Článek

Neuvěřitelný titulek kladenských novin drtí internet: Tohle musel vydat jen někdo nepříčetný!

 
Novinařinu prostě nemůže dělat každý. Dost často je k tomu potřeba i cit pro jazyk nebo aspoň elementární soudnost nad tím, co vydáváte.
03.03.2015 16:56 |

podobné články

Podobné články

Mladík, který ubodal otčíma je volný. Podle psychiatrů byl „jen“ nepříčetný!

 
Riminalisté z Náchodska ukončili vyšetřování listopadové vraždy muže z Hořenic. Toho loni v listopadu zabil nožem jeho nevlastní syn. Mladík byl v době činu podle soudních znalců nepříčetný a nevěděl, co dělá. Jeho stíhání je tedy bezpředmětné. Chlapci hrozilo až 18 let vězení.
18.03.2014 13:00 |

podobné články

Bratři Olahovi půjdou za vydírání kladenských podnikatelů do vězení

 
V kauze vydírání kladenských podnikatelů padly u Okresního soudu v Kladně po letech tresty. Pavel Dezider Mezei a Ivan Wait, kteří se dříve jmenovali Olahovi, byli odsouzeni za vydírání na čtyři a dva roky do vězení.
01.06.2010 12:40 |

podobné články

Žalobce zastavil stíhání vraha z psychiatrie. Byl nepříčetný

 
Muže, který na začátku ledna zabil spolupacienta v psychiatrické léčebně na Karlově, policie stíhat nebude. Je nepříčetný.
24.02.2010 16:55 |

podobné články

Komise potvrdila, že atentátník Breivik je nepříčetný!

 
Sedmičlenná norská komise ve čtvrtek potvrdila závěry psychiatrického vyšetření, podle něhož není Anders Behring Breivik odpovědný za zabití 77 lidí, protože byl v době útoků nepříčetný. Informuje o tom agentura Reuters.
22.12.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (283 článků)

Majitel feny, která utopila ženu, se vyhne vězení. Byl nepříčetný

 
Majitel feny, která loni na Mělnicku utopila sedmatřicetiletou ženu, se vyhne vězení. Znalci tvrdí, že byl v době neštěstí nepříčetný, a za psa proto nenesl zodpovědnost. Soud trestní řízení zastavil. Informovala o tom televize Nova. Muži hrozilo za usmrcení z nedbalosti až tříleté vězení.
22.05.2012 21:00 |

podobné články

Fena utopila ženu, její majitel do vězení nepůjde. Byl prý nepříčetný

 
Majitel feny, která loni v červenci utopila matku dvou dětí, se vyhne trestu. Podle znalců byl v té době nepříčetný a za psa tedy nenesl odpovědnost.
22.05.2012 20:10 |

podobné články

Pěstitele konopí možná osvobodí. Prý byl nepříčetný

 
Obnovy případu se nejspíš dočká Dušan Dvořák z Prostějovska, který již před dvěma lety odešel od soudu s podmíněným trestem za pěstování konopí. Podle nejnovějšího znaleckého posudku totiž Dvořák v době spáchání činu byl nepříčetný.
08.09.2012 18:05 |

podobné články

Český Breivik je nepříčetný, policie zastavila stíhání

 
Sympatizant s norským vrahem Andersem Breivikem, který v ostravském bytě shromažďoval velké množství výbušnin a stavěl bombu, potrestán nebude. Policie zastavila jeho stíhání. Muž byl totiž podle soudních znalců nepříčetný.
02.05.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (283 článků)

Tohle není apríl: S BLESKmobilem volejte o víkendu za korunu

 
Podívali jste se nevěřícně na titulek, pak na datum v kalendáři a znovu na titulek? Kroutíte hlavou a přemýšlíte, jestli vidíte dobře? Nebojte se, tohle rozhodně není apríl! BLESKmobil se prostě rozhodl nadělovat! Od dubna se rozjíždí víkendové volání za korunu!
01.04.2015 06:25 |

podobné články

Romská "Miss" Míša po včerejšku totálně drtí konkurenci! Naposílali jste jí tisíce hlasů a je vymalováno, podívejte se!

 
Naše "včerejší drobná přestřelka":http://www.extra.cz/poradatel-miss-roma-narychlo-zmenil-pravidla-hlasovani-kvuli-tehle-krasavici-ktera-drti-soutez-vyhraje-misa-nakonec-vime-jak-to-bude s nakonec vcelku rozumnými pořadateli "Miss Roma Internet":http://missroma.cz/ padla na úrodnou půdu po všech stránkách.
18.12.2013 20:52 |

podobné články

E3 2012 dojmy: Fable se pokouší zkrotit Kinect

 
„Jak jsem nepropadl kouzlu Kinectu, ale naučil se jej dále neignorovat,“ by vlastně mohl znít titulek článku o dojmech z hraní Fable: The Journey, kdyby nebyl moc dlouhý a o ničem. Poslední z řady Fable her totiž o něčem je a zaslouží si tedy lepší titulek, možná i lepší text, s největší pravděpodobností i lepší dobu a rozhodně lepší Kinect. Řeknu to na rovinu...
12.12.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (273 článků)

10 nejkontroverznějších titulek s celebritami! Která z nich je nejvíc ujetá?

 
Titulky známých časopisů mají za úkol "hlavně přilákat pozornost čtenáře":http://www.extra.cz/nemravna-zlinska-vystava-poburuje-verejnost-je-plna-oralniho-sexu-a-spermatu a některá vydavatelství jdou v tomto ohledu doslova přes mrtvoly. Vybrali jsme vám 10 nejkontroverznějších titulek.
29.11.2014 10:26 |

podobné články

Selhal Ferdinand Peroutka? Profesor Jan Rataj nastoluje nová fakta o muži, který otřásá agendou Miloše Zemana

 
ROZHOVOR Ferdinand Peroutka byl distingovaný člověk, který by prvoplánový titulek „Hitler je gentleman“ svému komentáři nedal, to by mu neodpovídalo. Publicistu Peroutku sledovali z různých úhlů a v různých dobách i jeho nepřátelé, kteří by podobný titulek proti němu desetkrát využili, řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz historik a politolog, profesor Jan Rataj. Ten zároveň naznačil, jak mohl prezident Zeman dojít k tomu, že zmíněný článek mohl Peroutka napsat.
18.05.2015 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (168 článků) , Miloš Zeman (15124 článků)

Selhal Ferdinand Peroutka? Vysvětluje profesor Jan Rataj

 
Ferdinand Peroutka byl distingovaný člověk, který by prvoplánový titulek "Hitler je gentleman" svému komentáři nedal, to by mu neodpovídalo, říká historik, politolog a profesor Jan Rataj. Publicistu Peroutku podle jeho slov sledovali z různých úhlů a v různých dobách i jeho nepřátelé, kteří by podobný titulek proti němu desetkrát využili. Jak ale mohl prezident Miloš Zeman dojít k tomu, že zmíněný článek Peroutka napsal?
18.05.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (168 článků) , Miloš Zeman (15124 článků)

5 trapných věcí, které dělají všichni, kteří denně používají internet, ale nikdy se k tomu nepřiznají!

 
"Internet":http://www.extra.cz/tema/internet je běžnou a nevyhnutelnou součástí našich životů. Používáme jej k práci, sbírání informací, ke studiu, ale i k seznamování se nebo prožívání partnerských vztahů. Fakt, že má své klady i zápory, je nesporný. Tohle je však 5 věcí spojených s "internetem":http://www.extra.cz/tema/internet, které děláme prakticky všichni, ale nikdy bychom to veřejně nepřiznali!
03.05.2014 13:45 |

podobné články

Nečas: Sněmovna by měla vydat Parkanovou kvůli kauze CASA

 
Sněmovna by měla vydat svoji místopředsedkyni a exministryni obrany Vlastu Parkanovou (TOP 09) vydat policii. Prohlásil to v neděli v ČT premiér Petr Nečas (ODS) s tím, že k tomuto názoru ho vede i telefonát ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) vyšetřovateli, který chce stíhat Parkanovou kvůli údajně předraženým letadlům CASA.
01.07.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (681 článků) , Petr Nečas (9162 článků) , Miroslav Kalousek (5801 článků)

Imunitní výbor doporučí sněmovně, zda vydat Parkanovou ke stíhání

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor by měl dnes doporučit poslancům, zda mají vydat exministryni obrany Vlastu Parkanovou (TOP 09) k trestnímu stíhání. Policisté podezírají nynější místopředsedkyni sněmovny ze dvou trestných činů v souvislosti s nákupem vojenských dopravních letadel CASA. Parkanová tvrdí, že nepochybila a že se trestný čin ani stát nemohl. Ve výboru má většinu opozice, očekává se proto, že doporučí Parkanovou vydat. Informuje ČTK.
10.07.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (681 článků)

Kolik stojí internet v EU? Pro ČR dopadá srovnání tragicky

 
Před dvěma týdny vydala Evropská komise studii mapující mobilní internet. Vyplynulo z ní, že v Česku se za mobilní internet platí dvojnásobek evropského průměru. Dnes pro vás máme další graf a znovu to nebude hezký pohled. Digital Fuel Monitor mapuje mobilní internet v EU a zemích OECD – celkem 41 zemí, 139 síťových operátorů, 50 virtuálních operátorů a 1 541 tarifů.
05.08.2016 10:35 |

podobné články