Článek

Než se vypravíte do neznáma…

 
Zprávy o politické situaci v různých oblastech světa vás samozřejmě ještě nemusejí zastavit před cestou do té které oblasti. To, nakolik dáte na případná varování úřadů, záleží jen na vás. Cestujete-li ale do míst, kde panují určitá rizika, podnikněte potřebná opatření.
20.02.2016 10:20 |

podobné články

Podobné články

4 díly definující Star Trek

 
Do třetice se do kin vydává restartovaná značka Star Trek, tentokrát s podtitulem Do neznáma. Zatímco před sedmi lety byl rebootovaný Star Trek příjemným letním filmem, dnes po Strážcích galaxie a návratu Hvězdných válek nadšení Do neznáma trochu opadá. Fanoušci původních seriálů by navíc raději viděli návrat k duchovním kořenům – kterého si v nové trilogii mnoho neužili. Právě důraz na objevování má být ve Star Trek: Do neznámá silnější než v minulých dvou dílech, krom něj však lze kořeny značky shrnout i skrze čtyři další staré nejvýznamnější díly a filmy.
11.08.2016 11:05 |

podobné články

Odpočiňte si v lázních: 5 tipů na nejlepší relaxační pobyty

 
Teplé jarní počasí je ideální na návštěvy lázní. Jestli vás trápí zdravotní problémy, nebo jen potřebujete vypnout a dopřát si pár dní oddechu jeďte do lá lázní. Nemusíte jezdit daleko, v Čechách jich najdete víc než dost. Ať už se do lázní vypravíte na vlastní pěst nebo zvolíte zájezd přes cestovní kancelář.
16.04.2014 14:55 |

podobné články

Cestování za fotbalem: poznejte nejlepší stadiony

 
Splněný sen a velkolepý sportovní zážitek v jednom: to vás čeká, pokud se vypravíte na některá z utkání anglické, španělské nebo německé nejvyšší soutěže.
10.05.2010 00:35 |

podobné články

Nová CD - Ricky Martin, Totální nasazení i Chase & Status

 
Pokud se tento týden vypravíte mezi regály hudebních obchodů, najdete v sekci novinek nové album latinskoamerického šviháka Rickyho Martina Música + Alma + Sexo, elektronickou desku No More Idols od londýnských Chase & Status, nebo našlápnutou novinku Crazy Story od punkáčů z Totálního nasazení.
02.02.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (89 článků)

Japonci si potrpí na ledacos. Momentálně jsou nejvíc v kurzu sexy služtičky!

 
Japonská kultura působí na nás Středoevropany často přinejmenším bizarně. Ať už se jedná o módu, hudbu nebo "hentai", vždycky nás dokáže překvapit tím, jak daleko umí zajít za hranici kýče a nevkusu. Když se do "Japonska":http://www.extra.cz/umeni-nebo-kyc-podivejte-se-na-6-bananu-do-kterych-japonec-vyryl-obrazky-znamych-postav vypravíte jako turista, čeká na vás nevyčerpatelná studnice zážitků. Unavíte se ve vodním parku, kde si můžete pohrát s roztomilými delfíny, abyste je posléze dostali naservírované jako hlavní chod v tematické restauraci, kde vás obslouží číšníci v těch nejdivnějších oblečcích, jaké si jen umíte představit. Ne náhodou proto patří mezi nejoblíbenější tamní stravovací zařízení takzvané Cosplay restaurace.
08.01.2014 13:30 |

podobné články

LIVE Sledujte Barování na podporu Činoherního studia v Ústí

 
Přímý přenos z Nové scény začíná ve 20 hodin. Pokud se na Barování vypravíte osobně, můžete podpořit ústeckou scénu i v petici.
09.02.2014 14:30 |

podobné články

LIVE Sledujte Barování na podporu Činoherního studia v Ústí

 
Přímý přenos z Nové scény začíná ve 20 hodin. Pokud se na Barování vypravíte osobně, můžete podpořit ústeckou scénu i v petici.
09.02.2014 14:30 |

podobné články

Navštivte Stan proti melanomu v Avionu

 
V Ostravě dne 12. května 2014 - Vypravíte-li se v úterý 13. května v čase od 10 do 17 hodin do Avion Shopping Parku Ostrava, můžete si ve speciální mobilní vyšetřovací ambulanci kožního oddělení Fakultní nemocnice Ostrava nechat vyšetřit svá nestandardně se chovající znaménka.
12.05.2014 17:05 |

podobné články

Jak se natáčela Vybíjená

 
Když se vypravíte na film do kina, vidíte ho tak, jak tvůrci chtěli, aby vypadal. Ale není tajemstvím, že při každém natáčení nastane situace, kdy se všechno nepovede hned napoprvé. Herci zapomenou text, vzájemně se takzvaně odbourávají, kamera nejde, kdy má, nebo naopak zachytí i to, co nemá.
10.03.2015 15:55 |

podobné články

Jak zažehnat vleklou manželskou krizi

 
Když se vdáváme, věříme, že takhle krásně růžové to bude celý život, že nám se neshody a potíže vyhnou. Jenže po několika letech je všechno jinak a my máme někdy pocit, že už jsme na svého muže alergické. Věřte, že každé manželství nejméně jednou projde krizí. Když s někým žijete den za dnem několik let, pochopitelně vzniknou třecí plochy. A pokud se k tomu přidají problémy zvenčí, například dlouhodobý nedostatek peněz, přestane najednou manželství fungovat a vy nevíte, co dál. Zůstat a zkusit všechno spravit nebo se rozejít? Začněte spolu zase mluvit Povídáte si spolu? Jak často a o čem? Dost často se stává,že spolu manželé přestanou mluvit o důležitých věcech a jejich komunikace se zúží jen na děti a co bude k večeři. Přitom dřív jste si celé hodiny povídali o životě, plánovali jste. Napadlo vás někdy ptát se,proč už spolu tak málo mluvíte? Za ztišení může strach z odmítnutí nebo z toho, že vás partner ztrapní. Když někomu něco vyprávíte a on vás okřikne, že nemá čas, nebo dokonce prohodí něco ve smyslu “co to plácáš”, příště se vám už nebude chtít povídat. Víc naslouchejte a nenechte se odradit, když chcete něco říct vy. Jen si předem zkontrolujte, že váš muž právě neřeší důležitý obchod. Sdílejte své životy Máte zaměstnání a pak domácnost a děti a čtvrtky ve fitku a pravidelné posezení s kamarádkami, váš muž v pondělí squash a ve čtvrtek mariáš, prostě stále míň času trávíte spolu. A když už se sejdete o víkendu na chatě, jste vy zaměstnaná vařením a úklidem a manžel je celý den na zahradě.. Večer se sice sejdete na jednom gauči u televize, ale vzájemnost už se z toho vytratila. Je třeba zase prožívat aspoň část svých životů společně, užívat si čas společnými aktivitami. Co takhle nefalšované rande? Když vás rozdělí... Čtěte více Příspěvek Jak zažehnat vleklou manželskou krizi pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.04.2018 01:05 |

podobné články

Česko – země neznámá. Prázdninové páteční vysílání z terénu

 
Oblíbený pořad Česko – země neznámá, který už více než dva roky seznamuje posluchače regionálních stanic Českého rozhlasu s turisticky lákavými a zajímavými místy naší země, přichází s novinkou. Poté, co za dobu své existence nabídl ze studia už více než 1400 reportáží, vyráží během prázdninových měsíců za svými posluchači.
24.06.2016 10:50 |

podobné články

Beyoncé pokousala neznámá mladá herečka

 
Beyoncé Knowles je pokousaná. Do jejího obličeje se prý zahryzla neznámá herečka aspirující na úspěch v Hollywoodu. Obě ženy se potkaly na party v prosinci minulého roku, kam přišla slavná pěnice s manželem Jayem Zetem. Než stihl zasáhnout, bláznivá žena už byla zahryznutá do tváře Beyoncé.
28.03.2018 19:30 |

podobné články

Neznámá žena odložila v ostravské nemocnici zdravou holčičku

 
Odložit čerstvě narozenou a zdravou holčičku se v pondělí večer rozhodla v Ostravě neznámá žena. Namísto do babyboxu, který je součástí právě rekonstruované budovy dětského oddělení Městské nemocnice, však dala dítě přímo do rukou zdravotníků.
07.06.2011 13:15 |

podobné články

Neznámá slovenská modelka vypadla z 18. patra mrakodrapu v Šanghaji

 
V noci na dnešek zemřela v čínském velkoměstě Šanghaji po pádu z 18. patra zatím neznámá dvacetiletá slovenská modelka. Její tělo dopadlo na auto stojící na parkovišti. O nešťastné události informovala čínská média s odvoláním na místní policii.
07.09.2011 12:10 |

podobné články

Do Svitavy unikla neznámá ropná látka, neví se ale odkud

 
Do řeky Svitavy v Březové nad Svitavou unikla v sobotu večer neznámá látka. Hasiči na řece postavili norné stěny a začali pátrat po možném zdroji znečištění, informovala na webu mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková.
06.11.2011 12:00 |

podobné články

Schopná i neznámá. Taková je možná Besserova nástupkyně Hanáková

 
Pro někoho velmi schopná. Pro jiného téměř neznámá. Takový je zvenčí obrázek hlavní adeptky na post ministryně kultury, třiapadesátileté absolventky Pedagogické fakulty v Olomouci a poslankyně za Starosty a nezávislé Aleny Hanákové.
08.12.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Ve Vietnamu zabíjí neznámá choroba, lidé žádají pomoc

 
Už 19 lidí zabila v centrálním Vietnamu neznámá choroba, kvůli níž vietnamské úřady požádaly o pomoc Světovou zdravotnickou organizaci (WHO). Dalších 171 lidí chorobou onemocnělo. Informuje o tom dnes agentura AP.
20.04.2012 08:06 |

podobné články

Kambodžou otřásá neznámá nemoc, na svědomí má již 60 dětí

 
Už 60 dětí během uplynulých tří měsíců zabila v Kambodži neznámá nemoc. Oznámila to dnes Světová zdravotnická organizace (WHO).
03.07.2012 17:05 |

podobné články

Neznámá žena zemřela v kolejišti u Blanska

 
Neznámá žena zemřela dnes v kolejišti mezi Blanskem a Rájcem-Jestřebí, kde ji asi v 18:15 srazil osobní vlak. Žena u sebe neměla doklady. 
05.02.2013 20:35 |

podobné články