Článek

Nikdo nechce usínat sám: Takhle 7 slavných sexy žen provokuje ve svých pelíšcích

 
Lidé stráví v posteli minimálně třetinu života, takže je celkem logické, že se i slavné dámy často zvěčňují v ložnici. Přinášíme vám výběr těch nejžhavějších fotek, které potěší zejména pány, kteří mají tu smůlu, že jim žádná kráska nepopřeje dobrou noc.
28.08.2015 08:25 |

podobné články

Podobné články

Vánoce u Kodetů: Nervy jako v Pelíšcích!

 
Cholerický otec ve filmových Pelíšcích v podání Jiřího Kodeta dovádí rodinu k šílenství svými výstupy. Jeden z nich předvede o Vánocích a zkazí tak všem radost ze svátků. Byl Jiří Kodet takový i ve skutečnosti? Mnoho o tom může vyprávět jeho žena Soňa Kodetová.
24.12.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (54 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Tohle jsme v Pelíšcích neviděli: Představitelka Jindřišky z kultovní komedie se pochlubila naditým dekoltem

 
Ani se tomu nechce věřit, ale je to už neuvěřitelných šestnáct let od doby, kdy v českých kinech kralovala Hřebejkova retro komedie Pelíšky. Svou zatím nejvýraznější filmovou roli rebelující Jindřišky v něm hrála Kristýna Fuitová Nováková.
02.08.2015 20:00 |

podobné články

Hvězdný moderátor show Tvoje tvář má známý hlas Ondra Sokol: Hledám ženskou! Zn.: Hned

 
Je tohle snad možné? Je pohledný, úspěšný, dobře vydělávající moderátor, ale přesto musí každý večer usínat sám. Přitom se o něj stovky dívek a žen perou, aby ho mohly jen spatřit, jeho hvězda stoupá vzhůru během soutěže Tvoje tvář má známý hlas, ale stejně si Ondra Sokol vybral samotu. Ale nehází flintu do žita...
20.04.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Sokol (296 článků)

Česká zpěvačka se převtělila do slavných žen: Jak vypadá jako Chanel, Destinová nebo Winehouse?

 
Zpěvačka Dáša Zázvůrková už opravdu nechce, aby se o ní mluvilo jen ve spojitosti s jejími slavnými a o mnoho let staršími "patrony" . Právě teď se rozhodla pochlubit hned dvěma výsledky svého snažení. Prvním jsou snímky, které nafotila, a je na nich stylizovaná do podoby slavných žen.
08.11.2013 16:01 |

podobné články

Jiří Krejčík, doktor z Pelíšků - Bojuje o život!

 
PRAHA – Slavný režisér Jiří Krejčík (90), který má za sebou filmy Vyšší princip, Svatba jako řemen nebo Božská Ema a jenž se objevil i v roli doktora v legendárních Pelíšcích, zkolaboval a byl v ohrožení života!
13.04.2009 13:09 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krejčík (39 článků)

Magda zachránila 7 ježčích sirotků

 
Panelákový byt na sídlišti ve Valašském Meziříčí se přeměnil přes zimu v záchranářskou stanici ježků. Přezimovalo jich tady sedm, ale ne zakutaní v pelíšcích z listí, usídlili se v plastových přepravkách. Majitelé bytu, Magda Jugová (23) a Milan Orálek (57), je tak zachránili před smrtí.
13.04.2010 05:55 |

podobné články

Jindřiška z Pelíšků je v osmém měsíci: Mrkněte, jak malé má Kristýna Fuitová bříško

 
Herečku Kristýnu Fuitovou, rozenu Novákovou, si všichni pamatují z její první výrazné role, kdy hrála Jindřišku v Pelíšcích. Režisér Jan Hřebejk, který je režíroval, Kristýnu obsadil také do filmu Líbánky, který měl nyní premiéru.
22.08.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (329 článků) , Kristýna Fuitová-Nováková (11 článků)

Proletáři všech zemí... Gazdík (TOP 09) použil hlášku z Pelíšků: Manžel by na něj vzal hůl, říká Kodetová

 
Po metelesku blesku je tu před volbami další "filmový" spor! "Proletáři všech zemí, vyližte si prd...," křičí v nezapomenutelné roli v Pelíšcích herec Jiří Kodet. A lídr zlínské kandidátky TOP 09 Petr Gazdík si část téhle hlášky vypůjčil. Jenže Kodetově manželce Soně se to vůbec nelíbí. Proč?
07.10.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kodet (54 článků) , Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

Tady něco nehraje: Chyby ve filmu U mě dobrý!

 
Devět let po Pelíšcích se filmový štáb v čele s Janem Hřebejkem (47) vrátil do Košíř na místo činu. Jen o pár bloků dál, kde vznikly památné scény jako »maršál Malinovskij« nebo knedlíko-noková hádka, začal natáčet další komedii nazvanou U mě dobrý. Očekávání byla veliká, v plánu bylo udělat i druhý díl. Jenže hned po prvním víkendu, když se film dostal do kin, přišla studená sprcha. Tržby zůstaly hluboko za očekáváním a tím pádem se sen o pokračování rozplynul.
27.07.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (329 článků)

Tady něco nehraje: Chyby ve filmu U mě dobrý!

 
Devět let po Pelíšcích se filmový štáb v čele s Janem Hřebejkem (47) vrátil do Košíř na místo činu. Jen o pár bloků dál, kde vznikly památné scény jako »maršál Malinovskij« nebo knedlíko-noková hádka, začal natáčet další komedii nazvanou U mě dobrý. Očekávání byla veliká, v plánu bylo udělat i druhý díl. Jenže hned po prvním víkendu, když se film dostal do kin, přišla studená sprcha. Tržby zůstaly hluboko za očekáváním a tím pádem se sen o pokračování rozplynul.
27.07.2014 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (329 článků)

Zlatá olympionička Eva Samková nahože bez: Tahle sexy sportovkyně ráda provokuje!

 
Eva Samková (20) je reprezentantka České republiky ve snowboardingu v disciplíně snowboardcross. Miluje zasněžené svahy, ale pod zimní bundou se skrývá sexy žena, která ráda provokuje muže. Na své sociální síti zveřejnila velice dráždivou fotografii!
19.03.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (87 článků)

Selfie roku?! Která sexy zpěvačka provokuje novým chlapem a přitom myslí na Jardu Jágrů?!

 
Sexy zpěvačka Martina Pártlová provokuje i mimo pořad OneTV 3v1. Na své sociální sítě postla selfie ve stylu Jardy Jágra. Tohle je snad o laťku výš! Film Maska HADR, Martinko.
03.03.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (170 článků)

Svatá dala, nevěděla komu: Takhle sexy Kateřina Brožová alias Mata Hari asi ještě nikdy nebyla

 
Na včerejší premiéře nového muzikálu o slavné špionce Matě Hari bylo k vidění mnoho slavných mužů a žen, ale mezi něžným "pohlavím":http://www.extra.cz/prvni-muslimsky-transsexual-ve-velke-britanii-z-anglickeho-vojaka-vdanou-zenou-vyznavajici-islam nejvíce zářila hlavní hvězda "Kateřina Brožová":http://www.extra.cz/brozova-a-jeji-dokonaly-zlabek-sledujte-5-fotografii-slavnych-prsou-o-kterych-herecka-tvrdi-ze-jsou-prirodni (40).
27.09.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (454 článků) , Mata Hari (96 článků)

Pánové, nepromarněte šanci: Tahle zrzavá Slovenka už nechce usínat sama. A je to prý pořádná vášnivka!

 
Lenka Vacvalová  (24) se rozhodla skoncovat se single životem. Už víc než rok si pohledná slovenská herečka a moderátorka užívá nevázaného svobodného života, ale teď řekla dost. Rusovláska sice nouzi o muže nemá, ale nedaří se jí najít trvalý vztah. Že by se jí snad muži báli?
17.08.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Vacvalová (41 článků)

Zeman se Srpem jen provokuje, říká historik. Spolupráce s StB je podle něj zřejmá

 
Historik Petr Blažek, jenž v březnu zasedne do Etické komise, se vyjádřil k nominaci Karla Srpa Milošem Zemanem. Tu nechce kontrasignovat premiér Bohuslav Sobotka, čímž rozdmýchal spor s hlavou státu. Podle Blažka však Zeman jen provokuje. Píše to server Aktuálně.cz.
29.01.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20449 článků)

Mareš v motýlku provokuje k otázce: Kolik peněz tenhle průšvih stál?

 
Populární, navýsost pilný a navýsost akční moderátor Leoš Mareš (37) umí získat přízeň diváků, klátit srdce krásných žen a dost dobře si pěstovat image dandyho. Ale občas provokuje k otázkám, nakolik je mu vkus vlastní. Co je vlastně on a co práce stylisty. Nebo má Leoš krizi identity?
17.03.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)

Prokletí krásných žen: Tuhle sexbombu nikdo nechce pozvat na rande. Proč?

 
Lucy Harrold (25) z Anglie je mladá, krásná a sexy dívka, a přesto nemá žádný vztah, a co víc, nikdo ji už léta "nepozval na rande.":http://www.extra.cz/vsichni-se-uz-zblaznili-do-ameriky-miri-reality-show-dating-naked-kde-se-lide-seznamuji-zcela-nazi Možná se vám to může zdát podivné, ale to už je úděl krásných žen. Muži se jich bojí.
21.07.2014 22:35 |

podobné články