Článek

Neuvěřitelný titulek kladenských novin drtí internet: Tohle musel vydat jen někdo nepříčetný!

 
Novinařinu prostě nemůže dělat každý. Dost často je k tomu potřeba i cit pro jazyk nebo aspoň elementární soudnost nad tím, co vydáváte.
03.03.2015 16:56 |

podobné články

Podobné články

Bratři Olahovi půjdou za vydírání kladenských podnikatelů do vězení

 
V kauze vydírání kladenských podnikatelů padly u Okresního soudu v Kladně po letech tresty. Pavel Dezider Mezei a Ivan Wait, kteří se dříve jmenovali Olahovi, byli odsouzeni za vydírání na čtyři a dva roky do vězení.
01.06.2010 12:40 |

podobné články

Mladík, který ubodal otčíma je volný. Podle psychiatrů byl „jen“ nepříčetný!

 
Riminalisté z Náchodska ukončili vyšetřování listopadové vraždy muže z Hořenic. Toho loni v listopadu zabil nožem jeho nevlastní syn. Mladík byl v době činu podle soudních znalců nepříčetný a nevěděl, co dělá. Jeho stíhání je tedy bezpředmětné. Chlapci hrozilo až 18 let vězení.
18.03.2014 13:00 |

podobné články

Žalobce zastavil stíhání vraha z psychiatrie. Byl nepříčetný

 
Muže, který na začátku ledna zabil spolupacienta v psychiatrické léčebně na Karlově, policie stíhat nebude. Je nepříčetný.
24.02.2010 16:55 |

podobné články

Komise potvrdila, že atentátník Breivik je nepříčetný!

 
Sedmičlenná norská komise ve čtvrtek potvrdila závěry psychiatrického vyšetření, podle něhož není Anders Behring Breivik odpovědný za zabití 77 lidí, protože byl v době útoků nepříčetný. Informuje o tom agentura Reuters.
22.12.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Majitel feny, která utopila ženu, se vyhne vězení. Byl nepříčetný

 
Majitel feny, která loni na Mělnicku utopila sedmatřicetiletou ženu, se vyhne vězení. Znalci tvrdí, že byl v době neštěstí nepříčetný, a za psa proto nenesl zodpovědnost. Soud trestní řízení zastavil. Informovala o tom televize Nova. Muži hrozilo za usmrcení z nedbalosti až tříleté vězení.
22.05.2012 21:00 |

podobné články

Fena utopila ženu, její majitel do vězení nepůjde. Byl prý nepříčetný

 
Majitel feny, která loni v červenci utopila matku dvou dětí, se vyhne trestu. Podle znalců byl v té době nepříčetný a za psa tedy nenesl odpovědnost.
22.05.2012 20:10 |

podobné články

Pěstitele konopí možná osvobodí. Prý byl nepříčetný

 
Obnovy případu se nejspíš dočká Dušan Dvořák z Prostějovska, který již před dvěma lety odešel od soudu s podmíněným trestem za pěstování konopí. Podle nejnovějšího znaleckého posudku totiž Dvořák v době spáchání činu byl nepříčetný.
08.09.2012 18:05 |

podobné články

Český Breivik je nepříčetný, policie zastavila stíhání

 
Sympatizant s norským vrahem Andersem Breivikem, který v ostravském bytě shromažďoval velké množství výbušnin a stavěl bombu, potrestán nebude. Policie zastavila jeho stíhání. Muž byl totiž podle soudních znalců nepříčetný.
02.05.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Polák, který se nad Českem oháněl bombou, je prý nepříčetný

 
Polský cestující, který byl v pátek po výhrůžce bombou v letadle letícím do Varšavy zadržen v Česku, je podle znalce nepříčetný. ČTK to dnes řekla mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. Letoun po výhrůžce nouzově přistál na pražském ruzyňském letišti.
01.01.2017 16:45 |

podobné články

Polák (68), co způsobil poplach na letišti: Je nepříčetný, skončil v léčebně!

 
Osmašedesátiletý polský cestující v pátek večer zaměstnal všechny složky integrovaného záchranného systému a bezpečnostní složky státu, když v letadle letícím z Las Palmas do Varšavy začal vyhrožovat bombou. Letadlo tak muselo nouzově přistát v Praze na ruzyňském letišti, kde muže zásahová jednotka cizinecké policie zadržela. Podle informací policie je Polák, jenž vyhrožoval v letadle bombou, nepříčetný. Skončil v psychiatrické léčebně.
01.01.2017 18:45 |

podobné články

Tohle není apríl: S BLESKmobilem volejte o víkendu za korunu

 
Podívali jste se nevěřícně na titulek, pak na datum v kalendáři a znovu na titulek? Kroutíte hlavou a přemýšlíte, jestli vidíte dobře? Nebojte se, tohle rozhodně není apríl! BLESKmobil se prostě rozhodl nadělovat! Od dubna se rozjíždí víkendové volání za korunu!
01.04.2015 06:25 |

podobné články

Romská "Miss" Míša po včerejšku totálně drtí konkurenci! Naposílali jste jí tisíce hlasů a je vymalováno, podívejte se!

 
Naše "včerejší drobná přestřelka":http://www.extra.cz/poradatel-miss-roma-narychlo-zmenil-pravidla-hlasovani-kvuli-tehle-krasavici-ktera-drti-soutez-vyhraje-misa-nakonec-vime-jak-to-bude s nakonec vcelku rozumnými pořadateli "Miss Roma Internet":http://missroma.cz/ padla na úrodnou půdu po všech stránkách.
18.12.2013 20:52 |

podobné články

E3 2012 dojmy: Fable se pokouší zkrotit Kinect

 
„Jak jsem nepropadl kouzlu Kinectu, ale naučil se jej dále neignorovat,“ by vlastně mohl znít titulek článku o dojmech z hraní Fable: The Journey, kdyby nebyl moc dlouhý a o ničem. Poslední z řady Fable her totiž o něčem je a zaslouží si tedy lepší titulek, možná i lepší text, s největší pravděpodobností i lepší dobu a rozhodně lepší Kinect. Řeknu to na rovinu...
12.12.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (349 článků)

10 nejkontroverznějších titulek s celebritami! Která z nich je nejvíc ujetá?

 
Titulky známých časopisů mají za úkol "hlavně přilákat pozornost čtenáře":http://www.extra.cz/nemravna-zlinska-vystava-poburuje-verejnost-je-plna-oralniho-sexu-a-spermatu a některá vydavatelství jdou v tomto ohledu doslova přes mrtvoly. Vybrali jsme vám 10 nejkontroverznějších titulek.
29.11.2014 10:26 |

podobné články

Selhal Ferdinand Peroutka? Profesor Jan Rataj nastoluje nová fakta o muži, který otřásá agendou Miloše Zemana

 
ROZHOVOR Ferdinand Peroutka byl distingovaný člověk, který by prvoplánový titulek „Hitler je gentleman“ svému komentáři nedal, to by mu neodpovídalo. Publicistu Peroutku sledovali z různých úhlů a v různých dobách i jeho nepřátelé, kteří by podobný titulek proti němu desetkrát využili, řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz historik a politolog, profesor Jan Rataj. Ten zároveň naznačil, jak mohl prezident Zeman dojít k tomu, že zmíněný článek mohl Peroutka napsat.
18.05.2015 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (189 článků) , Miloš Zeman (20488 článků)

Selhal Ferdinand Peroutka? Vysvětluje profesor Jan Rataj

 
Ferdinand Peroutka byl distingovaný člověk, který by prvoplánový titulek "Hitler je gentleman" svému komentáři nedal, to by mu neodpovídalo, říká historik, politolog a profesor Jan Rataj. Publicistu Peroutku podle jeho slov sledovali z různých úhlů a v různých dobách i jeho nepřátelé, kteří by podobný titulek proti němu desetkrát využili. Jak ale mohl prezident Miloš Zeman dojít k tomu, že zmíněný článek Peroutka napsal?
18.05.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (189 článků) , Miloš Zeman (20488 článků)

5 trapných věcí, které dělají všichni, kteří denně používají internet, ale nikdy se k tomu nepřiznají!

 
"Internet":http://www.extra.cz/tema/internet je běžnou a nevyhnutelnou součástí našich životů. Používáme jej k práci, sbírání informací, ke studiu, ale i k seznamování se nebo prožívání partnerských vztahů. Fakt, že má své klady i zápory, je nesporný. Tohle je však 5 věcí spojených s "internetem":http://www.extra.cz/tema/internet, které děláme prakticky všichni, ale nikdy bychom to veřejně nepřiznali!
03.05.2014 13:45 |

podobné články

Šéfredaktor Lidových novin Balšínek skončil, list povede Veselin Vačkov

 
Šéfredaktor Lidových novin a člen představenstva vydavatelství Mafra Dalibor Balšínek dnes po dohodě s vedením ve funkcích skončil. Řízením redakce Lidových novin byl pověřen jejich někdejší šéfredaktor Veselin Vačkov. Sdělila to dnes Mafra. Majitel vydavatelství Andrej Babiš plánuje jméno nového šéfredaktora Lidových novin oznámit příští týden. A už do pátku 15. listopadu by mělo být známo i jméno nového šéfredaktora Mladé fronty DNES. 
13.11.2013 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12445 článků)