Článek

Nová píseň pro Bonda v čele hitparády

 
V čele britského prodeje singlů stanula týden po svém zveřejnění písnička Writing’s On The Wall, která je titulní k chystané nové bondovce Spectre.
05.10.2015 14:30 |

podobné články

Podobné články

David Bowie má jedničku české hitparády

 
Do čela tuzemské hitparády se ihned po svém uvedení na trh dostalo nové album Davida Bowieho The Next Day. Mezi deseti nejprodávanějšími alby jsou ještě další dvě novinky - na třetím místě do hitparády vstupuje nové album Monkey Business Happiness of Post Modern Age a na pátém Bon Jovi s novinkou What About Now. 
20.03.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (196 článků)

Do čela tuzemské hitparády se vrátil Kryštof. Na záda mu dýchají Depešáci

 
Do čela tuzemské hitparády se po týdnu vrátila kapela Kryštof s albem Inzerát, které bylo na Cenách Anděl vyhlášeno deskou roku. Dosud vedoucí album Davida Bowieho The Next Day kleslo na čtvrté místo, na druhé příčce do hitparády vstupuju očekávaná nahrávka skupiny Depeche Mode Delta Machine. 
27.03.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (196 článků)

Lady GaGa zazní v novém dílu Jamese Bonda

 
Zpěvačka Lady GaGa si může na své konto připsat další úspěch. Tvůrci „bondovky“ ji totiž požádali, aby nazpívala píseň k právě připravovanému dílu… Lady GaGa se stále drží na výsluní.  Úspěšnou zpěvačku si vyhlídli tvůrci nově připravovaného dílu Jamese Bonda a požádali ji, aby nazpívala titulní píseň. Lady GaGa byla prý pro novou „bondovku“, ve které [...]
01.04.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (497 článků)

Nová deska Jaromíra Nohavici je hned po vydání v čele hitparády

 
Písničkář Jaromír Nohavica, s deskou Tak mě tu máš nová jednička tuzemské prodejní hitparády, vystřídal svého mladšího kolegu Tomáše Kluse. Ten je nyní s albem Racek druhý, v první desítce nejprodávanějších alb v České republice má však i další své desky - na osmém místě čtyři roky starý debut Cesta do záhu(d)by a na devátém Hlavní uzávěr splínu. Informovala o tom česká pobočka Mezinárodní federace hudebního průmyslu (IFPI).
01.08.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (97 článků) , Tomáš Klus (706 článků)

Debbi neuspěla v Česko Slovenské SuperStar, teď má ale Anděla!

 
Skladbu Touch The Sun určitě všichni znáte z reklamy na Metaxu. Singl debutoval na 5. místě oficiální CZ IFPI hitparády. Singl Touch the Sun byl ze všech třech nominovaných skladeb nasazen do rádií sice jako poslední, ale i přesto si stačil v závěru roku získat spousty fanoušků a rychle tak dosáhnout příčky nejvyšší! Momentálně se skladba drží již 10. týdnem na prvním místě oficiální české IFPI hitparády a hraje ho rekordní počet rádií. To ale není jediná píseň, byť za ni právě tuto středu dostala prestižního Anděla za skladbu roku, s níž Debbi boduje. Možná se mi zdáš, první singl připravovaného alba, můžete v současné době slyšet v éteru Evropy 2, sítí rádií Kiss, Černé Hory nebo rádia Relax. Na stránkách YouTube jej shlédlo téměř 140 tisíc fanoušků a v oficiální hitparádě IFPI se umístil (opět!) na druhé příčce.
25.02.2011 00:50 |

podobné články

Klus, Neckář, Buty. První tři místa v čele hudební hitparády se nezměnila

 
VIDEOKLIPY. Pořadí v čele tuzemské prodejní hitparády je stejné jako minulý týden. První je Tomáš Klus s albem Racek, Václav Neckář s deskou Dobrý časy je druhý, na třetím místě zůstává nové album skupiny Buty nazvané Duperele.
20.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (254 článků) , Tomáš Klus (706 článků)

V čele tuzemské hitparády zůstává nové album Tří sester

 
V čele tuzemské hitparády zůstává druhý týden nové album Tří sester s názvem Líná hudba holý neštěstí. V první desítce jsou tři novinky - na druhém místě je album Recto Verso francouzské zpěvačky Zaz, na sedmém Laurie Hugh alias Doktor House s nahrávkou Didn't It Rain a na devátém kapela Doctor P.P. s deskou Zdravý doktor. Údaje zveřejnila na svém webu česká pobočka Mezinárodní federace hudebního průmyslu (IFPI). 
15.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (58 článků)

V čele hitparády vystřídal Nohavicu Kryštof

 
V čele tuzemské hitparády bylo uplynulý týden album skupiny Kryštof Inzerát, za ním stejně jako v předchozím kole byl výběr hitů Jaromíra Nohavici s názvem Tenkrát/Nostalgie 90. let. Na třetí příčku poskočila novinka Báry Basikové Belleville. 
19.09.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (555 článků) , Jaromír Nohavica (97 článků)

Britney Spears je zpět a zase dobývá hitparády!

 
Britney Spears (29) se dala konečně dohromady a po dlouhé odmlce se vrací na popovou scénu. Dokonce se stala teprve druhým umělcem v dvaapadesátileté historii americké hitparády, který kdy měl více než jeden singl v prvním týdnu jeho uvedení v čele žebříčku. Její nová písnička Hold It Against Me je prostě hit!
22.01.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (760 článků)

Daniel Landa to vzdal. Už nechce, aby jeho píseň byla hymnou oslav Karla IV.

 
Daniel Landa už nechce, aby jeho píseň Nový Jeruzalém byla hymnou oslav výročí 700 let od narození Karla IV., napsal to na svém facebookovém profilu. Píseň místo toho věnoval veřejné sbírce na zvony kostela na Karlově. Landa podle pražského radního pro kulturu Jana Wolfa (KDU-ČSL) přišel s nápadem, že by jeho píseň mohla být znělkou oslav. Spojení této historické osobnosti s kontroverzním zpěvákem si vysloužilo kritiku.
20.05.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (447 článků) , Karel Nový (138 článků) , Karl Wolf (8 článků)

Za korektnost bojují už i vegani. V Německu zakázali píseň, ve které myslivec zastřelil lišku

 
Píseň „Liško, tys ukradla husu“ se nelíbila jedné z veganek v německém Limburgu. Vadilo jí, že píseň hraje zvonkohra na radnici. Podle jejího názoru totiž skladba vyvolává nenávist ke zvířatům. O případu, kdy radnice ženě ustoupila a skutečně píseň přestala hrát, informuje na základě listu Frankfurter Neue Presse rádio Frekvence 1.
11.02.2017 21:40 |

podobné články

Spearsová zaútočila na čelo americké hitparády

 
Popová hvězda Britney Spearsová se stala teprve druhým umělcem v dvaapadesátileté historii americké hitparády, který kdy měl více než jeden singl v prvním týdnu jeho uvedení v čele žebříčku.
22.01.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (760 článků)

Spearsová s novým singlem zaútočila na čelo americké hitparády

 
Popová hvězda Britney Spearsová se stala teprve druhým umělcem v dvaapadesátileté historii americké hitparády, který kdy měl více než jeden singl v prvním týdnu jeho uvedení v čele žebříčku. Informoval o tom zpravodajský server BBC.
22.01.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (760 článků)

Springsteen v čele britské hitparády. Podeváté!

 
KLIP. Již podeváté v kariéře se americký rocker Bruce Springsteen dostal do čela žebříčku nejprodávanějších alb v Británii. Album Wrecking Ball, ve kterém Springsteen rozhněvaně komentuje rostoucí nerovnost v Americe a důsledky finanční krize, vystřelilo do čela hitparády hned první týden po uvedení.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (51 článků)

Touto romantickou písní o milencích boří Jožo Ráž hitparády. Co na ni říkáte?

 
Skupina Elán v čele s Jožo Rážem  (57) , která se na vrcholu slovenské a české popové hudby drží už několik desítek let, slaví další skvělý úspěch. „Elánovská“ balada z posledního alba Anjelska daň s názvem Kde si totiž doslova válcuje hitparády.
28.05.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jožo Ráž (89 článků)

Miláček národa a hlas lidu s kytarou Tomáš Klus opět v čele hitparády

 
Do čela tuzemské prodejní hitparády se po více než měsíci vrátil Tomáš Klus s albem Racek. Dosud vedoucí Václav Neckář s deskou Dobrý časy je nyní druhý. Na třetím místě zůstává nové album skupiny Buty nazvané Duperele.
13.06.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (254 článků) , Tomáš Klus (706 článků)

Tandem Nohavica & Klus: Na čele tuzemské hitparády severomoravští písničkáři

 
VIDEOKLIPY. Čelo tuzemské prodejní hitparády ovládli písničkáři Jaromír Nohavica a Tomáš Klus. Na prvním místě zůstává Nohavica s deskou Tak mě tu máš. Klus je s albem Racek na druhém místě, na třetí a čtvrté příčce jsou jeho starší nahrávky Cesta do záhu(d)by a Hlavní uzávěr splínu.
29.08.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (97 článků) , Tomáš Klus (706 článků)

Gott se Štaidlem vystoupali na vrchol české hitparády

 
V čele hitparády je album Konec ptačích árií, na němž jsou texty Jiřího Štaidla v podání Karla Gotta. Kompilace vyšla u příležitosti Štaidlových nedožitých 70. narozenin, které připadly na 22. ledna. Dosud vedoucí nahrávka Inzerát od skupiny Kryštof je druhá.
30.01.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4128 článků) , Jiří Štaidl (64 článků)

V čele hitparády je po dvou týdnech opět Kryštof

 
Do čela tuzemské hitparády, které se často mění, se po dvou týdnech vrátilo album Inzerát od skupiny Kryštof. Na druhé místo se probojovala nahrávka Konec ptačích árií, na němž jsou texty Jiřího Štaidla v podání Karla Gotta. Třetí je Jaromír Nohavica s albem Tak mě tu máš, které minulý týden hitparádu vedlo. 
13.02.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4128 článků) , Jaromír Nohavica (97 článků) , Jiří Štaidl (64 článků)