Článek
Podobné články

Válka o dědictví Dennise Hoppera: Manželka chce víc

 
Život amerického herce Dennise Hoppera (†74, Bezstarostná jízda), který o víkendu podlehl rakovině prostaty, připomínal houpačku. Ještě před smrtí se snažil rozvést s pátou manželkou Victorií Duffy (42), která o něm tvrdila, že nemoc simuluje, a která mu z posledních dnů udělala peklo na zemi. A teď požaduje větší podíl z jeho dědictví…
31.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Pohřbili herce Dennise Hoppera - Vdova zůstala doma!

 
Řev šesti motorek místo smuteční hudby, truchlící hvězdy a rodinní příslušníci – takový byl pohřeb amerického herce Dennise Hoppera (†74), který v sobotu odpoledne prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou prostaty. Obřad se konal v kostele svatého Františka z Assisi v obci Ranchos de Taos, kde Hopper 12 let žil.
04.06.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků) , František z Assisi (14 článků)

Prodávají dům Dennise Hoppera, za 121 milionů korun

 
Do prodeje bude dán v pátek dům zesnulého amerického herce Dennise Hoppera losangeleském předměstí Venice. Prodávat se bude za 6,2 milionu dolarů (121 milionů korun).
21.07.2010 08:39 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Prodávají dům Dennise Hoppera, za 121 milionů korun

 
Do prodeje bude dán v pátek dům zesnulého amerického herce Dennise Hoppera losangeleském předměstí Venice. Prodávat se bude za 6,2 milionu dolarů (121 milionů korun).
24.07.2010 18:34 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Zlobivá Lindsay Lohan chodí se slušňáckým synem Dennise Hoppera. Hodí se k sobě?

 
Anděl s ďáblem v těle Lindsay Lohan  (25) má nejspíš nový objev. S pohledným mladíkem byla spatřena v úterý, když společně vyrazili do obchodu v Los Angeles nakoupit něco ostřejšího k pití. Dvojice se v prodejně letmo dotýkala a líbala. Následně s taškou plnou vodky a energetických nápojů odjížděli i s přáteli neznámo kam. Velice slušně vypadající mladý muž po boku blonďaté Lindsay je přitom syn herce, režiséra a umělce Dennise Hoppera Henry Lee Hopper (21).
01.02.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (685 článků) , Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Quaid se po osmi letech rozvádí s matkou svých dvojčat

 
Hollywoodského herce Dennise Quaida čeká rozvodová bitva. Jeho manželka Kimberly Buffingtonová, která o rozvod požádala, chce výživné pro jejich dvě děti a půlku majetku. Další články k tématu: Z rozpočtů na filmy platili hercům kokain, tvrdí Quaid Dvojčátka Dennise Quaida byla předávkována heparinem
12.03.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Quaid (11 článků)

Syn herce Dennise Hoppera údajně zdrogoval a znásilnil mladou dívku

 
To je tedy povedený synáček! Na potomka slavného herce Dennise Hoppera byla podána žaloba. Učinila tak matka dívky, kterou měl Henry Hopper (21) údajně zdrogovat, opít a následně znásilnit.
01.08.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Votava (ČSSD): Kalouskovy mystifikace

 
V poslední době vypouští Miroslav Kalousek jednu mystifikaci za druhou. Není nic smutnějšího, než slyšet bývalého ministra financí, jak se snižuje k průhlednému a lehce vyvratitelnému balamucení veřejnosti.
27.10.2014 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Umírající a slepý chlapec si přál stát se strážníkem. Tak mu policejní sbor dal uniformu a vzal ho mezi sebe

 
Není nic smutnějšího než umírající dítě, kterému se "už nikdy nesplní jeho sny":http://www.extra.cz/statecny-mladik-ktery-bojoval-s-rakovinou-vybral-penize-na-charitu-a-plnil-si-seznam-poslednich-prani-dnes-rano-zemrel. V tomto případě se ale dětské sny uskutečnily alespoň částečně.
14.01.2015 22:36 |

podobné články

Záhada: Lemura našli 9000 km od domova! Jak se tam dostal?

 
Zajímavý příběh ze světa zvířat zveřejnila britská média. Malého lemura našli zbídačeného asi 9 tisíc kilometrů od rodného Madagaskaru – v Londýně. Všichni teď spekulují, jak se tam dostal.
10.12.2011 15:30 |

podobné články

Psychopatické Far Cry 3 představuje Citru a Dennise

 
Musím říci, že mne příběh Far Cry 3 začíná zajímat o míli víc, než samotné hraní téhle FPS. Celý příběh o jednom pekelném ostrově mi prostě přijde zajímavější, než samotné zabíjení protivníků na sto způsobů. Podporuje mne v tom i tento povedený trailer v němž se představují dva vaši (snad) spojenci, Dennis, který se tu objeví na chvilku a Citra, s níž...
10.10.2012 12:05 |

podobné články

»Džejár« Larry Hagman: Další útok rakoviny!

 
Nedávno jsme psali o jeho osmdesátinách a dnes už zase plní stránky novin, bohužel z mnohem smutnějšího důvodu. Americký herec Larry Hagman, představitel zlotřilého »Džejára« z kultovního seriálu Dallas, oznámil, že opět trpí rakovinou. Přesto hodlá dál pracovat na nových dílech Dallasu.
17.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Larry Hagman (39 článků)

Vyhozená Emma Smetana: Prochází si peklem!

 
Po vyhazovu ze zpravodajství se Emma Smetana sebrala a odjela do Paříže. Důvodem cesty není její touha zapomenout na neúspěch, ale něco mnohem smutnějšího. V jedné z pařížských nemocnic je totiž hospitalizovaný její tatínek.
30.03.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (392 článků)

Mysleli jste si, že neexistuje nic horšího než Chánov? Tak to jste ještě NEVIDĚLI sídliště LUNIK IX v Košicích

 
Mysleli jste si, že nic horšího než chánovské ghetto už nemůže ani existovat? Jste na pěkném omylu. Do oblasti Lunik IX se bojí i ti nejotrlejší místní. Tohle místo je peklem na zemi!
23.08.2016 01:10 |

podobné články

Ze zbídačeného Zimbabwe utíkají i sloni

 
Ekonomický rozvrat jihoafrického státu už pocítila i zvířata. Sloni prchají, leopardi loví ve městech.
28.04.2009 10:05 |

podobné články

Robert Pattinson dostal nakládačku!

 
Tvář od krve, šrámy, monokly a výraz ublíženého. Na první pohled to vypadá, jako by Robertu Pattinsonovi někdo pořádně naložil. A taky že jo… Naštěstí ale pro hysterické fanynky jen ve filmu. Záběry zbídačeného Ro­berta totiž pocházejí z natáčení snímku New Moon, kde opět herec ztvární roli romantického upíra, který by pro svou lásku Bellu obětoval i život. Fanynky zamáčknou slzu…
24.06.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (361 článků)

Zubožený Laky: Nechali ho v lese!

 
Houbařský výlet se proměnil v bolestivé poučení o tom, kam až sahá lidská krutost. Když totiž minulý víkend Jiří Sedláček prohledával les v Pičíně na Příbramsku, našel ke stromu přivázaného zbídačeného vlčáka. Nebýt jeho zásahu, pes by jistě zemřel.
27.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Sedláček (18 článků) , Jiří Sedláček (18 článků)

Exmanžel zesnulé zpěvačky Amy Winehouse poprvé přiznal: K tvrdým drogám jsem ji přivedl já

 
Náhlá smrt jedné z nejtalentovanějších zpěvaček posledních let Amy Winehouse  (✝27) minulý rok všem vyrazila dech. Přestože se spekulovalo, že viníkem smrti bylo předávkování drogami, nakonec vyšlo najevo, že se Amy po třech týdnech abstinence napila alkoholu až příliš, což se jí stalo osudným. Mnozí vinili ze zbídačeného stavu a jejích závislostí zpěvaččina exmanžela Blakea Fielder-Civila, který však až donedávna veškerý podíl na smrti zpěvačky popíral. Pro deník The Sun však nyní přiznal, že Amy k tvrdým drogám přivedl on.
24.09.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (388 článků)