Článek

Nová fasáda nebo střecha? Kde na to vzít?

 
Potřebuje váš dům nová okna, zateplení nebo kotel? A odkládáte tento krok kvůli financím? Zvažte, zda by nebylo vhodné si na takový krok peníze půjčit. Zejména u takových úprav, které vedou k větší úspornosti domu, se to vyplatí. Je však nutné vybrat správný finanční produkt.
14.05.2016 07:05 |

podobné články

Podobné články

Pro novou vládu střecha i fasáda za 290 milionů. Strakovu akademii čeká rekonstrukce

 
Strakova akademie, v níž sídlí Úřad vlády ČR, projde v nadcházejících dvou a půl letech rekonstrukcí. Opraveny budou její fasády a střecha, stejně jako plot kolem celého areálu. Náklady na rekonstrukci jsou 294,5 milionu korun, práce začínají tento měsíc, uvedl v úterý v tiskové zprávě Úřad vlády ČR. V budově zasedne po říjnových sněmovních volbách nová sestava ministrů, až kabinet získá důvěru poslanců.
26.09.2017 13:45 |

podobné články

S prémiovou fasádou ušetříte nejen za topení

 
Fasáda, která šetří energii a výdaje na topení, dnes patří ke zcela běžnému standardu. Úspory za vytápění však nejsou to jediné, co výrobci prémiových fasádních systémů nabízejí. Horkou novinkou ze světa nanotechnologií je fasáda Baumit Nanopor, která zůstane čistá mnohem déle, než je běžné, bez jakýchkoliv zásahů.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Národní knihovna: Fasáda Národní knihovny v Křižovnické ulici září novotou

 
Praha, Klementinum: Fasáda budovy Národní knihovny ČR v Křižovnické ulici prošla zásadní renovací, která se zdaleka netýkala jen nového, ale historicky adekvátního nátěru. Součástí oprav byla také kompletní výměna 85 oken a montáž ztužujících táhel. V současné době dosud pokračují kamenické a kovářské práce, které budou dokončeny během listopadu.
11.12.2013 16:09 |

podobné články

Svítící fasáda Fakulty elektrotechnické ČVUT nabídne veřejnosti interaktivní program s názvem Creative Colours of FEL

 
Dne 13. prosince v 16.30 hodin se v pražských Dejvicích veřejnosti představí interaktivní program s názvem Creative Colours of FEL. Ten zajistí světelná fasáda Linky, instalovaná na budově Fakulty elektrotechnické ČVUT.
04.12.2016 21:20 |

podobné články

Nejcennější dům Nového Jičína: Za tři miliony opraví Starou poštu

 
Nový Jičín chystá opravu jedné z nejhodnotnějších budov ve městě, takzvané Staré pošty z roku 1563 na hlavním náměstí. Fasáda, střecha i interiér se zrenovují takřka za tři miliony.
29.05.2017 14:50 |

podobné články

Halu v České Třebové se zřícenou střechou půjde opravit, překvapil hejtman

 
Oprava sportovní haly v České Třebové, kde se v sobotu zřítila střecha, by nemusela být extrémně náročná. Překvapivě to oznámil hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD). Podle předběžného posouzení nebyla budova jako celek zásadně poškozena. Nová střecha by podle hejtmana měla mít jinou konstrukci.
19.01.2017 15:40 |

podobné články

Dům vám udělá fasáda

 
Je to tak – oblečením můžete do okolí vyslat mnoho informací o sobě. Bez ohledu na to, zda jsou pravdivé, či nikoli, mají vliv na další komunikaci. Podobně je to i s domem. Jeho oblečení – fasáda – vypovídá mnohé o svém majiteli: jaký má vkus, zda inklinuje k tradiční, nebo spíše moderní architektuře, zda je ochoten experimentovat, nebo se přizpůsobit okolí, zda si nechá poradit, nebo jde stůj co stůj vlastní cestou, do jaké míry se on nebo někdo jiný vzhledem stavby zabýval a zvažoval různé možnosti, jak ji vylepšit. Všechny tyto informace může dům svou fasádou do světa křičet nebo jen decentně naznačovat.
21.05.2012 23:00 |

podobné články

Na Sokolovsku hoří střecha budovy

 
Deset cisteren hasičů míří ve čtvrtek krátce po poledni v Nejdku na Sokolovsku do Karlovarské ulice, kde hoří střecha budovy. O požáru informoval mluvčí hasičů Martin Kasal.
25.11.2010 13:05 |

podobné články

Padající střecha zranila 12 fotbalistů, z toho 3 těžce. VIDEO

 
Během sobotní silné bouře v texaském Dallasu se zřítila střecha místního klubu Cowboys, který hraje americký fotbal.
03.05.2009 15:50 |

podobné články

FOTO: Střecha továrny v plamenech. Škoda několik milionů

 
V Paskově u Frýdku-Místku hořel průmyslový areál. Před 10. hodinou tam vzplála střecha jedné z firem.
05.01.2010 11:05 |

podobné články

Na koně spadla střecha. Probořila se pod sněhem

 
Pod tíhou sněhu spadla v Ostravě střecha stáje. Těžce zranila koně, který byl uvnitř.
10.01.2010 11:10 |

podobné články

Pod tíhou sněhu se začínají propadat střechy

 
Pod tíhou sněhu se v sobotu prolomila plechová střecha na autobusovém nádraží v Milevsku. Událost se naštěstí obešla bez zranění. Množství sněhu nevydržela ani střecha atletické haly v Hodoníně. Ta se v zimě nevytápí a nevyužívá. Problémy jsou i na dalších místech.
30.01.2010 19:10 |

podobné články

Spolehlivá střecha se zárukou 30 let a životností až třikrát delší!

 
Až sto let bude váš dům chránit atraktivní a zároveň spolehlivá střecha, pokud zvolíte střešní systém KM Beta. Jeho součástí jsou dva různé typy střešní krytiny v sedmi barevných odstínech a třech variantách povrchové úpravy. Dlouhou životností vynikají také nové betonové střešní doplňky, které nahradily obvyklý plast. Vydrží totiž oproti němu několikanásobně déle, barevně dokonale ladí se základními taškami, a ...
09.04.2010 15:50 |

podobné články

Krvavá svatba! Střecha zabila 65 lidí, umíraly i děti

 
Nejméně 65 návštěvníků svatební hostiny v Afghánistánu ve středu zahynulo poté, co se na ně zřítila střecha. Informují o tom agentura Reuters a webový portál televizní stanice Fox News.
27.10.2010 15:35 |

podobné články

Propadlá střecha u Divadla v Dlouhé zranila tři děti

 
Pod tíhou sněhu se u pasáže u Divadla v Dlouhé propadla střecha. Nejméně tři dětiy se zranily.
07.12.2010 11:20 |

podobné články

Chlapce v Orlové těžce zranila bortící se střecha. Ostatní utekli

 
Střecha staré stodoly se v pátek odpoledne propadla v Orlové na Karvinsku a zranila jedno z dětí, které si ve stodole hrály. Dalším se podařilo utéci.
18.02.2011 23:00 |

podobné články

Během otřesů se loupe střecha domu

 
Země se otřásá, kývají se vedení, auta hopsají po silnici, střecha se rozpadá. Jak to vypadá během otřesů silných 8,9 stupně Richterovy škály.
15.03.2011 13:55 |

podobné články

POŽÁR V CENTRU PRAHY! U Palachova náměstí HOŘELA STŘECHA

 
V centru Prahy na Křížovnické ulici nedaleko Náměstí Jana Palacha vzplála krátce po půl čtvrté odpoledne střecha činžovního domu. Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů s dvěma výsuvnými plošinami, zjistil Mediafax na místě.
09.04.2011 19:50 |

podobné články

V Bílovci se zřítila střecha domu. Zůstal někdo v troskách?

 
V Bílovci na Novojičínsku se zřítila střecha částečně neobydleného domu. Trosky nyní prohledávají psovodi. Zjišťují, zda v sutinách někdo nezůstal. Podle mluvčího moravskoslezských záchranářů se zatím nepotvrdilo, že by si neštěstí vyžádalo lidské životy či zranění.
21.04.2011 13:25 |

podobné články