Článek

Nikdy jsem tak netrpěl, říká dvojnásobný vítěz nejslavnějšího triatlonu na světě

 
Těžko byste hledali slavnější triatlonový závod než havajský Ironman. A teď si představte, že ho vyhrajete rovnou dvakrát za sebou. Právě tohle totiž zažil nejen olympijský vítěz z Pekingu Jan Frodeno, ale i Daniela Ryfová, která si navíc vylepšila ženský traťový rekord.
09.10.2016 16:05 |

podobné články

Podobné články

Kvůli triatlonu se dnes částečně uzavře Strakonická ulice v Praze

 
Kvůli mezinárodnímu triatlonu bude dnes od 7:30 do 18:00 částečně uzavřená Strakonická ulice v Praze. Řidiči musí počítat s objížďkou směrem do centra přes Zbraslav a Barrandovský most. Hlavní problémy lze podle pražského magistrátu očekávat na náměstí ve Zbraslavi. Kvůli triatlonu se změní i některé linky městské hromadné dopravy. Závod začíná ráno, plánek trasy je na webu www.czechbigman.cz.
05.07.2014 05:45 |

podobné články

STRAŠNÝ PŘÍBĚH: Zdeňka (†35) léčili z paranoidní schizofrenie, kterou vůbec netrpěl! Rodina: Doktoři ho zabili!

 
Místo aby Zdeňkovi H. (†35) lékaři pomohli, udělali mu ze života peklo. A nakonec ho zabili! Přesně o tom jsou přesvědčeny jeho přítelkyně Eva se svou dcerou Ivetou! Proti nešetrným metodám lékařů bojovaly, leč bezúspěšně. Byl léčen na paranoidní schizofrenii, kterou zřejmě vůbec netrpěl! Přes svůj nesouhlas byl dopován silnými léky, ze kterých mu bylo špatně. Letos v květnu mu po nich v psychiatrické léčebně přestalo pracovat srdíčko...
17.10.2012 12:05 |

podobné články

Masový vrah Zdeněk K. nouzí netrpěl: Žil z dědictví a dávek! A z akcií?

 
Dlouhá léta byl nezaměstnaný. Nepracovala ani jeho manželka. Přesto masový vrah z Uherského Brodu Zdeněk K. nouzí netrpěl. V řadovce, která byla uvnitř údajně moderně zařízená, žil poměrně skromně, stačil příjem z dávek, ale svou roli sehrál i rodinný majetek. Před 12 lety totiž Zdeněk K. pohřbil otce. A patrně podědil pozemky.
27.02.2015 18:40 |

podobné články

Máma oběti taxivraha zná detaily synovy smrti: Aspoň vím, že jsi netrpěl. Je mi zle z té krysy

 
Datum soudu s podezřelým z vražd taxikářů se nezadržitelně blíží a máma jeho nejmladší oběti Daniela C. už dostala předvolání. O vině obžalovaného je přesvědčená a žádné hezké slovo pro něj pochopitelně nemá. Jedinou útěchou jí je, že její syn před smrtí netrpěl.
10.10.2016 14:00 |

podobné články

Otec roku: Se svou postiženou dcerou závodí v triatlonu!

 
Tomu se říká rodičovská láska. Pro svou dceru Maddy, která je po mozkové obrně, začal táta Rick pravidelně cvičit a při závodění ji bere všude s sebou. Při triatlonu tak dceru tahá v člunu, na vozíku a nebo ji nosí v náručí. Dívka totiž miluje, když je v pohybu, což jí bohužel její zdravotní stav neumožňuje.
16.08.2012 05:05 |

podobné články

Frintová skončila na ME v triatlonu pátá! Jsem spokojená, i když to na pódium nestačilo, řekla

 
Česká reprezentantka v olympijském triatlonu Vendula Frintová skončila na mistrovství Evropy v izraelském Eilatu pátá a neobhájila tak druhé místo z loňského šampionátu ve Španělsku. Evropskou šampionkou se stala Švýcarka Nicola Spirigová. V juniorkách splnila cíl Aneta Grabmüllerová, doběhla na 12. místě a vybojovala nominaci na říjnové mistrovství světa juniorů.
20.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Jela jsem na krev, titul je extra bonus, zářila mistryně Evropy v zimním triatlonu Erbenová

 
Česká triatlonistka Helena Erbenová se v sobotu v italském centru Carcoforo stala mistryní Evropy v zimním triatlonu. Při hodnocení závodu zářila štěstím, zároveň přiznala, že v Itálii jela na krev.
05.03.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Erbenová (8 článků)

Dvojnásobný olympijský vítěz v shorttracku nesmí tři roky závodit

 
Dvojnásobný olympijský vítěz v rychlobruslení na krátké dráze I Čung-so a jeho kolega z korejské reprezentace Kwak Jun-ki byli doma distancováni na tři roky kvůli tomu, že napomáhali ovlivňování výsledků.
06.05.2010 14:25 |

podobné články

Muž žádal o invalidní důchod. Poté ho natočili při triatlonu

 
Devětatřicetiletý Anthony Connor z britského Manchesteru si myslel, že si může dlouhodobě přilepšovat dávkami, na které neměl právo. Jenže tak dlouho "chodil se džbánem pro vodu", až jej někdo udal, že se účastní triatlonu, ač by podle všeho měl jen stěží chodit.
22.11.2012 14:55 |

podobné články

Button vymění formuli za plavky, kolo a běžecké boty. Zúčastní se triatlonu

 
Lídr mistrovství světa F1 Jenson Button je jedním z jedenácti tisíc sportovců, kteří plánují postavit se na start Londýnského triatlonu.
14.05.2009 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jenson Button (191 článků)

Učitel přehodil pořadí disciplín, při triatlonu utonul student

 
Při školním triatlonu se vloni utopil jeden ze studentů. Učitel, který měl závod na starosti, stojí u soudu.
27.07.2009 16:40 |

podobné články

Maršál britského letectva zemřel při triatlonu

 
Druhý nejvyšší důstojník britského královského letectva RAF Christopher Moran (54) zemřel poté, co zkolaboval při triatlonu.
27.05.2010 13:45 |

podobné články

Cyklista Armstrong plánuje start v triatlonu na Novém Zélandu

 
Cyklista Lance Armstrong se po svém posledním cyklistickém závodě kariéry, kterým má být lednové Tour Down Podle v Austrálii, vrátí k triatlonu.
22.11.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků)

Mistry ČR v olympijském triatlonu jsou Ospalý a Vodičková

 
Triatlonisté Filip Ospalý a Radka Vodičková se v Jihlavě stali republikovými šampióny v olympijském triatlonu. V závodě složeném z 1500 metrů plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu neměli konkurenci a tradiční závod v okolí Pacovského rybníka suverénně opanovali.
06.07.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Ospalý (8 článků)

V Jablonci se těší na start seriálu zimních triatlonů. Pořadatelé hlásí ideální podmínky

 
Perfektní sněhové podmínky hlásí pořadatelé z Jablonce, kde už v sobotu 21. ledna ve 14 hodin odstartuje seriál závodů Českého poháru v zimním triatlonu.
20.01.2012 17:25 |

podobné články

Jindra kraloval triatlonu v Hlinsku, titul mistra republiky patří Botas Inkospor teamu

 
V Hlinsku se v neděli sešli triatlonisté a ve druhém dílu seriálu Českého poháru v zimním triatlonu, který byl zároveň mistrovstvím České republiky v kategorii týmů, opět dominoval Pavel Jindra.
30.01.2012 14:55 |

podobné články

Drsné podmínky v Jilemnici přinesly Huškovi a Erbenové tituly mistrů republiky v zimním triatlonu

 
V Jilemnici se v neděli konal pátý závod seriálu Českého poháru v zimním triatlonu, který byl zároveň mistrovstvím ČR. Tituly republikových šampionů získali v náročných podmínkách Martin Hušek a Helena Erbenová.
28.02.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Erbenová (8 článků)

Helena Erbenová je mistryní světa v zimním triatlonu

 
Česká reprezentantka v zimním triatlonu Helena Erbenová je mistryní světa. Po triumfu na mistrovství Evropy a v Českém poháru dosáhla na titul i na světovém šampionátu ve finském Jamijarvi. V dramatickém a náročném závodě Erbenová nastoupila půl kilometru před cílem a soupeřkám nedala šanci.
24.03.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Erbenová (8 článků)

Mistryně světa v zimním triatlonu Erbenová: Je to fantazie, protnout cílovou pásku s rukama nad hlavou

 
Helena Erbenová se v sobotu ve finském Jamijarvi stala mistryní světa v zimním triatlonu a v tomto roce slaví už třetí obrovský úspěch.
25.03.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Erbenová (8 článků)