NHL 17 recenze – krasojízda na ledě, která končí gólem

Rok se s rokem sešel a je tu další ročník hokejového virtuálního svátku. NHL 17 je opět vypilovaný sportovní titul, který si užijí všichni fandové ledního hokeje. Grafika je skvělá, ovládání s mnoha možnostmi sedne do ruky každému a licence na nejdůležitější a nejznámější ligu je zužitkována na maximum. Našince navíc potěší přítomnost Extraligy ledního hokeje a česká lokalizace.
19.09.2016 20:55 |

Frolík přispěl gólem k výhře nad lídrem NHL z Minnesoty

Český hokejový útočník Michael Frolík se ve středečním utkání NHL jedním gólem podílel na výhře Chicaga v Minnesotě 4:3 po nájezdech. Kladenský rodák svým pátým gólem v sezoně zvyšoval ve 31. minutě vedení Blackhawks na 2:0, když trefou do odkryté branky zakončil rychlý protiútok.
15.12.2011 07:50 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků)

Hemský oslavil gólem a asistencí svůj pětistý zápas v NHL

Český útočník Aleš Hemský oslavil svůj pětistý zápas v NHL gólem a asistencí, čímž podpořil výhru Edmontonu 6:2 na ledě Nashvillu. Oilers rozhodli o osudu zápasu v úvodní třetině, v níž třemi zásahy zlomili během necelých sedmi minut bezbrankový stav.
23.11.2011 07:45 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků)

Jaromír Jágr řádí v NHL, Petr Nedvěd v extralize: »Starci« na ledě!

Roky jsou to kamarádi, v NHL spolu hrávali v jednom týmu. Jsou vrstevníci, dělí je od sebe pouhé tři měsíce. Už brzy jim bude čtyřicet, jenže tihle »staříci« pořád na ledě válejí. Jaromír Jágr (39) je hvězdou Philadelphie v NHL, Petr Nedvěd zase hokejově omládl v rodném Liberci a vévodí bodování české extraligy.
27.10.2011 12:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2334 článků) , Petr Nedvěd (137 článků)

Kaberle přispěl gólem a asistencí k výhře Toronta

Obránce Tomáš Kaberle přispěl v úterním utkání hokejové NHL gólem a asistencí k výhře Toronta 5:3 na ledě New Yorku Islanders a byl vyhlášen druhou hvězdou večera.
09.02.2011 08:35 |

Osobnosti: Tomáš Kaberle (85 článků)

Hudler se gólem podílel na kanonádě Detroitu, Forsberg prožil nepovedený návrat

Český hokejový útočník Jiří Hudler zazářil v pátečním utkání NHL, když se gólem a dvěma asistencemi podílel na kanonádě Detroitu, který rozstřílel Boston na jeho ledě 6:1. Jediný gól Bruins vstřelil další český útočník David Krejčí.
12.02.2011 09:15 |

Osobnosti: Jiří Hudler (258 článků) , David Krejčí (200 článků)

New Jersey vyškolilo Buffalo. Eliaš se podílel gólem a asistencí

Český hokejový útočník Patrik Eliáš zazářil ve středečním utkání NHL, když gólem a asistencí přispěl k výhře New Jersey 5:3 na ledě Buffala. Eliáš byl vyhlášen první hvězdou zápasu a se 17 body se dotáhl na dva nejproduktivnější Čechy v lize Jaromíra Jágra a Tomáše Fleischmanna.
17.11.2011 09:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2334 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Voráček pomohl gólem k výhře Flyers

Útočník Jakub Voráček potvrdil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v NHL, když ve čtvrtečním utkání svým 16. gólem v sezoně přispěl k výhře hokejistů Philadelphie na ledě Toronta 5:3. Prosadil se v 19. minutě, kdy si počíhal před odkrytou brankou na přihrávku Seana Couturiera a pohodlně vyrovnal na 2:2. Voráček dosud nasbíral 38 kanadských bodů, o osm víc než druhý Čech Patrik Eliáš z New Jersey.
05.04.2013 12:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Jakub Voráček (244 článků)

Michálek se vrátil po zranění a gólem pomohl k výhře Ottawy

Útočník Milan Michálek ozdobil v pátečním utkání NHL svůj návrat po zranění jedním gólem, kterým přispěl k výhře hokejistů Ottawy 2:0 na ledě New Jersey. Michálek, jenž po operaci kolena chyběl týmu více než měsíc, využil srážky obránců Marka Židlického s Henrikem Tallinderem a rychlý kontr zakončil po spolupráci s Danielem Alfredssonem trefou do odkryté branky.
13.04.2013 11:25 |

Osobnosti: Daniel Alfredsson (12 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Vrbata zničil Edmonton. Gólem a asistencí se podílel na kanonádě Kojotů

Hokejový útočník Radim Vrbata se v úterním utkání NHL podílel gólem a asistencí na kanonádě Phoenixu, který zvítězil 6:2 na ledě Edmontonu. Vrbata se tak zapsal do statistik v pátém utkání za sebou a s 24 body je nejproduktivnějším českým hráčem v zámořské soutěži.
04.12.2013 08:15 |

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků)

Frolík se trefil proti Dallasu. Gólem přispěl ke kanonádě Winnipegu

Český útočník Michael Frolík přispěl v nedělním utkání NHL jedním gólem ke kanonádě Winnipegu, který na svém ledě rozstřílel Dallas 7:2 a ukončil sérii šesti proher. Hlavními strůjci úspěchu Jets ale byli Blake Wheeler se čtyřmi asistencemi a Dustin Byfuglien, jenž si připsal dvě branky a jednu přihrávku.
17.03.2014 08:05 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků) , Michael Blake (2 články) , Blake Michael (2 články)

Hudler režíroval obrat Plamenů na ledě Colorada

Útočník Jiří Hudler si v NHL částečně spravil náladu poté, co se neobjevil v nominaci reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika na olympijské hry v Soči. V pondělním utkání pomohl gólem a asistencí k výhře Calgary na ledě Colorada 4:3 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. V dresu domácích přihrál na jeden gól další nenominovaný obránce Jan Hejda.
07.01.2014 09:40 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jan Hejda (23 článků) , Jiří Hudler (258 článků)

NHL: Voráček zařídil gólem v prodloužení výhru Columbusu

Český hokejový útočník Jakub Voráček zařídil v pátečním utkání NHL gólem v prodloužení vítězství Columbusu nad Ottawou 4:3.
01.01.2011 08:35 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků)

Jágr gólem a asistencí podpořil výhru Dallasu nad San Jose

Jaromír Jágr se v sobotním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Dallasu 3:1 nad San Jose. Jednačtyřicetiletý útočník tím přerušil sérii tří zápasů, v nichž nebodoval. Na pozici nejproduktivnějšího českého hokejisty v NHL se dostal Jakub Voráček, který třemi asistencemi přispěl k výhře Philadelphie 5:3 nad Winnipegem a o bod přeskočil Patrika Eliáše.
24.02.2013 09:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2334 článků) , Patrik Eliáš (248 článků) , Jakub Voráček (244 článků)

Recenze NHL 16 – návrat na led ve velkém stylu!

Nebudeme si nic nalhávat, NHL 15 byl průšvih a pro fanoušky videoherního hokeje něco jako vlastňák. Režimů bylo pomálu a zmizely i ty nejoblíbenější funkce. NHL 16 je však něco jiného. Při hraní máte pocit, že vývojáři v EA Sports nedělali nic jiného, než že se káli za své chyby z loňska a naslouchali fanouškům. NHL 16 je pecka, famózní sportovní titul, od kterého se nehnete do vydání následujícího ročníku.
20.09.2015 19:35 |

Voráček se v NHL blýskl parádní gólovou akcí

Český hokejový útočník Jakub Voráček pomohl ve čtvrtečním přípravném zápase před NHL jedním gólem k výhře Columbusu na ledě Minnesoty 4:2.
01.10.2010 09:30 |

Fleischmann je nadále nejproduktivnější Čech v NHL

Český útočník Tomáš Fleischmann přispěl v sobotním utkání NHL gólem a dvěma asistencemi k výhře Floridy 5:3 na ledě San Jose. Panthers získali klíčový náskok v prostřední části, kdy třemi góly otočili průběh utkání z 1:2 na 4:2.
04.12.2011 08:40 |

Osobnosti: Tomáš Fleischmann (63 článků)

Jágr zařídil výhru Dallasu. V historické tabulce střelců NHL dostihl Robitaillea

Jaromír Jágr zařídil svým 668. gólem v NHL výhru Dallasu 3:2 v prodloužení na ledě Edmontonu a v historické tabulce střelců dostihl desátého Luca Robitaillea.
07.02.2013 07:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2334 článků)

Jágr rozhodl prodloužení a dotáhl se na Lemieuxe a Howea

Jaromír Jágr ve čtvrtečním utkání NHL zařídil trefou v prodloužení vítězství hokejistů New Jersey na ledě Los Angeles 2:1 a svým 690. gólem v kariéře vyrovnal v historickém pořadí střelců NHL devátého Maria Lemieuxe. Devils vyhráli potřetí za sebou a popáté z posledních šesti zápasů.
22.11.2013 10:07 |

Hanzal se v NHL blýskl hattrickem, Voráček bodoval podeváté v řadě

Velký večer má za sebou v zámořské NHL hokejista Arizony Martin Hanzal. Český útočník, který měl do pátečního zápasu na kontě dva góly, nasměroval hattrickem Coyotes k jasné výhře 5:0 na ledě Vancouveru. V parádní formě pokračuje Jakub Voráček, který si připsal body do produktivity už v devátém zápase v řadě. Svým gólem a asistencí ale porážku Philadelphie neodvrátil.
15.11.2014 08:06 |

Osobnosti: Martin Hanzal (57 článků) , Jakub Voráček (244 článků)