Článek

Noční zkáza ve Florencii: Zatopené ulice, popadané stromy, desítky zranění

 
Desítky zraněných lidí, spadlé stromy a nefunkční vlaková spojení za sebou zanechala silná bouře, která v noci na dnešek udeřila u severoitalské Florencie.
02.08.2015 15:25 |

podobné články

Podobné články

Běsnění bouřky: Popadané stromy, zatopené domy a silnice

 
Varování meteorologů před silnými bouřkami se naplnilo. Na Liberecku padaly stromy, v Kutné Hoře mají v domech bahno.
28.07.2012 12:10 |

podobné články

Prudká bouře v Praze lámala stromy a zaplavila sklepy a garáže

 
Pražští hasiči kvůli prudké bouři, která se v podvečer prohnala nad metropolí, zasahují u zhruba třicítky případů. Jde o popadané stromy a větve a zatopené sklepy a garáže. Na jednom místě natekla voda do školy, řekla na mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Na několika silnicích kanalizace přestala pobírat návaly vody. Voda se tak rozlila po silnicích.
09.06.2013 20:20 |

podobné články

Pražští hasiči v pohotovosti. Bouře nad Prahou lámala stromy

 
Pražští hasiči kvůli prudké bouři, která se v podvečer prohnala nad metropolí, zasahují u zhruba třicítky případů. Jde o popadané stromy a větve a zatopené sklepy a garáže. Na jednom místě natekla voda do školy, řekla na dotaz mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Na několika silnicích kanalizace přestala pobírat návaly vody. Voda se tak rozlila po silnicích. 
09.06.2013 20:55 |

podobné články

Polámané stromy, zatopené metro, ČR sčítá škody po bouřce

 
Prakticky po celé zemi měli včera hasiči docela napilno. Museli vyjíždět k zatopeným sklepům, domům, dokonce i k zatopenému metru. Jinde situaci komplikovaly také popadané stromy...
22.07.2014 08:55 |

podobné články

SNĚHOVÁ KALAMITA: Železniční dopravu omezují popadané stromy a sníh

 
Popadané stromy a zavaté výhybky zastavily v úterý ráno dopravu na několika železničních tratích. Vlaky nejezdí v západních Čechách a na Ústecku.
07.12.2010 07:00 |

podobné články

Česko zasáhly prudké bouře, hasiči odstraňují popadané stromy

 
Česko zasáhly v sobotu silné bouřky. Prudký déšť doprovázený nárazovým větrem skrápěl především regiony v Čechách, kde dopravu komplikovaly popadané stromy. Voda zaplavila silnice na jihu Čech, na dálnici D11 na Hradecku se sesunul svah.
28.07.2012 19:35 |

podobné články

Silný vítr a popadané stromy. České železnice na třech tratích mají náhradní dopravu

 
Poryvy silného větru způsobily výpadky železničního provozu celkem na třech tratích. Popadané stromy ochromily vlakovou dopravu v úsecích Česká Kamenice - Mlýny, Osek - Louka u Litvínova a Žihle - Blatno. V postižených místech byla zavedena autobusová doprava.
16.03.2014 17:55 |

podobné články

V noční bouři zaplavilo silnice bahno z polí, stromy padaly i na koleje

 
Na řadě míst především v Čechách způsobily noční bouřky se silným větrem komplikace na komunikacích. V Libereckém kraji popadané stromy zablokovaly silnice i železnice. Meteorologové zaznamenali také mohutné srážky.
25.08.2011 08:05 |

podobné články

Noční bouře porážela stromy, kvůli spadlým kmenům havarovaly vlaky

 
Na řadě míst především v Čechách způsobily noční bouřky se silným větrem komplikace na komunikacích. V Libereckém kraji popadané stromy zablokovaly silnice i železnice. Meteorologové zaznamenali také mohutné srážky. Ve dvou případech spadl strom na koleje, a zapříčinil tak nehodu vlaku.
25.08.2011 10:00 |

podobné články

Večerní bouřka na Vysočině lámala stromy

 
Vysočinou se dnes v podvečer přehnala bouřka, která za sebou nechala přelámané stromy a vytopené sklepy. Hasiči zasahovali u téměř dvou desítek událostí. Nejvíc práce měli na Třebíčsku. Ve většině případů odstraňovali ze silnic popadané stromy.
23.05.2012 10:00 |

podobné články

Zatopené sklepy, stromy na silnicích: Hasiči zažili pernou noc

 
Silný déšt se v noci přhenal přes území republiky. Zatopené sklepy domů a silnice pod vodou zaměstnaly hasiče na třech místech Břeclavska a v Rousínově na Vyškovsku.
12.06.2012 22:05 |

podobné články

Rozvodněné řeky trápí celé Vsetínsko, zaplaveny jsou desítky domů

 
Rozvodněné toky ve Zlínském kraji už zaplavily desítky domů. Valašské Meziříčí evakuuje obyvatele ze zatopené místní části Juřinka, řekla ČTK mluvčí městského úřadu Vendula Šmídová. Na některých místech nefunguje elektřina a jsou zatopené silnice.
17.05.2010 09:35 |

podobné články

Bouře: Škody za stovky tisíc!

 
AKTUALIZOVÁNO: Popadané stromy, neprůjezdné silnice, zatopené sklepy i požáry od blesku zaměstnaly v noci na sobotu středočeské hasiče.
18.07.2009 09:30 |

podobné články

ÚČET BOUŘEK: požáry, popadané stromy, zatopené sklepy...

 
Studená fronta, která se ve středu a v noci na čtvrtek prohnala Českem za sebou naštěstí nezanechala žádné větší škody, ale i tak měli záchranáři plné ruce práce.
23.06.2011 06:40 |

podobné články

Lijáky a silný vítr se opět prohnaly Českem: Bouře, potopa, spoušť...

 
Evakuace stovek dětí z táborů po celé zemi, náročná záchrana osmi malých vodaček z Vltavy v Českém Krumlově, zatopené domy, popadané stromy, nesjízdné silnice, podemleté železniční tratě a stovky domácností bez proudu.
07.07.2012 12:15 |

podobné články

Dobešův poradce Bátora: Zkáza Slovanů je skvělá

 
Účastnil se protižidovských přednášek, sám neonacisty poučoval, líbí se mu Zkáza Slovanů a je poradcem muže, který připravuje státní maturity. Ladislav Bátora, kterého chtěl ministr školství Dobeš povýšit dokonce na svého prvního náměstka měl s neonacisty vskutku nadstandartní vztahy. Navíc se mu údajně líbil i antisemitský spis nazvaný Zkáza Slovanů. Bude z ní povinná četba pro děti?
30.04.2011 19:15 |

podobné články

Spadlé stromy, výpadek elektřiny a 300 tisíc blesků: Českem se prohnala bouře

 
Popadané stromy po noční bouřce zkomplikovaly dnes ráno provoz na řadě míst v Česku. Následky pociťují hlavně lidé ve Středočeském a Jihočeském kraji, kde kvůli stromům na kolejích či trakčním vedení nejezdí v některých úsecích vlaky. Velká zpoždění nabraly vlaky i na hlavní trati Praha-Kolín. Tisíce domácností navíc zůstaly bez proudu. Hasiči po celé republice měli do rána téměř 800 výjezdů a následky bouřky budou odstraňovat ještě celý dnešní den.
23.06.2017 07:00 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

V noční bouři zaplavilo silnice bahno z polí, do spadlého stromu narazil vlak

 
Na řadě míst především v Čechách způsobily noční bouřky se silným větrem komplikace na komunikacích. V Libereckém kraji popadané stromy zablokovaly silnice i železnice. Meteorologové zaznamenali také mohutné srážky. Do spadlého stromu na Havlíčkobrodsku narazil osobní vlak.
25.08.2011 08:15 |

podobné články