Článek
Podobné články

Válka o dědictví Dennise Hoppera: Manželka chce víc

 
Život amerického herce Dennise Hoppera (†74, Bezstarostná jízda), který o víkendu podlehl rakovině prostaty, připomínal houpačku. Ještě před smrtí se snažil rozvést s pátou manželkou Victorií Duffy (42), která o něm tvrdila, že nemoc simuluje, a která mu z posledních dnů udělala peklo na zemi. A teď požaduje větší podíl z jeho dědictví…
31.05.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Pohřbili herce Dennise Hoppera - Vdova zůstala doma!

 
Řev šesti motorek místo smuteční hudby, truchlící hvězdy a rodinní příslušníci – takový byl pohřeb amerického herce Dennise Hoppera (†74), který v sobotu odpoledne prohrál svůj boj se zákeřnou rakovinou prostaty. Obřad se konal v kostele svatého Františka z Assisi v obci Ranchos de Taos, kde Hopper 12 let žil.
04.06.2010 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků) , František z Assisi (14 článků)

Prodávají dům Dennise Hoppera, za 121 milionů korun

 
Do prodeje bude dán v pátek dům zesnulého amerického herce Dennise Hoppera losangeleském předměstí Venice. Prodávat se bude za 6,2 milionu dolarů (121 milionů korun).
21.07.2010 08:39 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Prodávají dům Dennise Hoppera, za 121 milionů korun

 
Do prodeje bude dán v pátek dům zesnulého amerického herce Dennise Hoppera losangeleském předměstí Venice. Prodávat se bude za 6,2 milionu dolarů (121 milionů korun).
24.07.2010 18:34 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Zlobivá Lindsay Lohan chodí se slušňáckým synem Dennise Hoppera. Hodí se k sobě?

 
Anděl s ďáblem v těle Lindsay Lohan  (25) má nejspíš nový objev. S pohledným mladíkem byla spatřena v úterý, když společně vyrazili do obchodu v Los Angeles nakoupit něco ostřejšího k pití. Dvojice se v prodejně letmo dotýkala a líbala. Následně s taškou plnou vodky a energetických nápojů odjížděli i s přáteli neznámo kam. Velice slušně vypadající mladý muž po boku blonďaté Lindsay je přitom syn herce, režiséra a umělce Dennise Hoppera Henry Lee Hopper (21).
01.02.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků) , Dennis Hopper (49 článků)

Dennis Quaid se po osmi letech rozvádí s matkou svých dvojčat

 
Hollywoodského herce Dennise Quaida čeká rozvodová bitva. Jeho manželka Kimberly Buffingtonová, která o rozvod požádala, chce výživné pro jejich dvě děti a půlku majetku. Další články k tématu: Z rozpočtů na filmy platili hercům kokain, tvrdí Quaid Dvojčátka Dennise Quaida byla předávkována heparinem
12.03.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Quaid (13 článků)

Syn herce Dennise Hoppera údajně zdrogoval a znásilnil mladou dívku

 
To je tedy povedený synáček! Na potomka slavného herce Dennise Hoppera byla podána žaloba. Učinila tak matka dívky, kterou měl Henry Hopper (21) údajně zdrogovat, opít a následně znásilnit.
01.08.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Hopper (49 článků)

Jak se začlenit v nové práci?

 
Máme-li nastoupit do nového zaměstnání, hemží se naší hlavou miliony otázek. Bude se nám v nové práci dařit? Budeme vycházet s nadřízeným? Jak se začlenit v práci a zapadnout mezi kolegy? Jak udělat dobrý dojem? Tohle je jen chabý výčet otázek, na které s blížícím se dnem nástupu hledáme odpověď. Pokud nastupujete na pozici, kde budete muset vycházet se svými kolegy, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak se začlenit. Udělat dobrý dojem na samotném začátku je nutnost, to ví přece každý. Jenže jak na to? Co udělat, abyste nic nepokazili a noví kolegové si na vás za vašimi zády nemuseli ukazovat prstem? 3 tipy jak se začlenit v práci Přijít jako nováček do nové práce je situace, ze které je většina lidí nervózní. A logicky. Pokud opouštíte zaměstnání, ve kterém jste již nějaký čas působili, měli jste zde známé či kamarády a možná i nějaké slovo, pak je pro vás pozice nováčka obrovskou změnou. A je potřeba se s ní vypořádat tak, abyste nezapůsobili jako plachá myška ani jako nafrněná ženská s nosem pořádně nahoru. Takže jak na to?! Tip první: tady žádné slovo nemáte Na samotném začátku je důležité uvědomit si jeden fakt: tady nejste ve své bývalé práci, jste na novém místě, s novými lidmi, nadřízenými i pravidly, které musíte respektovat. Co tím chceme říci? Pokud jste  na bývalé pozici měli nějaké slovo a mohli jste o něčem rozhodovat, aniž byste se museli ohlížet na názory druhých, tady taková práva nemáte. Jste noví, tzv. bažanti, kteří musí – jak se říká – držet jazyk za zuby a krok. Žádné vyskakování. Tip druhý: vychloubání se dobrý dojem nedělá S naším prvním tipem souvisí i druhý: vychloubání, vytahování nebo natřásání se před novými kolegy, co všechno jste dokázali, čeho jste dosáhli a jak moc jste byli ceněni na bývalé pozici, nemá v... Čtěte více Příspěvek Jak se začlenit v nové práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S VĚROU ŠPINAROVOU: Oči plné bolesti. Není nic smutnějšího, než když máma pohřbívá dceru...

 
Není nic horšího, než když musíte jít na pohřeb vlastnímu dítěti. Čtyřiaosmdesátiletá Věru Špinarová si v sobotu sáhla na psychické dno, musela se rozloučit s milovanou Věrkou.
02.04.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (332 článků)

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S VĚROU ŠPINAROVOU: Oči plné bolesti. Není nic smutnějšího, než když máma pohřbívá dceru...

 
Není nic horšího, než když musíte jít na pohřeb vlastnímu dítěti. Čtyřiaosmdesátiletá Věra Špinarová si v sobotu sáhla na psychické dno, musela se rozloučit s milovanou Věrkou.
02.04.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (332 článků)

Záhada: Lemura našli 9000 km od domova! Jak se tam dostal?

 
Zajímavý příběh ze světa zvířat zveřejnila britská média. Malého lemura našli zbídačeného asi 9 tisíc kilometrů od rodného Madagaskaru – v Londýně. Všichni teď spekulují, jak se tam dostal.
10.12.2011 15:30 |

podobné články

Psychopatické Far Cry 3 představuje Citru a Dennise

 
Musím říci, že mne příběh Far Cry 3 začíná zajímat o míli víc, než samotné hraní téhle FPS. Celý příběh o jednom pekelném ostrově mi prostě přijde zajímavější, než samotné zabíjení protivníků na sto způsobů. Podporuje mne v tom i tento povedený trailer v němž se představují dva vaši (snad) spojenci, Dennis, který se tu objeví na chvilku a Citra, s níž...
10.10.2012 12:05 |

podobné články

Votava (ČSSD): Kalouskovy mystifikace

 
V poslední době vypouští Miroslav Kalousek jednu mystifikaci za druhou. Není nic smutnějšího, než slyšet bývalého ministra financí, jak se snižuje k průhlednému a lehce vyvratitelnému balamucení veřejnosti.
27.10.2014 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Umírající a slepý chlapec si přál stát se strážníkem. Tak mu policejní sbor dal uniformu a vzal ho mezi sebe

 
Není nic smutnějšího než umírající dítě, kterému se "už nikdy nesplní jeho sny":http://www.extra.cz/statecny-mladik-ktery-bojoval-s-rakovinou-vybral-penize-na-charitu-a-plnil-si-seznam-poslednich-prani-dnes-rano-zemrel. V tomto případě se ale dětské sny uskutečnily alespoň částečně.
14.01.2015 22:36 |

podobné články

Mysleli jste si, že neexistuje nic horšího než Chánov? Tak to jste ještě NEVIDĚLI sídliště LUNIK IX v Košicích

 
Mysleli jste si, že nic horšího než chánovské ghetto už nemůže ani existovat? Jste na pěkném omylu. Do oblasti Lunik IX se bojí i ti nejotrlejší místní. Tohle místo je peklem na zemi!
23.08.2016 01:10 |

podobné články

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Ze zbídačeného Zimbabwe utíkají i sloni

 
Ekonomický rozvrat jihoafrického státu už pocítila i zvířata. Sloni prchají, leopardi loví ve městech.
28.04.2009 10:05 |

podobné články

Robert Pattinson dostal nakládačku!

 
Tvář od krve, šrámy, monokly a výraz ublíženého. Na první pohled to vypadá, jako by Robertu Pattinsonovi někdo pořádně naložil. A taky že jo… Naštěstí ale pro hysterické fanynky jen ve filmu. Záběry zbídačeného Ro­berta totiž pocházejí z natáčení snímku New Moon, kde opět herec ztvární roli romantického upíra, který by pro svou lásku Bellu obětoval i život. Fanynky zamáčknou slzu…
24.06.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (377 článků)