Článek

Nevidí, neslyší, je sám: Zdeněk (62) se zapálil!

 
Výkřik zburcoval strážníky, kteří včera nad ránem kontrolovali hlavní vlakové nádraží v Ústí nad Labem. Doběhli k sousednímu hotelu Palác, kde našli hořícího Zdeňka H. (62). Plameny mu stravovaly celou horní část těla.
17.02.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Zloděj v Jihlavě zapálil odcizené vozidlo Škodu Octavii!

 
Po zloději, který ukradl a poté zapálil auto, pátrají jihlavští policisté. Zloděj auto zapálil jen asi hodinu a půl poté, co majitel nahlásil jeho krádež, potvrdila mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.
22.03.2012 14:45 |

podobné články

Dobrák k nezaplacení! Nemohl se dívat, jak kamarád utrácí za opravy auta, tak mu ho zapálil

 
Hodně svérázně se rozhodl pomoci svému kamarádovi mladý muž z Brna. Společně s ještě jedním kumpánem vzal kanystr benzínu, polil kamarádovi auto a zapálil. Žár byl přitom tak silný, že »dobrákovi« popálil bundu a zapálil i vousy na bradě. Důvod útoku? K neuvěření...!
09.03.2018 15:45 |

podobné články

Zdeněk (61) zapálil chatu, v níž byla manželka a sok: Zabíjet jsem nechtěl, tvrdí

 
Chtěl, aby uhořeli zaživa? Zdeněk Chadima, který loni v březnu zapálil chatu, v níž v té době byli jeho bývalá manželka a její nový partner, se v pátek u soudu k činu přiznal. Tvrdí však, že ženu nechtěl zabít, ale pouze zastrašit. Za pokus o dvojnásobnou vraždu hrozí jednašedesátiletému zedníkovi až 20 let vězení nebo i výjimečný trest. Případem se dnes začal zabývat pražský krajský soud.
05.01.2018 14:10 |

podobné články

Muž ohříval zmrzlé trubky, zapálil si stodolu s telaty

 
K požáru stodoly s telaty ve Staré Vsi na Přerovsku vyjíždělo v úterý večer sedm hasičských jednotek. Muž si stavení zapálil sám při zahřívání trubek, řekl ve středu agentuře Mediafax mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.
01.02.2012 09:25 |

podobné články

Mladík se chtěl upálit. Polil se hořlavinou, zapálil a sám se uhasil. Žije

 
O sebevraždu upálením se ve čtvrtek navečer pokusil šestadvacetiletý muž z obce Sazená na Kladensku. Muž se polil toluenem a zapálil, ale nakonec se uhasil sám, potvrdila informace Mediafaxu policejní mluvčí Michaela Nováková.
15.03.2012 22:05 |

podobné články

Mrtvola na skládce: Muž se zapálil sám!

 
Zapálil se sám! To je šokující výsledek pitvy muže (†29) asijského původu, jehož ohořelou mrtvolu našel kolemjdoucí na skládce nedaleko Panenských Břežan u Prahy.
20.02.2014 12:15 |

podobné články

Požár auta v Náchodě: Muž v něm zapálil přítelkyni! Uhořel ale sám

 
Partnerská hádka v autě před náchodskou nemocnicí skončila brutálním pokusem o vraždu, který nepřežil sám útočník. Ten se ve voze hádal se svou přítelkyní (57), zdravotní sestrou, a během konfliktu ji zapálil!
29.09.2015 20:20 |

podobné články

Otec kluka (4) zapálil byt jeho spolužáka ze školky! Vnouček (4) prosí: Dědečku, vrať se...

 
Malému Patrikovi (4) uhořel dědeček Zdeněk (†61) kvůli problému, který měl kluk se spolužákem v mateřské škole. Neuvěřitelné, ale pravdivé... Otec (31) stejně starého chlapce zapálil rohož před bytem, aby se Patrikově rodině pomstil.
21.08.2013 11:50 |

podobné články

Porodní bába zmrzačila dítě, tvrdí obžaloba

 
Chci porodit doma. Takovou větu si v posledních letech říká stále víc budoucích matek. Jenže ne vždy dopadají domácí porody šťastně. Příkladem může být kauza porodní asistentky Ivany Königsmarkové. Před rokem a půl se podle obžaloby dopustila chyby při vedení porodu v bytě rodičky. Následkem toho se Anatol narodil přidušený a dnes je z něho ležák! Neslyší, nevidí, nehýbe se... Porodní bába se za to zodpovídala před soudem.
12.01.2011 19:20 |

podobné články

Sobotka (ČSSD): Vláda, která nevidí a neslyší

 
Zavřete oči a myslete na reformy, radí Petr Nečas své ODS po vzoru vousatého vtipu. Lídři TOP 09, strany, která měla ještě v roce 2010 ambici stát se hegemonem české pravice, zase označují za úspěch zisk 2 senátorských křesel.
23.10.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

Klárka (7) je pořád jako miminko: Díky Aha! získala 500 eur na léčbu!

 
Klárka Čmielová (7) z Vendryně na Třinecku se usmívá jako sluníčko, když jednou ruku objímá maminku Petru (37). Holčička ji však téměř nevidí ani neslyší. Není schopná chodit, sedět a dokonce nemůže ani kousat... Za vše může dětská mozková obrna.
11.10.2013 12:10 |

podobné články

Smutný (SZ): Eurohamoun John brojí proti euru

 
Je to děs! Politici, kteří jednou přičichli k moci, stávají se obětí zvláštní vnitřní slepoty. Nevidí, neslyší, jen je to táhne ke korytu. Ten chtíč po moci je prostě silnější než oni.
26.02.2014 18:00 |

podobné články

Za zpackaný porod zaplatí vinohradská nemocnice rodině postiženého chlapce 20 miliónů

 
Odškodnění ve výši 20 miliónů korun zaplatí pražská Fakultní nemocnice Královské Vinohrady rodině pětiletého Vojtěcha Vázlera. Na této částce se mimosoudně dohodla rodina se zástupci nemocnice. Kvůli chybám porodníka je chlapeček od narození vážně postižený. Nevidí, neslyší, je ochrnutý a potravu nedokáže přijímat jinak než trubičkou zavedenou do žaludku.
16.07.2014 17:00 |

podobné články

Zdravá Lucinka po špatném porodu neslyší, nevidí a nemůže polykat: I malý tlak na dělohu může zmrzačit dítě, říká odborník

 
Českem cloumá případ Jany Blaťákové (38), u jejíhož porodu použil porodník nedovolenou Kristellerovu metodu, při které tlačil loktem na břicho. Lucinka (5) se narodila nevidomá, hluchá a špatně dýchá. Přední český porodník doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl jasně říká: „Jde o metodu zakázanou z dobrého důvodu!“
01.06.2015 19:45 |

podobné články

Šokující metody porodů v Česku! Erika z Mladé Boleslavi: Hupsli mi na břicho a malý byl celý černý...

 
Téma kontroverzních praktik v tuzemských porodnicích otevřel deník Aha! a týdeník Aha! pro ženy. Příběh Jany Blaťákové (38), která tvrdí, že jí porodníci z porodnice v olomoucké fakultní nemocnici provedli zakázanou Kristellerovu expresi, Čechy šokoval. Její dcerka Lucinka (5) je postižená – nevidí, neslyší, nedokáže polykat. Některé ženy ale tvrdí, že jim i jejich dětem zachránila život. Patří mezi ně i Erika Parkanová (25) z Mladé Boleslavi.
04.06.2015 05:20 |

podobné články

Narodil se úplně modrý, skok na břicho při porodu mi Adámka zachránil

 
Příběh Jany Blaťákové (38), která tvrdí, že jí porodníci z porodnice v olomoucké fakultní nemocnici provedli zakázanou Kristellerovu expresi, Čechy šokoval. Její dcerka Lucinka (5) je postižená - nevidí, neslyší, nedokáže polykat. Některé ženy ale tvrdí, že jim i jejich dětem zachránila praktika život. Patři mezi ně i Erika Parkanová (25) z Mladé Boleslavi.
04.06.2015 05:40 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Typicky česká politická šmelina a lidi u nás nevidí, neslyší

 
Politický vývoj po nedávných krajských volbách velmi jasně nastavil zrcadlo všem politickým stranám a politikům, ovšem politické strany reagovaly tak, jako kdyby to byly ty nejhorší mafiánské struktury, kde jde jen o moc a peníze. Občané republiky zůstali v zorném poli pouze velmi okrajově, protože všichni krom ANO se soustředili na všemožnou záchranu svých mocenských pozic a na rychlé zakrytí všelijakých prasáren z minulosti.
10.11.2016 21:10 |

podobné články

Fleischer (SPR-RSČ): Skočíme na špek zase miliardáři s prázdnou stranou a populistickými sliby?

 
Sytý hladovému nevěří, se říká a je to pravda. Bohužel zatím je to jen poučka – pořekadlo, které ale nikdo z voličů nevidí a neslyší. Změní se to, nebo si budeme volit prázdné strany vedené ziskuchtivými miliardáři?
31.12.2016 18:05 |

podobné články

Špinarová prodělala dva kolapsy! Na varování však nedbala…

 
Jela jako dráha, od sálu k sálu a zapomínala o sebe líp pečovat. Dostávala varování, Věra Špinarová však dělala, že signály těla nevidí, neslyší…
29.03.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (320 článků)