Článek

Noida žádný střelec nedostane: Jakou si objedná bouchačku?

 
Je to drsňák každým coulem. Václav Noid Bárta (34) složil zkoušky na zbrojní průkaz! „Šprtal jsem se na to, mám z toho fakt radost,“ svěřil se zpěvák.
27.02.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)
Podobné články

Žena si schovala do frndy nabitou bouchačku, vyvázla s podmínkou

 
Texasanka, která schovala plně nabitou bouchačku ve své evidentně velké frndě, vyvázla u soudu s podmínkou. Ashley Cecilia Castaneda (33) byla zadržena v roce 2015 při kontrole podezřelého vozidla.
22.06.2017 14:55 |

podobné články

Drsný dopis právníka Gábiny pro podváděného Noida: Václave, začni platit!

 
Rozvod modelky Gábiny Dvořákové (28) a Václava Noida Bárty (36) se začíná měnit v peklo. Gábinka Noida veřejně obvinila z toho, že užíval drogy a je závislý na alkoholu, a navíc uvedla, že ji vyhodil v kocovině z domu. Její právník nyní navíc Noida vyzývá k tomu, aby rozvod proběhl v klidu a hlavně, aby začal co nejrychleji Gábince cálovat...
30.03.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1140 článků)

Sexy Žofie s vtípkem

 
Sedí pán v restauraci, má před sebou diplomatku, občas ji otevře, nahlédne do ní, povzdechne si, objedná si koňak. Když už si takhle objedná koňak potřetí, číšníkovi to nedá a zeptá se: "Co to tam prosím vás máte?" Pán otevře diplomatku a v ní je malinkatý tenisový kurt, na něm hrají malinkatí panáčci tenis, malinkatý rozhodčí na empajru to řídí.
21.05.2014 06:15 |

podobné články

Češi na webu hojně nakupují oblečení, kosmetiku i počítače. Zájem je i o léky

 
Na internetu Češi nakupují nejvíce oblečení, kosmetiku a počítače. Oděvy či obuv si alespoň jednou ročně objedná v e-shopu 49 procent lidí. Kosmetický přípravek či parfém si pak objedná 39 procent zákazníků, počítače a notebooky si v e-shopech kupuje 35 procent lidí. Vyplývá to z výzkumu Asociace pro elektronickou komerci (APEK).
27.03.2017 15:40 |

podobné články

Poprvé po kopačkách od Noida! Dvořáková musela nakupovat za své: Tanga si vzala, ale na podprsenku zapomněla!

 
"Gábina Dvořáková dostala kopačky od Noida":http://www.extra.cz/noida-potkalo-pred-vanoci-neuveritelne-stesti-usetril-pul-mega-za-darky-uz-totiz-nechodi-s-dvorakovou-co-napsal-na-facebook-a-jak-bude-slavit mimořádně nevhod, v době vánočních nákupů, a tak se musí starat sama. Ještě než několik hodin po tom, co si Noid sbalil čemodan, prchla k mamince do Strakonic, měla domluvený nákup (zřejmě s tzv. porozchodovou slevou) ve spřáteleném berounském butiku, kam rády chodí celebrity a kam měla dorazit i s Noidem.
27.12.2013 17:42 |

podobné články

Gábina Dvořáková se drsně opřela do Noida. Je závislý na ALKOHOLU a měl problémy s DROGAMI!

 
Manželství Gabriely Dvořákové (28) a zpěváka Václava Noida Bárty (36) je zřejmě u konce. Nejdříve to vypadalo, že se jejich vztah rozpadl kvůli krásné Gábině, která měla Noida podvádět s plastickým chirurgem. Nyní vyplouvají na povrch další šokující informace. Vašek je prý alkoholik a měl problémy s drogami!
29.03.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (55 článků) , Václav Bárta (1140 článků)

Carey po rozchodu požadovala odškodné, od miliardáře nic nedostane

 
Zpěvačka Mariah Carey (47) nedostane, co chtěla. Po rozchodu s australským miliardářem požadovala bolestné ve výši padesáti milionů dolarů. Australský miliardář jí ale vzkázal, že nedostane ani dolar. Ona se mu prý hodlá pomstít tím, že ho zcela vystříhá ze záběrů ve své reality show.
20.11.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (446 článků)

Jaká jste osobnost? Odhalí vás oblíbená pizza!

 
Doktor Alan Hirsch z Illinois se celý život zabývá vlivem jídla na psychologii člověka a naopak. Zajímají ho chutě a vůně v souvislosti s typem osobnosti. Nedávno na základě mnohaletých výzkumů dokázal sestavit typologii lidské osobnosti podle toho, jakou pizzu si člověk objedná. Tak třeba milovníci ostré posypky s chilli rádi riskují.
12.11.2014 11:00 |

podobné články

Žádný signál již není problém: iPhone teď dokáže posílat kouřové signály!

 
Jste na odlehlém místě, kde váš chytrý telefon nemá žádný signál? Žádný problém! Německý vynálezce sestrojil periferii, díky které může iPhone posílat kouřové signály. A k těm se americká zpravodajská služba NSA jen tak nedostane!
18.02.2014 13:10 |

podobné články

Vilém Čok - Proč nosí bouchačku?

 
PRAHA – Hrozí zpěvákovi Vilému Čokovi (47) nějaké vážné nebezpečí? Jde mu snad o život? Mohlo by to tak vypadat! Deník Aha! ho načapal v Sokolovské ulici v Praze-Karlíně s bouchačkou, kterou měl přímo za opaskem!
27.04.2009 08:58 |

podobné články

Osobnosti: Vilém Čok (95 článků)

Kamarád atentátníka Vondrouše: Pavel plánoval vystřílet poslance!

 
Tak tohle je vskutku šokující svědectví o atentátníkovi na Václava Klause! Pavel Vondrouš (26) podle svého kamaráda tvrdil, že kdyby měl bouchačku, vystřílí celou Sněmovnu.
01.10.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9104 článků)

VIDEO: Opilci v metru ruply nervy! Vytáhnul bouchačku a mířil Pražanům mezi oči

 
Dramatické chvíle zažili cestující na lince metra B ve stanici Invalidovna. Šestatřiceti letý muž za jízdy ve vagonu vytáhl zbraň a ohrožoval s ní cestující.
07.02.2013 13:55 |

podobné články

Tak to už je vrchol! Mladík zastřelil svého kamaráda a pak si s jeho mrtvolou udělal selfie!

 
Amerika, země zaslíbená, plná desetiletých dětí, které u sebe nosí bouchačku, a když jim neprodáte krabičku cigaret, zastřelí vás nebo vystřílejí místní školu, kino či kostel.
11.02.2015 09:46 |

podobné články

A teď začne křik, že magor dostal do ruky bouchačku. Bezpečnostní expert nahlíží jiným pohledem na masakr v hospodě v Uherském Brodě

 
Devět mrtvých. Neuvěřitelně děsivá bilance brutální střelby v Uherském Brodě otřásla celou republikou. Podle místního starosty a senátora Patrika Kunčara (KDU-ČSL) byl útočník psychicky nemocný. Tímto směrem by se podle předsedy Unie bezpečnostních složek Jiřího Vítka mělo ubírat vyšetřování: "Nejdřív bych zkoumal, zda nedošlo k pochybení v léčbě," reagoval Vítek pro ParlamentníListy.cz, který se zároveň obává toho, aby tragédie nenasměrovala politickou reprezentaci k honu na majitele zbraní.
24.02.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (53 článků)

Kdo jde po Slavíkovi? Karel Gott se bojí o život!

 
Hrozí Karlu Gottovi (76) a jeho rodině vážné nebezpečí? Bojí se snad o svůj život? Vše tomu nasvědčuje! Kolem několikanásobného Slavíka se čím dál častěji motají bodyguardi, což dříve nebývalo zvykem, a také zpěvákova dcera Dominika (42)! Ta se dokonce rozhodla absolvovat výcvik pro střelce, aby mohla získat zbrojní průkaz a bouchačku!
20.09.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4711 článků)

Kdo jde po Slavíkovi? Karel Gott se bojí o život!

 
Hrozí Karlu Gottovi (76) a jeho rodině vážné nebezpečí? Bojí se snad o svůj život? Vše tomu nasvědčuje! Kolem několikanásobného Slavíka se čím dál častěji motají bodyguardi, což dříve nebývalo zvykem, a také zpěvákova dcera Dominika (42)! Ta se dokonce rozhodla absolvovat výcvik pro střelce, aby mohla získat zbrojní průkaz a bouchačku!
23.09.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4711 článků)

Plzeňáci se rvali, pak vytáhli bouchačku a ještě se pustili do policistů

 
Sobotní rvačku řešila policie v Plzni. Mezi dvěma skupinkami lidí se strhla bitka, kterou jeden z mužů chtěl ukončit vytažením pistole. Když na místo dorazila policie, násilníci se do nich pustili.
19.10.2015 12:40 |

podobné články

VIDEO Ringo Čech: Evropa je zničená, všechno je lež. Muslimové začnou válku, vyženou je Rusové. Kup si bouchačku. Ale lidi nejsou blbí, vojáci se dávaj dohromady

 
Zpěvák a umělec František Ringo Čech byl hostem Pokecu Libora Boučka na serveru Netchannel.cz. A nebral si servítky, když hovořil o budoucnosti. Video se nyní šíří sociálními sítěmi pomocí sponzorovaného odkazu.
07.08.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (407 článků)

Opilec tasil bouchačku: Špatná oběť!

 
Vybral si špatnou oběť. Opilý mladík (19), který mával v Tachově plynovou zbraní, narazil na policistu (45) v civilu.
07.11.2017 12:15 |

podobné články