Článek

Něžná kráska z Legendy o vášni: I dvacet let od natáčení je nádherná

 
Bohaté kadeře, kterými okouzlila v Legendě o vášni snad všechny kromě divokého Brada Pitta, jenž dal ve filmu přednost toulkám, byste u ní už nenašli. Dlouhých vlasů se však nevzdala ani s padesátkou, kterou oslavila začátkem letošního roku. Řeč je o anglické herečce Julii Ormond.
31.03.2015 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1626 článků) , Julia Ormond (1 článek)
Podobné články

Jack Nicholson smutní: Zemřel jeho kamarád Jim Harrison, autor Legend o vášni

 
Zemřel americký spisovatel a básník Jim Harrison, autor úspěšné románové ságy Legendy o vášni. Blízký přítel slavného herce Jacka Nicholsona zesnul v sobotu ve věku 78 let ve svém domě v Patagonii ve státě Arizona. Sdělila to mluvčí Harrisonova vydavatelství Deb Seager.
27.03.2016 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Nicholson (89 článků) , Jim Harrison (1 článek)

Víte, kdo je tato nádherná čokoládová kráska? Její starší sestru zná celý svět!

 
Je nádherná a skvěle zpívá. Bohužel má starší sestru, která je také nádherná, také zpívá a je mnohem známější.
02.09.2013 14:00 |

podobné články

Rihanna se oddává vášni s milencem ve svém videoklipu

 
VIDEO: Zpěvačka Rihanna (23) natočila nový videoklip, který je doslova nabitý erotikou a vášní. Rihanna totiž klip k písní We Found Love natáčela se svým milencem Dudleym O'Shaughnessym (21). "Je to všechno o lásce a láska je droga," nemohla si Rihanna vynachválit natáčení.
20.10.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Bývalá profi basketbalistka teď září jako modelka: Něžná švédská kráska provokuje v erotickém prádélku

 
Švédská kráska Elsa Hosk (26) patří k andílkům, které si do své stáje vybrala značka luxusního prádélka Victoria's Secret. Něžná seveřanka sice na první pohled skutečně připomíná andílka, ale ve skutečnosti má v sobě i ďáblíka.
11.06.2015 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Elsa Hosk (17 článků)

Filmové premiéry: Legendy zločinu, Purpurový vrch a další

 
Příběh raketového vzestupu a pádu sportovního cyklisty Lance Armstronga vypráví film The Program: Pád legendy. Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství je pásmo českých animovaných filmů pro děti. Legendy zločinu je skutečný příběh nejznámějších britských gangsterů, dvojčat Reggieho a Ronnieho Kraye. Guillermo del Toro natočil další horor Purpurový vrch.
15.10.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (130 článků)

Legendy minulosti: McLaren F1

 
I když dvacet let není tak dávná minulost, mezi legendy se jistě McLaren F1 řadí právem.
04.06.2010 08:45 |

podobné články

Nádherná princezna Kubařová má po rozchodu s režisérem Rafťáků nového přítele: Nové lásky má i Švehlík a Kohoutová

 
Nádherná představitelka pohádkových princezen dala vale o sedmnáct let staršímu příteli, režisérovi Karlu Janákovi, s nímž se poznala před sedmi lety při natáčení komedie Rafťáci. Ale dlouho netruchlila. Na předávání cen Český lev si vyšla už s novým partnerem.
23.02.2014 13:55 |

podobné články

Minářová propadla vášni

 
Miss České republiky 1996 Petra Minářová (31) naprosto propadla své vášni. Nejde tu však o žádného muže, ale o koně. Petra s nimi tráví veškerý volný čas a nejen to – dokonce se tím i živí.
12.10.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Minářová (40 článků)

Musíte vidět: Osmdesátnice Bohdalová na stará kolena propadla hráčské vášni

 
Jiřina Bohdalová  (80) je žena velmi zkušená. Přesto podlehla hráčské vášni a všem svodům ďábla rulety. Naštěstí ovšem ne v reálném životě, ale pouze v rámci jedné z několika nových podob její postavy v detektivním cyklu Ach, ty vraždy!, kde hraje podnikavou advokátku na penzi, jež pomáhá řešit ty nejzapeklitější případy svému vnukovi a mění podobu jako na běžícím pásu. „Nejvíce mě asi bavil díl, kde hraji bezdomovkyni. Tam jsem se mohla zmaškařit k nepoznání, a to mě vždycky bavilo. V tomto směru vycházím režisérům, autorům a kostymérům v rámci role maximálně vstříc,“ nechala se slyšet Jiřina.
19.11.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (797 článků)

Rychlost a adrenalin jsou jeho vášní. Přecenil Schumacher své síly?

 
Nejlepší pilot v historii F1 Michael Schumacher je v kritickém stavu. Zranil se na lyžích při jízdě mimo sjezdovku. Chtěl zažít adrenalin. Právě ten a rychlost jsou jeho celoživotní vášní.
30.12.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (459 článků)

Pilot pohřešovaného letadla: Létání bylo jeho snem a vášní

 
Rémi Plesel, francouzský druhý pilot letadla společnosti Indonesian AirAsia, které je od neděle pohřešováno a na jehož palubě bylo 162 osob, prý snil o létání už od dětství. Novinářům to řekla jeho sestra Renée, podle níž létání bylo bratrovou vášní.
30.12.2014 09:01 |

podobné články

Sexy model David Gandy prásknul:Tohle je mojí vášní!

 
Pětatřicetiletý britský model David Gandy patří k nejúspěšnějším mužům přehlídkových mol současnosti. Svým sokům, kteří by rádi zabrali jeho místo, teď udělal velikou radost. Oznámil totiž, že s modelingem pomalu končí a ze světa propagace oděvů se vytratí. Jeho největší vášní totiž není předvádět se na přehlídce, ale řídit auto. Rychlá jízda kvalitním vozem je zatím jeho největší láskou.
01.06.2015 20:05 |

podobné články

Ve Francii je zase veselo kvůli muslimům. Po burkách vzedmul vlnu vášní…

 
Francie se ve snaze předejít dalšímu jitření vášní mezi muslimskou menšinou a většinovou společností rozhodla oživit již takřka zapomenutý program na integraci muslimů. Šéfem nově vzniklé Nadace pro islám ve Francii, která má tvořit most mezi sekulárním státem a muslimskou menšinou, má být podle premiéra Manuela Vallse bývalý ministr obrany a vnitra Jean-Pierre Chevenement. Proti tomu se však zvedla vlna nevole.
02.09.2016 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Jean (23 článků)

Milenci se rozešli: Společnou vášní jim zůstalo vaření pervitinu

 
Léta spolu žili pod jednou střechou. Když se před časem rozešli, jedno společné jim přece jen zůstalo. Nebyli to ale jejich potomci, nýbrž výroba pervitinu. I s touto vášní je ale konec, muže (34) a jeho expřítelkyni (30) z Brněnska zadrželi kriminalisté.
09.03.2017 10:20 |

podobné články

Jana Paulová o velké vášni a o neobvyklých plánech!

 
Jana Paulová není jen známou herečkou, je také velmi známou cestovatelkou s duší dobrodruha. Ráda improvizuje, užívá si svobody a nebojí se žádného nového dobrodružství. Cestování je její vášní.
09.07.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Paulová (120 článků)

Jana Paulová o velké vášni a o neobvyklých plánech!

 
Jana Paulová není jen známou herečkou, je také velmi známou cestovatelkou s duší dobrodruha. Ráda improvizuje, užívá si svobody a nebojí se žádného nového dobrodružství. Cestování je její vášní.
11.07.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Paulová (120 článků)

Vtípek se sexy Danielou

 
Sedí dva v kupé ve vlaku a ten jeden se dívá z okna a přitom si pořád mumlá: "Dvacet, dvacet pět ... třicet ctyři! - Patnáct, třicet, padesát, osmdesát ... devadesát pět!" Druhý pán ho poslouchá, nedá mu to a zeptá se: "Prosím vás, co to pořád počítáte?" "Ale, vždycky, když projedeme kolem nějakého stáda, tak si spočítám počet kusů dobytka," odpoví ten první. "To není možné, abyste to stihl spočítat za tak krátkou dobu," diví se ten druhý. "Víte co, za chvili budeme projíždět kolem našeho statku, schvalně, jestli spočítáte přesně, kolik mám krav," navrhne. Když projíždějí kolem toho statku, první pán se dívá a mumlá: "Dvacet, padesát, osmdesát ... sto dvacet čtyři!"
21.11.2013 06:16 |

podobné články

Harrison Ford se popáté vrátí na plátna jako Indiana Jones: V době natáčení mu bude 76 let!

 
Filmové studio The Walt Disney potvrdilo natáčení dalšího filmu o dobrodruhovi Indianu Jonesovi! I když je dneska trendem spíš omlazovat, tady se drží klasiky. V hlavní roli se už popáté objeví Harrison Ford (73). Premiéra bude v roce 2019, což znamená, že v době natáčení bude herci kolem 76 let! Zvládne náročné natáčení?
16.03.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (145 článků) , Walt Disney (82 článků)

Sexy zrzka z Pobřežní hlídky nestárne: Téměř dvacet let po natáčení vesele ukazuje perfektní figuru i bradavky!

 
Zrzavá kráska Angelica Bridges si v roce 1997 zahrála roli v seriálu Pobřežní hlídka. Nedostala takový prostor jako třeba Pamela Anderson nebo sošná brunetka Yasmine Bleeth a je to škoda! Tahle kráska se totiž také pyšnila perfektními křivkami.
29.04.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Yasmine Bleeth (5 článků) , Angelica Bridges (2 články) , Pamela Anderson (550 článků)