týdně na solárko

 
Moderátorka Lejla Abbasová  (34) umí překvapit. Věřili byste tomu, že tahle krásná mulatka chodí na solárko? Je to tak. Lejla se cítí málo tmavá, a proto se chodí dvakrát týdně opalovat.
13.10.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (427 článků)

Vzpomínky české mulatky Venuše: V nevěstinci si mě vyžádal Gott!

 
Krásná mulatka Venuše Samešová byla v 70. letech oblíbenou společnicí pražských bohémů. Své pestré životní příběhy a vzpomínky se rozhodla sepsat a vydala knihu vzpomínek, upozornil server Týden.cz.
24.05.2015 05:15 |

podobné články

Je to snad hříčka přírody, nebo jí ho vyměnili? Mulatka Lejla Abbasová má blonďáčka s modrýma očima

 
To, že má Lejla Abbasová předky pocházející ze subsaharské Afriky, se na jejím dítěti vůbec nepodepsalo. Čtyřletý Davídek je blonďáček s modrýma očima a porcelánovou pletí. Naprosto pravý opak snědé moderátorky. Je to ještě normální? Nevyměnili jí ho náhodou v porodnici?
12.05.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (427 článků)

Kdo s kým v Ordinaci v růžové zahradě 2 - Zlata podvede Štěpánka! S Kanyzou!

 
Staré i nové lásky, postelové hrátky, ale i intriky a nenávist v seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 (Nova, dnes 20.00) čím dál více zamotávají »pavouka« vztahů, který k sobě váže jednotlivé postavy. A s novými hrdiny v podání Jana Kanyzy, Jana Čenského, Báry Štěpánové, Kateřiny Kornové, Reginy Řandové či Bena Cristovaa, kteří do seriálu po prázdninách vstoupili, se děj seriálu rozhodně neuklidní.
30.09.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (116 článků) , Bára Štěpánová (170 článků) , Jan Kanyza (74 článků) , Kateřina Kornová (179 článků) , Regina Řandová (11 článků) , Ben Cristovao (422 článků)