Článek

Noční přestřelka v domě herce Milana Kňažka: Zbraň má už od devadesátých let!

 
Takové drama nezažil ani ve filmu! Do vily Milana Kňažka (71) se v noci vloupal zloděj. Herec a bývalý politik po něm vypálil dvě rány a zasáhl ho do nohy. Legálně drženou zbraň má prý Kňažko už od devadesátých let…
12.01.2017 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)
Podobné články

Nejnovější fakta o střelbě Kňažka: Ubránil zlato, zbraň mu zabavili!

 
Drama jako z akčního filmu! V domě slovenského expolitika a herce Milana Kňažka (71) se střílelo. Zloděj, který se tam vloupal v noci z úterý na středu, skončil s prostřelenou nohou v nemocnici. Hercovu zbraň zabavila policie.
12.01.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Střelba v domě herce Milana Kňažka: Vážné zranění!

 
Obrovské drama se odehrálo v bratislavské vile slovenského herce a neúspěšného kandidáta na prezidenta Milana Kňažka. Ve středu v časných ranních hodinách se odtud ozvala střelba.
11.01.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Zloděj, který se vloupal do vily Kňažka: Je to gambler!

 
Obviněný lupič Pavel. N (49) ze Strakonic, který kradl u Milana Kňažka (71) je hazardní hráč.
15.01.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Postřelený Čech, který se vloupal ke Kňažkovi: Herec zuřil nad výší trestu!

 
Tříletý trest vězení vyměřil dnes slovenský soud českému občanovi za krádež peněz a cenností v bratislavské vile známého herce Milana Kňažka. Verdikt není pravomocný, obhajoba i prokurátor si ponechali lhůtu na odvolání. Obžalovanému hrozilo až deset let vězení. Kňažko, který zloděje ve svém domě přistihl a postřelil, netajil nelibost nad výší uloženého trestu a slovně se pustil do předsedy senátu.
16.06.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Milan Kňažko (71): Výhrůžky smrtí hercově rodině!

 
V polovině ledna proběhla českými i slovenskými médii zpráva, že se v domě herce a bývalého politika Milana Kňažka (71) střílelo. Stačilo málo a vše mohlo skončit tragédií. Při herci však stálo štěstí – probudil se ve správný čas a legálně drženou zbraní mohl vystřelit po lupiči, který se k němu v noci vloupal. A štěstí při něm stálo i minulou sobotu, kdy si za monodrama Shylock odnesl Cenu Thálie. A právě po úterním představení jsme se potkali ke společnému rozhovoru, který – k mému milému překvapení – probíhal v plynné češtině...
02.04.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Českému lupiči z Kňažkovy vily hrozí 10 let vězení: Policie na Slovensku ukončila vyšetřování

 
Těžká životní situace měla Pavla Novotného (49) přivést až k zoufalému činu. Začátkem roku se pokusil vykrást vilu slovenského herce Milana Kňažka. Ten ho ale při činu nachytal a svůj majetek bránil střelnou zbraní. Policie po třech měsících ukončila vyšetřování - Novotnému hrozí až 10 let ve vězení.
13.04.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků) , Pavel Novotný (516 článků)

Slavní Slováci na návštěvě v Praze: Vášáryová, Lasica a Kněžko okukovali výlohy!

 
Pokud právě bloumáte ulicemi Prahy, můžete narazit na slovenské herecké legendy Emílii Vášáryovou (74), Milana Lasicu (76) a Milana Kňažka (71). Ti tři totiž zavítali do hlavního města a obhlížejí místní obchody.
19.10.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (76 článků)

Milanu Kňažkovi je sedmdesát

 
Slovenského herce Milana Kňažka, který slaví sedmdesáté narozeniny, si starší diváci pamatují hlavně jako představitele hlavní role ve filmu Dobří holubi se vracejí. Ti mladší jej znají spíše coby masového vraha ze snímku Normal.
28.08.2015 14:46 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Milan Kňažko jako Shylock poprvé v novém roce na Jezerce. Hra je namířena proti přehnané politické korektnosti

 
První letošní představení hry Shylock v podání charismatického herce Milana Kňažka bude v pražském Divadle Na Jezerce ve znamení dvou sedmnáctek. Inscenace v režii Radka Balaše bude mít totiž přesně 17. ledna 17. reprízu. Hru Shylock napsal Kanaďan Mark Leiren-Young před dvaceti lety. Za tu dobu doslova obletěla svět a hrála se na mnoha kanadských, amerických i evropských jevištích.
06.01.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků) , Mark Young (1 článek) , Mark Young (1 článek) , Mark Young (1 článek)

Lupič, kterého postřelil Kňažko, je ze Strakonic: Má pět dětí a zemřela mu žena

 
Pochází z jižních Čech, loupil ale 360 kilometrů daleko! Lupičem, který v luxusní bratislavské vile přepadl herce Milana Kňažka a jeho manželku, je podle slovenského deníku Nový Čas devětačtyřicetiletý Pavel Novotný ze Strakonic.
13.01.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků) , Pavel Novotný (516 článků) , Pavel Nový (386 článků) , Pavel Nový (275 článků) , Pavel Čech (106 článků)

Partnerka zloděje z Kňažkovy vily: Jsme ve s*ačkách, promluvím, až mi zaplatíte!

 
Do domu slovenského bývalého politika a herce Milana Kňažka se v noci z úterý na středu vloupal pravděpodobně devětačtyřicetiletý Pavel Novotný ze Strakonic. Kňažko ho postřelil a Novotný teď leží v nemocnici. TV Joj se podařilo vypátrat jeho partnerku, která ale nepromluví, dokud jí nezaplatí.
14.01.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků) , Pavel Novotný (516 článků)

Zloděj Pavel, kterého postřelil Milan Kňažko: Hrozila mu amputace!

 
Svůj zločin si určitě bude vyčítat až do konce života. Čech Pavel Novotný (49), který se minulý týden vloupal do vily slovenského herce Milana Kňažka, byl po komplikovaném střelném poranění, které mu Kňažko způsobil při ochraně svého majetku, převezen do nemocničního zařízení ve vězení, kde počká na soud. Jeho zranění bylo natolik vážné, že hrozila i amputace!
21.01.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků) , Pavel Novotný (516 článků) , Pavel Čech (106 článků)

Vykradení Kňažkovy vily: Soud s Čechem zlodějem začíná

 
Bratislavský soud začne v pátek projednávat kauzu českého občana, kterého prokuratura obžalovala z krádeže ve vile známého slovenského herce a exministra Milana Kňažka i z dalších trestných činů.
16.06.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Vzteklý Kňažko: Hysterie u soudu!

 
Takové stání bratislavský soud dávno nezažil. Před soudce se postavil zloděj, který kradl ve vile herce Milana Kňažka (71). A odešel se směšným trestem!
17.06.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)

Zbraň! Zbraň! Trump zažil na pódiu horkou chvíli. Promlouvá, co mu to způsobilo

 
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump zažil ve městě Reno ve státě Nevada velmi rušný večer. Z pódia ho odvedli dva agenti tajné služby poté, co zazněl výkřik „zbraň“ a dav na mítinku začal panikařit. Informovala o tom agentura AP. Nakonec se však ukázalo, že údajný útočník u sebe žádnou zbraň nemá. Jen protestuje proti muži, kterého považuje za „diktátora a fašistu“. Serveru britského deníku The Guardian poskytl exkluzivní rozhovor.
06.11.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3640 článků)

Po smrti Ivana Jonáka si prý mnozí mocní oddechli. S diskotékovým králem odešlo mnoho svědectví o devadesátých letech

 
Ivan Jonák, odsouzený v devadesátých letech na 18 let za to, že si objednal vraždu manželky, nedávno zemřel. Jeho přítel podnikatel Filip Turek v rozhovoru pro server Týden.cz poznamenal, že si po Jonákově smrti řada mocných lidí oddechla. Jeho kamarád totiž věděl mnohé o divokých devadesátých letech.
28.02.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (57 článků)

Přestřelka v Charkově: Dva mrtví a několik zraněných!

 
Noční přestřelka znepřátelených radikálních skupin v ukrajinském Charkově si vyžádala minimálně dva mrtvé a několik zraněných, včetně jednoho policisty. Krvavý konflikt propukl v ulicích východoukrajinského města v pátek večer.
15.03.2014 11:20 |

podobné články

Umělec se rozhodl přetvořit noční můry dětí ve fotografie. Z těch výsledků nebudete klidně spát!

 
Když jste dospělí, "noční můry jsou o dost jiné":http://www.extra.cz/8-detskych-hororovych-hrdinu-kvuli-kterym-mate-dodnes-nocni-mury, než jak vypadaly, když jste byli dětmi. Dnes se vám zdá o tom, že jste ztratili peněženku se všemi doklady nebo přišli pozdě do práce. Noční můry dospělých se skládají spíše z praktických hrůz, které se mohou stát každému, zatímco "děti mají noční můry skutečně něco jako ryzí horory":http://www.extra.cz/20-panenek-ktere-byste-si-do-pokojicku-nedaly-o-tomhle-se-vam-bude-zdat.
13.07.2014 13:05 |

podobné články

Autonehoda Milana Kňažka: Soud o ročním vězení odložili!

 
Ještě nějakou dobu se slovenský herec známý i z řady českých filmů si může užívat poklidu svobody. Nemusí se obávat ročního vězení, které mu hrozí kvůli autonehodě, jíž měl způsobit velkou rychlostí. K soudu překvapivě nedorazil jeden z hlavních svědků.
28.09.2010 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kňažko (58 článků)