Článek

Nevěděla, že je těhotná. Zjistila to jen díky prasklé plodové vodě

 
Dvaadvacetiletá Jackie Owingsová z Velké Británie neměla dlouhou dobu o svém těhotenství ani ponětí. Kromě větších prsou totiž na sobě nepozorovala žádné těhotenské příznaky. Pak měla šílenou migrénu a z ničeho nic začala rodit. Ve 37. týdnu těhotenství porodila zdravého chlapce.
11.08.2016 12:30 |

podobné články

Podobné články

Převratná novinka! Místo plodové vody stačí otestovat krev a DNA

 
Z rizikových odběrů plodové vody se zjišťují nebezpečné dědičné choroby. Novou metodu amerických lékařů chtějí začít používat lékaři ve Zlíně.
08.11.2011 19:45 |

podobné články

Jediná na světě! Češka Nikolka (15) se narodila bez plodové vody

 
Lékaři, kteří pochybili, tohle miminko odepsali. Nedávali mu šanci. Nikola Romová (15), která se jako jediná na světě narodila bez plodové vody, však svůj boj o život nevzdala. Vinou lékařů je ale těžce zdravotně postižená. Její obětavá maminka bojuje, aby jí zlepšila život.
20.03.2012 08:05 |

podobné články

Nikolka, která se narodila bez plodové vody, dostala od Paroubkových nový přístroj

 
Ani ne před měsícem jsme zveřejnili příběh postižené Nikolky Romové (15), která se jako jediná na světě narodila bez plodové vody. Její maminka prosila o jediné – potřebovala příspěvek na velmi drahý přístroj, který by holčičce zlepšil pohyblivost. Podařilo se! Na výzvu reagovali manželé Paroubkovi a Nikolce přispěli 130 000 korun.
12.04.2012 09:10 |

podobné články

Prasklé potrubí vytvořilo gejzír o výšce 80 metrů

 
Australské Melbourne se ocitlo v pondělí pod vodou. Tentokrát však jen lokálně. Nešlo o žádnou povodeň, ale o prasklé potrubí, ze kterého voda stříkala do neskutečné výšky 80 metrů. Z potrubí uniklo podle prvních odhadů něco okolo dvou miliónů litrů vody. Zaplaveny tak byly okolní ulice a domy.
29.10.2012 16:35 |

podobné články

Zemřela Annie Girardotová! Před smrtí nevěděla, že hrála

 
Hvězda francouzského filmu Annie Girardot (†79) zemřela! Jedna z nejoblíbenějších hereček, jejíž postavy jsou u našich diváků silně spojeny s dabingem Věry Galatíkové (†69), trpěla několik let Alzheimerovou chorobou. Poslední měsíce svého života proto strávila v sanatoriu. Nevěděla, že byla slavná herečka, nevěděla, kdo vůbec je. Nemoc jí vzala všechny vzpomínky.
28.02.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Annie Girardot (14 článků) , Věra Galatíková (55 článků)

Nevěděla jsem, jestli nás prodají, nebo znásilní, říká jezídka

 
V srpnu 2014 byla Nadja Muradová jednadvacetiletou studentkou, která žila ve vesnici v oblasti Sindžár na severu Iráku. Postup islamistů zemí viděla předtím v televizi. Nikdy ji ale nenapadlo, že se také stane jejich obětí. Její vesnici obklíčili, zabili 600 lidí včetně jejích šesti bratrů a matky a ona se stala sexuální otrokyní bojovníků z Islámského státu. „V zajetí jsem počítala každou hodinu, ani jsem nevěděla, co je za část dne. Každou minutu jsem se bála, že přijdou a nevěděla jsem, jestli nás prodají, nebo napadnou a znásilní,“ popsala Muradová v rozhovoru s ČTK.
12.10.2016 13:30 |

podobné články

Prasklé potrubí odřízlo školku od pitné vody

 
Prasklé vodovodní potrubí na křižovatce ulic Plzeňská a Prachnerova v pátém pražském obvodu zkomplikovalo život jak obyvatelům přilehlých domů, tak řidičům. Bez dodávek vody se ocitlo pět budov včetně mateřské školky, uvedl mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Ondřej Pokorný. Oprava by měla trvat do 15. hodin.
01.02.2010 09:25 |

podobné články

DPP sám zkouší opravit prasklé podvozky metra

 
Pražský dopravní podnik začal zkušebně svařovat prasklé rámy podvozků vagonů metra. Pracovníci firmy zatím opravili sedm vozů. Nyní dopravní podnik čeká, zda dostane od Drážního úřadu povolení na jejich provoz. Pokud se tak stane, mohly vagony by cestující opět vozit v polovině února.
01.02.2012 14:10 |

podobné články

Prasklé potrubí na pražské stanici napáchalo škodu za milion

 
Prasklé potrubí, kvůli němuž byli ve čtvrtek večer bez vody obyvatelé čtyř pražských sídlišť, způsobilo škodu za jeden milion korun, sdělil dnes mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Ondřej Pokorný. Dodávka vody do Lhotky, Libuše, Písnice a Modřan byla před půlnocí.
20.07.2012 13:20 |

podobné články

Prasklé potrubí komplikuje dopravu v centru Brna, problémy potrvají celý den

 
Stovky hektolitrů vody dnes zalily okolí hotelu International v Brně. Prasklé potrubí zcela ochromilo dopravu v ulici Veselá. Strážníci odklánějí motoristy přes Zelný trh. Problémy mají trvat celý den.
06.12.2016 10:45 |

podobné články

Vykouřila marihuanu a sedla za volant: Řidičku pod vlivem prozradilo prasklé čelní sklo

 
Mladá žena ve stříbrné toyotě projížděla v pátek po půlnoci Modřany s prasklým čelním sklem. To neuniklo pozornosti hlídce městské policie v ulici Nad Vinicí. Řidičku strážníci zastavili a na prasklé sklo ji upozornili. Z auta ale ucítili závan marihuany, proto ženu podrobili testu na alkohol i na drogy.
05.01.2018 15:05 |

podobné články

Alžběta: Nevěděla, že je těhotná! Lékaři: To není možné!

 
Se svým miminkem se doma zabydluje novopečená maminka Alžběta (22) z Kaznějova na Plzeňsku. V polovině května porodila syna Petříka. Až do porodu však dívka nevěděla, že je těhotná (Aha! informovalo). S šokem už se vyrovnal i otec dítěte Petr.
31.05.2011 12:05 |

podobné články

Žena nevěděla, že je těhotná, pak porodila obříka! Má 6,4 kg

 
Do třetího trimestru prý nevěděla, že je těhotná. „Nebylo mi zle, nezvracela jsem, nepřibrala jsem tolik na váze,“ tvrdí matka dnes už tří dětí, Američanka Maxxandra Ford, která přivedla na svět přes 6 kilo vážícího obříka. Šťastní rodiče mu hned pořídili triko s nápisem: zbořil jsem rekord.
09.02.2015 16:05 |

podobné články

Kate si postavu v těhotenství udržuje díky pilates a venčení

 
Začátek těhotenství vévodkyně z Cambridge byl dost dramatický. Trpěla nevolnostmi, kvůli kterým musela do nemocnice. Teď už se ale cítí skvěle a pomáhá jí v tom i cvičení. Díky tomu taky moc nepřibírá a je dávána za vzor všem budoucím maminkám. Další články k tématu: VIDEO: Těhotná Kate se mrazu nebojí, strávila den ve skautském táboře Královské dostihy: Kate zakryla bříško, William vyzradil krátkozrakost Těhotná Kate ukázala bříško, spisovatelka ji předtím zkritizovala Těhotná Kate se ukázala na veřejnosti, předávala cenu sportovcům roku Těhotná Kate opustila nemocnici, cítí se mnohem lépe Přátelé mi posílají návrhy jmen pro dítě, říká těhotná Kate
04.04.2013 16:40 |

podobné články

Neuklouzli po plodové vodě: Absolonová zvládla těsně před porodem přímý přenos Atleta roku. Byla o 30 kilo těžší než loni

 
Ani neříkali, že by měli náhradní variantu, takže Monika Absolonová  (39) v podstatě neměla na vybranou a sotva pár dní před porodem spolu s kolegou Alešem Hámou odmoderovala přímý přenos soutěže Atlet roku. Bez porady s porodníkem, který ji ubezpečil, že miminko zůstane ještě pár dní v bříšku, by to ovšem neudělala.
08.11.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků) , Aleš Háma (142 článků)

Dvouhlavé tele a Ježíš v plodové vodě: Šokující výstava Daniela Pešty řeší otázku determinace člověka

 
Jaký smysl má lidský život a žití v této společnosti? Pokud si kladete tyhle otázky, rozhodně byste neměli propásnout velkou výstavu multimediálního umělce Daniela Pešty DeTermination. Ve dvou patrech DOXu poukazuje na mocenské manýry narcistických vůdců, pokrytectví církve i lhostejnost bezpáteřních jedinců..
31.01.2018 12:20 |

podobné články

Porodila v taxíku, zaplatila za znečištění vozu!

 
Dvaadvacetiletá těhotná žena zůstala ohromena, když jí po prasknutí plodové vody na zadním sedadle řidič taxíku řekl, že mu má zaplatit na znečištění vozu. A když potom Mellisa Crosdale z Británie v autě rodila dceru, muž jen seděl a zíral na tachometr.
16.03.2011 17:10 |

podobné články

Nevěděla, že je "v tom". Porodila Gábinku. ROZHOVOR

 
Drama se šťastným koncem má za sebou čtyřiatřicetiletá žena z Hořovic nedaleko Benešova. Porodila dítě, i když nevěděla, že je těhotná.
20.08.2009 16:05 |

podobné články

O svém těhotenství nevěděla, myslela, že umírá

 
Chvíle strachu o svůj život prožila dvacetiletá žena, když začala rodit na záchodě v domě u svého přítele. O tom, že je těhotná nevěděla. Zarážející však je, že těhotenství nerozpoznal ani lékař, který jí dva týdny před tím vyšetřoval.
10.05.2011 15:05 |

podobné články